شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

جوش لب و صدای فک

1. سلام خدمت دکتر و بقیه کاربران
    من 2 تا سوال داشتم
    1-روی لب بالایی دهانم دونه های ریزی مثل چوش هست آیا عادیه یا میتونه از رابطه جنسی دهانی باشه؟و راه درمانش چیه؟
    2-من 25 سالمه و هنگام خمیازه کشیدن فکم جا به جا میشه و صدا میده مشکل و درمانش چیه؟
    ممنون میشم جواب بدید

2. اگر اینا یی که میگین سفیده و رو قسمت داخلی لبه مشکل خاصی نییت خیلی افراد دارن
    در مورد صدای فک احتمالا یک التهاب  کرده مفصل  tm joint
    نگران نباش به یه متخصص گوش حلق بینی برو برای  فکت
    اگه حساسی برای لبت برو پیش دکتر پوست تا  برطرف کنه

3. اگر اینا یی که میگین سفیده و رو قسمت داخلی لبه مشکل خاصی نییت خیلی افراد دارن
    در مورد صدای فک احتمالا یک التهاب  کرده مفصل  tm joint
    نگران نباش به یه متخصص گوش حلق بینی برو برای  فکت
    اگه حساسی برای لبت برو پیش دکتر پوست تا  برطرف کنه

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. ziba5 نوشته است: سلام خدمت دکتر و بقیه کاربران
    من 2 تا سوال داشتم
    1-روی لب بالایی دهانم دونه های ریزی مثل جوش هست آیا عادیه یا میتونه از رابطه جنسی دهانی باشه؟و راه درمانش چیه؟
    2-من 25 سالمه و هنگام خمیازه کشیدن فکم جا به جا میشه و صدا میده مشکل و درمانش چیه؟
    ممنون میشم جواب بدید

1- در طی رابطه جنسی دهانی oral اگه آلت شریک جنسی شما آلوده به ویروس هرپس سیمپلکس (HSV) باشه، امکان سرایت ویروس در رابطه جنسی محافظت نشده وجود داره که در نوع رابطه ی دهانی به ویروس HSV نوع 1 معروف اند. راه درمانش هم استفاده از پمادهای آسیکلوویر و میرتوپلکس هست.
    اگه قبلاً دونه های ریز وجود نداشته ولی بعد از تماس جنسی بوجود اومده احتمال مورد یادشده هست.
    2- صدای فک موقع خمیازه کشیدن ممکنه مربوط به دندان هم باشه که شاید نیاز به ارتودنسی بنا به تشخیص دندانپزشک داشته باشه.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید