شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

تعداد دفعات نزديكى

1. سلام دوستاى گلم
    من ٦ ماهه ازدواج كردم تقريباً هر شب با همسرم نزديكى داريم، مى خواستم بدونم ضرر داره يا نه؟ تازگى زمان نزديكى دل درد بدى مى گيرم دليلش مى تونه زياد بودن دفعات رابطه جنسی باشه؟ ممنون مى شم كمكم كنيد.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. سلام
    اول از هر چیز بهتون تبریک میگم بخاطر رابطه گرمی که با همسرتون دارید
    تعداد دفعات رابطه جنسی بستگی به توان و نیاز زوجین داره و تقریبا نیمشه قاون خاصی براش گذاشت
    و هر شب نزدیکی مشکلی ایجاد نمیکنه

ولی اینکه میگید به تازگی زمان نزدیکی دل درد دارید حدس میزنم 2دلیل داشته باشه
    - شاید به مرور زمان از معاقشه کم کردید و مستقیم به عمل جنسی کیپردازید
    - شاید مشکل عفونی در واژن پدید اومده باشه

اگه مورد اول نیست ؛ پس به پزشک مراجعه کنید تا سلامت محیط واژنتون چک بشه
    زندگی خوب و شیرنی داشته باشید.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. سلام عزیزم.دفعات زیاد نزدیکی مشکلی ایجاد نمیکنه به شرطی که خودتونو تقویت کنید تا بدنتون نیرو داشته باشه.خوردن معجون یا شیر موز با پودر نارگیل برای تقویت بنیه موثره.من خودم اوایل ازدواجم روزی ۲-۳ بار نزدیکی داشتم و هیچ مشکلی نداشتم ولی به مرور به خاطر درس و کار و....از دفعاتش کاسته شد نه اینکه از عشقمون کم شده باشه .هنوزم نهایت یک شب در میون رابطه داریم.رعایت بهداشت هم خیلی موثره ممکن شما عفونت گرفته باشی و دل درد به خاطر عفونت باشه.برو دکتر تا درمان بشی و بعدبا رعایت بیشتر بهداشت از بیماری جلوگیری کن.به نظر من با افزایش دفعات نزدیکی عشق هم بین دو طرف بیشتر میشه.موفق باشی و عاشق.

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  4. sarina6610 نوشته است: سلام دوستاى گلم
    من ٦ ماهه ازدواج كردم تقريباً هر شب با همسرم نزديكى داريم، مى خواستم بدونم ضرر داره يا نه؟ تازگى زمان نزديكى دل درد بدى مى گيرم دليلش مى تونه زياد بودن دفعات رابطه جنسی باشه؟ ممنون مى شم كمكم كنيد.

با سلام
    دوست عزیز ضمن تبریک تشکیل زندگی مشترکتون، خب نگفتید کجای دلتون درد داره؟؟زیر شکمتون ؟؟یا کل شکمتون؟؟ویا... آیا ترشحات بد بو دارید یا خیر؟؟و.... اما درمورد سئوالتون باید بگم بله امکانش هست که دراثر نزدیکهای متعدد ماهیچه های دستگاه تناسلی در اثر انقباضات دچار خستگی مفرط شده باشند(حتی پوزیشن نزدیکی هم در این امر تاثیر فراوانی داره) میدونید که آمیزش اصولاً خیلی از نیروی انسان رو میگیره لذا متخصصین امر توصیه میکنن ترجیجاً هر یک یا دوروز در میون این عمل انجام بشه تا هم توان فیزیکی زوجین تقویت و بازسازی بشه هم اسپرمها ساخته شده و دارای حرکات مناسب بشند
    و اما برای اینکه مشخص بشه این دردها از چیه ؟؟کافیه به مدت چندروزی نزدیکی نکنید ببیند خوب میشید یا خیر؟؟اما چون نگفتید ترشح دارید یا همچین چیزهایی ،بعید بنظر میرسه عفونت داشته باشید
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 3 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید