شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

نوک سینه فرورفته

1. باسلام.من دختری21ساله و مجرد و بااندام متوسط هستم.نوک سینه من ازنوع فرورفته است می خاستم بدونم
    1. بدونه جراحی میشود درمان شود؟
    2-توی اینرنت خوندم اگه نوک سینه رو روزانه چند بار بین 2انگشت گرفته شود و ب ارومی بیرون کشیده شود این مشکل حل میشوداما سوالم اینه ک این موقتیه یا بازم داخل میره دوباره؟
    من بخاطر شیردادن و نگرانی از این چیزا نپرسیدم از نظر زیباییش پرسیدم
    3-.هزینه جراحیش چقدره؟
    4-در صورت جراحی مشکل شیردادن در اینده وجود دارد؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. تا اونجا که من اطلاع دارم جای نگرانی نیست چون بعد از ازدواج درست میشه!

3. میتواند به دلایل ژنتیکی باشد و یا اینکه به دلایل هورمونی. اگر به دلایل ژنتیکی باشد راه حلی ندارد و اگر به دلایل هورمونی با مصرف قرصهای تنظیم هورمون برطرف میشود که البته بهتر است قبل از مصرف این قرصها به پزشک مراجعه کنید. همچنین مصرف برخی مواد غذایی ممکن است مفید باشد

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  4. نوک سینه من ازنوع فرورفته است می خاستم بدونم
    1. بدونه جراحی میشود درمان شود؟
    2.من بخاطر شیردادن و نگرانی از این چیزا نپرسیدم از نظر زیباییش پرسیدم
    3-.هزینه جراحیش چقدره؟
    4-در صورت جراحی مشکل شیردادن در اینده وجود دارد؟[/quote]

5. 1- سینه شما طبیعی بوده و جای نگرانی ندارد.
    2- بله. گرفتن و کشش نرم و آرام به مرور می تواند موثر باشد.

6. با سلام دوست خوبم اگه نوک سینه ی شما به طور ناگهانی فوررو رفته بهتره به پزشک مراجعه کنید چون از علایم سرطان سینه هستش . ولی اگه از اول بوده که جای نگرانی نیست.

7. دوست عزیز نوک سینه شما در حالت شهوت یا زمانی که بهش دست بزنید بالا میاد یا در هر صورت فرورفته هست؟

8. نوك سينه اگر از زمان كودكي فرورفته باشد هيچگونه اشكالي ندارد و طبيعي ميباشد ولي اگر از ابتدا اينگونه نباشد و يا يكي فرورفته باشد و يكي بيرون باشد احتمال بيماري ميباشد كه حتما بايد به پزشك مراجعه كرد.

9. سلام خسته نباشید

الان 2 روزی میشه نوک سینه هام حساس شده یعنی وفتی دست میکشم میسوزه
    امروز دقیقا 16 روز بعد از اولین روز پریودمه و من نمیدونم این حساسیت دلیلش چی میتونه باشد.
    2ماه هست نزدیکی ندارم و آزمایش بتا هم منفی بوده و ماه قبل با دو روز تاخیر پریود شدم

ممنون از راهنماییتون

10. gogolinaznazi نوشته است: سلام خسته نباشید

امروز دقیقا 16 روز بعد از اولین روز پریودمه و من نمیدونم این حساسیت دلیلش چی میتونه باشد.
    2ماه هست نزدیکی ندارم و آزمایش بتا هم منفی بوده و ماه قبل با دو روز تاخیر پریود شدم

ممنون از راهنماییتون

سلام دوست عزیز
    در این چندروز  تحریک نشدید؟؟(منظورم صرفاً تحریک جنسیه و نه آمیزش)به سوتینی که میپوشید حساسیت ندارید ؟؟ داروی خاصی نمیخورید؟؟و.... اگر ظرف چند روز آینده خدای ناکرده بازم این حساسیت وجود داشت توصیه میکنم به پزشک متخصص زنان مراجعه کنید و ضمن انجام تستهای ادواری بانوان،تست هورمونی هم بدید شاید ترشحات غدد جنسیتون بالانس نباشه
    موفق باشید

11. راستشو بخوایین چرا
    چند روزی هست که خیلی تحریک شدم و به خاطر فاصله از نامزدم نمیتونم کاری کنم و نمیخوام خود ارضایی هم داشته باشم
    قرص سپروترون کمپوند استفاده میکنم

12. gogolinaznazi نوشته است: راستشو بخوایین چرا
    چند روزی هست که خیلی تحریک شدم و به خاطر فاصله از نامزدم نمیتونم کاری کنم و نمیخوام خود ارضایی هم داشته باشم
    قرص سپروترون کمپوند استفاده میکنم

مجدداً سلام
    احتمالاً در اثر همین تحریک شدنهاتونه!با ارضا شدن حل میشه انشالله
    موفق باشید

13. hbs917

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    gogolinaznazi نوشته است: سلام خسته نباشید

ممنون از راهنماییتون

سلام
    پیشنهاد میکنم به این سادگی از کنار این موضوع نگذرید . درد علامت مشکله
    ممکنه به قول دوستمون به خاطر به هم ریختگی هورمون هاتون به دلیل تفکرات جنسی باشه
    اما نباید احتمالات دیگه رو نادیده بگیرید.در صودت ادامه مشکل حتما با پزشک مشورت کنین . بسیاری از بیماری های زمینه ای عفونی همچین علایمی دارن.

14. سلام آقای دکتر.منم 17 سالمه.از دو سه روز قبل سینه سمت راستم سنگین شده بود.فقطم سینه سمت راستم.امروز پریود شدم.من واسه خودآزمایی سینم که دست میزنم چیزی نمیبینم ولی یه چیز سفتی هست که تو سینه سمت چپم نیست.از طرفی هم وقتی به پشت خوابیدم واسه خودآزمایی سینم.کنار سینه سمت راستم سنگین بود.در صورتی که سنینه سمت چپم اینطوری نیست.چه مشکلی میتونه باشه؟

15. آیسان خانوم با سلام پیشنهاد می کنم توسط متخصص معاینه دقیق بشید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید