شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

مزه ترشحات واژن

1. علت ترش بودن مزه ترشحات واژن چیست؟

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. ترشحات واژن از شخصی به شخص دیگه متفاوت است. در ضمن مسائلی چون تغذیه، بیماریها و ... موجب تغییر طعم ترشحات در یک فرد می شود.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  3. سلام.من فکر میکنم به خاطر phواژنه

4. سلام به همگی درد در ناحیه سینه و زیر بغل خطرناکه؟اگه این درد همراه با کبودی باشه چی؟

5. سلام.درد در این ناحیه خطرناکه و باید بررسی بشه که خدای نکرده سرطان سینه نباشه ولی اگر همراه با کبودیه احتمالا در اثر ضربه درد میکنه .شاید به جایی خورده یا ضرب دیده.

6. ُسلام خدمت همه عزیزان.
    سوالم شاید مربوط به اینجا نباشه اما به بزرگی خودتون ببخشید و اول بم جواب بدین بعد بگید باید کجا میپرسیدم...مرسییییی
    من میتونم بدون دخول دوستم(دوس دخترم) رو  ارضا کنم؟از راه ماساژ دادن و خوردن التش.
    چقد طول میکشه؟
    موقع ارضا چی میشه؟اب میاد یا نه؟
    از کلیتوریس یا واژن؟
    خیلی ممنون میشم اینا رو جواب بدین و اگه توصیه دیگه ای هم در این زمینه هس راهنماییم کنین.

7. Shagy نوشته است: ُسلام خدمت همه عزیزان.
    سوالم شاید مربوط به اینجا نباشه اما به بزرگی خودتون ببخشید و اول بم جواب بدین بعد بگید باید کجا میپرسیدم...مرسییییی
    من میتونم بدون دخول دوستم(دوس دخترم) رو  ارضا کنم؟از راه ماساژ دادن و خوردن التش.
    چقد طول میکشه؟
    از کلیتوریس یا واژن؟
    خیلی ممنون میشم اینا رو جواب بدین و اگه توصیه دیگه ای هم در این زمینه هس راهنماییم کنین.

با درود
    بله خانمها از راه تحريك كليتوريس ميتونند به ارگاسم برسند. ولي اينكه چقدر طول ميكشه به فرد مقابلتون و شرايطي كه شما براش مهيا كرديد بستگي داره.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  8. سلام خسته نباشید
    من یه پسر22 ساله هستم
    سوالهای من شاید یه کم عجیب باشه اما شما ببخشید
    من وقتی دارم درمورد مسائل جنسی در سایت مطالعه میکنم حالت نغوظ شدیدی بمن دست میده  وحتی پشت سیستم یکی دوبار ارگاسم شدم  ایا این فقط مشکل منه یا که طبیعی
    وموقع دیدن فیلم های خارجی که صحنه عشق بازی داره یا مثلا بازیگر زن بدون لباس میشه
    بدنم شروع به لرزیدن می کنه ونمی تونم خودم رو کنترل کنم
    وباید مرتبط فیلم رو قطع کنم و به سرویس بهداشتی برم  کمی ادرا کنم
    در ضمن بنده استمناء هم انجام نمیدهم اما
    وقتی به حمام میروم با خودم ور میروم امانع به قصد استمناءاما گاهی اوقات  7یا 8 ماهی یک بار از دستم در میره منی از من خارج می شه
    والان چندماهی تو خواب دیگه جنب نمی شم
    این رو هم بگم یکی دوبا ر تو خواب از امدن منی جلوگیری کردوم
    با تشکر
    و سوال اخر من در حدود 1 سال جلوتر داستان های رابطه جنسیی زیادی رو خوندم
    اما خیلی وقته که ترکش کردم
    خواستم تاثیر داستان های رابطه جنسیی رو هم بهم بگید
    لطفا راهنمائی کنید با تشکر

9. Shagy نوشته است: ُسلام خدمت همه عزیزان.
    چقد طول میکشه؟
    از کلیتوریس یا واژن؟

سلام.همون طور که دوست خوبم گفتن با تحریک کلیتوریس شما میتونی ایشون رو ارضا کنی. بیشتر خانوما از راه خوردن الت هم ارضا میشن ولی زمانش بستگی به طرف مقابل داره و زمان مشخصی نداره.موقع ارضا شدن یه لرزش خفیف توی بدنشون به وجود میاد و اکثرا میلرزن و خودشونو جمع میکنن.اب هم از وازن خالی میشه و بعضی از خانوما البته مقدار کمی از اونها به انزال میرسن و اب با فشار ازشون خالی میشه و بیشتر به ارگاسم میرسن و اب بدون فشار از وازن تخلیه میشه.توصیه دیگه اینکه بعد از ارضا شدن دوست دخترتون بغلش کنید و ببوسیدش چون در اون لحظه ادم بیشتر توجه و محبت میخواد.بوس و بغل و نوازش خیلی موثره و به ادم روحیه شاد میده.ولی ارضا شدن یک طرفه از نظر من قشنگ نیست از ایشون هم بخواید که شما رو ارضا کنه و با هم لذت ببرید.موفق باشید.

10. ali1383 نوشته است: سلام خسته نباشید
    من یه پسر22 ساله هستم
    من وقتی دارم درمورد مسائل جنسی در سایت مطالعه میکنم حالت نغوظ شدیدی بمن دست میده  وحتی پشت سیستم یکی دوبار ارگاسم شدم  ایا این فقط مشکل منه یا که طبیعی
    وموقع دیدن فیلم های خارجی که صحنه عشق بازی داره یا مثلا بازیگر زن بدون لباس میشه
    وقتی به حمام میروم با خودم ور میروم امانع به قصد استمناءاما گاهی اوقات  7یا 8 ماهی یک بار از دستم در میره منی از من خارج می شه
    با تشکر

سلام دوست عزیز
    توصیه میکنم در موردمسائل جنسی یه جستجویی در سایت بکنید مطالب مفیدی رو خواهید یافت اما توصیه بعدیم اینه که سعی کنید از مواد با تبع سرد بیشتر استفاده کنید مثل ماست،دوغ ،خیارو..... و از خوردنه مواد گرم مزاج مثل فلفل،موز،بستنی و شیرینجات و.... کم کنید درضمن این قضیه با ازدواجتون و تکرار روابط جنسی انشالله معتدل میشه نباید مشکلی در این زمینه داشته باشید خیلیها این خصوصیت رو دارن اما اگر میخواید بهتر جواب بگیرید بهتره به یک اورولوژیست مراجعه کنید
    موفق باشید

11. ali1383 نوشته است: سلام خسته نباشید
    من یه پسر22 ساله هستم
    با تشکر

سلام

هم توی سنی هستید که این چیزها خیلی عادی هستن و هم اینکه معلومه شما آدم سردی نیستین
    پس فکر نکنید که این مشکل شماست!
    این از این

ببینید دوست من، شما اگه از خروج منی جلوگیری کنید کار درستی انجام ندادین. این کار فقط زمانی خوبه که مرد بخواد با اینکار انزال رو کمی به تاخیر بندازه تا زمان رابطه ی جنسیشونو طولانیتر کنن. شما با جلوگیری از خروج منی، اون رو به سمت مثانه هدایت می کنید و معمول ترین عارضه ای که می تونین درگیرش بشین واریکوسله...حالا چیزای دیگه بماند!
    حتی وقتی هم در خواب محتلم می شین جلوی خروج منی رو نگیرین. خروج منی نشونه ی سلامت سیستم جنسیتونه! پس چرا می خواین جلوشو بگیرین؟ اگه کثیف کاری و اینجور چیزاش اذیتتون می کنه (ببخشید) خب برای دفعش سریع به دستشویی برید

در کل، مطالعه ی مطالب جنسی و تحریک آمیز، دیدن فیلم ها و عکس های تحریک کننده و جنسی...به خودی خود هیچ مشکلی رو ایجاد نمی کنه، اما خب به مرور ذهن بیشتر به سمت اینجور مسائل گرایش پیدا خوهد کرد و همین باعث می شه که در تنهایی هاتون و مواقع بیکاری، بیشتر یادتون بیاد که چی خوندین و چی دیدین و همین باعث می شه که با بدنتون ور برین و همون بشه خودارضایی! اما اینو هم بدونین که گرایش به اینجور مطالب و فیلم ها و همینطور خودارضایی داشتن، اگه کنترل بشه و اگه تبدیل به عادت های پشت سر هم نشه، نمی تونه مشکلی برای شما یا بدنتون ایجاد کنه و اصلا هم بد نخواهد بود!

12. Shagy نوشته است: ُسلام خدمت همه عزیزان.
    چقد طول میکشه؟
    از کلیتوریس یا واژن؟

سلام

اول یه چیزو بگم!
    این تصوری که از فیلمهای پورن داره به همه القا می شه رو بندازید دور لطفا! قرار نیس بعد از ارضای دخترا آبی بپاشه بیرون! زمان ارضا شدن هیچ آبی خارج نمی شه و همینطور هم هیچ ترشحی! اون لیز بودن و خیس بودن آلت و ورودی واژن به خاطر معاشقه است و اینکه دختر به حد کافی تحریک شده و آماده ی ارضا شدنه. بعد از ارضا شدن باز هم کمی ترشح خارج می شه و اگه دختر این توانایی رو داشته باشه و جلوی خودشو نگیره می تونه به انزال هم برسه که بارها راجع بهش صحبت کردیم قبلا

شما می تونی شریک جنسیت رو حتی اگه باکره نباشه، با رابطه ی دهانی یا لمس و تحریک توسط دستهات، به ارضا و ارگاسم و انزال برسونی
    فقط باید براش وقت بزاری و اصلا هم عجله نکنی. چون داری با عصبی ترین جای بدنش ور می ری و اگه بخوای سریع انجامش بدی یا اذیتش کنی باعث دردش می شی بیشتر، تا باعث لذتش! اگه معاشقه ی خوبی داشته باشین و حسابی آماده اش کرده باشی می تونی در عرض 5 دقیقه به ارضا و ارگاسم برسونیش! اما اگه آروم آروم ادامه بدین و اونم رو خودش کار کنه می تونین زمانشو طولانی تر کنید

اون آب یا ترشحات هم از کلیتوریس خارج نمی شه که. اگه دقت کنی سوراخی رو در ورودی واژن می بینی...همونجا خروجیشه

تشکر شده توسط : 3 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید