شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

مشکل نعوظ

1. سلام
    معذرت میخوام که مشکلمو اینجا مطرح میکنم چون هر کاری کردم نتونستم مطلب جدید ایجاد کنم
    من مشکلی داشتم که میخواستم از شما کمک بگیرم
    34 سالمه و نزدیک دو سال میشه که نامزد کردم. طی این مدت که من مشغول تحصیل بودم هر 2 ماه یک بار به مدت یک هفته برای دیدن نامزدم به ایران میومدم و در این یک هفته روزی یک بار و گاها روزی 3 بار هم رابطه جنسی داشته ایم. الان درسم تموم شده و من به ایران برگشته ام. تمایل من برای رابطه جنسی خیلی بالاست طوریکه بعد آخرین رابطه، حداکثر فقط 2 روز میتونم بدون داشتن رابطه دوام بیارم (حتی بعضا فقط تا روز بعدش دوام آوردم) و اگه موقعیت برای برقراری رابطه جنسی پیش نیاد مجبور میشم دست به خود ارضایی بزنم. نامزدم در حد توانش به خواسته من پاسخ میده ولی طی این دوران نامزدی که ما هر لحظه نمیتونیم باهم باشیم، خیلی وقتا موقعیت برای برقراری رابطه جنسی پیش نمیاد. خودم از این مساله خیلی نگرانم که اگه مجبور باشم چند روز مثلا برم ماموریت یا همسرم چند روز پیشم نباشه چکار باید بکنم. راستش خودم به این نتیجه رسیدم که پیش روانپزشک برم. میخواستم ازتون بپرسم آیا این موردی که من دارم یه چیز نرمال هستش؟ یعنی بعد دوران نامزدی و رفتن به خونه خودمون برطرف میشه؟ آیا برقراری رابطه جنسی زیاد مشکل سازه یا اینکه ایراد نداره؟

2. mb100abaa نوشته است: عرض ادب

مشکل خیلی خیلی عجیبی برای بنده اتفاق افتاده لطفا راهنمایی کنید.

37 ساله هستم. 7 روز پیش در لحظات اوج رابطه شریک بنده آنچنان جیغی کشید که باعث از جا پریدن من، قطع رابطه و از دست رفتن نعوظ با عصبانیت و طپش قلب بنده شد. علت این جیغ هم فقط لذت بوده.

از اون روز من مشکل نعوظ پیدا کردم. نعوظ بسیار ضعیف و انزال زودرس!!!!!

از نظر روحی روانی خیلی داغونم و مرتب احساس طپش قلب می کنم. سابقه چنین مشکلی را هم نداشته ام.

با درود
    شما بايد به خودتون زمان بديد، اون مشكل رو فراموش كنيد، و آروم آروم از نظر روحي روي خودتون كاركنيد. تمرينات كيگل رو هم انجام بديد. مطمئن باشيد به مرور مشكلتون رفع ميشه.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. Saeed1133 نوشته است: سلام
    معذرت میخوام که مشکلمو اینجا مطرح میکنم چون هر کاری کردم نتونستم مطلب جدید ایجاد کنم
    من مشکلی داشتم که میخواستم از شما کمک بگیرم
    34 سالمه و نزدیک دو سال میشه که نامزد کردم. طی این مدت که من مشغول تحصیل بودم هر 2 ماه یک بار به مدت یک هفته برای دیدن نامزدم به ایران میومدم و در این یک هفته روزی یک بار و گاها روزی 3 بار هم رابطه جنسی داشته ایم. الان درسم تموم شده و من به ایران برگشته ام. تمایل من برای رابطه جنسی خیلی بالاست طوریکه بعد آخرین رابطه، حداکثر فقط 2 روز میتونم بدون داشتن رابطه دوام بیارم (حتی بعضا فقط تا روز بعدش دوام آوردم) و اگه موقعیت برای برقراری رابطه جنسی پیش نیاد مجبور میشم دست به خود ارضایی بزنم. نامزدم در حد توانش به خواسته من پاسخ میده ولی طی این دوران نامزدی که ما هر لحظه نمیتونیم باهم باشیم، خیلی وقتا موقعیت برای برقراری رابطه جنسی پیش نمیاد. خودم از این مساله خیلی نگرانم که اگه مجبور باشم چند روز مثلا برم ماموریت یا همسرم چند روز پیشم نباشه چکار باید بکنم. راستش خودم به این نتیجه رسیدم که پیش روانپزشک برم. میخواستم ازتون بپرسم آیا این موردی که من دارم یه چیز نرمال هستش؟ یعنی بعد دوران نامزدی و رفتن به خونه خودمون برطرف میشه؟ آیا برقراری رابطه جنسی زیاد مشکل سازه یا اینکه ایراد نداره؟

با درود
    افراد مختلف از نظر تمايل براي برقراري رابطه جنسي با هم تفاوت هاي زيادي دارند و در اين حدي كه شما فرموديد نميتونه نشون دهنده ي غير نرمال بودن شما باشه. البته مشورت با روانشناس ميتونه كمك كنه كه بتونيد با خودتون كنار بيايد و مشكلتون كم بشه اما بعيد ميدونم هيچ روانشناسي بتونه تمايل شما به برقراري رابطه رو كم كنه. به نظر من بهتره براي داشتن رابطه با نامزدتون برنامه ريزي كنيد. سعي كنيد شرايطي رو فراهم كنيد كه هر دو يا سه روز يكبار بتونيد با هم باشيد. اگر در اين فاصله نياز به رابطه داشته باشيد همين كه فكر كنيد فردا يا پس فردا ميتونم رابطه داشته باشم، ميتونه تا حدودي بهتون كمك كنه تا كنترلتون رو از دست نديد.
    رابطه ي جنسي يكي از بهترين لذت هاي زندگيه. از اين موهبت زندگي استفاده كنيد و ازش لذت ببريد.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 2 از 2
رفتن به صفحه    2

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید