شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

امکان پذیر است؟؟ افزایش و کاهش اندازه سینه و سفت یا شل بودن آن با مواد غذایی

1. hamnafas_2 نوشته است: سلام خسته نباشید میخواستم بگم من 18سال دارم وزنمم48وقدم 165 هست لاغرهستم سینه هام خیلی کوچیک هستن اصلامشخص نیستن چطوری میتونم بزرگشون کنم خواهش میکنم راهنماییم کنید ممنون میشم.

سلام

صفحات رشد تقریبا از 23 به بعد بسته میشن بنابراین با توجه به سنتون جای امیدواری برای رشد طبیعی وجود داره و اگه سایزشون به 70 - 75 رسید به خودتون گیر الکی ندید و اگه اندام شما از زیر بغل به پایین باریکه زیبایی پستان ها بیشتر به نظر میرسه.
    اما میتونید به به متخصص زنان هم مراجعه کنید تا بررسی بیشتری انجام بشه.
    از سوتین های حجمی و بزرگ کننده هم میتونید استفاده کنید تا سایزشون بیشتر به نظر برسه.
    خلاصه زیاد نگران نباشید چون
    اولا اندام هر شخصی در چشم معشوقه ش زیبایی خاص خودشو داره
    و ثانیا (با احتمال ضعیف اگه مورد پسند همسرتون نبود) پروتز و عمل جراحی پلاستیک به نگرانی شما خاتمه میده.

2. hamnafas_2 نوشته است: سلام خسته نباشید میخواستم بگم من 18سال دارم وزنمم48وقدم 165 هست لاغرهستم سینه هام خیلی کوچیک هستن اصلامشخص نیستن چطوری میتونم بزرگشون کنم خواهش میکنم راهنماییم کنید ممنون میشم.

سلام . ورزش های قدرتی مثل وزنه زدن و رژیم غذایی پر چربی و شیرین می تونه در افزایش سایز سینه تون  موثر باشه . در ضمن با توجه به سنتون هنوز روند رشد طبیعی بدن شما و سایزتون ادامه داره !!!!

3. zahra_7

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    hamnafas_2 نوشته است: سلام خسته نباشید میخواستم بگم من 18سال دارم وزنمم48وقدم 165 هست لاغرهستم سینه هام خیلی کوچیک هستن اصلامشخص نیستن چطوری میتونم بزرگشون کنم خواهش میکنم راهنماییم کنید ممنون میشم.

اول اینکه 18 ساله اید وتاحدود20 سالگی رشدسینه ها ادامه داره وبعد ازاون افزایش چربی هستش

ورزش های خاص و لباس های مخصوص وجود داره لباسهای زیر تون تنگ نباشه که باعث عرق کردن بشه
    با اب گرم حمام کنید
    خوردن بعضی از غذاها یا سبزی جات مثل تره مفیده

شما اگروزنت رو اضافه کنی تاثیر چشم گیری داره

4. dilek

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    sima_65 نوشته است: سلام
    گفتی ورزش میکنی،ورزشت رو ادامه اگر با دستگاه کار میکنی فعلا دستگاه رو بزار کنار با ایروبیک میتونی سایزش رو کم کنی بعد به سایز دلخواهت که رسید برو کار با دستگاه رو شروع کن برای سفت کردن و خوش فرمیشون.

یه حرکت بهت میگم امیدوارم بتونم منظورم رو برسونمSmile

ساعد دو دستت رو بگیر یعنی با دست راست ساعد چپ و با دست چپ ساعد راست رو(یه حالتی مثل دست به سینه شدن هست )،بعد همینجور که ساعد تو دستت هست دستها رو بیار بالا مقابل چونه و لبت حالا به طور همزمان ماهیچه ای که توی دستت هست حرکت بده با دست راست ساعد چپ که توی دستت هست رو بده به سمت عقب و چپ هل بده  و با دست چپ ساعد دست راست رو هل بده عقب به سمت راست

اگر درست انجام بدی متوجه پرتاب سینه ها به صورت شوک میشی
    روزی 60 تا 70 مرتبه اینکارو کن مفید هست

امیدوارم خوب توضیح داده باشم

پیروز باشید

واسه بزرگ تر کردن و سفت کردن  چه کار کنم ؟
    من 24 سالمه سینه هام خیلی کوچیک هستن و شلن البته فک کنم اگه سفت تر بشه سایزشم خوب میشه رفتم دکتر ویتامین E داده اما تاثیر نداره واسم
    متاسفانه فرصت باشگاه رفتن هم ندارم همیشه مجبورم سوتین جک دار استفاده کنم که لباس خوب وایسته تو تنم

5. dilek نوشته است:
    sima_65 نوشته است: سلام
    گفتی ورزش میکنی،ورزشت رو ادامه اگر با دستگاه کار میکنی فعلا دستگاه رو بزار کنار با ایروبیک میتونی سایزش رو کم کنی بعد به سایز دلخواهت که رسید برو کار با دستگاه رو شروع کن برای سفت کردن و خوش فرمیشون.

یه حرکت بهت میگم امیدوارم بتونم منظورم رو برسونمSmile

ساعد دو دستت رو بگیر یعنی با دست راست ساعد چپ و با دست چپ ساعد راست رو(یه حالتی مثل دست به سینه شدن هست )،بعد همینجور که ساعد تو دستت هست دستها رو بیار بالا مقابل چونه و لبت حالا به طور همزمان ماهیچه ای که توی دستت هست حرکت بده با دست راست ساعد چپ که توی دستت هست رو بده به سمت عقب و چپ هل بده  و با دست چپ ساعد دست راست رو هل بده عقب به سمت راست

اگر درست انجام بدی متوجه پرتاب سینه ها به صورت شوک میشی
    روزی 60 تا 70 مرتبه اینکارو کن مفید هست

امیدوارم خوب توضیح داده باشم

پیروز باشید

واسه بزرگ تر کردن و سفت کردن  چه کار کنم ؟
    من 24 سالمه سینه هام خیلی کوچیک هستن و شلن البته فک کنم اگه سفت تر بشه سایزشم خوب میشه رفتم دکتر ویتامین E داده اما تاثیر نداره واسم
    متاسفانه فرصت باشگاه رفتن هم ندارم همیشه مجبورم سوتین جک دار استفاده کنم که لباس خوب وایسته تو تنم

دوستان منم مثل همینی که این دوستمون گفت مشکل دارم 29 سالمه دور سین خیلی کمه95با کرست جکی(معمولی که اصلا زیر 70 هست) باتوجه به اینکه بالاتنه ریزی دارم پایین تنم تقریبا درشته (114). واقعا مشکل دارم چقدر جکی بپوشم اگر هم کمی لاغر بشم اول دور سینه پایین تر میاد به نظرتون باید چیکار کنم؟؟؟؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. سلام سودااااا جون
    میخواستم نوع کرمی که استفاده کردی و نحوه استفاده و قیمتش رو بپرسم
    خیلی برام مهمه و من هم دقیقا مشکل شما رو دارم عزیزم
    راستی عوارض نداره؟؟
    ممنون
    با آرزوی موفقیت

7. سلام/اينجا اكثرا ميخوان سايز سينه هاشون كوچيك بشه درست برعكس من كه با مجرديم هيچ فرقي نكردم كل بدنم پر تر يابهتربگم چاقترشد الا سينه هام و خيلي كوچيكن كاش ميشد از مال شماها برداريم بذاريم روي سينه هاي من تا هردو به سايزمطلوبمون برسيم

8. از داروها و کرمهای گیاهی معتبرو تجربه شده استفاده کنید برای کوچک کردن یا بزرگ کردن سینه از همه این روشها بهتره.

9. nazanin-sh نوشته است: سلام/اينجا اكثرا ميخوان سايز سينه هاشون كوچيك بشه درست برعكس من كه با مجرديم هيچ فرقي نكردم كل بدنم پر تر يابهتربگم چاقترشد الا سينه هام و خيلي كوچيكن كاش ميشد از مال شماها برداريم بذاريم روي سينه هاي من تا هردو به سايزمطلوبمون برسيم

خوب می تونید با عمل جراحی و قرار دادن پروتز  به خواستتون برسید

10. elnazzzz نوشته است: سلام؛
    میخواستم ازتون بپرسم که چه مواد غذایی در افزایش و کاهش اندازه سینه و سفت یا شل بودن آن موثر هستند؟ من 28 سال دارم با قد 165 و وزن 59 دور کمرم 70 و دورسینه هام 105 هست . البته من با رژیم غذایی 8 کیلو وزن کم کردم الان بیشتر از یک سال هست که رو این اندازه ها موندم و چربی سینه هام هم سفت هست، میخوام سینه هام کوچیکتر بشه و زیاد هم وقت ورزش ندارم. میخواستم بدونم رژیم غذایی هست که موثر باشه؟

ممنون

سلام دوست عزیز

یکی از بی خطر ترین راههای کاهش سایز سینه بزرگ ماساژ است.

از دستگاه وکیوم سینه بعد از ماساژ با ژل لاغری میتوان برای افزایش خون رسانی و سفت تر شدن وهم برای جمع شدن سینه میتوانید استفاده کنید
    .
    سینه های خانومها از چربی و بافت های چربی دار تشکیل شده است، از اینرو سایز آنها بستگی به میزان چربی دارد که در آن ذخیره می کنید که آنهم به نوبه خود بستگی به ژنتیک، وزن، سلامتی و سن شما دارد. ماهیچه هایی که در زیر سینه ها قرار گرفته اند، ماهیچه های سینه ای نامیده می شوند که برجستگی سینه ی شما از آنهاست
    .

اگر می خواهید بدانید که می توانید سایز سینه تان را تغییر دهید یا نه، باید به شما بگویم که خیر، شما نمی توانید عضله خود را کوچکتر کنید بلکه می توانید با استفاده از تمرینات و روشهای ذکر شده بافت چربی روی عضله را کمتر کرده و عضله را قویتر کرده و سینه ای زیباتر داشته باشید.

برای این منظور سه حرکت ورزشی برای شما آماده کرده ایم که می توانید آنها را در خانه هم انجام دهید که هیچ خرجی هم برایتان نخواهد داشت و طی

6تا8هفته سینه هایتان را به شکل دلخواه درخواهد آورد. این تمرینات را می توانید در 1تا3 ست 8تا15 تکراره 2یا سه بار
    بار در هفته انجام دهید

پوش آپ اصلاح شده

الف) روی شکم بخوابید، زانوهایتان را خم کنید، به طوری که قوزک های پا ضربدری روی هم قرار گیرند. آرنج ها را خم کنید و کف دست ها را (در اطراف بدن و مقابل شانه ها) روی زمین قرار دهید. دست ها را صاف کرده و بدن را بلند کنید، به طوری که روی زانوها و کف دست ها تکیه داشته باشید. چانه را کمی به سمت سینه ها متمایل کنید تا پیشانی روبه روی زمین قرار گیرد. شکم را سفت کنید
    .

ب) آرنج ها را خم کرده و کل بدن را یکباره پایین بیاورید. آنقدر پایین نیاورید که سینه ها به زمین برخورد کند، تا جایی بدنتان را پایین بیاورید که بازوها به موازات زمین قرار گیرند. دوباره خود را بالا بکشید. آرنج ها را قفل نکنید

-پِرِس وزنه

الف) به پشت روی زمین بخوابید و پاها را صاف قراردهید و در هر دست یک وزنه نگاه دارید (به جای وزنه می توانید از چیزهایی هم وزن ان هم استفاده کنید). وزنه ها را بالا ببرید به صورتیکه دست ها کاملاً بالای شانه هایتان قرار گیرند و کف دست ها پشت به شما باشد. شکم را داخل بکشانید. چانه را هم به سم سینه ها متمایل کنید
    ب) وزنه ها را پایین آورده و کمی در اطراف قرار دهید تا جاییکه آرنج ها کمی زمین را لمس کند. وزنه ها را دوباره بالا برده و مراقب باشید که آرنج ها در این حالت قفل نشود. شانه ها نیز نباید به هیچ وجه از روی زمین بلند شود
    .
    ٣-پرواز دست ها به پایین

الف) روی زمین بخوابید به صورتیکه سر، گردن و پشتتان روی چندین بالش بزرگ قرار گیرند. در هر دست یک وزنه قرار داده و وزنه ها را مستقیماً بالای سینه ببرید، به صورتی که کف دست ها روبه روی هم قرار گیرند. باز هم چانه به سمت سینه ها متمایل باشد به صورتیکه گردن با سایر ستون فقرات در یک راستا قرار گیرد. پشتتان هم نه خمیده شود و نه خیلی صاف باشد
    .

ب) دست ها را از هم باز کنید به صورتیکه آرنج ها روی زمین قرار گیرند، وزنه ها را نیز آنقدر پایین بیاورید که آرنج ها به زمین برخورد کند. دوباره وزنه ها را بالا ببرید و حرکت را از نو آغاز کنید

4-انجام ورزش انقباض

با دست راست آرنج دست چپ و با دست چپ آرنج دست راست را محکم بگیرید به سمت هم فشار بدهید و بعد رها کنید.

در بزرگ کردن سیــنه ها دستها به سمت هم فشار وارد میکنند و عضلات منقبض شده ولی رها نمیشود تا یک دقیقه ولی در کوچک کردن سینه با هر شماره دستها فشار وارد کرده و رها میشود یعنی با ۶۰ شماره ۶۰ بار سیــنه منقبض شده و رها میشود.
    اگر بتوانید در طول روز ۲۰ تا ۴۰ بار مرتب سیــنه ها را به اینصورت تمرین دهید نتایج بسیارعالی ازاین کار میگیرید.
    ولی یادتان باشد تحت هیچ شرایطی سیــنه ها را منقبض شده نگه ندارید.
    منقبض کنید --- رها کنید
    دستها با هر ضربه به سمت هم یک شماره میشمارید. درست بر عکس کوچک کردن که تا ۶۰ میشمردید و بعد رها میکردید.

5-رژیم گرفتن

اکثر خانمهایی که سیــنه های بزرگ دارند مشکل شکم و باسن های بزرگ را هم تحمل میکنند. زیرا اکثر کسانی که سینه های بزرگ دارند بیشتر از انباشت چربی در منطقه سینه میباشد. پس با یک رژیم غذایی درست براحتی مشکل را رفع کنید.

6-رفتن به سونا و شنا

شنا بهترین ورزش برای کوچک کردن سیــنه هاست مخصوصا شنای کرال و شنای قورباغه به کوچک شدن باسن و سینه ها کمک میکند. شنای سرعتی و قدرتی سیــنه ها را تا ۵ سایز کوچک میکند به شرطی که هفته ای۳ بار به استخر بروید و هر بار ۴۵ دقیقه شنا کنید.
    موفق باشید

11. arus92 نوشته است: با سلام
    چه راهی بجز پروتز برای بزرگ شدن سینه وجود داره؟که زیاد هم زمان بر نباشه؟
    سایز من 65 هست و نسبت به اندامم خیلی کوچک و نامتقارن
    خواهش می کنم راهنماییم کنید

سلام دوست عزیز

سویا، کنجد، رازیانه ، هویج ، شیرین بیان ، جو، سیب زمینى یام ، پنج انگشت ، فلفل برى که به صورت قطره هاى روزانه ویتاگنوس و…  موجب تحریک و ترشح هورمون استروژن در زنان مى شوند.

ویتامینE یک تنظیم کننده هورمونى است که موجب افزایش ترشح هورمون هاى تخمدان ها مى شود و سطح استروژن خون را ثابت نگه مى دارد.
    منابع خوب برم و فیتواستروژن در میوه ها و سبزی ها شامل موارد زیر است:
    انواع آلو، توت فرنگی ، سیب ، گوجه فرنگی ، گلابی ، انگور، گریپ فروت ، پرتقال ، تمشک و سبزی هایی مثل مارچوبه ، چغندر، فلفل دلمه ، ساقه کلم بروکلی ، کلم ، گل کلم ، هویج ، کاهو، پیاز، سویا، سیب زمینی ، شلغم و جو.
    تخمه آفتابگردان ، کنجد و موادی از این قبیل حاوی فیتو استروژن هستند و میزان این ماده در آنها چندین برابر بیش از سایر مواد گیاهی است
    همچنین میتوان از عرق رازیانه یا عرق شوید و عرق گل همیشه بهار که حاوی هورمون زنانه هستند مصرف کرد این عرقیات باعث تنظیم قاعدگی هم میشود . البته در صورتی که علل فوق یعنی لاغری و بی نظمی قاعدگی و… نباشد از این عرقیات میتوان استفاده کرد.
    عرقیات مذکور را نباید همزمان با داروهای شیمیایی استفاده کرد و عرق رازیانه را هم بهتر است یک هفته در میان استفاده کرد! چون عرق رازیانه بخاطر داشتن هورمون استروژن موجب چاقی و افزایش وزن هم میشود. همچنین گفته شده زیاده روی در مصرف رازیانه ممکن است معده را سست کند و باعث تشنج هم بشود. برای بزرگ کردن سینه ها فقط از رازیانه استفاده نکنید میتوانید بجای رازیانه از منابع دیگر استروژن مثل شوید-سویا-کنجد-تخمه افتابگردان و…. استفاده کنید
    ماساژسینه ها زیر دوش حمام و استفاده از سوتینهای نرم و اسفنجی موثر است ضمنا خواب و استراحت کافی باید داشته باشید .ب

12. سلام من 23 سالمه 7ماهه که دارم بدن سازی کار میکنم نمیدونم جی کار کنم که سینه هام هم بره بالا هم سفت و کوچیک شه؟؟؟؟؟؟؟؟

13. سلام دوست عزیز
    چند تمرین برای کوچک کردن سینه ها۱-    ﺍﻧﺠﺎﻡ ﺗﻤﺮﯾﻨﺎﺕ ﻭ ﻭﺭﺯﺵ ﻫﺎﯼ ﻫﻮﺍﺯﯼ ﻭ ﺍﯾﺮﻭﺑﯿﮏ :
    ﻫﺪﻑ : ﺳﻮﺯﺍﻧﺪﻥ ﭼﺮﺑﯽ ﻫﺎﯼ ﻣﻮﺟﻮﺩ ﺩﺭ ﺑﺎﻓﺖ ﺳﯿﻨﻪ رانها و باسن
    ﺑﺎ ﺗﻮﺟﻪ ﺑﻪ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﯾﮑﯽ ﺍﺯ ﺳﻪ ﺑﺎﻓﺖ ﻣﻬﻢ ﻣﻮﺟﻮﺩ ﺩﺭ ﺳﯿﻨﻪ ﻫﺎ ﺑﺎﻓﺖ ﭼﺮﺑﯽ ( fatty tissue  ) ﻣﯽ ﺑﺎﺷﺪ ، ﻭﺭﺯﺵ ﻫﺎﯼ ﻫﻮﺍﺯﯼ ﻭ ﺍﯾﺮﻭﺑﯿﮏ ﻣﺴﺘﻠﺰﻡ ﻣﺼﺮﻑ ﮐﺎﻟﺮﯼ ﺑﯿﺸﺘﺮ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﺑﺪﻥ ﺑﺮﺍﯼ ﺗﺎﻣﯿﻦ ﺍﯾﻦ ﮐﺎﻟﺮﯼ ﻣﻮﺭﺩ ﻧﯿﺎﺯ ﺍﺯ ﭼﺮﺑﯽ ﻫﺎﯼ ﺫﺧﯿﺮﻩ ﺷﺪﻩ ﺩﺭ ﺑﺎﻓﺖ ﺳﯿﻨﻪ ﻫﺎ ، ﺑﺎﺳﻦ ﻭ ﺭﺍﻧﻬﺎ ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﻣﯽ ﮐﻨﺪ .

ﺍﯾﻦ ﺗﻤﺮﯾﻨﺎﺕ ﻋﺒﺎﺭﺗﻨﺪ ﺍﺯ : ﺩﻭﯾﺪﻥ ، ﺷﻨﺎ ، ﺩﻭﭼﺮﺧﻪ ﺳﻮﺍﺭﯼ .  ﺭﺍﺣﺖ ﺗﺮﯾﻦ ﻭ ﺩﺭ ﺩﺳﺘﺮﺱ ﺗﺮﯾﻦ ﻭ ﮐﻢ ﻫﺰﯾﻨﻪ ﺗﺮﯾﻦ ﺭﻭﺵ ﺩﻭﯾﺪﻥ ﺍﺳﺖ . ﺑﯿﺎﺩ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﯿﺪ ﺍﯾﻦ ﺗﻤﺮﯾﻨﺎﺕ ﺑﺎﯾﺪ ﺩﺭ ﻫﻔﺘﻪ ﺣﺪﺍﻗﻞ ۶ ﺑﺎﺭ ﻭ ﻫﺮ ﻧﻮﺑﺖ ﺣﺪﺍﻗﻞ ﺑﻪ ﻣﺪﺕ ۳۰ ﺩﻗﯿﻘﻪ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﭘﺬﯾﺮﺩ . ﻃﻨﺎﺏ ﺯﺩﻥ ﻧﯿﺰ ﺍﺯ ﺟﻤﻠﻪ ﺗﻤﺮﯾﻨﺎﺕ ﻭ ﻭﺭﺯﺵ ﻫﺎﯼ ﻫﻮﺍﺯﯼ ﺑﺴﯿﺎﺭ ﻣﻔﯿﺪ ﻭ ﺍﺭﺯﺍﻥ ﺍﺳﺖ .
    ﺗﻤﺮﯾﻨﺎﺕ ﻫﻮﺍﺯﯼ ﺑﺎﯾﺪ ﺣﺪﺍﻗﻞ ﺑﻪ ﻣﺪﺕ ۶ ﻫﻔﺘﻪ ﻭ ﭘﯽ ﺩﺭ ﭘﯽ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﺷﻮﺩ  ﺗﺎ ﻧﺘﯿﺠﻪ ﯼ ﻣﻄﻠﻮﺏ ﺣﺎﺻﻞ ﮔﺮﺩﺩ .
                     ﺑﺪﻥ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﺗﻤﺮﯾﻨﺎﺕ ﻫﻮﺍﺯﯼ ﮔﻔﺘﻪ ﺷﺪﻩ ﺑﺎ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﺗﻤﺮﯾﻨﺎﺕ ﺩﯾﮕﺮ ﺑﻪ ﻫﺪﻑ ﻧﺨﻮﺍﻫﯿﺪ ﺭﺳﯿﺪ .

*- ﺗﻤﺮﯾﻦ ﭘﻮﺵ ﺁﭖ
    ﻫﺪﻑ : ﺳﻔﺖ ﮐﺮﺩﻥ ﺳﯿﻨﻪ ﻫﺎ ﻭ ﺑﻬﺒﻮﺩ ﻭﺿﻌﯿﺖ ﻓﯿﺰﯾﮑﯽ ﺑﺪﻥ .
    ﻣﻘﺎﺑﻞ ﺩﯾﻮﺍﺭ ﺑﺎ ﺣﺪﻭﺩ ﯾﮏ ﻗﺪﻡ ﻓﺎﺻﻠﻪ ﺑﺎﯾﺴﺘﯿﺪ ، ﺩﺳﺘﻬﺎ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺳﻤﺖ ﺟﻠﻮ ﻭ ﺑﺤﺎﻟﺖ ﺍﻓﻘﯽ ﺑﻪ ﺳﻤﺖ ﺩﯾﻮﺍﺭ ﺩﺭﺍﺯ ﮐﻨﯿﺪ ﻭ ﺑﺎ ﮐﻒ ﺩﺳﺘﻬﺎ ﺑﻪ ﺩﯾﻮﺍﺭ ﺗﮑﯿﻪ ﺩﻫﯿﺪ . ﺑﻪ ﺁﺭﺍﻣﯽ ﺩﺳﺘﻬﺎ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻧﺎﺣﯿﻪ ﯼ ﺁﺭﻧﺞ ﺧﻢ ﮐﺮﺩﻩ ﻭ ﺻﻮﺭﺕ ﺭﺍ ﻣﻤﺎﺱ ﺑﺎ ﺩﯾﻮﺍﺭ ﻗﺮﺍﺭ ﺩﻫﯿﺪ ﻭ ﻣﺠﺪﺩﺍً ﺑﻪ ﺣﺎﻟﺖ ﺍﻭﻝ ﺑﺮﮔﺮﺩﯾﺪ . ﺍﯾﻦ ﺗﻤﺮﯾﻦ ﺭﺍ ﺣﺪﺍﻗﻞ ۳۰ ﺑﺎﺭ ﺩﺭ ﻫﺮ ﻧﻮﺑﺖ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﺩﻫﯿﺪ ﻭ ﺑﺎ ﮔﺬﺷﺖ ﺯﻣﺎﻥ ﻭ ﺍﻓﺰﺍﯾﺶ ﺗﻮﺍﻥ ﻓﯿﺰﯾﮑﯽ ﺑﺪﻧﺘﺎﻥ ﺗﻌﺪﺍﺩ ﺁﻥ ﺭﺍ ﺍﻓﺰﺍﯾﺶ ﺩﻫﯿﺪ .

*- روش پرس سینه
    ﻫﺪﻑ : ﺗﻘﻮﯾﺖ ﻋﻀﻼ‌ﺕ ﺯﯾﺮ ﻭ ﺍﻃﺮﺍﻑ ﺳﯿﻨﻪ ﻭ ﺩﺭ ﻧﺘﯿﺠﻪ ﭼﺎﻻ‌ﮎ ﻭ ﺍﺳﺘﻮﺍﺭ ﮐﺮﺩﻥ ﺳﯿﻨﻪ ﻫﺎ .
    ﺭﻭﺵ ﺳﺎﺩﻩ ﯼ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﺍﯾﻦ ﺗﻤﺮﯾﻦ ﺁﻥ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﺑﻪ ﭘﺸﺖ ﺭﻭﯼ ﺯﻣﯿﻦ ﺩﺭﺍﺯ ﺑﮑﺸﯿﺪ ﻭ ﺯﺍﻧﻮﻫﺎ ﺭﺍ ﺧﻢ ﮐﺮﺩﻩ ﻭ ﮐﻒ ﭘﺎﻫﺎ ﺭﺍ ﺭﻭﯼ ﺯﻣﯿﻦ ﺑﮕﺬﺍﺭﯾﺪ . ﺑﺎﺯﻭﻫﺎ ﺭﺍ ﺑﻪ ﻃﺮﻓﯿﻦ ﺑﺎﺯ ﮐﻨﯿﺪ ﻭ ﺁﺭﻧﺞ ﺭﺍ ۹۰ ﺭﺟﻪ ﺧﻢ ﮐﻨﯿ . ﺩﻭ ﻭﺯﻧﻪ ﺩﺭ ﺩﻭ ﺩﺳﺖ ﻧﮕﻪ ﺩﺍﺭﯾﺪ . ﺑﻪ ﺁﺭﺍﻣﯽ ﺁﻥ ﺭﺍ ﺑﺎﻻ‌ ﺑﺮﺩﻩ ﻭ ﺩﺭ ﻫﻤﺎﻥ ﺣﺎﻝ ۵ ﺛﺎﻧﯿﻪ ﻧﮕﻪ ﺩﺍﺭﯾﺪ ﻭ ﺳﭙﺲ ﺑﺎ ﺁﺭﺍﻣﯽ ﭘﺎﯾﯿﻦ ﺁﻭﺭﯾﺪ .ﺗﻌﺪﺍﺩ ﺗﻤﺮﯾﻨﺎﺕ ﺑﻪ ﺗﻮﺍﻥ ﺷﻤﺎ ﺑﺴﺘﮕﯽ ﺩﺍﺭﺩ .

*- ﺗﻤﺮﯾﻦ فشردن دستها به هم
    ﻫﺪﻑ : ﺗﻘﻮﯾﺖ ﻋﻀﻼ‌ﺕ ﺯﯾﺮ ﻭ ﺍﻃﺮﺍﻑ ﺳﯿﻨﻪ ﻭ ﺩﺭ ﻧﺘﯿﺠﻪ ﭼﺎﻻ‌ﮎ ﻭ ﺍﺳﺘﻮﺍﺭ ﮐﺮﺩﻥ ﺳﯿﻨﻪ ﻫﺎ .
    ﻧﺸﺴﺘﻪ ﻭ ﺩﻭ ﺩﺳﺖ ﺭﺍ ﺑﻪ ﻫﻢ ﻓﺸﺎﺭ ﺩﻫﯿﺪ ﻭ ﺩﻩ ﺛﺎﻧﯿﻪ ﻧﮕﻪ ﺩﺍﺭﯾﺪ ﻭ ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ ﺗﮑﺮﺍﺭ ﮐﻨﯿﺪ .

*- ﺗﻤﺮﯾﻨﺎﺕ ﭘﺎﺭﺍﻟﻞ     
    ﻫﺪﻑ : ﺳﻮﺯﺍﻧﺪﻥ ﭼﺮﺑﯽ ﺩﺭ ﻧﺎﺣﯿﻪ ﯼ ﺳﯿﻨﻪ ﻭ ﺑﺎﻻ‌ ﺑﺮﺩﻥ ﻭ ﭼﺎﻻ‌ﮎ ﮐﺮﺩﺕ ﺳﯿﻨﻪ ﻫﺎ ﺑﺎ ﺗﻘﻮﯾﺖ ﻋﻀﻼ‌ﺕ ﻓﻮﻗﺎﻧﯽ ﺳﯿﻨﻪ .
    ﺩﺭ ﻭﺳﻂ ﭘﺎﺭﺍﻟﻞ ﻭ ﯾﺎ ﭼﯿﺰﯼ ﺷﺒﯿﻪ ﺁﻥ ﻗﺮﺍﺭ ﮔﯿﺮﯾﺪ . ﺑﺎ ﺩﻭ ﺩﺳﺖ ﻃﺮﻓﯿﻦ ﭘﺎﺭﺍﻟﻞ ﺭﺍ ﺑﮕﯿﺮﯾﺪ ، ﭘﺎﻫﺎ ﺭﺍ ﺑﻠﻨﺪ ﮐﻨﯿﺪ ﻭ ﺿﺮﺑﺪﺭﯼ ﺭﻭﯼ ﻫﻢ ﺑﮕﺬﺍﺭﯾﺪ  ﻭ ﺑﻪ ﺁﻫﺴﺘﮕﯽ ﺑﺪﻥ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺎﻻ‌ ﺑﮑﺸﯿﺪ ﻭ آهسته ﭘﺎﯾﯿﻦ ﺑﯿﺎﻭﺭﯾﺪ . ﺍﯾﻦ ﺗﻤﺮﯾﻦ ﺭﺍ ﺩﺭ ﺣﺪ ﺗﻮﺍﻥ ﺑﺪﻧﯽ ﺧﻮﺩ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﺩﻫﯿﺪ .

در ضمن پست دوستمون hajiyan  رو بخونید راههای مفیدی رو گفتن

14. reza2142 نوشته است: سلام
    ببخشید که من سوالم رو اینجا مطرح میکنم چون امکان طرح سوال در تایپ جدا نبود

خواستم بپرسم من به تازگی علاقه به این پیدا کردم که موهای بدنم رو نزنم ودوست دارم موهای بدنم مخصوصا در قسمت ها دور التم  ...! بلند باشه
    ایا این یه امر عادیه یانه ؟
    وایا خانم ها از این موضوع ناراحت نمیشند؟

سلام دوست عزیز
    برای خیلی از مردها، اصلاح و نظافت آلت تناسلی یک بخش ساده از برنامه مراقبتشان است درحالیکه برای خیلی های دیگر، اینکار چیزی جز اذیت و آزار موقت نیست. اما در عین حال این اصلاح کردن ها  معایبی هم دارد که همان موقع خود را نشان نمی دهدبرای خیلی از خانم ها، آلت تناسلی مردانه اصلاح شده  بسیار تحریک کننده است.خانومها به نظافت اهمیت بسیاری می دهند دوست دارن شریک جنسیشون تمیز باشد.اصلاح آلت تناسلی و زدن موهای آن فوایدی دارد،

فواید:

-ارتقاء نظافت/کاهش رطوبت
    -تحریک کننده بودن از نظر جنسی
    -بالا بردن حساسیت حین رابطه جنسی
    -تسهیل معاینه پوست
    -بزرگتر جلوه دادن آلت تناسلی

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 2 از 2
رفتن به صفحه    2

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید