شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 21 ...   

سوال و جواب درباره مشکلات پرده بکارت

1. سلام
    من عقدم برای معاینه پرده بکارت رفتم دکتر  متخصص زنان اول گفت حلقوی ارتجاعی بعد دست اخر که ازش پرسیدم گفت حلقوی نازک که یا خونریزی خیلی زیاده یا خیلی کمه و ممکنه نباشه
    یعنی چی؟با این تفاسیر میشه بگین چه نوعیه؟

2. yasaman92 نوشته است: سلام
    من عقدم برای معاینه پرده بکارت رفتم دکتر  متخصص زنان اول گفت حلقوی ارتجاعی بعد دست اخر که ازش پرسیدم گفت حلقوی نازک که یا خونریزی خیلی زیاده یا خیلی کمه و ممکنه نباشه
    یعنی چی؟با این تفاسیر میشه بگین چه نوعیه؟

با سلام
    دوست گرامی توصیه میکنم با شک به این قضیه نگاه نکنید از جائیکه اصولاً این نوع نظرات باید بر اساس معاینات بالینی صورت بگیره و از طرفی دیگه نمیشه از راه دور و در فضای مجازی برای این نوع مسائل نظر قطعی داد توصیه میکنم به یک متخصص دیگه مراجعه کنید تا دقیقاً بتونن تشخیص درست رو بدن!بنظرم دکتری که بهشون مراجعه کردید خودشون هم در نظرشون تردید داشتن
    اما خب بنابر شنیده ها و مطالعات ،حلقوی ارتجاعی میتونه اصلاً خونریزی نداشته باشه یا کم باشه اما خونریزی زیادیشو نمیدونم
    موفق باشید.

3. بی بخشید آقای دکتر منظورم این بود سوراخش به شکل مستطیل.آسیب دیده؟بعد آقای دکتر خود ارضایی باعث نازایی و عقیم شدن در دختر خانم ها میشه؟؟

4. Aysan75 نوشته است: بی بخشید آقای دکتر منظورم این بود سوراخش به شکل مستطیل.آسیب دیده؟بعد آقای دکتر خود ارضایی باعث نازایی و عقیم شدن در دختر خانم ها میشه؟؟

با سلام معاینه پرده بکارت توسط خود شخص امکان پذیر نیست چون پوزیشن مناسبی ندارید نور کافی نیست  عدم مهارت کافی در چگونگی معاینه وعدم تشخیص بکارت سالم رو از بکارت پاره . پزشکان افراد زیادی رو معاینه کردند و دانش اینو دارند که تشخیص درست بگذارند وبگن بکارت اسیب دیده یا نه؟ شما که پیش سه تا پزشک رفتید پس بهتره به نظر اونها احترام بگذارید وحرف هاشونو باور کنید پرده بکارت شما سالمه .وبهتره اینقد خودتونو به خاطر دلایل بالا معاینه نکنید خود ارضایی هم باعث نازایی در خانم ها نمیشه .

5. setiaa نوشته است:
    Aysan75 نوشته است: بی بخشید آقای دکتر منظورم این بود سوراخش به شکل مستطیل.آسیب دیده؟بعد آقای دکتر خود ارضایی باعث نازایی و عقیم شدن در دختر خانم ها میشه؟؟

با سلام معاینه پرده بکارت توسط خود شخص امکان پذیر نیست چون پوزیشن مناسبی ندارید نور کافی نیست  عدم مهارت کافی در چگونگی معاینه وعدم تشخیص بکارت سالم رو از بکارت پاره . پزشکان افراد زیادی رو معاینه کردند و دانش اینو دارند که تشخیص درست بگذارند وبگن بکارت اسیب دیده یا نه؟ شما که پیش سه تا پزشک رفتید پس بهتره به نظر اونها احترام بگذارید وحرف هاشونو باور کنید پرده بکارت شما سالمه .وبهتره اینقد خودتونو به خاطر دلایل بالا معاینه نکنید خود ارضایی هم باعث نازایی در خانم ها نمیشه .

با سلام
    دوست عزیز ضمن تایید نظرات دوستمون تنها خواستم بگم اون سوراخ در حقیقت دهانه ورودی واژن هست نه پرده!پس شکلش هم مهم نیست!اما  جداً از معاینه خودتون توسط خودتون خودداری کنید شما هیچ مشکلی ندارید

موفق باشید.

6. سلام ببخشید میخوام بدونم ایا امکان داره تشخیص بکارت در زمان قاعدگی اشتباه باشه؟ ایا دلایلی برای تغییر شکل یا بالا رفتگی بکارت وجود داره؟مثلا در اثر تغییرات هرمونی؟ ممنون

7. sosaneh

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    aliyan نوشته است:
    sosaneh نوشته است: سلام من سه ماهه عروسی کردم و بخاطر دردی که داشتم فقط 3 بار دخول داشتیم

هر سه بار هم به شدت درد داشتم البته خودم یکمی هم ترسیده بودم و خودمو سفت کردم ولی تمام حسی که داشتم با این درد از بین میره و بعد از اولین دخول من خونریزی نداشتم در صورتیکه دکتر رفتم گفته بود کمی خونریزی داری

یه مشکل دیگه هم که دارم فکر میکنم نوع آلتم جوریه که به راحتی دخول صورت نمیگیره یعنی تا من پاهامو بالا نیارم آلت همسرم داخل نمیره آیا اینم ایراده؟

با سلام
    دوست عزیز بعضاً دختر خانمها ازاله بکارتشون مدتی طول میکشه چون سالها مجراشون بسته بوده و دارای پرده بکارت هم هستند که خودش یه نیمچه سدی هست، در نتیجه باید با صبر و حوصله اقدام به برداشتنه بکارت و باز شدنه مجرا  بشه!حالا بسته به فیزیک شخص، این مدت میتونه از یک روز تا چند ماه طول داشته باشه!لذا عجله نکنید کمی صبر و حوصله بخرج بدید از کرم و ژلهای روان کننده مثل لیدوکائین استفاده کنید !قبل از آمیزش و دخول ،معاشقه کامل داشته باشید تا مجراتون آماده دخول بشه!و کلام آخر اینه که از پوزیشنی استفاده کنید که هم شما و هم همسرتون در انجامش راحت باشید(بیشتر از این نمیشه موضوع رو باز تر ش کرد)
    و اما مورد آخری که پرسیدید هم به هیچ وجه ایراد نیست فقط باید کمی صبر داشته باشید تا مجراتون کاملاً باز بشه اونوقت میتونید پوزیشنهای مختلفی رو براحتی امتحان کنید
    موفق باشید.

ممنونم یعنی شما میگید بکارتم از بین نرفته؟ موقع دخول احساس بسته بودن مجرا  رو دارم ولی اینکه خونریزی نداشتم نمیدونم بابت چیه

8. sosaneh نوشته است:
    aliyan نوشته است:
    sosaneh نوشته است: سلام من سه ماهه عروسی کردم و بخاطر دردی که داشتم فقط 3 بار دخول داشتیم

هر سه بار هم به شدت درد داشتم البته خودم یکمی هم ترسیده بودم و خودمو سفت کردم ولی تمام حسی که داشتم با این درد از بین میره و بعد از اولین دخول من خونریزی نداشتم در صورتیکه دکتر رفتم گفته بود کمی خونریزی داری

یه مشکل دیگه هم که دارم فکر میکنم نوع آلتم جوریه که به راحتی دخول صورت نمیگیره یعنی تا من پاهامو بالا نیارم آلت همسرم داخل نمیره آیا اینم ایراده؟

با سلام
    دوست عزیز بعضاً دختر خانمها ازاله بکارتشون مدتی طول میکشه چون سالها مجراشون بسته بوده و دارای پرده بکارت هم هستند که خودش یه نیمچه سدی هست، در نتیجه باید با صبر و حوصله اقدام به برداشتنه بکارت و باز شدنه مجرا  بشه!حالا بسته به فیزیک شخص، این مدت میتونه از یک روز تا چند ماه طول داشته باشه!لذا عجله نکنید کمی صبر و حوصله بخرج بدید از کرم و ژلهای روان کننده مثل لیدوکائین استفاده کنید !قبل از آمیزش و دخول ،معاشقه کامل داشته باشید تا مجراتون آماده دخول بشه!و کلام آخر اینه که از پوزیشنی استفاده کنید که هم شما و هم همسرتون در انجامش راحت باشید(بیشتر از این نمیشه موضوع رو باز تر ش کرد)
    و اما مورد آخری که پرسیدید هم به هیچ وجه ایراد نیست فقط باید کمی صبر داشته باشید تا مجراتون کاملاً باز بشه اونوقت میتونید پوزیشنهای مختلفی رو براحتی امتحان کنید
    موفق باشید.

ممنونم یعنی شما میگید بکارتم از بین نرفته؟ موقع دخول احساس بسته بودن مجرا  رو دارم ولی اینکه خونریزی نداشتم نمیدونم بابت چیه

با سلام
    دوست عزیز بسته به فیزیک و نوع پرده احتمال ازاله نشدنش هست اینو باید متخصص با معاینات بالینی بهتون بگه اما اینکه مجراتون بسته است خب این چیزیه که همه دخترها در اول روابط جنسیشون دارن که کم کم و به مرور زمان حل میشه! توصیه میکنم از پماد لیدو کائین 2 درصد یا هر ژل روان کننده مخصوص اینکار استفاده کنید میتونید از داروخونه ها اونو تهیه کرده و مصرف کنید در مورد عدم وجود خونریزی هم گفتم بسته به نوع پرده شاید نداشته باشید شایدم هنوز ازاله بکارت صورت نگرفته اما اگر دخولی واقع شده قطعاً پرده یا ازاله شده یا آسیب دیده!
    و نکته آخرم همونطور که قبلاً هم گفته بودم نوع پوزیشن های مورد استفاده است که باید طوری باشه که دخول رو برای شما و همسرتون راحت کنه (در این مورد چون در انجمن های عمومی نمیشه ،بحثی ، بازتر نمود لذا اگر خواستید از طریق پیام خصوصی مفصل توضیح خواهم داد )
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  9. Ms_misagh نوشته است: سلام ببخشید میخوام بدونم ایا امکان داره تشخیص بکارت در زمان قاعدگی اشتباه باشه؟ ایا دلایلی برای تغییر شکل یا بالا رفتگی بکارت وجود داره؟مثلا در اثر تغییرات هرمونی؟ ممنون

با سلام در زمان پریودی که نمیشه بکارت رو معاینه کرد و امکان بالا رفتن بکارت هم وجود نداره حتی با داروهای هورمونی . وتنها تغییر شکلی که در بکارت اتفاق می افته ازاله شدن واز بین رفتن ان با رابطه جنسی یا فرو کردن شی است

10. سلام
    شاید خیلی سوالم به بکارت مربوط نباشه اما خب میشه در این زمینه از سوالها مطرح بشه:
    اول بگم این رو که رفتم دکتر سال قبل گفت پرده ارتجاعی حلقوی هست .
    سوال اولم این هست: فاصله ای که بین مقعد و واژن هست برای همه یکسان هست؟ من فکر میکنم برای من خیلی بهم نزدیکه. و اینکه ایا مواردی باعث کمتر شده این فاصله میشه یا ثابت هست ؟.

سوال2: این فاصله ممکنه از بین بره ؟؟میخوام بدونم فاصله بین مقعد و واژن چقدر مقاوم هست؟یعنی ممکنه یکی بشه این فاصله؟؟جنسش چیه ؟گوشت یا غضروف مانند؟

من از جلو رابطه نداشتم.رابطه مقعدی هم بطور کامل نبوده .یعنی خواستم اما نشد.ظاهرا زیادی تنگ هست.
    فقط در حد انگشت بوده از پشت.اگر رابطه کامل از پشت داشته باشم ربطی به اون فاصله بین مقعد و واژن نداره؟
    من خیلی نگران این فاصله هستم.یه جوری اصلا وسواس دارم روش.
    حتی ورزش هم که میکنم انعطافم بالاست پاهام خیلی باز میشه .اما همش نگرانم یه دفعه اون عقب این فاصله پاره بشه!

چند روز پیش روز 7 پریودم رابطه داشتم.پریود کامل تمام نشده بود در حد ترشحات بود خیلی کم.بعد از رابطه حدود 2ساعت بعد.خونریزی داشتم .فقط هم همون یکبار بود.خون زیادی نبود اما خودم حس کردم مثل خون پریود خارج شد از بدنم بعد از اون هم پریودم 3 روز به صورت ترشحات کم ادامه داشت و تمام شد.
    رابطه مقعدی بود.این خون میشه بخاطر فشاری که اومده باشه؟مثلا ته مانده خون پریود؟
    مطمینم به پرده اسیبی نرسیده چون اصلا کاری با واژن انجام نشد.
    نمیدونم چرا حساس شدم روی این فاصله مقعد و واژن !شک کردم خواستم بپرسم بببینم اون ناحیه ممکنه پارگی داشته باشه؟واگر داشته باش به سلامت بکارت اسیبی نخواهد زد؟

ممنون میشم راهنمایی بفرمائید میدونم زیاد شد اما لطف کنید سوالی جانمونه .میدونید که نمیشه دوبار مطرح کرد و اخطار میگیرم.

منتظر پاسختون هستم.

11. sima_65 نوشته است: سلام
    شاید خیلی سوالم به بکارت مربوط نباشه اما خب میشه در این زمینه از سوالها مطرح بشه:
    سوال اولم این هست: فاصله ای که بین مقعد و واژن هست برای همه یکسان هست؟ من فکر میکنم برای من خیلی بهم نزدیکه. و اینکه ایا مواردی باعث کمتر شده این فاصله میشه یا ثابت هست ؟.

سوال2: این فاصله ممکنه از بین بره ؟؟میخوام بدونم فاصله بین مقعد و واژن چقدر مقاوم هست؟یعنی ممکنه یکی بشه این فاصله؟؟جنسش چیه ؟گوشت یا غضروف مانند؟

من از جلو رابطه نداشتم.رابطه مقعدی هم بطور کامل نبوده .یعنی خواستم اما نشد.ظاهرا زیادی تنگ هست.
    فقط در حد انگشت بوده از پشت.اگر رابطه کامل از پشت داشته باشم ربطی به اون فاصله بین مقعد و واژن نداره؟
    حتی ورزش هم که میکنم انعطافم بالاست پاهام خیلی باز میشه .اما همش نگرانم یه دفعه اون عقب این فاصله پاره بشه!

چند روز پیش روز 7 پریودم رابطه داشتم.پریود کامل تمام نشده بود در حد ترشحات بود خیلی کم.بعد از رابطه حدود 2ساعت بعد.خونریزی داشتم .فقط هم همون یکبار بود.خون زیادی نبود اما خودم حس کردم مثل خون پریود خارج شد از بدنم بعد از اون هم پریودم 3 روز به صورت ترشحات کم ادامه داشت و تمام شد.
    نمیدونم چرا حساس شدم روی این فاصله مقعد و واژن !شک کردم خواستم بپرسم بببینم اون ناحیه ممکنه پارگی داشته باشه؟واگر داشته باش به سلامت بکارت اسیبی نخواهد زد؟

ممنون میشم راهنمایی بفرمائید میدونم زیاد شد اما لطف کنید سوالی جانمونه .میدونید که نمیشه دوبار مطرح کرد و اخطار میگیرم.

منتظر پاسختون هستم.

فاصله بین واژن و مقعد چیز استانداری نیست که بگیم اگه اینقدر نیست مشکلی هست احتمالا اندازش در شما بر می گرده به وراثت... نگران پاره شدنش هم با باز کردن پاهاتون نباشید
    در مورد پارگی و یکی شدن هم امکانش هست
    با رابطه مقعدی بکارت آسیب نمیبینه و خودتونم دارین میگین که چیزی وارد واژن نشده

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  12. badomak نوشته است:
    sima_65 نوشته است: سلام

منتظر پاسختون هستم.

فاصله بین واژن و مقعد چیز استانداری نیست که بگیم اگه اینقدر نیست مشکلی هست احتمالا اندازش در شما بر می گرده به وراثت... نگران پاره شدنش هم با باز کردن پاهاتون نباشید

ممنون از پاسخوییتون.
    نفرمودید اگر اون فاصله پاره بشه به بکارت اسیب میزنه؟چی باعث یکی شدن و از بین رفتن فاصله میشه؟

13. sima_65 نوشته است:
    badomak نوشته است:
    sima_65 نوشته است: سلام

منتظر پاسختون هستم.

ممنون از پاسخوییتون.
    نفرمودید اگر اون فاصله پاره بشه به بکارت اسیب میزنه؟چی باعث یکی شدن و از بین رفتن فاصله میشه؟

خوب در صورتیکه فشار زیادی وارد بشه مثل بدنیا اومدن فرزند ممکنه باعث پارگی و یکی شدن بشه که با بخیه مشکل حل میشه
    در صورت پارگی احتمال آسیب به بکارت زیاده

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  14. تا پاره پاره نشه که به پرده آسیب نمیزنه،نه؟
    من از پشت بوده رابطه تازه کامل وارد نشده ابن وسواس که فکر میکنم از جلو فاصله کم شده بیهوده هست درسته؟
    در شورت پارگی و کم شدن فاصله مقعد و قسمت جلو زخم و سوزش هست چند روز؟
    ممنون

15. sima_65 نوشته است: تا پاره پاره نشه که به پرده آسیب نمیزنه،نه؟
    من از پشت بوده رابطه تازه کامل وارد نشده ابن وسواس که فکر میکنم از جلو فاصله کم شده بیهوده هست درسته؟
    در شورت پارگی و کم شدن فاصله مقعد و قسمت جلو زخم و سوزش هست چند روز؟
    ممنون

سلام دوست من
    با توجه به چیزی که شما گفتین احتمال آسیب دیدگی پرده بکارت خیلی کمه حتی میشه گفت نیست نگران نباشید و اینکه فاصله کم بشه خیلی کم اتفاق میفته مگه اینکه با فشار و شدت فراوان رابطه صورت گرفته بشه که عوارضشم اصلا خوب نیست و همون طور که دوستمون گفتن فشاری مثل بچه به دنیا اومدن که این هم در همه اتفاق نمیفته
    در مورد سوزش و زخمو ... باید بگم حتما حتما به پزشک مراجعه کنید چون به احتمال فراوان مربوط به عفونت باکتریایی وارژینال باشه

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 21 از 31
رفتن به صفحه :    ... 21 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید