شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

از بین بردن درد مقاربت در پرده ارتجاعی

1. mynet67 نوشته است: سلام من 18 سالمه از سر کنجکاوی یه شی به قطر 1.5سانت رو تا 4 سانت کردم واژنم اروم اروم نه درد داشتم نه خونریزی ممکنه پردم اسیب دیده باشه؟ انگشتم هم لاغره  یه بند گاهی میکنم توش اما اصلا درد و خونریزی ندارم ایمیل من girl_shab@yahoo.com است لطفا جواب بدین نگرانم

با سلام
    دوست عزیز،شاید اینکارتون موجب ازاله شدنه کلی پرده نشده باشه (البته بسته به نوع اون)اما به احتمال بسیار زیاد ،موجب آسیب دیدگی اون شده در هرصورت مراجعه به متخصصین زنان میتونه کمک شایانی بهتون بکنه
    موفق باشید و منبعد به هیچ وجه از این کارها نکنید

2. سلام
    تا چه مدت پس از پاره شدن بکارت میتوان علت آنرا تشخیص داد؟؟؟

3. haharara نوشته است: سلام
    تا چه مدت پس از پاره شدن بکارت میتوان علت آنرا تشخیص داد؟؟؟

سلام دوست گرامی
    منظورتون از علت چیه؟؟یعنی مثلاً با دست بوده یا آلت جنس مخالف ؟؟تصادفی شده؟؟یا شخصی انجام داده؟؟در اثر ضربه بوده؟؟ و.... در همه حال علتش فکر نکنم اونجوری که مد نظر تون باشه بشه تشخیص داد اما حدود پارگی رو میشه مشخص کرد البته اونم با معاینات بالینی توسط متخصصین امر.
    موفق باشید

4. سلام.من با همسرم رابطه داریم اما تا الان نتونستم از راه دخول ارضا بشم و این موجب ناراحتی همسرم شده. شما میتونید کمکم کنید.البته از راه های دیگه ارضا میشم ولی این برای همسرم کمی مشکل و زمان بره.

5. sh_h نوشته است: سلام.من با همسرم رابطه داریم اما تا الان نتونستم از راه دخول ارضا بشم و این موجب ناراحتی همسرم شده. شما میتونید کمکم کنید.البته از راه های دیگه ارضا میشم ولی این برای همسرم کمی مشکل و زمان بره.

سلام

نصف بیشتر خانم ها از راه هایی به جز دخول، به ارضا شدن و ارگاسم می رسن، یعنی اصلا با دخول به ارضا شدن نخواهند رسید. این یه مساله ی نرمال و عادیه و بارها و بارها در پست های مختلف راجع بهش صحبت شده
    این مشکل شخصی شما نیس، نقص هم نیس، دردسر و گرفتاری هم نیس! شما با هر راهی به جز دخول کامل ارضا می شین و باید اینو بپذیرین

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  6. sh_h نوشته است: سلام.من با همسرم رابطه داریم اما تا الان نتونستم از راه دخول ارضا بشم و این موجب ناراحتی همسرم شده. شما میتونید کمکم کنید.البته از راه های دیگه ارضا میشم ولی این برای همسرم کمی مشکل و زمان بره.

سلام دوست عزیز
    ضمن تایید اظهارات متین هاله خانم ،خب به همسرتون نقاط حساستونو نشون بدید تا بتونن قبل از دخول بیشتر تحریکتون بکنن و زمانیکه به اوج تحریک پذیری رسیدید اونوقت دخول رو انجام بدن تا هردوتاتون باهم ارضا بشید.در ضمن توصیه میکنم از پوزیشنهای مختلف استفاده کنید چون در به اورگاسم رسیدنتون تاثیر داره!
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 2 از 2
رفتن به صفحه    2

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید