شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 73 ...   

سوال و جواب درباره احتمال بارداری (نزدیکی محافظت نشده)

1. farideoo نوشته است: سلام خدمت اقای دکتر
    ممنون میشوم این سوال رو جواب بدهین.

تقریبا دو ماه دیگر عروسی من میباشد.از بین تمام راههای جلوگیری از بارداری روش استفاده از قرص را انتخاب کرده ام با توجه به اینکه ماه اینده پریود میشوم و باید از روز 5 قاعدگی مصرف قرص را شروع بکنم دقیقا با قطع پس از 21 روز مصرف قرص روز بعدش عروسی من میباشد خیلی دوست دارم شب عروسی ام پریود نباشم-اگر میشود راهنمایی ام کنید . اگر مصرف قرص را از یک بسته بیشتر ادامه دهم که پریود نشوم ایا در تخمک گذاری و بارداری تاثیر دارد؟ ایا با خیال راحت میشود منی را داخل وازن ریخت بدون اینکه باردار شد؟خیلی میترسم باردار شوم.کمکم کنید

با درود و تبريك و آرزوي خوشبختي براي شما
    دوست عزيز شما بايد كمي جلوتر مصرف قرص رو شروع ميكرديد. ماه اول همزمان با قرص بهتره از روش ديگري هم براي جلوگيري استفاده بشه اما از ماه دوم به بعد نيازي نيست.
    من بعيد ميدونم يك روز بعد از قطع قرص پريود بشيد اما احتمالش هست. در هر صورت براي اينكه با اطمينان بتونيد در شب عروسي از پريود شدن جلوگيري كنيد يك دونه قرص اضافه بخوريد يعني 22 تا. (اون يك دونه قرص اضافي تاثير چنداني روي هورمونهاي بدنتون نميگذاره.) بعد از دقيقا 7 روز مصرف بسته ي بعد رو شروع كنيد و اين بار دقيقا 21 روز قرص بخوريد و به همين ترتيب 7 روز و 21 روز رو ادامه بديد.
    علي رغم اينكه گفتم در ماه اول استفاده از قرص لازمه كه از روش ديگه اي براي جلوگيري استفاده كنيد، اما شما حتي اگر قرص مصرف نميكرديد هم طبق محاسبات من در روز عروسيتون در روز 26 سيكلتون هستيد. در اين روز احتمال بارداري صفره مگر اينكه دوره هاي عادي سيكل شما خيلي طولاني باشه؛ مثلا 50 روزه.
    تنها مشكل موجود اينه كه احتمال داره شب بعد از عروسيتون پريود بشيد يا اينكه چندين روز پريودتون عقب بيفته. چرا كه با توجه به اينكه اولين ماه مصرف قرصه، شما با تاثير قرص روي بدنتون آشنايي نداريد. به علاوه، اولين دفعات نزديكي و ريختن مني به داخل واژن ميتونه منجر به جابجا شدن تاريخ پريودتون بشه.
    تحت هر يك از شرايط بالا شما مصرف بسته بعدي رو بعد از 7 روز شروع كنيد و اگر در اين 7 روز پريود نشديد به پزشك مراجعه كنيد.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. behzad_mm نوشته است: سلام
    بنده با همسرم رابطه ی سطحی داشتیم و فقط نوک آلت با واژن بنده برخورد داشت. طبق گفته گفته همسرم منی روی واژنم نریخته ولی من حس میکنم که مقدار کمی از اون روی قسمت بیرونی ناحیه تناسلی من ریخته باشه. 1 ساعت بعد 2 تا قرص HD مصرف کردم ولی 12 ساعت بعد به علت تهوع شدید نتونستم 2 تای دیگه رو مصرف کنم
    سیکلای بنده معمولاً 28 روزه است و من در روز 14 سیکلم بودم. البته خودم به خاطر گرگرفتگی که شب قبلش داشتم فک میکنم تخمک گذاری داشتم

ایا احتمال بارداری با وجود مصرف اون 2 تا قرص وجود داره؟

با درود
    طبق تفاسير شما احتمال بارداري وجود داره. چرا كه علاوه بر مايع مني، پيشاب هم ميتونه حاوي اسپرم باشه. در روز تخمك گذاري هم بيشترين احتمال بارداري وجود داره. شما ميتونيد در صورتي كه كمتر از 5 روز از رابطتون نگذشته باشه، از قرص لونژيل استفاده كنيد.

3. samira_m311 نوشته است:
    m885 نوشته است: سلام دوستان گرامی
    یک سوال داشتم که امیدوارم جواب مناسبی از طرف شما به من داده شود
    نامزد من برای مسافرتی که داشتند از 6 روز قبل از تاریخ دوره ی بعدیشون از قرص ال دی مصرف کردند هر شب یکی
    ایشون 24/3 تاریخ پریودشدن بعدیشون بود و دوره های منظمی هم دارند و از 18/3 شروع بخوردن کردند و در روز 25 /3 آخرین قرص را ساعت 11 شب مصرف کردند
    ایشون دیگه قرصی مصرف نکردند و امروز که 28/3 هست هنوز پریود نشدند
    سوال من اینه که ایشون طبق اطلاعات خودشون یکروز بعد از توقف مصرف قرص باید دورشون شروع می شد ولی الان 3 روز گذشته
    این درسته که بعد از یکروز باید پریود بشند؟
    اگر نه حداکثر تا چند روز دیگه باید پریود بشند؟
    ممنون میشم منو راهنمایی کنید

سلام دوست عزیز
    خوردن قرصLDداری یک قاعده خاص هستش که من به اختصار براتون توضیح میدم
    قرص های LDاکثرا ترکیبی از یک استروژن و<a>پروژسترون</a> بوده وبه طور روزانه وترتیبی که روز قرص نوشته شده به مدت 3 هفته مصرف شده و1 هفته قطع میگرد که در این زمان خونریزی طبیعی رحمی رخ مجددا رخ میده
    اگر پس از اتمام قرص در طی 7 روز استراحت قاعدگی ایجاد نشود باید به پزشک مراجعه شود
    امیدوارم کمکتون کرده باشم دوست عزیز

طبق حرف شما باید تا روز 7 بعد از قطع قرص صبر کرد؟؟؟؟

4. m885 نوشته است:
    samira_m311 نوشته است:
    m885 نوشته است: سلام دوستان گرامی
    یک سوال داشتم که امیدوارم جواب مناسبی از طرف شما به من داده شود
    نامزد من برای مسافرتی که داشتند از 6 روز قبل از تاریخ دوره ی بعدیشون از قرص ال دی مصرف کردند هر شب یکی
    ایشون 24/3 تاریخ پریودشدن بعدیشون بود و دوره های منظمی هم دارند و از 18/3 شروع بخوردن کردند و در روز 25 /3 آخرین قرص را ساعت 11 شب مصرف کردند
    ایشون دیگه قرصی مصرف نکردند و امروز که 28/3 هست هنوز پریود نشدند
    سوال من اینه که ایشون طبق اطلاعات خودشون یکروز بعد از توقف مصرف قرص باید دورشون شروع می شد ولی الان 3 روز گذشته
    این درسته که بعد از یکروز باید پریود بشند؟
    اگر نه حداکثر تا چند روز دیگه باید پریود بشند؟
    ممنون میشم منو راهنمایی کنید

سلام دوست عزیز
    خوردن قرصLDداری یک قاعده خاص هستش که من به اختصار براتون توضیح میدم
    قرص های LDاکثرا ترکیبی از یک استروژن و<a><a>پروژسترون</a></a> بوده وبه طور روزانه وترتیبی که روز قرص نوشته شده به مدت 3 هفته مصرف شده و1 هفته قطع میگرد که در این زمان خونریزی طبیعی رحمی رخ مجددا رخ میده
    اگر پس از اتمام قرص در طی 7 روز استراحت قاعدگی ایجاد نشود باید به پزشک مراجعه شود
    امیدوارم کمکتون کرده باشم دوست عزیز

طبق حرف شما باید تا روز 7 بعد از قطع قرص صبر کرد؟؟؟؟

باتوجه به قاعده قرص ها بله
    البته اگر ایشون در طول مصرف قرص از آنتی بیوتیک استفاده نکرده باشن

5. مصرف آنتی بیوتیک (مثل داکسی سایکلین) روی عملکرد قرص ضد بارداری تاثیر داره؟اگه بلافاصله بعد از مصرف تا چند روز قطع بشه چی؟

6. behzad_mm نوشته است: سلام
    بنده با همسرم رابطه ی سطحی داشتیم و فقط نوک آلت با واژن بنده برخورد داشت. طبق گفته گفته همسرم منی روی واژنم نریخته ولی من حس میکنم که مقدار کمی از اون روی قسمت بیرونی ناحیه تناسلی من ریخته باشه. 1 ساعت بعد 2 تا قرص HD مصرف کردم ولی 12 ساعت بعد به علت تهوع شدید نتونستم 2 تای دیگه رو مصرف کنم
    سیکلای بنده معمولاً 28 روزه است و من در روز 14 سیکلم بودم. البته خودم به خاطر گرگرفتگی که شب قبلش داشتم فک میکنم تخمک گذاری داشتم

ایا احتمال بارداری با وجود مصرف اون 2 تا قرص وجود داره؟

خیر احتمالش نیست !  اسپرم می تونه شنا کنه ولی شنا گر المپیک نیست ! احتمالش مثل اینه که رعد و برق بزنه بمیری. برو به زندگیت برس

7. sara2684 نوشته است: سلام
    بنده 3ماه هست قرص اتیسترون مصرف می کنم بخاطر تنبلی تخمدان جمعه آخرین قرص این دوره را خوردم و شنبه شب رابطه سطحی با شلوار داشتم و بیرون تخلیه شد بنده دختر هستم اما چون مطمئن نبودم چون لباسم نمناک شده بود  خیلی ترسیدم امروز  یکشنبه ساعت 5 دوتا قرص اچ دی خوردم 12 ساعت  دیگه هم دوتا دیگه می خورم می خوام بدونم احتمال بارداری هست؟ آزمایش خون کی بدم معلوم میشه؟

بابا والا بلا بارداری به این آسونی ها نیست ! حتی اگه منی  به مقدار زیاد روی سطح بیرونی واژن هم بریزد احتمالش یک در میلیون هست ! چرا قرص مصرف کردی ، این قرص ها عوارض دارد و نیازی به مصرف نبود

8. mohammad277 نوشته است: سلام. ممنون میشم منو راهنمای فرمایید. والله اینقدر استرس داریم که  متوجه نمیشیم. من نامزدم دوران پریود 28 روزه داره. اما چند ماه ، 31 روزه الی 32 روزه میشه. الان در تاریخ 27 روز از دوره پریودیش گذشته. یعنی باید 4 تا 5 روز دیگه پریود بشه ما یک رابطه داشتیم. شرمنده که من رک حرف میزنم. اینا از استرس نامزدمه. ایشون شورت ، نوار بهداشتی و شلوار لی به تن داشته. اصلا هم نلباس رو در نیاورد. فقط التم رو 2 بار با دست مالید. یه بار هم من لای سینه اش گذاشتم. اما بازم ذکر میکنم اصلا شلاوار رو در نیاورد. ایا احتمالش هست دستش الوده به منی باشه و برخورد کنه یا از راه سینه . البته هر دوبار که به التم دست زد .سریع دستش رو شست. اما من دستم رو اصلا نشستم. ایا ممنکنه در اثر برخورد دستم با شکم و سینه به الت اسشون راه پیدا کنه. بازم میگم اصلا شلوار لی رو در نیاوردند. بخدا گیچیم. ایا احتمال بارداری هستش؟ نامزدم باکره هستش. تو رو خدا قاطی کردیم. ایا پریود میشن؟

ببین تاحالا چنین چیزی تو دنیا اتفاق نیفتاده ! حتی اگه آلت شما به سطح واژن هم برخورد کنه احتمالش صفره ! برای بارداری اسپرم باید در واژن با شدت و مقدار زیاد خالی بشه اونم اسپرم تازه ! اسپرم در بیرون از بدن هیچ غلتی نمی کنه !

آب آناناس و آب انبه مصرف کنید به زودی پریود میشند

9. در چه صورت احتمال بارداری دختر باکره است !؟ آخه تو دانشگاه به ما گفتن که دختر باکره حامله نمیشه؟

10. یه سوال دیگه : در چه صورت بارداری در زمان پریودی اتفاق میفته؟ آیا روش دوره ی ایمن روش مطمئنی است؟

11. maryam199 نوشته است: در چه صورت احتمال بارداری دختر باکره است !؟ آخه تو دانشگاه به ما گفتن که دختر باکره حامله نمیشه؟

در کلاس تنظیم به شما درست گفتند در حالت طبیعی باکره بدون یعنی کسی که رابطه ی واژینال ندارد و کسی که رابطه ی واژینال ندارد صفر که نه ولی در حد صفر احتمال بارداری وجود دارد ! حالا بعضی از دوستان خیلی علمی صحبت می کنند و از نظر علمی هیچ چیز صد در صد نیست می گویند احتمالش هست ولی به طور معمول اسپرم نمی تونه از بیرون سطح واژن شنا کنه و به رحم برسه !

12. maryam199 نوشته است: یه سوال دیگه : در چه صورت بارداری در زمان پریودی اتفاق میفته؟ آیا روش دوره ی ایمن روش مطمئنی است؟

دوست خوبم احتمالش 1در 1000 است ولی خب باز احتمالش هست ! در صورتی که پریود فردی نا منظم باشه و یا اینکه دوره ی پریود منظم کسی کوتاه باشد و هفت روز خون ریزی داشته باشد احتمال کمی وجود دارد ! ولی به طور معمول خیر

در این روش (روش استاندارد)95 درصد احتمال موفقیت است و نسبت به کاندوم روش اثر بخشی نیست.

13. maryam199 نوشته است: در چه صورت احتمال بارداری دختر باکره است !؟ آخه تو دانشگاه به ما گفتن که دختر باکره حامله نمیشه؟

با سلام احتمال بارداری در افراد باکره که رابطه جنسی دارند وجود داره وصفر نیست . پرده بکارت منافذ داره واسپرم میتونه از بکارت عبور کنه وبه رحم برسه  ما بسیار خانم هایی رو دیدیم که با نامزد یا شریک جنسیشون رابطه سطحی (بدون دخول)داشتند وبه خیال اینکه بکارت دارند حامله نمیشوند در حالیکه حامله شدند  .دختر باکره ای که رابطه جنسی نداره حامله نمیشه .

14. aaaai

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام اقاي دكتر من شنبه با نامزدم  رابطه داشتم اب مني به داخل ريخته شد بعد از دوساعت چهارتا قرص ال دي خورذرم دوازده ساعت بعدش چهارتا ديگه خوردم روز سومم اينكارو تكرار كردم و ٤ امم مريض ميشم به نظر شما احتمال بارداري هست كي مريض ميشم؟؟؟ الان حالت تهوع و درد در  ناحيه شكم احساس سيري دارم خواهش ميكنم زود جواب بدين خيلللي ميترسم

15. setiaa نوشته است:
    maryam199 نوشته است: در چه صورت احتمال بارداری دختر باکره است !؟ آخه تو دانشگاه به ما گفتن که دختر باکره حامله نمیشه؟

با سلام احتمال بارداری در افراد باکره که رابطه جنسی دارند وجود داره وصفر نیست . پرده بکارت منافذ داره واسپرم میتونه از بکارت عبور کنه وبه رحم برسه  ما بسیار خانم هایی رو دیدیم که با نامزد یا شریک جنسیشون رابطه سطحی (بدون دخول)داشتند وبه خیال اینکه بکارت دارند حامله نمیشوند در حالیکه حامله شدند  .دختر باکره ای که رابطه جنسی نداره حامله نمیشه .

میشه بسیاری از کسانی که با رابطه ی سطحی و بدون دخول حامله شدند به ما نشون بدید ! احتمال اینکه کسی بدون دخول حامله بشه هست ولی اینقدر نیست که به حساب بیاد . دوست من اگر اینطور بخوایم بگیم با کاندوم هم احتمال حاملگی هست و کلا هیچکی با هیچکی رابطه برقرار نکنه !  اکثر کسانی که اینجا میان وسوال می پرسن دچار وسواس فکری هستند .

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 73 از 132
رفتن به صفحه :    ... 73 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید