شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

مشکل در زانو وزمین خوردن ناگهانی

1. lسلام من   به یکباره در زانویم  صدای شکستن چیزی را احساس می کنم ودر حین ان به زمین می خورم بعد زانویم ورم می کند
    ویک هفته نمی توانم خم کنم ویا باز کنم دکتر رفتم  جواب درستی دریافت نکردم  نتایج ام ارای وسی تی اسکن را می کذارم تا راهنمایی کنید لطفا
    البته شکل ظاهری زانوی چپم متفاوت است از لحاظ درجه با زانوی راستم هم ازنظر وزن پای چپم ضعیف است
    نتیجه ام ارای
    the examination hs performed using sagittal ,coronal andaxial PD as well as sagitta T1 weighted imageas
                                                                                                                                                                                            REPOTRT
    bone bruise is seen at medial aspect of patella
    horizontal grade  ll cleavage is seen at posterior  horn of medial meniscus
    ACL ,PCL,MCL, LCL patella tendon and retinacula are unremarkable
    نتیجه سی تی اسکن
    سی تی اسکن اسپیرال هانش وزانو جهت  اندازه گیری زاویه انته ورسیونگردن فمور:

سی تی اسکن اسپیرال  ازهانش وگردن استخوان فمور هر دو طرف وکندیل های فمور بعمل امد زاویه انته ورسیون در سمت راست 33 درچه ودر سمت چپ 35 درجه بدست امد
    خواهشا راهنمایی کنید با تشکر

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید