شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 69 ...   

سوال و جواب درباره احتمال بارداری (نزدیکی محافظت نشده)

1. سلام
    من هنوز پرده ی بکارت دارم و یه رابطه با نامزدم داشتم که ترشح قبل از خارج شدن منی نامزدم کاملا با آلت من تماس داشته
    اول اینکه میخواستم بدونم توی این ترشح اسپرم هست؟
    دوم اینکه اگر در زمان تخمک گذاری بوده باشه احتمال حاملگی برای من هست یا نه؟
    ممنون میشم اگه زود جوابمو بدین

2. sogol_my نوشته است:
    ID_asaliii نوشته است: سلام کسی میدونه که سونو داخلی چند روز بعد از نزدیکی بارداری رو نشون میده؟

با درود
    بستگي به حساسيت دستگاه سونوگرافي داره اما معمولا در هفته پنجم بارداري يعني حدودا سه هفته بعد از لقاح؛ يا حدود يك هفته بعد از عقب افتادن پريود، جنين هم لانه گزيني كرده و هم اونقدر بزرگ شده كه قابل تشخيص با دستگاههاي سونوگرافي معمول باشه. هر چند در اين زمان در صورت امكان مشاهده، فقط ساك بارداري قابل تشخيصه و از نظر بارداري پوچ قابل بررسي نيست.

مرسی سوگل جونم ولی منظورم سونوگرافی داخلی هستش که چند روز بعد از نزدیکی میتونه تشخیص بده؟

3. با سلام
    بنده با همسرم رابطه داشتم. دفعه ی اول از کاندوم استفاده کرد ولی بعد حدود یک ساعت و نیم دیگه کاندوم استفاده نکرد. البته به انزال نرسید حتی پیشاب هم نداشت دفعه دوم. ولی آلت ایشون با واژن بنده تماس داشت.

امکانش هست که به خاطر اینکه بعد دفعه ی اول خودشو نشسته بود و فقط با دستمال پاک کرده بود بنده باردار بشم؟

اسپرم بعد از خشک شدن (در مورد ما، بعد پاک کردن با دستمال) تا چند ساعت قدرت تحرک و باروری داره؟

سیکلای من نامنظمه و بین 28 تا 40 روز هست والان روز 10 سیکلم هستم.
    ممنون میشم زود جواب بدین.

4. behzad_mm نوشته است: با سلام
    بنده با همسرم رابطه داشتم. دفعه ی اول از کاندوم استفاده کرد ولی بعد حدود یک ساعت و نیم دیگه کاندوم استفاده نکرد. البته به انزال نرسید حتی پیشاب هم نداشت دفعه دوم. ولی آلت ایشون با واژن بنده تماس داشت.

امکانش هست که به خاطر اینکه بعد دفعه ی اول خودشو نشسته بود و فقط با دستمال پاک کرده بود بنده باردار بشم؟

اسپرم بعد از خشک شدن (در مورد ما، بعد پاک کردن با دستمال) تا چند ساعت قدرت تحرک و باروری داره؟

سیکلای من نامنظمه و بین 28 تا 40 روز هست والان روز 10 سیکلم هستم.
    ممنون میشم زود جواب بدین.

سلام دوست عزیز
    پاسخ منفیه!با توصیفات شما بارداری احتمالش در حد صفره!نگران نباشید در ضمن اسپرم خشک شده کلاً مرده و جای نگرانی نداره
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. aliyan نوشته است:
    BLOUMAN1400 نوشته است:
    iman_prs نوشته است:
    BLOUMAN1400 نوشته است: با سلام
    من و خانومم روز سیزدهم خرداد ساعت بیست و چهل و پنج با هم یه رابطه سطحی بدون محافظ و بدون دخول داشتیم و فقط آلت هامون به هم مالیده شد و پیش آب  روی دهانه واژن به احتمال زیاد ریخته شده ولی پس از انزال  منی روی شکم ریخته شد و بعد از اون دیگه تماسی با آلت همدیگه نداشتیم. (گفتنی است که دوره تخمک گذاری به قول خانومم  در روز دهم اون ماده سفید رنگ رو دیده که نشانه تخمک گذاری است). اما بعد روز پانزدهم ساعت شانزده از دو عدد قرص hd ( یعنی 67 ساعت بعد از این قرص استفاده کرد) و دوازده ساعت بعد هم دو عدد که گفت در مرحله اول بیشتر خورده  بعد از 24 ساعت گفت که حالات عادت ماهانه بهش دست داده حالا خواهشمندم بفرمائید با توجه به توضیحات بالا  چقدر احتمال باردار شدن وجود داره؟ آیا روش خوردن قرص بعداز این بازده زمانی اثر گذار هست ؟ در ضمن با توجه به اینکه سن بنده 35 و خانومم 40 سال هست این احتمال چقدر هست؟ راستی بنده واریکوسل بیضه چپ هم دارم
    خیلی استرس دارم خواهش می کنم کمک کنید از این استرس رهایی پیدا کنم.

روش اورژانسی رو به درستی انجام دادید و بارداری منتفیه.

با سلام و عرض شرمندگی باید بگم  از روز جمعه ساعت 3 شب که قرص Hd دو تا آخری رو خورد روز شنبه علائم عادت ماهانه که همیشه داشته بهش دست داده و تا امروز سه شنبه ساعت 14 هنوز هیچ خبری نیست و علائم شدت پیدا کرده . واقعا موندیم البته خیلی هم استرس داریم. راستی ماه قبل بین 28 تا 30 اردیبهشت عادت ماهانه داشته و دوره اون هم 10 روزه است. خواهش می کنم دقیق حساب کنید و مارو از نگرانی درآرید . حالا چطور میشه؟
    متشکرم

سلام دوست عزیز،این علائم همون علائم پریودی ایشونه نگران نباشید بارداری منتفیه و این تاخیرها (اگر تاخیر بحساب بیاد؟؟) و شاید تعجیل ها مربوط به مصرف قرصهای ضد بارداریست احتمالاً در روزهای آتی پریودشون شروع میشه  راستی با این تاریخهایکه دادید هنوز به موعد پریودیشون چندروزی باقی مونده پس نگران چه چیزی هستید؟
    موفق باشید.

با تشکر از شما - می خواستم بگم که امروز پنج شنبه یعنی دقیقا بعد از 7 روز ساعت 5 بعد از ظهر خانومم به قول خودش گفت پریود شده و لکهای که دیده عین همون پریود معمولیش بوده ( قهوه ای رنگ). آیا مسئله رفع شده و یا باید هنوز نگران باردار شدن باشیم؟
    با دیدن چه نوع لکه ها و یا پریودی  باید شک و احتیاط کرد ؟

6. shiva_eskandari نوشته است: سلام
    من هنوز پرده ی بکارت دارم و یه رابطه با نامزدم داشتم که ترشح قبل از خارج شدن منی نامزدم کاملا با آلت من تماس داشته
    اول اینکه میخواستم بدونم توی این ترشح اسپرم هست؟
    دوم اینکه اگر در زمان تخمک گذاری بوده باشه احتمال حاملگی برای من هست یا نه؟
    ممنون میشم اگه زود جوابمو بدین

پرده بکارت مانع از بارداری نمیشه
    در پیشآب ممکنه تعداد کمی اسپرم وجود داشته باشه
    اگر زمان تخمک گذاری بودید و دخول صورت گرفته ممکنه بارداری رخ بده ولی شانسش زیاد نیست
    پ.ن:اگه پریودتون منظمه و بیشتر از یه هفته به تاخیر افتاد آز خون بتا بدید

7. BLOUMAN1400 نوشته است:
    aliyan نوشته است:
    BLOUMAN1400 نوشته است:
    iman_prs نوشته است:
    BLOUMAN1400 نوشته است: با سلام
    من و خانومم روز سیزدهم خرداد ساعت بیست و چهل و پنج با هم یه رابطه سطحی بدون محافظ و بدون دخول داشتیم و فقط آلت هامون به هم مالیده شد و پیش آب  روی دهانه واژن به احتمال زیاد ریخته شده ولی پس از انزال  منی روی شکم ریخته شد و بعد از اون دیگه تماسی با آلت همدیگه نداشتیم. (گفتنی است که دوره تخمک گذاری به قول خانومم  در روز دهم اون ماده سفید رنگ رو دیده که نشانه تخمک گذاری است). اما بعد روز پانزدهم ساعت شانزده از دو عدد قرص hd ( یعنی 67 ساعت بعد از این قرص استفاده کرد) و دوازده ساعت بعد هم دو عدد که گفت در مرحله اول بیشتر خورده  بعد از 24 ساعت گفت که حالات عادت ماهانه بهش دست داده حالا خواهشمندم بفرمائید با توجه به توضیحات بالا  چقدر احتمال باردار شدن وجود داره؟ آیا روش خوردن قرص بعداز این بازده زمانی اثر گذار هست ؟ در ضمن با توجه به اینکه سن بنده 35 و خانومم 40 سال هست این احتمال چقدر هست؟ راستی بنده واریکوسل بیضه چپ هم دارم
    خیلی استرس دارم خواهش می کنم کمک کنید از این استرس رهایی پیدا کنم.

روش اورژانسی رو به درستی انجام دادید و بارداری منتفیه.

با سلام و عرض شرمندگی باید بگم  از روز جمعه ساعت 3 شب که قرص Hd دو تا آخری رو خورد روز شنبه علائم عادت ماهانه که همیشه داشته بهش دست داده و تا امروز سه شنبه ساعت 14 هنوز هیچ خبری نیست و علائم شدت پیدا کرده . واقعا موندیم البته خیلی هم استرس داریم. راستی ماه قبل بین 28 تا 30 اردیبهشت عادت ماهانه داشته و دوره اون هم 10 روزه است. خواهش می کنم دقیق حساب کنید و مارو از نگرانی درآرید . حالا چطور میشه؟
    متشکرم

سلام دوست عزیز،این علائم همون علائم پریودی ایشونه نگران نباشید بارداری منتفیه و این تاخیرها (اگر تاخیر بحساب بیاد؟؟) و شاید تعجیل ها مربوط به مصرف قرصهای ضد بارداریست احتمالاً در روزهای آتی پریودشون شروع میشه  راستی با این تاریخهایکه دادید هنوز به موعد پریودیشون چندروزی باقی مونده پس نگران چه چیزی هستید؟
    موفق باشید.

با تشکر از شما - می خواستم بگم که امروز پنج شنبه یعنی دقیقا بعد از 7 روز ساعت 5 بعد از ظهر خانومم به قول خودش گفت پریود شده و لکهای که دیده عین همون پریود معمولیش بوده ( قهوه ای رنگ). آیا مسئله رفع شده و یا باید هنوز نگران باردار شدن باشیم؟
    با دیدن چه نوع لکه ها و یا پریودی  باید شک و احتیاط کرد ؟

با سلام دوست من
    بله همونطور که قبلاً هم خدمتتون عرض کردم مشکلی نیست! در مو.رد سئوال دومتون هم بطور دقیق نمیشه نظر داد ولی اصولاً وقتی لکه بینی ها و یا پریودها غیر معمول و در زمانهای متفاوت و غیر طبیعی باشه باید احتیاط بیشتری به خرج داد هم در مورد بارداری و هم در مورد سلامت دستگاه تناسلی!
    در هرحال وقتی همسرتون به یقین میگن پریود شدن به نظرشون باید اعتماد کرد لذا نگران نباشید
    موفق باشید.

8. امیدوارم کسی جواب بده

روزهای پر خطر سیکل 29تا 32 روزه چه روزهایی حساب میشه؟
    روز 25 سیکل روز پر خطر حساب میشه؟
    خوردن 2تا قرص اچ دی همزمان تنظیم سیکل و بهم میزنه یانه؟

9. من با دوسپسرم 14 روز بعد از اولین روز عادتم رابطه داشتم بطوریکه من با لباس زیر روی آلت ایشون(لباس زیر داشتن) نشستم و پیشاب ایشون اومد<o></o>
    و بعد از ارضا شدنشون (تو دستمال) ایشون دستشونو به واژن من زد.حالا نگرانی من اینه که نکنه پیشاب ممکنه باعث بارداریه من شه یا اینکه اگه دستش از مایع منی خیس بوده و به واژن من زده ممکنه باردار شم؟

من باکره هم هستم.این اتفاق دیروز افتاده اگه فردا قرص بخورم جلوگیری میشه؟و باید چندتا قرص بخورم
    توروخدا کمکم کنین

10. سلام.مرسی از زحماتتون
    میشه لطفا کمکم کنید؟؟ دارم از استرس میمیرم. Sad
    من 19 سالمه و نزدیک سه ماه پیش دقیقا یه هفته بعد از عادت ماهیانه با نامزدم رابطه خیلی خیلی سطحی داشتم به صورتی که دخول فقط به اندازه نوک الت صورت گرفت و اب منی روی واژن تخلیه سپس پاک شد...بعد از اون دفعه بعد بدون تاخیر پریود شدم ولی به جای سه روز  دو روزه بود...ماه بعد تاخیر داشت ولی بازم دو روزه بود...ایا امکان بارداری من وجود داره؟

11. ROZ_IR نوشته است: سلام.مرسی از زحماتتون
    من 19 سالمه و نزدیک سه ماه پیش دقیقا یه هفته بعد از عادت ماهیانه با نامزدم رابطه خیلی خیلی سطحی داشتم به صورتی که دخول فقط به اندازه نوک الت صورت گرفت و اب منی روی واژن تخلیه سپس پاک شد...بعد از اون دفعه بعد بدون تاخیر پریود شدم ولی به جای سه روز  دو روزه بود...ماه بعد تاخیر داشت ولی بازم دو روزه بود...ایا امکان بارداری من وجود داره؟

سلام. با 2 بار پریود..دیگه منتفیه

12. ROZ_IR نوشته است: سلام.مرسی از زحماتتون

سلام.
    نگران نباشيد .شما باردار نيستيد و علت دو روزه بودن پريد تون فقط فقط ناشي از استرسي مي باشد كه در ابتدا به آن اشاره فرموديد. مويد باشيد

13. ROZ_IR نوشته است: سلام.مرسی از زحماتتون

دوست گلم اگه که پریود شدی اونم 2ماه و مرتب خی یعنی باردار نیستی

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 69 از 132
رفتن به صفحه :    ... 69 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید