شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 72 ...   

سوال و جواب درباره احتمال بارداری (نزدیکی محافظت نشده)

1. parva17 نوشته است: دوستان من یک سوال داشتم. شدیدا استرس دارم.
    من و دوست دخترم 14 خرداد کمی نزدیکی داشتیم. به طوری که هر دو نفر لباس زیر داشتیم. اما آلت من با واژن ایشون تماس داشت.
    من روی دستمال ارضا شدم. نگرانم نکنه یک وقت پیشاب من از روی شرتم نفوذ کرده باشه به شرتش و وارد شده باشه. یا اینکه در جایی دستمو زدم به واژنش و از اونجا نفوذ کرده باشه. البته دست من آغشته به منی نبوده و فقط پیشاب به دستم خورده که اونم خشک کردم و البته شستم و بعد دستمو زدم.

ایشون 20 یا 23 اردیبهشت بود که پریود شدن.
    در تاریخ 20 خرداد به مقدار زیادی ترشحات بی رنگ داشته.(که مث اینکه همیشه میاد ولی خب خیلی بیشتر از همیشه بوده)
    الان 27 خرداده و خبری از پریود نیست.

روش اورژانسی هم استفاده نکردیم. آیا احتمالی برای بارداری ناخواسته وجود داره؟

سلام دوست عزیز
    برای بارداری باید شرایط مساعدی وجود داشته باشه مثل روز روزهای 14.15 پریودی که احتمال باردای بالا میره
    احتمال باردای با توجه به ایکه منی دوراز وازن تخلیه شده درواقع صفره
    با توجه به اینکه ذکر کردید دستتون از پیشاب خشک بوده پس مطئنن بارداری به هیچ عنوان رخ نمیده چون اسپرم باید به تخمک برسه تا بارداری رخ بده
    علت ترشح هات در خانوم ها طبیعیه خصوصا در مواقع استرس. نزدیکی به دوره پریود
    علت تاخیر پریود هم میتونه هرچیزی غیر از بارداری باشه
    بنظر من نگرانی شما بی مورده چون چیزی در واژن تخیلی نشده با توجه به تاریخ های دوره عادت ماهیانه که گفتید احتمال صفره
    اما از این به بعد بیشتر مراقب باشید

2. سلام دکتر
    (من 28 سال سن دارم.طول دورهایم 23روز و 7 روز پربود هستم البته در 2 دوره ی قبلیم طول دورهام 18 روز بوده بدلیل مصرف وارفارین و اسپرین. روز 21 اردیبهشت پرپودم تمام شد و در 22اردیبهشت رابطه محافظت نشده داشتم که کمی از مایع منی داخل ریخت و 1 ساعت بعد 2 عدد قرص اوسیز خوردم.24 هم یک عدد رواژینال دوش استفاده کردم .وز 23 ازمایش بتا دادم جوابش 2 شد.و 31 اردیبهشت یعنی ده روز بعد رابطه مجدد ازمایش دادم جواب صفر شد.

)

الان 9روز از زدن امپول پروژسترون میگذره و 38روز از رابطه چرا پریود نمیاد پس؟تو این 9روز چند بار از بیبی چک استفاده کردم که منفی بوده.

3. IR_sanazi نوشته است: سلام دکتر
    (من 28 سال سن دارم.طول دورهایم 23روز و 7 روز پربود هستم البته در 2 دوره ی قبلیم طول دورهام 18 روز بوده بدلیل مصرف وارفارین و اسپرین. روز 21 اردیبهشت پرپودم تمام شد و در 22اردیبهشت رابطه محافظت نشده داشتم که کمی از مایع منی داخل ریخت و 1 ساعت بعد 2 عدد قرص اوسیز خوردم.24 هم یک عدد رواژینال دوش استفاده کردم .وز 23 ازمایش بتا دادم جوابش 2 شد.و 31 اردیبهشت یعنی ده روز بعد رابطه مجدد ازمایش دادم جواب صفر شد.

)

الان 9روز از زدن امپول <a>پروژسترون</a> میگذره و 38روز از رابطه چرا پریود نمیاد پس؟تو این 9روز چند بار از بیبی چک استفاده کردم که منفی بوده.

سلام من معتقدم که حتما 1 سونوگرافی بده وپیش یک دکتر برو حتما
    چون یکی از دوستان من همین مشکل داشت وبا زدن آمپول هم پریود نشد بعد متوجه شد که حامله بوده وبچه اش با آمپول از بین رفته

4. پست 1071 رو یکی از متخصیصن جواب بدن
    من 10روز بعد رابطه از دادم منفی بوده .بچه ای نبوده که بخواد بمیره
    پزشک متخصص پروژسترون رو تجویز کرد و گفت حامله نیستم.

5. سلام
    من واقعا معذرت می خوام اگر سوالم نا بجاست اما استرس دارم
    من 5 روز بعد از شروع پریودم منی روی شکمم ریخت و فورا با دستمال پاک کردم  و فرداش حموم رفتم.آیا احتمال بارداری وجود داره؟

6. mahshiddd نوشته است: سلام
    من 5 روز بعد از شروع پریودم منی روی شکمم ریخت و فورا با دستمال پاک کردم  و فرداش حموم رفتم.آیا احتمال بارداری وجود داره؟

سلام روز 5 پریودی یعنی هنوز تخم گذاری برای دروره بعدی شروع نشده
    وهمچنین ارتباطی برقرار نشده که منی داخل واژن ریخته بشه تا بتونه به تخمک برسه
    احتمال بارداری صفر عزیزم نگران نباش
    بارداری انقدر راحت اتفاق نمیفته

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  7. mahshiddd نوشته است: سلام

سلام..اصلا نگران نباشید با همچین رابطه هایی امکان بارداری وجود ندارد.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  8. سلام خدمت اقای دکتر
    ممنون میشوم این سوال رو جواب بدهین.

تقریبا دو ماه دیگر عروسی من میباشد.از بین تمام راههای جلوگیری از بارداری روش استفاده از قرص را انتخاب کرده ام با توجه به اینکه ماه اینده پریود میشوم و باید از روز 5 قاعدگی مصرف قرص را شروع بکنم دقیقا با قطع پس از 21 روز مصرف قرص روز بعدش عروسی من میباشد خیلی دوست دارم شب عروسی ام پریود نباشم-اگر میشود راهنمایی ام کنید . اگر مصرف قرص را از یک بسته بیشتر ادامه دهم که پریود نشوم ایا در تخمک گذاری و بارداری تاثیر دارد؟ ایا با خیال راحت میشود منی را داخل وازن ریخت بدون اینکه باردار شد؟خیلی میترسم باردار شوم.کمکم کنید

9. سلام یک سوال، شاید نا بجا باشه و در ابتدا پاسخشم بوده ولی این مطرح کردنُ بذارین روی نگرانیم ...

ما امروز رابطه داشتیم از پشت ... همسرم کاندوم هم استفاده کرده بود به نظرم تمام منی داخل کاندوم بود ولی شک دارم از اینکه واقعا همش بوده یا کمی با آلت ها تماس داشته ،نمیدونم قرصی مصرف کنم یا نه؟
    لطفا راهنماییم کنید ممنونم

10. سلام
    بنده با همسرم رابطه ی سطحی داشتیم و فقط نوک آلت با واژن بنده برخورد داشت. طبق گفته گفته همسرم منی روی واژنم نریخته ولی من حس میکنم که مقدار کمی از اون روی قسمت بیرونی ناحیه تناسلی من ریخته باشه. 1 ساعت بعد 2 تا قرص HD مصرف کردم ولی 12 ساعت بعد به علت تهوع شدید نتونستم 2 تای دیگه رو مصرف کنم
    سیکلای بنده معمولاً 28 روزه است و من در روز 14 سیکلم بودم. البته خودم به خاطر گرگرفتگی که شب قبلش داشتم فک میکنم تخمک گذاری داشتم

ایا احتمال بارداری با وجود مصرف اون 2 تا قرص وجود داره؟

11. سلام دوستان گرامی
    یک سوال داشتم که امیدوارم جواب مناسبی از طرف شما به من داده شود
    نامزد من برای مسافرتی که داشتند از 6 روز قبل از تاریخ دوره ی بعدیشون از قرص ال دی مصرف کردند هر شب یکی
    ایشون 24/3 تاریخ پریودشدن بعدیشون بود و دوره های منظمی هم دارند و از 18/3 شروع بخوردن کردند و در روز 25 /3 آخرین قرص را ساعت 11 شب مصرف کردند
    ایشون دیگه قرصی مصرف نکردند و امروز که 28/3 هست هنوز پریود نشدند
    سوال من اینه که ایشون طبق اطلاعات خودشون یکروز بعد از توقف مصرف قرص باید دورشون شروع می شد ولی الان 3 روز گذشته
    این درسته که بعد از یکروز باید پریود بشند؟
    اگر نه حداکثر تا چند روز دیگه باید پریود بشند؟
    ممنون میشم منو راهنمایی کنید

12. ممنون از جواب دوستان. اما  نامزدم شلوار لی رو از تنش در نیاورد(همان طور که در پست 1064 و 1065) اصلا. ولی ما در کنار هم تا صبح خوابیدیم. والله من اینقدر گیجم . نمیدونم چی میگم. نامزدم باکره هستش. و گرنه ما مجبوریم بدون عروسی عقد کنیم. از استرس نمیفهمم دیکه . این ایرادی نداره؟ تو رو خدا با این وجود منی راه پیدا نمیکنه. اخه چرا نامزدم پریود نمیشه. نکنه دستم الوده به منی بوده در اثر برخورد با سینه و شکم عبور کنه. ممنون میشم دوستان پست منو هم بالایی و الان را دوباره نظر بدند.

13. ooaaee نوشته است: سلام یک سوال، شاید نا بجا باشه و در ابتدا پاسخشم بوده ولی این مطرح کردنُ بذارین روی نگرانیم ...

ما امروز رابطه داشتیم از پشت ... همسرم کاندوم هم استفاده کرده بود به نظرم تمام منی داخل کاندوم بود ولی شک دارم از اینکه واقعا همش بوده یا کمی با آلت ها تماس داشته ،نمیدونم قرصی مصرف کنم یا نه؟
    لطفا راهنماییم کنید ممنونم

سلام دوست عزیز
    باتوجه به این که از کاندوم استفاده شده ومنی هم داخل اون تخلیه شده بنظر من بهتره قرص مصرف نکنید
    اگر هم تماس بوده بعدش شسته شده؟ در روز چندم پریودی بودید؟

14. mohammad277 نوشته است: ممنون از جواب دوستان. اما  نامزدم شلوار لی رو از تنش در نیاورد(همان طور که در پست 1064 و 1065) اصلا. ولی ما در کنار هم تا صبح خوابیدیم. والله من اینقدر گیجم . نمیدونم چی میگم. نامزدم باکره هستش. و گرنه ما مجبوریم بدون عروسی عقد کنیم. از استرس نمیفهمم دیکه . این ایرادی نداره؟ تو رو خدا با این وجود منی راه پیدا نمیکنه. اخه چرا نامزدم پریود نمیشه. نکنه دستم الوده به منی بوده در اثر برخورد با سینه و شکم عبور کنه. ممنون میشم دوستان پست منو هم بالایی و الان را دوباره نظر بدند.

دوست عزیز شما خیلی نگران هستید و من مطئنم این نگرانیت داری به نامزدت منتقل میکنی وهمین باعث شده که اون دچار استرس  واضطراب بشه ودوره پریودش تاخیر بیفته. ولی اگر خیلی نگرانید به 1 دکتر مراجعه کنید یا از بیبی چک استفاده کنید که خیالتون راحت تر بشه
    البته من معتقدم خوردن قرص lDاگر دچار تهوع نشن برای پریودشدن خوبه

15. m885 نوشته است: سلام دوستان گرامی
    یک سوال داشتم که امیدوارم جواب مناسبی از طرف شما به من داده شود
    نامزد من برای مسافرتی که داشتند از 6 روز قبل از تاریخ دوره ی بعدیشون از قرص ال دی مصرف کردند هر شب یکی
    ایشون 24/3 تاریخ پریودشدن بعدیشون بود و دوره های منظمی هم دارند و از 18/3 شروع بخوردن کردند و در روز 25 /3 آخرین قرص را ساعت 11 شب مصرف کردند
    ایشون دیگه قرصی مصرف نکردند و امروز که 28/3 هست هنوز پریود نشدند
    سوال من اینه که ایشون طبق اطلاعات خودشون یکروز بعد از توقف مصرف قرص باید دورشون شروع می شد ولی الان 3 روز گذشته
    این درسته که بعد از یکروز باید پریود بشند؟
    اگر نه حداکثر تا چند روز دیگه باید پریود بشند؟
    ممنون میشم منو راهنمایی کنید

سلام دوست عزیز
    خوردن قرصLDداری یک قاعده خاص هستش که من به اختصار براتون توضیح میدم
    قرص های LDاکثرا ترکیبی از یک استروژن وپروژسترون بوده وبه طور روزانه وترتیبی که روز قرص نوشته شده به مدت 3 هفته مصرف شده و1 هفته قطع میگرد که در این زمان خونریزی طبیعی رحمی رخ مجددا رخ میده
    اگر پس از اتمام قرص در طی 7 روز استراحت قاعدگی ایجاد نشود باید به پزشک مراجعه شود
    امیدوارم کمکتون کرده باشم دوست عزیز

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 72 از 132
رفتن به صفحه :    ... 72 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید