شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

روشي براي بزرگ شدن باسن

1. dark_man

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام چند راه برای بزرگ وبرجسته شدن باسن؟  در ضمن ممنون از سایت خوبتون

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. dark_man نوشته است: با سلام چند راه برای بزرگ وبرجسته شدن باسن؟  در ضمن ممنون از سایت خوبتون

سلام
    تناسب و شكل اندام بدن انسان ها با هم متفاوت است  بعضي ها جسه بزرگ و باسن كوچك دارند بعضي ديگر جسه كوچك و باسن بزرگ و برخي هم جسه بزرگ دارند و هم باسن بزرگ
    كه اين مسئله وراثتي است و زياد نميشود تغييرش داد
    از نظر پزشكي تنها كاري كه ميتوان انجام داد 1 _ جراحي زيبايي 2 _ تبعيت از رژيم غذايي براي افزايش وزن و در نتيجه بزرگ شدن باسن
    البته امكان دارد يك سري حركات ورزشي بتواند به شما كمك كند

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
  3. سلام:
    يه سري حركتهاي  ورزشي هستن كه تو پرورش اندام براي بزرگ كردن وبرجسته كردن اين قسمت انجام ميشه براي اطلاعات بيشتر ميتونين به يكي از باشگاه هاي بدنسازي مخصوص بانوان سر بزنين

4. سلام ممنون میشم سوالم رو جواب بدین راستش پایین تنه ام لاغری دارم یعنی هم پاهام وهم باسنم خیلی کوچیکه .میخواستم ببینم چه راهی به جز ورزش کردن وجود داره که بزرگ تر بشن واینکه کرم ها و آمپول هایی که برای این منظور تو بازار هست آیا دائمی هستن و آیا ضرر دارن؟واگه بخوام برای این منظور به یه متخصص مراجعه کنم به چه متخصصی مراجعه کنم؟ممنونم از راهنماییتون

5. این قرصها و امپولهایی که در بازار وجود داره اگر هم بی تاثیر در افزایش حجم بدن شما نباشن 100% دارای عوارض هستند.به جای این خرجای بیهوده بهتر ورزش کنید .حرکاتی مثل اسکات پا  به صورت باز و بسته که هر دو حرکت روی عضلات پاها و باسن فشار وارد میکنن میتونه براتون موثر باشه.رژیم غذایی مناسب هم باید مکمل ورزشتون باشه

6. سلام باسن من خیلی کوچیکه به طوری که هم اندازه دور کمرمه چیکار کنم که باسنم بزرگتر وحالت به اصطلاح جنیفر لوپزی بگیره؟باتشکر

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  7. sara1363 نوشته است: سلام باسن من خیلی کوچیکه به طوری که هم اندازه دور کمرمه چیکار کنم که باسنم بزرگتر وحالت به اصطلاح جنیفر لوپزی بگیره؟باتشکر

سلام

دوست من سایز این قسمت از بدن هم مثل پستانها جنبه ی ژنتیکی داره ... نمیشه از راه تغزیه و ورزش و .... روش های دیگه اونطور که میخوای بزرگترش کنی... تنها راهش جراحی زیباییه .
    مگر اینکه زمینه ی چاقی داشته باشی و با افزایش وزن ، چربی این قسمت از بدنت هم تا حدودی افزایش پیدا کنه.

به هرحال همینطور که هستی خودت رو دوست داشته باش. از کجا مطمئنی جنیفرلوپز بعضی وقتا آرزوی یک باسن با سایز معمولی رو نمیکنه!!!

شاد باشی.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
  8. sara1363 نوشته است: سلام باسن من خیلی کوچیکه به طوری که هم اندازه دور کمرمه چیکار کنم که باسنم بزرگتر وحالت به اصطلاح جنیفر لوپزی بگیره؟باتشکر

چرا از لباسهای زیر مخصوص بزرگ نشاندادن باسن بهره نمی گیرید؟ شاید تاثیریری در سایز نداشته باشد اما بهتر از هرگونه جراحی است
    در ضمن به خاطر داشته باشید مهم ترین چیز داشتن اعتماد به نفس نسبت به هیکل خود است زیرا هستند مردانی که باسن کوچک یا بزرگ دوست دارند و مد هم که در حال تغییر است پس به خود سخت نگیرید ، اگر کسی شما را بخواهد با همین وضعیت کنونی خواهد پذیرفت......
    موفق باشید!

9. sara1363 نوشته است: سلام باسن من خیلی کوچیکه به طوری که هم اندازه دور کمرمه چیکار کنم که باسنم بزرگتر وحالت به اصطلاح جنیفر لوپزی بگیره؟باتشکر

خانوم جنيفر لوپز با جراحي زيبائي اينجوري شده از تو شكم مامانش كه اينجوري نبوده.همونطور كه دوستمون گفت اين هم مثل ساير بدن جنبه ژنتيكي داره.ورزش هم فكر ميكنم بعد از يه مدت كه ادامه ندي برميگرده به حالت اول.

10. sara1363 نوشته است: سلام باسن من خیلی کوچیکه به طوری که هم اندازه دور کمرمه چیکار کنم که باسنم بزرگتر وحالت به اصطلاح جنیفر لوپزی بگیره؟باتشکر

سوال جالبي بود تشكر از سوالتون چون شايد سوال خيلي ها باشه... ببينيد خانم محترم همانطوري كه دوستان هم گفتن ميتونيد

عمل جراحي زيبايي كنيد... اما سوالم اينه كه اين موضوع شما رو اذيت ميكنه؟؟ يا همسرتون(اگر متاهليد)؟؟

اگر مشكل شماست كه شايد اعتماد بنفستون پائينه چون اين نقص عضو كه نيست... بلكه چيز طبيعيه كه در خيلي ها وجود داره

اما اگر همسرتون راضي نيست بايد باهاش صحبت كنيد و يا با لباسهايي كه يكي از دوستان گفتن طور بهتري اندام ها رو نمايش

بديد... خلاصه عمل زيبايي اولين راه نيست البته اين نظر منه

11. سلام وخسته نباشيد دكتر رهام .شوهرم باسن بزرگ دوست داره مدام ميگه باسنت بزرگ بشه ايرادي نداره باسن دارم اما نه اون اندازه اي كه شوهرم ميخواد اين موضوع واقعآ ازارم ميده ...ايا ميشه باسنو بزرگ كرد؟

12. در همين پست به سوال شما پاسخ داده شده... ورزش - تغذيه مناسب - جراحي زيبايي

13. به نظر من رقص تاثير زيادي توي شكل اندام داره . اگر شما رقص كمر انجام دهيد هم هر روز كمر تان باريك تر مي شود و در پي آن باسنتان بزرگتر جلوه مي كند . در ضمن رقص تاثير زيادي بر جوانتر ماندن و روحيه شاد شما و خانواده تان دارد . پس تا مي توانيد رقص كمر انجام دهيد . حتي وقتي در منزل كار مي كنيد مثلا ظرف مي شوييد كمرتان را به اطراف بچرخانيد .

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید