شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

تزریق آمپول در صورت برای جوش های کیستیک

1. با سلام.تینا هستم 25 ساله .مجرد.گرو خونی oمثبت-رنگ پوستم سفید و روشن می باشد.تقریبا می تونم بگم از11سالگی جوش هایم شروع شد اول روی پیشانی و روی پشتم و سینه بود بعد روی گونه هایم و بعد وقتی 19 سالم بود به صورت قرینه در 2طرف چانه ام شروع به جوش زدن کرد که به دکتر رفتم و حدود 365عدد کپسول روآکوتان مصرف کردم به همراه اسپیرونولاکتون که چون قلبمو ناراحت می کرد مصرفشو قطع کردم(مادرزادی افتادگی دریچه میترال دارم)این دارو معجزه کرد اما 1سال بعد دوباره جوش ها در همون ناحیه در اومدند دکترمو عوض کردم و با داکسی ساکلین و تتراسیکلین موقتی جوشها فروکش میکرد و به محض قطع دارو شدید می شد 20روز پیش نزددکتر دیگری رفتم که 3 تا آمپول که اسمشون رو نمی دونم در 2طرف چانه تزریق کردند و قرص های سیپروترن کامپاند و10عدد سیپروترن استات تجویز کردند با صابو ن ومحلول که دوبار ه همه جوشهای نهفته هم بیرون آمده اند.در ضمن من تخمدان راستم هم کیست کوچکی دارد و کشاله ران هایم هم تیره رنگ شده است .موهایم هم نازک و کم پشت شده از19سالگی-می خواستم بدونم آیا شما تا به حال در مورد تزریق آمپول روی صورت موردی داشتید و اینکه کیشه منو راهنمایی کنید که از چه دارویی استفاده کنم که همزمان برای جوشهایم و کیست تخمدان و تیرگی کشاله ران و موهایم خوب باشد. با تشکر از لطف شما

2. tinasepasi نوشته است: با سلام.تینا هستم 25 ساله .مجرد.گرو خونی oمثبت-رنگ پوستم سفید و روشن می باشد.تقریبا می تونم بگم از11سالگی جوش هایم شروع شد اول روی پیشانی و روی پشتم و سینه بود بعد روی گونه هایم و بعد وقتی 19 سالم بود به صورت قرینه در 2طرف چانه ام شروع به جوش زدن کرد که به دکتر رفتم و حدود 365عدد کپسول روآکوتان مصرف کردم به همراه اسپیرونولاکتون که چون قلبمو ناراحت می کرد مصرفشو قطع کردم(مادرزادی افتادگی دریچه میترال دارم)این دارو معجزه کرد اما 1سال بعد دوباره جوش ها در همون ناحیه در اومدند دکترمو عوض کردم و با داکسی ساکلین و تتراسیکلین موقتی جوشها فروکش میکرد و به محض قطع دارو شدید می شد 20روز پیش نزددکتر دیگری رفتم که 3 تا آمپول که اسمشون رو نمی دونم در 2طرف چانه تزریق کردند و قرص های سیپروترن کامپاند و10عدد سیپروترن استات تجویز کردند با صابو ن ومحلول که دوبار ه همه جوشهای نهفته هم بیرون آمده اند.در ضمن من تخمدان راستم هم کیست کوچکی دارد و کشاله ران هایم هم تیره رنگ شده است .موهایم هم نازک و کم پشت شده از19سالگی-می خواستم بدونم آیا شما تا به حال در مورد تزریق آمپول روی صورت موردی داشتید و اینکه کیشه منو راهنمایی کنید که از چه دارویی استفاده کنم که همزمان برای جوشهایم و کیست تخمدان و تیرگی کشاله ران و موهایم خوب باشد. با تشکر از لطف شما

سلام،
    در مورد آمپولها باید مشخص کنید که چه بوده تا بتوان در مورد آن توضیح بهتری داد، در مورد جوشها و نحوه درمان، برای درمان موضعی همان درمانهایی که گرفتید خوب است اما درمان کیستها درمان اصلی شما است و با درمان آنها اکثر مشکلاتی که مطرح کردید برطرف خواهد شد. برای درمان به پزشک زنان مراجعه کنید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید