شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 67 ...   

سوال و جواب درباره احتمال بارداری (نزدیکی محافظت نشده)

1. الان ٥ روز از تاريخ پريود ميگذره و 28 روز از رابطه هنوز نشدم_چقدر به ازمايش بتا ٩ الي ده روز بعد رابطه ميشه اعتمادكرد؟٢٤روز بعد رابطه بيبي چك منفي بود ايا قابل اطمينانه؟امروزم واسه اينكه پريود بياد دم كرده زعفرون با غلظت خوردم كارم درست بوده؟ايا امپول پروژسترون واسه اونا كه دريچه قلب رو عمل كردن و وارفارين.اسپرين ميخورن ضرر دارد؟(رابطه يك روز بعد اتمام پريود بوده)متخصصين جواب بدن لطفا

2. سلام آز بتا دادم نتیجه این بود لطفا راهنمایی کنید..جواب چیست؟مرسی
    resault<2.00

unit miu\ml

normal range
    non pergnant<10>30
    doubtful 10-30

3. سلام آز بتا دادم نتیجه این بود لطفا راهنمایی کنید..جواب چیست؟مرسی
    resault<2.00

unit miu\ml

normal range
    non pergnant<10>30
    doubtful 10-30

4. tania1371 نوشته است: سلام آز بتا دادم نتیجه این بود لطفا راهنمایی کنید..جواب چیست؟مرسی
    resault<2.00

unit miu\ml

normal range
    non pergnant<10>30
    doubtful 10-30

سلام
    جواب آزمایش شما منفی است
    پس باردار نیستید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. Amiralipor نوشته است: الان ٥ روز از تاريخ پريود ميگذره و 28 روز از رابطه هنوز نشدم_چقدر به ازمايش بتا ٩ الي ده روز بعد رابطه ميشه اعتمادكرد؟٢٤روز بعد رابطه بيبي چك منفي بود ايا قابل اطمينانه؟امروزم واسه اينكه پريود بياد دم كرده زعفرون با غلظت خوردم كارم درست بوده؟ايا امپول <a>پروژسترون</a> واسه اونا كه دريچه قلب رو عمل كردن و وارفارين.اسپرين ميخورن ضرر دارد؟(رابطه يك روز بعد اتمام پريود بوده)متخصصين جواب بدن لطفا

با درود
    اگر سيكلتونمنظم باشه 1 روز بعد از اتمام پريود احتمال بارداري بسيار بسيار ضعيفه. آزمايش بتا 9 روز بعد از رابطه ممكنه خطا داشته باشه؛ اما الان ديگه قطعا جواب ميده. با عقب افتادن پريود وگذشت 5 روز از اون و 28 روز بعد از رابطه، بيبي چك به احتمال بسيار بسيار قوي نتيجه صحيح ميده.
    شما كه مشكل قلبي داريد بدون مشورت با پزشكتون هيچ دارويي "حتي گياهي" مصرف نكنيد. داروهاي گياهي معمولا بدتر از داروهاي شيميايي هستند چون مطالعه اي روي اونها انجام نشده و عوارضشون ثبت نشده.
    بهترين كاري كه ميتونيد انجام بديد اينه كه يك بيبي چك بگيريد اگر منفي بود استرسو از خودتون دور كنيد. مطمئن باشيد يكي از شايهترين دلايل عقب افتادن پريود همين استرسه.

6. سلام.
    من رابطه محافطت نشده با دوستم داشتم که به طور کامل التش داخل نشد وتمام منی خارج از بدن من ریخته شد. من باکرم هستم. نگرانی من از پیشاب است .این رابطه در فروردین اتفاق افتاد و من  در فروردین و اردیبهشت و خرداد خونریزی داشتم شک من از این که اینا پریود نباشه لانه گزینی باشه میشه درباره این به من توضیح بدید من خیلی نگرانم.

7. سلام.شما اول باید بگی خونریزیت چند روز بوده؟سر تاریخ پریودت بوده یا نه؟تا اونجایی که من میدونم خون لانه گزینی یه بار میاد.شما به احتمال زیاد پریود شدی و حامله هم نیستی.

8. با سلام
    من و خانومم روز سیزدهم خرداد ساعت بیست و چهل و پنج با هم یه رابطه سطحی بدون محافظ و بدون دخول داشتیم و فقط آلت هامون به هم مالیده شد و پیش آب  روی دهانه واژن به احتمال زیاد ریخته شده ولی پس از انزال  منی روی شکم ریخته شد و بعد از اون دیگه تماسی با آلت همدیگه نداشتیم. (گفتنی است که دوره تخمک گذاری به قول خانومم  در روز دهم اون ماده سفید رنگ رو دیده که نشانه تخمک گذاری است). اما بعد روز پانزدهم ساعت شانزده از دو عدد قرص hd ( یعنی 67 ساعت بعد از این قرص استفاده کرد) و دوازده ساعت بعد هم دو عدد که گفت در مرحله اول بیشتر خورده  بعد از 24 ساعت گفت که حالات عادت ماهانه بهش دست داده حالا خواهشمندم بفرمائید با توجه به توضیحات بالا  چقدر احتمال باردار شدن وجود داره؟ آیا روش خوردن قرص بعداز این بازده زمانی اثر گذار هست ؟ در ضمن با توجه به اینکه سن بنده 35 و خانومم 40 سال هست این احتمال چقدر هست؟ راستی بنده واریکوسل بیضه چپ هم دارم
    خیلی استرس دارم خواهش می کنم کمک کنید از این استرس رهایی پیدا کنم.

9. BLOUMAN1400 نوشته است: با سلام
    من و خانومم روز سیزدهم خرداد ساعت بیست و چهل و پنج با هم یه رابطه سطحی بدون محافظ و بدون دخول داشتیم و فقط آلت هامون به هم مالیده شد و پیش آب  روی دهانه واژن به احتمال زیاد ریخته شده ولی پس از انزال  منی روی شکم ریخته شد و بعد از اون دیگه تماسی با آلت همدیگه نداشتیم. (گفتنی است که دوره تخمک گذاری به قول خانومم  در روز دهم اون ماده سفید رنگ رو دیده که نشانه تخمک گذاری است). اما بعد روز پانزدهم ساعت شانزده از دو عدد قرص hd ( یعنی 67 ساعت بعد از این قرص استفاده کرد) و دوازده ساعت بعد هم دو عدد که گفت در مرحله اول بیشتر خورده  بعد از 24 ساعت گفت که حالات عادت ماهانه بهش دست داده حالا خواهشمندم بفرمائید با توجه به توضیحات بالا  چقدر احتمال باردار شدن وجود داره؟ آیا روش خوردن قرص بعداز این بازده زمانی اثر گذار هست ؟ در ضمن با توجه به اینکه سن بنده 35 و خانومم 40 سال هست این احتمال چقدر هست؟ راستی بنده واریکوسل بیضه چپ هم دارم
    خیلی استرس دارم خواهش می کنم کمک کنید از این استرس رهایی پیدا کنم.

روش اورژانسی رو به درستی انجام دادید و بارداری منتفیه.

10. دوستان و كارشناسان به اين سوال پاسخ دهيد ممنونم

با سلام

بعد از 12 روز از پايان خون ريزي يك رابطه محافظ نشده با همسرم داشتم كه 2 بار نزديك بود ارضا بشم ولي سريعا آلت را خارج كردم و در تهايت خارج از وا‍ژن به روش ديگري ارضا شدم چون ميترسيدم كه بدون كاندوم ارضا شم و كلا از روش جلوگيري طبيعي وحشت دارم.همسر من دوره قبلي دو مرتبه از روش اورژانسي استفاده كردند كه 9 روز زودتر يعني 19 ارديبهشت پريود شدن.ايشان معمولا چند روز قبل از پريودشون تير هايي در كمرشون كشيده ميشه ولي اين بار كه 19 هم هست و معمولا تيرها از اين روزها شروع ميشه هيچ اثري از آنها نيست در ضمن ما امروز هم رابطه محافظ نشده داشتيم ولي مني خارج تخليه شد ما عقد هستيم و اصلا زمان مناسبي براي بارداري براي ما نيست.به نظر شما بايد نگران بود؟روش اورژانسي دوره قبلي در اين دوره هم باعث اختلال در زمان پريود ميشه؟

در يك هفته اخير استرس هاي زيادي براي كارهاي عروسيمان هم داشتيم

11. سلام..در یک سیکل 31 یا 32 روزه یک هفته مونده به شروع خونریزی پریود رابطه داشتن احتمال باردرای بالاست یا نه..من رابطه سطحی و یکم از منی ریخت روی بالای واژن نه دهانه ی واژن که سریع پاک کردم و با اب شستم..حالا میخام بینم با این اوصاف قرص بخورم یا نه چون خیلی حالت تهوع بدی بهم دست میده.اگه یخام قرص بخورم چی همراهش بخورم که تهوع نداشته باشم
    مرسی

12. irandokhtf نوشته است: سلام..در یک سیکل 31 یا 32 روزه یک هفته مونده به شروع خونریزی پریود رابطه داشتن احتمال باردرای بالاست یا نه..من رابطه سطحی و یکم از منی ریخت روی بالای واژن نه دهانه ی واژن که سریع پاک کردم و با اب شستم..حالا میخام بینم با این اوصاف قرص بخورم یا نه چون خیلی حالت تهوع بدی بهم دست میده.اگه یخام قرص بخورم چی همراهش بخورم که تهوع نداشته باشم
    مرسی

سلام.خب احتمال بارداری به اندازه زمان تخمک گذاری نیست.و اینکه بیرون تخلیه شده..بعیده که اتفاقی بیافته. اما برای روش اورژانسی قرص اووسیز حالت تهوع و اینا نداره. قرص b6 واسه عوارض خوبه و اینکه شنیدم به جای آب قرصو با یک لیوان شیر بخورید.

13. hengameh561 نوشته است: سلام.شما اول باید بگی خونریزیت چند روز بوده؟سر تاریخ پریودت بوده یا نه؟تا اونجایی که من میدونم خون لانه گزینی یه بار میاد.شما به احتمال زیاد پریود شدی و حامله هم نیستی.

ببخشید من اینا رو من یادم رفت .
    سیکل پریود من نامنظم است.
    20 فروردین=  4 روز خونریزی کامل 3 روز لکه
    18 اردیبهشت =3روز خونریزی کامل 4 روز لکه
    16 خرداد=3روز خونریزی فعلا 1 روز لکه
    البته من استرس کنکورم دارم.
    میشه راهنمایی کنیم لانه گزینی چیه؟
    خیلی ممنون.

14. saharu نوشته است: سلام.
    من رابطه محافطت نشده با دوستم داشتم که به طور کامل التش داخل نشد وتمام منی خارج از بدن من ریخته شد. من باکرم هستم. نگرانی من از پیشاب است .این رابطه در فروردین اتفاق افتاد و من  در فروردین و اردیبهشت و خرداد خونریزی داشتم شک من از این که اینا پریود نباشه لانه گزینی باشه میشه درباره این به من توضیح بدید من خیلی نگرانم.

با توجه به پریودی شما ، بارداری منتفیه!
    اما اگه از فکر بارداری شب رو بد می خوابید بهتره برای آرامشتون آز خون بتا بدید

15. Amiralipor نوشته است: الان ٥ روز از تاريخ پريود ميگذره و 28 روز از رابطه هنوز نشدم_چقدر به ازمايش بتا ٩ الي ده روز بعد رابطه ميشه اعتمادكرد؟٢٤روز بعد رابطه بيبي چك منفي بود ايا قابل اطمينانه؟امروزم واسه اينكه پريود بياد دم كرده زعفرون با غلظت خوردم كارم درست بوده؟ايا امپول <a>پروژسترون</a> واسه اونا كه دريچه قلب رو عمل كردن و وارفارين.اسپرين ميخورن ضرر دارد؟(رابطه يك روز بعد اتمام پريود بوده)متخصصين جواب بدن لطفا

آزمایش بتا پس از 9 روز قابل اطمینان است
    نگران نباشید

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 67 از 132
رفتن به صفحه :    ... 67 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید