شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رابطه کوچکی بیضه و استمنا

1. با سلام
    چه اتفاقی می افتد که اعتیاد به استمنا باعث کوچکی بیضه می شود ؟و ایا درمانی برای ان وجود دارد؟

2. homayonsyf نوشته است: با سلام
    چه اتفاقی می افتد که اعتیاد به استمنا باعث کوچکی بیضه می شود ؟و ایا درمانی برای ان وجود دارد؟

سلام،
    خیر ارتباطی ندارد.

3. با سلام
    می خواستم رابطه استمنا با انزال زود رس و کوچک شدن بیضه ها رو بذونم
    ممنون

4. من جوانی 22 ساله هستم که از سن 12سالگی تا 17 سالگی استمنا میکردم اما بعد از دانستن عوارضش ان را ترک کردم . از سه سال پیش متوجه شدم که بیضه هایم بسیار کوچک است و اصلا رشدی نداشته است در واقع کیسه بیضه ام بزرگ هست و بیضه هام خیلی کوچکه . ایا اصلا کوچکی بیضه قابل برگشت هست و ایا امکان داره کوچکتره بشه؟
    لطفا اگه میشه راهنمایی کامل بکنید.

5. سلام
    بیضه ها دستگاه اصلی اسپرم سازی جنس مذکر می باشد. کوچکی بیش از اندازه آنها در فعالیت این دستگاه تاثیر منفی می گذارد ولی همچنان قدرت تولید مثل را دارند و اگر خیلی کوچک باشند کلا عمل اسپرم سازی متوقف گردیده و فرد عقیم می گردد. کوچک بودن بیضه ها با داروهای هورمونی خاص قابل درمان می باشد.
    اگه شما حس میکنید که بیضه شما خیلی کوچک است حتما به پزشک مراجعه کنید و امیدوارم مشکلی نباشد
    -----------------------------------------------------------------------------------------
    هم امضا میکنم هم انگشت میزنم Mr. Green

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. با سلام

میخاستم بدونم  آیا تحلیل رفتن بیضه در دوران بلوغ باعث کوتاهی قد میشود؟ آیا با هورمون رشد میشود در دوران بلوغ این مشکل را برطرف کرد؟
    و اینکه عوارض تحلیل رفتن بیضه ها چیست؟

با تشکر

7. farahi نوشته است: با سلام

میخاستم بدونم  آیا تحلیل رفتن بیضه در دوران بلوغ باعث کوتاهی قد میشود؟ آیا با هورمون رشد میشود در دوران بلوغ این مشکل را برطرف کرد؟
    و اینکه عوارض تحلیل رفتن بیضه ها چیست؟

با تشکر

سلام،
    بله احتمال دارد، چرا بیضه ها تحلیل رفته است؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید