شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 68 ...   

سوال و جواب درباره احتمال بارداری (نزدیکی محافظت نشده)

1. سلام من دیشب 2تا اچ دی خوردم ولی صبح چون حالم خیلی بد شد دیگه بار دوم و نخوردم.خوردن این 2تا قرص برای یکبار سیکلمو بهم میزنه؟ یعنی این ماه ممکنه دیرتر پریود بشم؟

2. iman_prs نوشته است:
    BLOUMAN1400 نوشته است: با سلام
    من و خانومم روز سیزدهم خرداد ساعت بیست و چهل و پنج با هم یه رابطه سطحی بدون محافظ و بدون دخول داشتیم و فقط آلت هامون به هم مالیده شد و پیش آب  روی دهانه واژن به احتمال زیاد ریخته شده ولی پس از انزال  منی روی شکم ریخته شد و بعد از اون دیگه تماسی با آلت همدیگه نداشتیم. (گفتنی است که دوره تخمک گذاری به قول خانومم  در روز دهم اون ماده سفید رنگ رو دیده که نشانه تخمک گذاری است). اما بعد روز پانزدهم ساعت شانزده از دو عدد قرص hd ( یعنی 67 ساعت بعد از این قرص استفاده کرد) و دوازده ساعت بعد هم دو عدد که گفت در مرحله اول بیشتر خورده  بعد از 24 ساعت گفت که حالات عادت ماهانه بهش دست داده حالا خواهشمندم بفرمائید با توجه به توضیحات بالا  چقدر احتمال باردار شدن وجود داره؟ آیا روش خوردن قرص بعداز این بازده زمانی اثر گذار هست ؟ در ضمن با توجه به اینکه سن بنده 35 و خانومم 40 سال هست این احتمال چقدر هست؟ راستی بنده واریکوسل بیضه چپ هم دارم
    خیلی استرس دارم خواهش می کنم کمک کنید از این استرس رهایی پیدا کنم.

روش اورژانسی رو به درستی انجام دادید و بارداری منتفیه.

با سلام و عرض شرمندگی باید بگم  از روز جمعه ساعت 3 شب که قرص Hd دو تا آخری رو خورد روز شنبه علائم عادت ماهانه که همیشه داشته بهش دست داده و تا امروز سه شنبه ساعت 14 هنوز هیچ خبری نیست و علائم شدت پیدا کرده . واقعا موندیم البته خیلی هم استرس داریم. راستی ماه قبل بین 28 تا 30 اردیبهشت عادت ماهانه داشته و دوره اون هم 10 روزه است. خواهش می کنم دقیق حساب کنید و مارو از نگرانی درآرید . حالا چطور میشه؟
    متشکرم

3. BLOUMAN1400 نوشته است:
    iman_prs نوشته است:
    BLOUMAN1400 نوشته است: با سلام
    من و خانومم روز سیزدهم خرداد ساعت بیست و چهل و پنج با هم یه رابطه سطحی بدون محافظ و بدون دخول داشتیم و فقط آلت هامون به هم مالیده شد و پیش آب  روی دهانه واژن به احتمال زیاد ریخته شده ولی پس از انزال  منی روی شکم ریخته شد و بعد از اون دیگه تماسی با آلت همدیگه نداشتیم. (گفتنی است که دوره تخمک گذاری به قول خانومم  در روز دهم اون ماده سفید رنگ رو دیده که نشانه تخمک گذاری است). اما بعد روز پانزدهم ساعت شانزده از دو عدد قرص hd ( یعنی 67 ساعت بعد از این قرص استفاده کرد) و دوازده ساعت بعد هم دو عدد که گفت در مرحله اول بیشتر خورده  بعد از 24 ساعت گفت که حالات عادت ماهانه بهش دست داده حالا خواهشمندم بفرمائید با توجه به توضیحات بالا  چقدر احتمال باردار شدن وجود داره؟ آیا روش خوردن قرص بعداز این بازده زمانی اثر گذار هست ؟ در ضمن با توجه به اینکه سن بنده 35 و خانومم 40 سال هست این احتمال چقدر هست؟ راستی بنده واریکوسل بیضه چپ هم دارم
    خیلی استرس دارم خواهش می کنم کمک کنید از این استرس رهایی پیدا کنم.

روش اورژانسی رو به درستی انجام دادید و بارداری منتفیه.

با سلام و عرض شرمندگی باید بگم  از روز جمعه ساعت 3 شب که قرص Hd دو تا آخری رو خورد روز شنبه علائم عادت ماهانه که همیشه داشته بهش دست داده و تا امروز سه شنبه ساعت 14 هنوز هیچ خبری نیست و علائم شدت پیدا کرده . واقعا موندیم البته خیلی هم استرس داریم. راستی ماه قبل بین 28 تا 30 اردیبهشت عادت ماهانه داشته و دوره اون هم 10 روزه است. خواهش می کنم دقیق حساب کنید و مارو از نگرانی درآرید . حالا چطور میشه؟
    متشکرم

سلام دوست عزیز،این علائم همون علائم پریودی ایشونه نگران نباشید بارداری منتفیه و این تاخیرها (اگر تاخیر بحساب بیاد؟؟) و شاید تعجیل ها مربوط به مصرف قرصهای ضد بارداریست احتمالاً در روزهای آتی پریودشون شروع میشه  راستی با این تاریخهایکه دادید هنوز به موعد پریودیشون چندروزی باقی مونده پس نگران چه چیزی هستید؟
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. سلام آیا روز25 سیکل ماهیانه ک دوره های 29تا 32 روزه داره جزوه روزهای پر خطر برای رابطه هست یا نه؟

5. سلام کسی میدونه که سونو داخلی چند روز بعد از نزدیکی بارداری رو نشون میده؟

6. irandokhtf نوشته است: سلام آیا روز25 سیکل ماهیانه ک دوره های 29تا 32 روزه داره جزوه روزهای پر خطر برای رابطه هست یا نه؟

با سلام دوست گرامی
    بله میتونه جزء این روزها محسوب بشه
    موفق باشید.

7. ID_asaliii نوشته است: سلام کسی میدونه که سونو داخلی چند روز بعد از نزدیکی بارداری رو نشون میده؟

با درود
    بستگي به حساسيت دستگاه سونوگرافي داره اما معمولا در هفته پنجم بارداري يعني حدودا سه هفته بعد از لقاح؛ يا حدود يك هفته بعد از عقب افتادن پريود، جنين هم لانه گزيني كرده و هم اونقدر بزرگ شده كه قابل تشخيص با دستگاههاي سونوگرافي معمول باشه. هر چند در اين زمان در صورت امكان مشاهده، فقط ساك بارداري قابل تشخيصه و از نظر بارداري پوچ قابل بررسي نيست.

8. سلام بانامزدم دقيقا بعدپريودنزديكي داشتيم ازعقب نميدونيم كه پيش اب تماس داشت با واژن يانه به خاطرهمين٢تا ال دي انداخت ٦روزبعددوباره پريودشداونم شديد(بدنش ضعيفه)ميخاستم بدونم احتمال بارداري هست؟

9. سلام.دوست عزیز شروع پریود احتمال بارداری رو منتفی میکنه.ولی شما فرمودید که بعد پریود نزدیکی داشتید بعد ۶روز بعد دوباره پریود شد؟چرا زود پریود شدن؟احتمال بارداری که منتفیه ولی برای دلیل زود پریود شدن ایشون به دکتر مراجعه کنید.البته ممکنه از استرس زیاد باشه یا خوردن قرصها چون اینها روی روند پریودی تاثیر گزار هستن.فکر نمیکنم مشکلی باشه.

10. سلام
    من 8 فروردین
    10 اردیبهشت
    11 خرداد  پریود شدم
    18 خرداد(روز 8  پریودی) دست آلوده به پیش آب  و منی نامزدم  به آلتم خورد
    بعد از اون فرداش روش اورژانش با hd و کامل انجام دادم
    پریود من 6 روزست روز ششم لکه است
    احتمال بارادی هست؟نگرانم

11. سلام.با توجه به اینکه منی داخل تخلیه نشده و شما روش اورزانسی هم انجام دادی مشکلی نیست.و احنمال بارداری وجود نداره.

12. مرسی اینو چطوری روزهای پر خطر سیکل 29تا 32 روزوحساب کردیت؟ برا اساس فرمول کم کرد عدد11 از طولانی تریت دوره و کم کردعدد18 از کوتاه ترین دوره واسه خودم حساب کردم شده روزهای 11تا21
    من روز 18 یا 19 سیکل لکه بینی داشتم گفتم شاید اینروزا روز تخمک گذاری بوده

13. با سلام من با دوستم رابطه مقعدی اون هم به تایم کم داشتم اصن نتونستم ارضاش کنم ک منی خارجی شه ولی حواسم به پیساب نبود 3روز بعد رابطه پریود شدم .ایا امکان بارداری هست یا باید صب کنم تا ماه های بعد هم پریود شم لطفا راهنمایی کنید

14. setare_00 نوشته است: با سلام من با دوستم رابطه مقعدی اون هم به تایم کم داشتم اصن نتونستم ارضاش کنم ک منی خارجی شه ولی حواسم به پیساب نبود 3روز بعد رابطه پریود شدم .ایا امکان بارداری هست یا باید صب کنم تا ماه های بعد هم پریود شم لطفا راهنمایی کنید

نه عزیزم پریودی یعنی عدم بارداری

15. lili4532

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    من حدود 2 ماه که قرص اسپیرونولاکتون 100 مصرف میکنم و این ماه روز 5 پریودم یک قرص سیتروژن کامپاند خوردم ولی چون خیلی حالت تهوع داشتم دیگه نخوردم.روز 13 پریودم رابه سطحی داشتم و 1ساعت بعد قرص اوسیز 0.75 خوردم و 12 ساعت بعدشم یکی دیگه و تا 3 شب بعد اسپیرونولاکتون نخوردم بعدشم فقط یک شب خوردم و دیگه نخوردم..از همون روز که رابطه داشتم و اوسیز خوردم همش زیر دلم درد میکرد و 10 روز بعد زعفران هم دم کردم خوردم..12 روز بعد از رابطه حالت لکه بینی داشتم و یه کم خونریزی واسه 2 روز و حالا قطع شده ...
    این یعنی پریود بوده یا احتمال دیکه ای وجود داره؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 68 از 132
رفتن به صفحه :    ... 68 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید