شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 76 ...   

سوال و جواب درباره احتمال بارداری (نزدیکی محافظت نشده)

1. sogol_my نوشته است:
    Setare_h نوشته است: ممنون بابت جوابتون
    من برای اطمینان 48 ساعت بعدش یه قرص اووسیز خوردم و 12 ساعت بعدش یکی دیگه
    حالت تهوع شدید دارم که خودم فک میکنم بخاطر استرسه .. لکه بینی هم ندارم..حدودا 2 هفته به تاریخ پریود خودم مونده.. تا کی باید پریود بشم؟ و اگه نشم یعنی احتمال داره باردار باشم؟ممکنه بخاطر استرس شدید پریود نشم؟
    ممنون

با درود
    همون طور كه دوست عزيزمون اشاره كردند، احتمال بارداري وجود نداره. نيازي هم به مصرف قرص نبود. اما با اينكه شما قرص خورديد ديگه حتي يك در ميليارد هم احتمال بارداري وجود نداره. بنابراين اصلا به فكر پريود نشدن نباشيد چون استرس پريودتون رو عقب ميندازه. مصرف قرص ممكنه تاريخ پريودتون رو جابجا كنه. عقب يا جلو افتادنش مشخص نيست.

سلام
    ببخشید میدونم هی سوال میپرسم ولی دست خودم نی نگرانم..
    حالت تهوع در تمام طول روز و دل درد مثل حالت پریود طبیعی و از عوارض قرصه یا میتونه بخاطر استرس هم باشه؟افزایش ترشحات چطور..؟نگرانیم خیلی شدید برگشته چون من زیر نظر پزشک تقریبا هرروز به مدت 2 سال داکسی سایکلین مصرف میکردم و متخصصای سایت گفتن که آنتی بیوتیک اثر قرص رو از بین میبره.. با توجه به اینکه 16 روز هم از اولین روز پریودم میگذشت و مثل اینکه بدترین روزا برای رابطه اون موقعست..

بازم عذر میخام که هی سوال میپرسم..

2. barani19 نوشته است: پس یعنی احتمال باردای در من هست؟

به هر حال برای از بین رفتن استرس تست بارداری بتا بدید

3. Setare_h نوشته است:
    sogol_my نوشته است:
    حالت تهوع شدید دارم که خودم فک میکنم بخاطر استرسه .. لکه بینی هم ندارم..حدودا 2 هفته به تاریخ پریود خودم مونده.. تا کی باید پریود بشم؟ و اگه نشم یعنی احتمال داره باردار باشم؟ممکنه بخاطر استرس شدید پریود نشم؟
    ممنون

با درود
    همون طور كه دوست عزيزمون اشاره كردند، احتمال بارداري وجود نداره. نيازي هم به مصرف قرص نبود. اما با اينكه شما قرص خورديد ديگه حتي يك در ميليارد هم احتمال بارداري وجود نداره. بنابراين اصلا به فكر پريود نشدن نباشيد چون استرس پريودتون رو عقب ميندازه. مصرف قرص ممكنه تاريخ پريودتون رو جابجا كنه. عقب يا جلو افتادنش مشخص نيست.

سلام
    حالت تهوع در تمام طول روز و دل درد مثل حالت پریود طبیعی و از عوارض قرصه یا میتونه بخاطر استرس هم باشه؟افزایش ترشحات چطور..؟نگرانیم خیلی شدید برگشته چون من زیر نظر پزشک تقریبا هرروز به مدت 2 سال <a>داکسی سایکلین</a> مصرف میکردم و متخصصای سایت گفتن که آنتی بیوتیک اثر قرص رو از بین میبره.. با توجه به اینکه 16 روز هم از اولین روز پریودم میگذشت و مثل اینکه بدترین روزا برای رابطه اون موقعست..

دوست عزیز
    اگه در روزهای پر خطر دخول کامل بوده و منی ریخته شده بهتره در صورت تاخیر پریود تست بتا بدین تا مطمئن بشید

4. badomak نوشته است:
    Setare_h نوشته است:
    sogol_my نوشته است:
    ممنون

با درود

سلام
    حالت تهوع در تمام طول روز و دل درد مثل حالت پریود طبیعی و از عوارض قرصه یا میتونه بخاطر استرس هم باشه؟افزایش ترشحات چطور..؟نگرانیم خیلی شدید برگشته چون من زیر نظر پزشک تقریبا هرروز به مدت 2 سال <a><a>داکسی سایکلین</a></a> مصرف میکردم و متخصصای سایت گفتن که آنتی بیوتیک اثر قرص رو از بین میبره.. با توجه به اینکه 16 روز هم از اولین روز پریودم میگذشت و مثل اینکه بدترین روزا برای رابطه اون موقعست..

دوست عزیز
    اگه در روزهای پر خطر دخول کامل بوده و منی ریخته شده بهتره در صورت تاخیر پریود تست بتا بدین تا مطمئن بشید

خیر کامل نبوده.حتی شک دارم منی به واژن برخورد کرده یانه..

5. سلام وروز خوش
    خانم بنده پریود منظم داره بعدازیک هفته تاخیریک روز خونریزی کم داشته  بعدش لک بینی داره آیا احتمال حاملگی داره؟شماروبه خدا سریع و کامل جواب بدید ممنون و سپاس

6. باسلام
    من نزديك يه ساله تصميم به بارداري گرفتم
    قبلا پريودم عقب و جلو ميزد البته يه روز پس و پيش ميشد
    بعدش رفتم دكتر قرص تنظيم داد
    5ماه تحت نظر دكتربودم براحاملگي همش همون قرصهاي تكراري و ميداد
    تصميم گرفتم كه ديگه نرم البته من قبلا زايمان داشتم و چنتاي ديگرم سقط كردم
    متاسفانه الان ميخوام بشه نميشه ماه پيش با 15روز تاخير شدم اين ماهم 5روزازوقتم گذشته هنوز پريودنشدم
    البته شب بي بي چك دادم منفي بود
    ميخواستم راهنمايي كنين چيكاركنم كي حامله ميشم من

7. Namiin

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام من نمین هستم 24 سالمه ... راستش من چند تا سوال ذهنمُ مشغول کرده، نمیدونم سوالایی که مطرح میکنم جاش درسته یا نه ... اگر نادرست بود عذر میخوام

1- اگه دختری تو زمان مجردی نزدیکی از پشت داشته باشه بعد ازدواجش مشخص میکنه که نزدیکی از پشت داشته یا نه؟
    2-زمان تخمک گذاری از کی شروع و تا کی ادامه پیدا میکنه؟

بازم معذرت میخوام اگه نابجا سوال پرسیدم.

8. samira_m311 نوشته است:
    ooaaee نوشته است: سلام یک سوال، شاید نا بجا باشه و در ابتدا پاسخشم بوده ولی این مطرح کردنُ بذارین روی نگرانیم ...

ما امروز رابطه داشتیم از پشت ... همسرم کاندوم هم استفاده کرده بود به نظرم تمام منی داخل کاندوم بود ولی شک دارم از اینکه واقعا همش بوده یا کمی با آلت ها تماس داشته ،نمیدونم قرصی مصرف کنم یا نه؟
    لطفا راهنماییم کنید ممنونم

سلام دوست عزیز
    باتوجه به این که از کاندوم استفاده شده ومنی هم داخل اون تخلیه شده بنظر من بهتره قرص مصرف نکنید
    اگر هم تماس بوده بعدش شسته شده؟ در روز چندم پریودی بودید؟

سلام و ممنون عزیزم بابت پاسخگوییت
    راستش ما تو باغ بودیم و دسترسی به آب نبود ...اما روز بعدش من حموم رفتم
    پریودم نبودم یعنی 4 هر ماه معمولا پریود منظمی دارم و تقریبا 10 روز مونده تا پریود منظم
    در ضمن من همون روز نزدیکی از ترس زیادم دو تا قرص ال دی خوردم .... اما یادم اومد که باید 4 تا خورده میشد که روز بعدش 4 تا خوردم ... در کل 6 قرص ال دی ...
    دوتا که کم خوردم تاثیری میذاره ؟ یعی باید نگران باشم باز من؟

9. ooaaee نوشته است:
    samira_m311 نوشته است:
    ooaaee نوشته است: سلام یک سوال، شاید نا بجا باشه و در ابتدا پاسخشم بوده ولی این مطرح کردنُ بذارین روی نگرانیم ...

ما امروز رابطه داشتیم از پشت ... همسرم کاندوم هم استفاده کرده بود به نظرم تمام منی داخل کاندوم بود ولی شک دارم از اینکه واقعا همش بوده یا کمی با آلت ها تماس داشته ،نمیدونم قرصی مصرف کنم یا نه؟

سلام دوست عزیز
    باتوجه به این که از کاندوم استفاده شده ومنی هم داخل اون تخلیه شده بنظر من بهتره قرص مصرف نکنید

پریودم نبودم یعنی 4 هر ماه معمولا پریود منظمی دارم و تقریبا 10 روز مونده تا پریود منظم
    در ضمن من همون روز نزدیکی از ترس زیادم دو تا قرص ال دی خوردم .... اما یادم اومد که باید 4 تا خورده میشد که روز بعدش 4 تا خوردم ... در کل 6 قرص ال دی ...

با سلام

با وجود اینکه نیازی به قرص نبود ولی هرچه استفاده از قرص به زمان رابطه نزدیکتر باشه خطر حاملگی کمتر است تا 72 ساعت کارایی دارد نگران نباشید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  10. ooaaee نوشته است:
    samira_m311 نوشته است:

سلام دوست عزیز

l
    یه کم زیادی نگرانی قرص هم که خوردی پس دیگه نباید استرس داشته باشی
    درواقع قرص هایlD وHD مثل هم هستند وفقط دوزHDبالاتره همین مطمئن باش هیچ اتفاقی نمیفته

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  11. Namiin نوشته است: سلام من نمین هستم 24 سالمه ... راستش من چند تا سوال ذهنمُ مشغول کرده، نمیدونم سوالایی که مطرح میکنم جاش درسته یا نه ... اگر نادرست بود عذر میخوام

1- اگه دختری تو زمان مجردی نزدیکی از پشت داشته باشه بعد ازدواجش مشخص میکنه که نزدیکی از پشت داشته یا نه؟
    2-زمان تخمک گذاری از کی شروع و تا کی ادامه پیدا میکنه؟

بازم معذرت میخوام اگه نابجا سوال پرسیدم.

سلام دوست عزیز درمورد سوال اولت همون طور که میدونی گواهی که برای خانوم ها گرفته میشه فقط جهت سالم بودن پرده بکارت است نه مقعد ممکن که بعد در طول رابطه همسرت متوجه بشه چون نزدیکی از مقعد فقط ضرره وهیچ لذتی نداره اگه ادامه پیدا کنه 1 جور اعتباد به وجود میاره همچنین مریضی های زیادی مثل عفونت روده و....
    در مورد سوال دوم.در هر دوره28 روزه 1تخمک تولید میشه رشد میکنه وبرای لقاح امادگی پیدا میکنه بعنی روز 28 دوره قاعدگی با قطع ناگهانی هورمون ها که در طول دوره قبلی تولید شده اند شروع به ریزش میکن وخون قاعده گی اغاز میشه
    پس اگه دوره پریود شما 28 روزه باشه از روز 11 تا حدود روز 16 تخمک گذاری شروع میشه وپایان پیدا میکنه یعنی اینها روزهای پر خطر هستن

12. Setare_h نوشته است:
    badomak نوشته است:
    Setare_h نوشته است:
    sogol_my نوشته است:
    ممنون

با درود

سلام
    حالت تهوع در تمام طول روز و دل درد مثل حالت پریود طبیعی و از عوارض قرصه یا میتونه بخاطر استرس هم باشه؟افزایش ترشحات چطور..؟نگرانیم خیلی شدید برگشته چون من زیر نظر پزشک تقریبا هرروز به مدت 2 سال <a><a><a>داکسی سایکلین</a></a></a> مصرف میکردم و متخصصای سایت گفتن که آنتی بیوتیک اثر قرص رو از بین میبره.. با توجه به اینکه 16 روز هم از اولین روز پریودم میگذشت و مثل اینکه بدترین روزا برای رابطه اون موقعست..

دوست عزیز

خوب وقتی رابطه کامل نداشتید و حتی مطمئن نیستید که اصلا منی ریخت هشده یا نه دیگه چرا نگران بارداری هستید؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  13. lili4532

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    من حدود 2 ماه که قرص اسپیرونولاکتون 100 مصرف میکنم و این ماه روز 5 پریودم یک قرص سیتروژن کامپاند خوردم ولی چون خیلی حالت تهوع داشتم دیگه نخوردم.روز 13 پریودم رابه سطحی داشتم و 1ساعت بعد قرص اوسیز 0.75 خوردم و 12 ساعت بعدشم یکی دیگه و تا 3 شب بعد اسپیرونولاکتون نخوردم بعدشم فقط یک شب خوردم و دیگه نخوردم..از همون روز که رابطه داشتم و اوسیز خوردم همش زیر دلم درد میکرد و 10 روز بعد زعفران هم دم کردم خوردم..12 روز بعد از رابطه حالت لکه بینی داشتم و یه کم خونریزی واسه 2 روز و حالا قطع شده ...
    این یعنی پریود بوده یا احتمال دیکه ای وجود داره؟

14. aziita

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام من روز آخر پریودم در طی رابطه آب منی ریخت روی رام پام در صورتی که شورت داشتم...با دست که پامو شستم بعد دستمو شستم و با همون دست خودمو شستم حالا 5 روز از زمان پریودم میگذره و نشدم!ممکن اون منی با اینکه دستمو شستم از بین نرفته باشه و وقتی که طهارت می گرفتم رفته باشه داخل بدن و حامله شده باشم؟

15. badomak نوشته است:
    Setare_h نوشته است:
    badomak نوشته است:
    Setare_h نوشته است:
    sogol_my نوشته است:
    ممنون

با درود

سلام
    حالت تهوع در تمام طول روز و دل درد مثل حالت پریود طبیعی و از عوارض قرصه یا میتونه بخاطر استرس هم باشه؟افزایش ترشحات چطور..؟نگرانیم خیلی شدید برگشته چون من زیر نظر پزشک تقریبا هرروز به مدت 2 سال <a><a><a><a>داکسی سایکلین</a></a></a></a> مصرف میکردم و متخصصای سایت گفتن که آنتی بیوتیک اثر قرص رو از بین میبره.. با توجه به اینکه 16 روز هم از اولین روز پریودم میگذشت و مثل اینکه بدترین روزا برای رابطه اون موقعست..

دوست عزیز

خوب وقتی رابطه کامل نداشتید و حتی مطمئن نیستید که اصلا منی ریخت هشده یا نه دیگه چرا نگران بارداری هستید؟

مطمئن نیستم که منی تماس پیدا کرده یا نه و نگرانیم به همین دلیله..
    ممنون بابت پاسختون

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 76 از 132
رفتن به صفحه :    ... 76 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید