شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

پوزیشن مناسب نزدیکی

1. سلام یه 3 ماهه که عقد کردم
    تو این مدت که با نامزدم رابطه ی کامل نداشتیم .قد و وزن نامزدم از من خیلی بیشتره و بعد از هر رابطه من زیر دلم و کمرم خیلی درد میگیره چند جا خوندم که واسه ارضا نشدنه ولی خودم حس میکنم موقع رابطه وزن نامزدم خیلی به کمرم  فشار میاره جاهامونم عوض کردیم ولی اینطوری هیچ کدوم لذت نمی بریم
    میخواستم کسایی که تجربه دارن کمکم کنند که چه جور پوزیشنی خوبه

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. سلام

رابطه ی کامل نداشتین؟ یعنی چیکار کردین؟ پس چه جوری بعد از هر بار رابطه دل درد و کمر درد می گیرین؟ جاهاتونم عوض کردین یعنی چی؟ خیلی معذرت می خوام یعنی همون روال سنتی زیر و رو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

قد ایشون که مهم نیس اما اگه وزنشون خیلی بیشتر از شماست و در حین رابطه، وزنشون روی شما سنگینی می کنه و شما خسته می شین، بهتره که پوزیشنی رو انتخاب کنید که وزن سنگین ایشون رو تحمل نکنید. اینجا ما نمی تونیم بگیم چه مدلی بخوابین یا بنشینین یا بایستین که درد کمتری رو داشته باشین! حداقل اینکه من نمی تونم بگم! با این همه جسارتم...اما حوصله ی اخطار مجدد رو ندارم
    شما موضوع رو باز نکردین! تو این 3 ساله چه جوری با نامزدتون ارتباط جنسی برقرار کردین و آیا ایشون و خودتون به خوبی ارضا می شین یا نه؟

چند جا خوندین این درد واسه ارضا نشدنه؟ مگه شما ارضا نمی شین؟

در نظر داشته باشین که بعد از هر رابطه ی جنسی، خانم ها معمولا دردی رو در کمر و زیر دلشون خواهند داشت برای ساعاتی. و این اصلا عجیب نیس و ممکن هم هست که عمومیت زیادی نداشته باشه

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  3. با سلام برای یک رابطه ی راحت باید از چه پوزیشنی استفاده کرد تا نه خسته شد وهم اینکه درد کمتری داشت و راحتر بود

4. سلام خدمت دوستان عزیز.
    میخواستم بدونم کدوم پوزیشن بیشترین لذت رو و کمترین فشار رو به خانوم میده؟
    ممنون

5. با سلام به همگی... ریشه سوال اصلا معلوم نیست و این سوال مثل اینه که بگی من میخوام بخوابم چه مدلی بخوابم که راحت باشم!!! عزیزان رابطه جنسی و پوزیشن های مختلف کاملا سلیقه ایست و هرکسی از روشی لذت میبره. برای مثال من از یه روش لذت میبرم ولی فرد دیگه ای با اون روش عذاب میکشه پس نمیشه پوزیشن خاصی رو واسه کسی پیشنهاد داد. در مورد اینکه وزن مرد زیاده میتونه بصورت خوابیده به پهلو و یا روشی که زن چهاردستو پا باشه و خیلی روشهای دیگر که حتی میتونید اختراع کنید استفاده نمایید. شاد باشید و فقط لذت ببرید.

تشکر شده توسط : 8 کاربر
  6. سلام

خانم رکسانا
    پیامهای خصوصی من انگار مشکل پیدا کرده. همین جا جوابتونو می دم
    چرا انقد از بیانش عذر خواهی می کنید؟ چیزی که شما می گین همون ل ا پ ا ی ی معروف خودمونه. خب این نوع رابطه، برای شمایی که در دوران عقد هستین یا برای ارضا کردن یه خانم باکره، خیلی هم می تونه خوب باشه. فقط اینکه شما نباید بزارین نامزدتون فاعل رابطه باشه. همین رابطه ای که برای من توی خصوصی توضیح دادین رو خودتون انجامش بدین. خودتون فاعل باشین. اینجوری اول شما ارضا می شین و بعد از شما هم نامزدتون ارضا می شن

اینکه شما در دوران عقد هستین و رابطه هاتون همراه با عدم تمرکز و استرس هست رو می فهمم! باید شرایطی رو فراهم کنید که اگه هفته ای یا ماهی یکبار با هم رابطه ی جنسی دارین توی دوران عقد، همون هم، جوری باشه که استرس نداشته باشین و سعی کنید توی یه فضای آروم این کار رو انجام بدین. نگین نمی شه! بالاخره توی ماه، یه روز خونه ی یکی تون خالی می شه برای چند ساعتی! شما هم که رسمی و شرعی به هم وصل هستین پس نباید از اینکارتون استرس بگیرین! تا زمانی که این عدم تمرکز رو دارین به اون نحوی که باید ارضا نخواهید شد
    این از این

راجع به بهترین پوزیشن هایی که خانم درد کمتری رو داره و لذت بیشتری هم سهمش می شه:
    یه نکته ی کلی باید اینجا بگم و اون اینه که تا زمانی که خانم ها مثل مجسمه یه جا بشینن تا مرد بیاد کارشو بکنه و بره، هم درد دارن و هم لذت زیادی رو نمی برن! خانم باید خودش توی رابطه ی جنسی فاعل باشه. نمی گم همیشه! اما بیشتر مواقع می تونه اختیار امور جنسی رو در دست بگیره، خودش شروع کنه، پا به پای شریک جنسیش جلو بره و خودش هم تموم کننده ی رابطه باشه
    یه خانم وقتی ببینه با بدنش، رفتارش، حرکاتش، حرفاش، لباسش، و هر چیز دیگه داره به شریک جنسیش توی ساعاتی که باهاش رفتار جنسی داره، لذت زیادی رو می بخشه و شریک جنسیش به خاطر اون و بدنش و حرکاتشه که انقد داره توی رابطه "کیف" می کنه، خودشم لذت می بره. وقتی ببینه می تونه شریک جنسیشو به بالاترین حد ارضا و ارگاسم برسونه، خودشم لذت فوق العاده ای می بره

پوزیشن سنتی و معمولی که بیشتر آقایون در اون حالت راحت ترن، فشار زیادی رو به دل و کمر خانم وارد می کنه، و بیشتر برای ازاله ی بکارت مناسب هست، مگر اینکه آقا تمام وزنشو روی خانم نندازه و تقریبا وزنش رو روی زانوهاش متحمل بشه و خانم هم زیر کمرش یه بالش کوچیک بزاره
    هر نوع پوزیشنی که طرفین، در اون راحت هستن و احساس درد و خستگی کمتری دارن می تونه براشون بهترین نوع پوزیشن باشه. کسی نمی تونه حکم بده که آقا شما بیا این مدلی باش که راحت تری! با چند دفعه قرار گرفتن در یک نوع پوزیشن خاص، می تونید بفهمید که چه طوری راحت تر هستید و درد و فشار کمتری به خانم وارد می شه

و در آخر: همه ی وزنتون رو روی خانم نندازین! از زانوهاتون و از زمین کمک بگیرین برای تحمل وزنتون! قرار هم نیس که خانم بشینه نگاتون کنه، بهش بگین و ازش بخواین و این اجازه رو بهش بدین که رابطه ی جنسی رو به دست بگیره

تشکر شده توسط : 10 کاربر
  7. خب خیلی برام  سخته درباره ی  این موارد حرف زدن ، از اطرافیانم نتونستم بپرسم به خاطر همین اومدم اینجا مطرح کردم و واقعا درد کمرم شدید بود و خیلی اذیت شدم
    مرسی هاله جون از راهنمایی کاملت

8. پوزيشني كه من تست كردم خيلي جواب داده اين بوده خانم از پشت روي يك جاي نرم بخوابه مثلا چند تا تشك رو روي هم بزاريد  باسن رو روي لبه بگذاريد تا حدي كه وقتي كه مرد روي زانو ميشينه التش دقيقا رو بروي آلت زن باشه زن راحت پاهاش روباز كنه براي اينكه پاها اويزون نباشه چند تا بالش زير دو پا بزاريداز ژل لوبريكانت به مقدار زياد استفاده كنيد. مرد هواسش باشه الت دقيقا روبروي دهانه واژن باشه و به آرامي دخول كنه تو اين حالت به كمر زن فشار وارد نميشه

9. باسلام دوتابالش بزرگ زیرلگن طرف مونث قرارداده وطرف مثل موتورسواری روی بالشها بشینه ولگن دقیقادرلبه بالشها قراربگیره وپاهاشو به آرامی بلند کنه وتکیه بده ومردهم دربین پاهاش دوزانو بشینه وعمل دخول انجام بده ؛ این روش درد کمروعضلات رانداره واحساس لذت بیشتری هم داره.باتشکرازسئوالات خوبتان.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید