شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 20 ...   

سوال و جواب درباره مشکلات پرده بکارت

1. Mr_shahed نوشته است: سلام بنده وکیل دادگستری هستم در یکی از پرونده هام با مشکلی مواجه شدم که شاید بتونید با راهنماییتون در جهت استقرار حق و حقیقت نقش مهمی داشته باشید، سوال من این هست، در خصوص پرده های حلقوی آیا ممکنه با وجود دخول پرده ازاله نشه؟
    در صورتی که پاسخ مثبته، آیا ممکنه با گذشت زمان حدود شش ماه، از آخرین دخول، آثار و ساییدگی ناشی از دخول محو بشه؟
    پیشاپیش تشکر میکنم.

با درود
    بكارت حلقوي اگر از نوع ارتجاعي باشه ممكنه تا زمان زايمان طبيعي بطور كامل از بين نره. اما هر نوع دخولي روي بكارت اثر ميگذاره كه پزشكهاي با تجربه ي پزشكي قانوني ميتونند اون رو تشخيص بدند. امكان اينكه با گذشت زمان، بكارت ترميم بشه بسيار بعيده؛ و آثار دخول به صورت چين خوردگي يا پارگي بطور دائم روي بكارت باقي ميمونه.

2. Mr_shahed نوشته است: سلام بنده وکیل دادگستری هستم در یکی از پرونده هام با مشکلی مواجه شدم که شاید بتونید با راهنماییتون در جهت استقرار حق و حقیقت نقش مهمی داشته باشید، سوال من این هست، در خصوص پرده های حلقوی آیا ممکنه با وجود دخول پرده ازاله نشه؟
    در صورتی که پاسخ مثبته، آیا ممکنه با گذشت زمان حدود شش ماه، از آخرین دخول، آثار و ساییدگی ناشی از دخول محو بشه؟
    پیشاپیش تشکر میکنم.

سلام
    ﭘﺮﺩﻩ ﻫﺎﯼ ﺑﮑﺎﺭﺕ ﺣﻠﻘﻮﯼ ﺩﻭ ﻧﻮﻋﻨﺪ :
    ﻗﺎﺑﻞ ﺍﺗﺴﺎﻉ و غﯿﺮﻗﺎﺑﻞ ﺍﺗﺴﺎﻉ.
    ﺍﻧﻮﺍﻉ ﭘﺮﺩﻩ ﻫﺎﯼ ﺑﮑﺎﺭﺕ ﺣﻠﻘﻮﯼ ﻏﯿﺮﻗﺎﺑﻞ ﺍﺗﺴﺎﻉ ﺩﺭ ﺣﯿﻦ ﺍﻭﻟﯿﻦ ﺩﺧﻮﻝ ﺁﻟﺖ ﺗﻨﺎﺳﻠﯽ ﻣﺮﺩﺍﻧﻪ ﭘﺎﺭﻩ ﻣﯽ ﺷﻮﻧﺪ ﻭ ﻣﺎﻧﻨﺪ ﺳﺎﯾﺮ ﺍﻧﻮﺍﻉ ﺑﮑﺎﺭﺕ ﻫﺴﺘﻨﺪ اﻣﺎ ﺍﻧﻮﺍﻉ ﺣﻠﻘﻮﯼ ﻗﺎﺑﻞ ﺍﺗﺴﺎﻉ ﻋﻠﯿﺮﻏﻢ ﺩﺧﻮﻝ ﻣﻤﮑﻦ ﺍﺳﺖ ﭘﺎﺭﻩ ﻧﺸﺪﻩ ﻭ ﺍﯾﻦ ﺗﺼﻮﺭ ﺭﺍ ﺍﯾﺠﺎﺩ ﮐﻨﻨﺪ ﮐﻪ خانم بﺎﮐﺮﻩ ﻧﯿﺴﺖ. اما با مراجعه به پﺰﺷﮑﯽ ﻗﺎﻧﻮﻧﯽ و ﯾﮏ ﻣﻌﺎﯾﻨﻪ ﺳﻄﺤﯽ ﺗﻮﺿﯿﺤﺎت ﻻ‌ﺯﻡ ﺭو داده میشه در عین ﺣﺎﻝ ﺩﺭ ﻟﺒﻪ ﭘﺮﺩﻩ ﺑﮑﺎﺭﺕ ﺣﻠﻘﻮﯼ ﻗﺎﺑﻞ ﺍﺗﺴﺎﻉ ﻣﯽ ﺗﻮﺍﻥ ﻋﻼ‌ﺋﻢ ﺳﺎﺋﯿﺪﮔﯽ ﺧﻔﯿﻒ ﯾﺎ ﺧﻮﻧﻤﺮﺩﮔﯽ ﺭﺍ ﻣﺸﺎﻫﺪﻩ ﮐﺮﺩ.

3. badomak نوشته است:
    behzad_mm نوشته است:
    gershin نوشته است:
    behzad_mm نوشته است: پزشک پرده بنده رو حلقوی تشخیص داده و گفت احتمال اینکه خونریزی داشته باشه هست. سؤال من اینه که یعنی پرده من ارتجاعی نیست؟ یا اینکه کلاً هر نوع پرده ی حلقوی رو میشه ارتجاعی به حساب آورد فقط درصد ارتجاعی بودنش فرق میکنه؟

سلام
    اگه اینطور میگی که تشخیص دادن ربطی به ارتجاعی نداره و شما احتمالا حلقوی غیر قابل اتساع هستین

بکارت حلقوی دو نوعند : 1)قابل اتساع 2)غیرقابل اتساع
    انواع پرده های بکارت حلقوی غیرقابل اتساع در حین اولین دخول آلت تناسلی مردانه پاره شده و مانند سایر انواع هستند اما انواع حلقوی قابل اتساع علیرغم دخول ممکن است پاره نشه
    ارتجاعی: پرده ای که به اندازه کافی انعطاف پذیر و قابل ارتجاع است و به هنگام ورود آلت تناسلی پاره نمی شود و یا اینکه به طور جزئی پاره می شود و معمولاً هیچ خونریزی ندارد

از کجا پزشک تشخیص میده که پرده از نوع قابل اتساع هست یا غیر قابل اتساع؟ ممکنه که اشتباه تشخیص داده باشه که خونریزی داره؟ منظورم تشخیص قابل اتساع یا نبودن پرده است.

اطلاعات کامل تر رو می تونید توی این سایت بخونید

شرمنده! من جواب سؤالمو نگرفتم.  توی سایتی هم که فرمودین جواب سؤال من نبود.  
    ممنون میشم اگه کسی بتونه جواب سؤالمو دقیق بده.

4. باعرض سلام وخسته نباشید
    ببخشید من یه سوالی داشتم خیلی ذهنمو مشغول کرده ونگرانم !
    من متاسفانه چند ساله خودارضایی داشتم البته فقط با مالش  قسمتهای خارجی (لبهای خارجی وداخلی).
    تو چندتا سایت معاینه بکارتو خوندم .واونجوری که گفته بودن پاهارو باز میکنین وتو اینه نگا میکنین انجام دادم ولی من چیزی شبیه اوناییکه تو سایتاست رو ندیدم .یه سوراخ در حد لوبیای یه کم بزرگ بیضی شکل و داخلش انگار یه توده صورت رنگ که روشو یه زله سفیدرنگی پوشونده انگار .
    ببخشید ولی من امکان دکتر رفتن ندارم
    بنظرتون با این توصیفی که گفتم بکارت ندارم؟
    خواهش میکنم راستشو بگین لطفا
    ممنون ازهمه

5. سلام آقای دکتر.من تا حالا پیش سه دکتر رفتم.و هر سه آنها گفتند پرده من حلقوی است.ولی من عکس تمام پرده های حلقوی را در اینترنت دیدم همه ی آنها کاملا گرد است.اما برای من شبیه یک مستطیل است.چرا اینطوری است؟آیا پرده من آسیب دیده یا پاره شده....؟؟؟من خودارضایی میکردم.اما در حد مالش بوده.فقط یک بار فکر کردم با داخل کردن انگشتم خودم میتانم تشخیص دهم پرده دارم یا نه.که بعد سریع پیش دکتر رفنم و هرسه آنها گفتند که من پرده ام پاره نشده.حالا به حرف هرسه شک کردم..پس چرا پرده من شبیه مستطیل است؟؟؟ممنون.تو رو خدا سریع پاسخ بدید

6. Aysan75 نوشته است: سلام آقای دکتر.من تا حالا پیش سه دکتر رفتم.و هر سه آنها گفتند پرده من حلقوی است.ولی من عکس تمام پرده های حلقوی را در اینترنت دیدم همه ی آنها کاملا گرد است.اما برای من شبیه یک مستطیل است.چرا اینطوری است؟آیا پرده من آسیب دیده یا پاره شده....؟؟؟من خودارضایی میکردم.اما در حد مالش بوده.فقط یک بار فکر کردم با داخل کردن انگشتم خودم میتانم تشخیص دهم پرده دارم یا نه.که بعد سریع پیش دکتر رفنم و هرسه آنها گفتند که من پرده ام پاره نشده.حالا به حرف هرسه شک کردم..پس چرا پرده من شبیه مستطیل است؟؟؟ممنون.تو رو خدا سریع پاسخ بدید

بارها در سایت گفته شده که بررسی پرده بکارت توسط خود شخص امکان پذیر نیست و این کار باید توسط پطشک متخصص صورت بگیره
    وقتی دکتر به شما گفته حلقوی و سالمه شما چه اصراری داری به اینکه آسیب دیدهتا زمانیکه چیزی وارد واژن نشه به اون آسیبی نمیرسه

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  7. Ms_elham68 نوشته است: باعرض سلام وخسته نباشید
    من متاسفانه چند ساله خودارضایی داشتم البته فقط با مالش  قسمتهای خارجی (لبهای خارجی وداخلی).
    تو چندتا سایت معاینه بکارتو خوندم .واونجوری که گفته بودن پاهارو باز میکنین وتو اینه نگا میکنین انجام دادم ولی من چیزی شبیه اوناییکه تو سایتاست رو ندیدم .یه سوراخ در حد لوبیای یه کم بزرگ بیضی شکل و داخلش انگار یه توده صورت رنگ که روشو یه زله سفیدرنگی پوشونده انگار .
    ممنون ازهمه

اگر عملتون داخل واژن انجام نمیشده  و عمیق نبوده احتمالا بکارت شما سالم هست .اما توصیه میکنم این کار رو ترک کنید
    چون نه از نظر شرعی  نه از نظر بهداشتی مخصوصا در اینده و زندگی مشترک حتما دچار مشکل میشید/ برای ترکش هم راههایی
    وجود داره که با سرچ در اینترنت میتونید کمی اطلاعات به دست بیارید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  8. حالا شما بگبد تا حالاپرده حلقوی به شکل مستطیل بود؟؟آقای دکتر در هنگام زور زدن اگر لبه بالایی از پرده باز بشود عادی است یا آسیب دیده؟؟؟

9. سلام

میخواستم بدونم اگه از کرم موبر برای اصلاح ناحیه تناسلی استفاده بشه و مقداری از کرم به واژن مالیده بشه ممکنه باعث پوسیدگی و از بین رفتگی پرده بشه؟ آخه وقتی داشتم کرم رو میمالیدم یه مقدارش مالیده شد کنار واژن بعد من سریع آب گرفتم و شستم. حالا نگرانم که نکنه این کرم به پرده خورده باشه و به علت قدرت زیادی که این کرم ها در پوسوندن مو دارن باعث پوسیدگی و آسیب به پرده شده باشه!!!

10. سلام.عزیزم تا چیزی وارد وازن نشه پرده اسیب نمیبینه.هیچ مشکلی پیش نمیاد.نگران نباش.

11. Aysan75 نوشته است: حالا شما بگبد تا حالاپرده حلقوی به شکل مستطیل بود؟؟آقای دکتر در هنگام زور زدن اگر لبه بالایی از پرده باز بشود عادی است یا آسیب دیده؟؟؟

با سلام دوست عزیز
    سئوال اینه که چجوری شما تشخیص دادید که مستطیله؟؟در عالم واقعیت نه اینترنت!مگر چندتا پرده دیدید که اینطور قضاوت میکنید؟؟ببینید این موضوع بسیار پیچیده و حساس هست و قطعاً اگر شخص دارای تخصص ها و تجارب لازم نباشه  نمیتونه به یقین اینطور نظر بده!پس احتمالاً اشتباه میکنید این فرمی نیست!تازه اگرم باشه مشکلی نداره هر شخصی فیزیک خاص خودشو داره و اینم طبیعیه! درمورد زور زدن و باز شدنه پرده هم به هیچ وجه ایجاد مشکل نمیکنه!چون پرده منفذ داره و درواقع وقتی زور میزنید و یا هنگام خونریزی پریودی کمی باز میشه و هر باز شدنی هم دلیلی بر آسیب دیدن پرده نیست!پس ابداً نگران نباشید و به گفته متخصصین اعتماد کنید چون تجارب اونها بر اساس مشاهدات و معاینات تعداد بیشماری مراجعه کننده است پس بیشتر از من و شما دانش اینکارو دارند
    بدون استرس به زندگیتون ادامه بدید و نگران هیچ چیزی نباشید و هیچگاه چیزی داخل واژن هم نکنید
    موفق باشید.

12. Ms_elham68 نوشته است: باعرض سلام وخسته نباشید
    ممنون ازهمه

با سلام دوست عزیز
    شما در حقیقت دهانه واژن رو دیدید نه پرده بکارت!! پرده بکارت بعد از این دهانه به فاصله یک تا سه سانتی متری داخل مجراست! لذا شما بکارت دارید جای نگرانی هم نیست اما اکیداً توصیه میشه به هیچ وجه دوباره اینکاررو نکنید چون تشخیص سلامت و نوع پرده به عهده متخصصین زنان هست و خوده شخص چون اولاً تخصص وتجربه اینکاررو نداره و دوماً امکان دید کافی در این ناحیه رو هم نداره نمیتونه به یقین چیزی رو ببینه و نتیجه بگیره!پس اگر میخواید سالم بمونید بهتره که دیگه از این امور انجام ندید
    و نکته آخرم اینه که توصیفات شما در مورد حالتهای این ناحیه از بدنتون کاملاً طبیعیست! و جای هیچ نگرانی هم نیست
    موفق باشید.

13. sosaneh

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام من سه ماهه عروسی کردم و بخاطر دردی که داشتم فقط 3 بار دخول داشتیم

هر سه بار هم به شدت درد داشتم البته خودم یکمی هم ترسیده بودم و خودمو سفت کردم ولی تمام حسی که داشتم با این درد از بین میره و بعد از اولین دخول من خونریزی نداشتم در صورتیکه دکتر رفتم گفته بود کمی خونریزی داری

یه مشکل دیگه هم که دارم فکر میکنم نوع آلتم جوریه که به راحتی دخول صورت نمیگیره یعنی تا من پاهامو بالا نیارم آلت همسرم داخل نمیره آیا اینم ایراده؟

14. sosaneh نوشته است: سلام من سه ماهه عروسی کردم و بخاطر دردی که داشتم فقط 3 بار دخول داشتیم

هر سه بار هم به شدت درد داشتم البته خودم یکمی هم ترسیده بودم و خودمو سفت کردم ولی تمام حسی که داشتم با این درد از بین میره و بعد از اولین دخول من خونریزی نداشتم در صورتیکه دکتر رفتم گفته بود کمی خونریزی داری

یه مشکل دیگه هم که دارم فکر میکنم نوع آلتم جوریه که به راحتی دخول صورت نمیگیره یعنی تا من پاهامو بالا نیارم آلت همسرم داخل نمیره آیا اینم ایراده؟

با سلام
    دوست عزیز بعضاً دختر خانمها ازاله بکارتشون مدتی طول میکشه چون سالها مجراشون بسته بوده و دارای پرده بکارت هم هستند که خودش یه نیمچه سدی هست، در نتیجه باید با صبر و حوصله اقدام به برداشتنه بکارت و باز شدنه مجرا  بشه!حالا بسته به فیزیک شخص، این مدت میتونه از یک روز تا چند ماه طول داشته باشه!لذا عجله نکنید کمی صبر و حوصله بخرج بدید از کرم و ژلهای روان کننده مثل لیدوکائین استفاده کنید !قبل از آمیزش و دخول ،معاشقه کامل داشته باشید تا مجراتون آماده دخول بشه!و کلام آخر اینه که از پوزیشنی استفاده کنید که هم شما و هم همسرتون در انجامش راحت باشید(بیشتر از این نمیشه موضوع رو باز تر ش کرد)
    و اما مورد آخری که پرسیدید هم به هیچ وجه ایراد نیست فقط باید کمی صبر داشته باشید تا مجراتون کاملاً باز بشه اونوقت میتونید پوزیشنهای مختلفی رو براحتی امتحان کنید
    موفق باشید.

15. Ms_elham68 نوشته است: باعرض سلام وخسته نباشید
    ممنون ازهمه

سلام.عزیزم همه افراد امکان دیدن پرده با اینه رو ندارن و بعضی ها که پردشون عقب تره نمیتونن چیزی ببینن.ولی با مالش و ....به بکارت اسیبی نمیرسه.اگر چیزی داخل وازن کردید که بکارتتون اسیب دیده وگرنه مشکلی پیش نیومده.شاید اون توده صورتی رنگی که دیدید پردتون باشه.ولی شما که چیزی وارد نکردید قطعا پردتون سالمه.نگران نباشید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 20 از 31
رفتن به صفحه :    ... 20 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید