شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

زیبا کردن سینه

1. سلام و خسته نباشید. من سایز و شکل سینه هام رو دوست ندارم یعنی بیشتر از اینکه خودم دوست نداشته باشم میترسم همسر آینده م دوست نداشته باشه. سینه هام شلند و به نظر خودم بزرگ البته سینه چپم بزرگتر از راستمه و این باعث میشه مجبوربشم سوتین بزرگتر از اونی که نیاز دارم استفاده کنم.چیکار میتونم بکنم واسه محکمتر شدن و خوش فرم شدن و کوچکتر شدنشون غیر از عمل جراحی.لطفا راهنمایی کنید

2. siyahsefid نوشته است: سلام و خسته نباشید. من سایز و شکل سینه هام رو دوست ندارم یعنی بیشتر از اینکه خودم دوست نداشته باشم میترسم همسر آینده م دوست نداشته باشه. سینه هام شلند و به نظر خودم بزرگ البته سینه چپم بزرگتر از راستمه و این باعث میشه مجبوربشم سوتین بزرگتر از اونی که نیاز دارم استفاده کنم.چیکار میتونم بکنم واسه محکمتر شدن و خوش فرم شدن و کوچکتر شدنشون غیر از عمل جراحی.لطفا راهنمایی کنید

با سلام
    دوست عزیز باید بدونید کسیکه با شما ازدواج میکنه صرفاً به خاطر هیکلتون نیست بلکه ده ها آیتم دیگه هم هست که میتونه شاخصه ازدواج هر شخص قرار بگیره و قطعاً شما حسن های زیادی دارید که این موضوع رو میپوشونه!ولی اساساً چرا این نظر رو دارید؟؟حقیر اینو میخوام بگم که از کجا میدونید همسر آینده شما از این بابت شمارو نخواهند پسندید؟؟در وهله بعد اصولاً بعضی از اعضای جفت بدن مثل چشمها گوشها و از جمله سینه ها باهم از بعضی از جنبه ها متفاوتندمثلاً سینه ها یکی کوچکتر از دیگریست یا چشمها ضمن همرنگی گاهی یکی کمرنگ یا پر رنگ تر از دیگری هست!و... این موضوع طبیعیه و مسئله حادی نیست!اما برای افتادگی سینه ها توصیه میکنم تحت نظر یک متخصص مرتبط ورزش کنیدانشالله به چیزی که میخواید خواهید رسید
    در پایان از ایجاد استرس در خودتون جداً خودداری کنید مشکلی از این نظر در شما مشاهده نمیشه
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  3. کاربر گرامی با امضای ادب آیینه عقل است ممنون از راهنماییتون. خیلی خوب بود از خود تعریف نباشه بله من حسنای زیادی دارم اول اینکه تحصیلات عالی دارم چهره و اندام خوبی هم دارم  و همه کسایی که باهام ارتباط دارن میگن اخلاقم هم خیلی خوبه ولی شاید یکی از دلایلی که روی خودم حساس شدم اینه که تا حالا ازدواج نکردم بخاطر ادامه تحصیل خواستگارهام رو قبول نکردم و الان واقعا احساس نیاز میکنم نه از لحاظ جنسی بیشتر از لحاظ روحی و از طرفی هم حاضر به ازدواج با هر کسی نیستم شما میگین تو این شرایط بد جامعه برای ازدواج ما جوونا چیکار باید بکنیم من حدودا29 سالمه و بعنوان یه دختر احساس میکنم دیگه وقت ازدواجم داره میگذره با اینی که واقعا شرایط خوبی برای ازدواج از هر لحاظ دارم.

4. میدونم ایروبیک و ورزش های بدنسازی در فرم دادن سینه موثرند
    همچنین شنا

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. سلام اگه خیلی براتون مهم که سینه هاتون کوچیک شه دمبل سبک بگیرین دستتون و دستاتونو بالا سرتون بگیرن آروم آروم به سمت پشت گردنتون بگیرین فقط یکم صبر و حوصله بخرج بدین درست میشه.

6. Ms_luck نوشته است: سلام اگه خیلی براتون مهم که سینه هاتون کوچیک شه دمبل سبک بگیرین دستتون و دستاتونو بالا سرتون بگیرن آروم آروم به سمت پشت گردنتون بگیرین فقط یکم صبر و حوصله بخرج بدین درست میشه.

اگه بخوایم سایز سینه بزرگ بشه چه ورزشی باید کرد؟

7. siyahsefid نوشته است: کاربر گرامی با امضای ادب آیینه عقل است ممنون از راهنماییتون. خیلی خوب بود از خود تعریف نباشه بله من حسنای زیادی دارم اول اینکه تحصیلات عالی دارم چهره و اندام خوبی هم دارم  و همه کسایی که باهام ارتباط دارن میگن اخلاقم هم خیلی خوبه ولی شاید یکی از دلایلی که روی خودم حساس شدم اینه که تا حالا ازدواج نکردم بخاطر ادامه تحصیل خواستگارهام رو قبول نکردم و الان واقعا احساس نیاز میکنم نه از لحاظ جنسی بیشتر از لحاظ روحی و از طرفی هم حاضر به ازدواج با هر کسی نیستم شما میگین تو این شرایط بد جامعه برای ازدواج ما جوونا چیکار باید بکنیم من حدودا29 سالمه و بعنوان یه دختر احساس میکنم دیگه وقت ازدواجم داره میگذره با اینی که واقعا شرایط خوبی برای ازدواج از هر لحاظ دارم.

مجدداً سلام دوست گرامی
    خب وقتی شرایطشو دارید چرا به خواستگارهاتون جواب منفی میدید؟؟همیشه یه چیز یادتون باشه  و اون اینه که هرکسی که به شما پیشنهاد ازدواج داد  فوری به خاطر میزان تحصیلات،مال و ثروت،قیافه و.... جواب منفی بهشون ندید تجربه نشون داده افرادی هستند که شاید میزان تحصیلاتشون یا منابع مادیشون کمتراز دختر باشه اما در زندگی مشترک، فردی با کمالات و مطمئن و قابل اعتماد  هستند(و برعکس) از طرفی یادمون باشه پدر و مادرهای ما،از اول به اون چیزیکه الان دارند یکهو نرسیدند!بلکه به مرور زمان و با سعی تلاش تونستن زندگیشونو بسازند!
    اگر بخوام از حرفهام نتیجه کلی بگیرم اینو باید بگم که همیشه معیارتون در زندگی،اخلاق،بساز بودن،داشتن قیود فرهنگی و ذهنی در تداوم زندگی و کلاً چیزهایکه در بطن یک مرد هست باشه نه خونه و ماشین و تحصیلات که میتونه به مرور زمان کسب بشه!(البته نمیگم اونها معیار نباشه!بلکه میگم معیار اصلیتون نباشه)یعنی اجزایی که در بطن هر فرد هست دیگه یا قابل تغییر نیست یا خیلی کم میشه تغییرش داد اما خونه ،ماشین و.... به زمان خودش قابل تهیه کردن و رسیدن بهش هست
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  8. آقای aliyanعزیز از شما سپاسگزارم ولی واقعا خواستگارهایی که داشتم و منو میخواستن شرایط خوبی نداشتن و اونایی که من میخواستم به دلایل اختلاف سن یا قد و... منو نمیخواستن حالا هم که دیگه انگار قحط الرجال شده با این شرایطی که واسم پیش اومده که نه کار دارم ونه فعلا خواستگار تصمیم گرفتم باز ادامه تحصیل بدم واسه دکتری هر چند دیگه کشش هم ندارم تو این رشته سختی که خوندم ولی ظاهرا ما جوونا محکوم شدیم به راههای ناخواسته ای که باید انتخاب کنیم بازم ممنون

امضا:تو میخواستی بشی سنگ صبورم. تو شدی سنگ و من هنوز صبورم...

9. به نظر من هم دهها ایتم دیگه هست برای اینکه مردی از زنی خوشش بیاد اما
    ناگفته نماند که مردها (البته همشون نه)به مرور زمان وقتی چند سالی از ازدواج گذشت و این زن دلشون رو زد به همه چیز زن گیر میدن حتی راه رفتنش چه برسه به اینکه سینه زن مشکل داشته باشه
    لطف کنید بگید برای سفت کردن سینه باید چکار کرد؟ اخه این مردها خودشون انقدر به سینه خانمها دست میزنند
    که شل میشه بعدش خودشون میگن که سینه سفت دوست دارند

10. siyahsefid نوشته است: آقای aliyanعزیز از شما سپاسگزارم ولی واقعا خواستگارهایی که داشتم و منو میخواستن شرایط خوبی نداشتن و اونایی که من میخواستم به دلایل اختلاف سن یا قد و... منو نمیخواستن حالا هم که دیگه انگار قحط الرجال شده با این شرایطی که واسم پیش اومده که نه کار دارم ونه فعلا خواستگار تصمیم گرفتم باز ادامه تحصیل بدم واسه دکتری هر چند دیگه کشش هم ندارم تو این رشته سختی که خوندم ولی ظاهرا ما جوونا محکوم شدیم به راههای ناخواسته ای که باید انتخاب کنیم بازم ممنون

امضا:تو میخواستی بشی سنگ صبورم. تو شدی سنگ و من هنوز صبورم...

سلام دوست گرامی
    تنها توصیه ام اینه که به خدا توکل کنید همه چیز حل میشه شما هنوز زمان دارید اما منبعد پخته تر روی خواستگارهای احتمالی نظر داده و تصمیم بگیرید
    موفق باشید.

11. shiva15 نوشته است: به نظر من هم دهها ایتم دیگه هست برای اینکه مردی از زنی خوشش بیاد اما
    ناگفته نماند که مردها (البته همشون نه)به مرور زمان وقتی چند سالی از ازدواج گذشت و این زن دلشون رو زد به همه چیز زن گیر میدن حتی راه رفتنش چه برسه به اینکه سینه زن مشکل داشته باشه
    لطف کنید بگید برای سفت کردن سینه باید چکار کرد؟ اخه این مردها خودشون انقدر به سینه خانمها دست میزنند
    که شل میشه بعدش خودشون میگن که سینه سفت دوست دارند

سلام دوست عزیز
    خب من معتقدم اگر زن و شوهری همدیگه رو دوست داشته باشند هیچ وقت ازهم سیر نمیشن!حتی در امر جنسی!بنده همکاری دارم که سالهاست ازدواج کرده و این زوج همدیگرو بشدت میخوان و زندگیه خوبی دارند!پس شل شدن سینه،پیرشدن پوست،چروک افتادن صورت ووووو دلیلی بر بی علاقه بودن نیست! در نتیجه توصیه ام به جوانها اینه که بجای مال و ثروت و صورت و زیبایی صرف!!
    بهتره با کسی ازدواج کنن که واقعاً دوستش داشته باشن و برعکس!
    حالا پاسخ شما ،برای سفت شدن سینه ها چندین راه وجود داره!
    1- ورزش های مرتبط با این عضو تحت نظر متخصص ورزشی - که بهترین راهه
    2- استفاده از ژلهای سفت کننده سینه که البته نمیدونم واقعاً تاثیر داره یا نه؟؟متخصصین باید نظر بدن
    3- جراحی وپروتز گذاشتن! که بدلیل نقاهتهای بعدیش و اینکه بعد از چند سال باید تجدید جراحی بشه اصولاً توصیه نمیشه
    و...
    و نکته آخر اینکه اگر مردی زنشو بخواد شل بودن سینه هاش نمیتونه دلیلی بر این باشه که ازش زده بشه
    موفق باشید.

12. سپاسگزارم از راهنمایی هاتون ولی نمیدونم چرا ما خانمها بهترین هم که باشیم همیشه باید دغدغه این را داشته باشیم که همسرمون از هر لحاظ مارو بخواد ولی آقایون اصولا اصلا چنین دغدغه هایی ندارند وراحت به زندگیشون میرسن راستی چرا؟
    شاید اینجا جای مطرح کردن این سوالها نباشه ولی واقعا دیگه سرریز شدم

13. siyahsefid نوشته است: سپاسگزارم از راهنمایی هاتون ولی نمیدونم چرا ما خانمها بهترین هم که باشیم همیشه باید دغدغه این را داشته باشیم که همسرمون از هر لحاظ مارو بخواد ولی آقایون اصولا اصلا چنین دغدغه هایی ندارند وراحت به زندگیشون میرسن راستی چرا؟

بازم سلام
    دوست گرامی این سئوال شما یک بحث وسیعی رو میطلبه که متاسفانه جاش در این تاپیک نیست!اما یکی از دلایلش شاید باز بودن دست مردها دراین قضیه باشه! اونم بواسطه مسائل فرهنگی جامعه!! توصیه میکنم دراین مقوله زیاد به خودتون استرس وارد نکنید
    موفق باشید

14. siyahsefid نوشته است: سپاسگزارم از راهنمایی هاتون ولی نمیدونم چرا ما خانمها بهترین هم که باشیم همیشه باید دغدغه این را داشته باشیم که همسرمون از هر لحاظ مارو بخواد ولی آقایون اصولا اصلا چنین دغدغه هایی ندارند وراحت به زندگیشون میرسن راستی چرا؟

سلام دوست عزیز

آفرین بر پشتکاری که داشتید و ادامه تحصیل دادید که به مدارج علمی بالایی دست پیداکنید به خاطر همین نتوانستید ازدواج کنید توجه داشته باشید که قسنت هر انسان هرچی که بااشه بالاخره بهش میرسه توکل برخدا داشته باشید هنوز جوانید بعد یه مرد فقط به بدن و اندام یه زن توجه نمیکنه بلکه معیارهای دیگه ای هم از جمله خانواده و اخلاق وموقعیت اجتماعی و .... داره که در انتخاب همسر نقش داره شما نگران این مسائل نباشید  به خاطر حساسیت زیادی که خانومها دارن میخوان از هر لحاظ اوکی باشند مردا حساسیت زیادی در این مقوله ندارن اصولا خونسرد هستند انشاءلله باتوکل برخدا شماهم به خواستتون برسید .موفق و پیروز باشید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید