شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

مشكلات روانى وخستگى از آن

1. Helena1d

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    به نظر من نباید زیاد حساسیت به خرج بدی من هم با سفر کردن موافقم چون روحیه ی ادم عوض میشه و اینکه سعی کن همیشه مثبت فکر کنی و اینکه به خودت تلقین نکن شاید از بس به خودت تلقین کردی این جوری شدی و سرتو با کارهایی که خیلی دوست داری گرم کن مثل اهنگ گوش کردن و . . .
    امیدوارم موفق باشی

2. سلام

من یک خواهر 4 ساله دارم  که حدودا 7 8 ماه قبل به همراه خانوادم تصادف کردن و تنها خواهرم زنده موند ، بعد از اون حادثه دچار شوک شد و از لحاظ رفتاری هم تغییر کرد ، شبها از خواب میپره و گریه میکنه و در طول روز اکثرا حرف نمیزنه و خیلی هم گوشه گیر شده ، با بچه ها به هیچ وجه بازی نمیکنه ، تا الان حدودا 10 12 جلسه مشاوره رفته که تاثیر انچنانی نداشته فقط برای دو سه روز حالت نرمال داره بعدش دوباره مثل اول میشه!! وقتی هم ازش میپرسم هیچی جواب نمیده و فقط گریه میکنه حالا دیگه نمیدونم چیکارش کنم لطفا کمکم کنید

3. سلام عزیزم.فوت خانوادتو بهت تسلیت میگم.خواهر شما از این تصادف به شدت ترسیده و حتی توی خواب هم اون تصادف رو میبینه و میپره.سعی کن بیشتر بهش محبت کنی چون سن خیلی کمی داره غم و گریه عذاداری رو نمیتونه تحمل کنه.با زبون بچه گونه واسش توضیح بده که مامان و بابا رفتن پیش خدا و من و تو همدیگرو داریم.بگو اگه تو ناراحت باشی و گریه کنی مامان ناراحت میشه و غصه میخوره.شبها پیش خودت بخوابونش و براش قصه بگو که توی ذهنش شخصیت های قصه شکل بگیرن تا بخوابه.بیشتر ببرش بیرون و پارک و سینما و سعی کن بیشتر پیش همسن و سالاش باشه تا کم کم با این قضیه کنار بیاد.پیشش اصلا گریه و ناراحتی نکن.اون خیلی کوچولو هست باهاش مهربون باش و شاد.انشاالله خدا بهت صبر بده عزیزم.مسوولیت سنگینی روی شونه هاته.امیدوارم موفق باشی.

4. daryaaaaa نوشته است: سلام

من یک خواهر 4 ساله دارم  که حدودا 7 8 ماه قبل به همراه خانوادم تصادف کردن و تنها خواهرم زنده موند ، بعد از اون حادثه دچار شوک شد و از لحاظ رفتاری هم تغییر کرد ، شبها از خواب میپره و گریه میکنه و در طول روز اکثرا حرف نمیزنه و خیلی هم گوشه گیر شده ، با بچه ها به هیچ وجه بازی نمیکنه ، تا الان حدودا 10 12 جلسه مشاوره رفته که تاثیر انچنانی نداشته فقط برای دو سه روز حالت نرمال داره بعدش دوباره مثل اول میشه!! وقتی هم ازش میپرسم هیچی جواب نمیده و فقط گریه میکنه حالا دیگه نمیدونم چیکارش کنم لطفا کمکم کنید

با سلام
    خواهر شما نیاز به گذشت زمان داره شاید چند سال طول بکشه ولی گذر زمان خیلی چیزها را تغییر خواهد داد پر کردن اوقات فراغت هم مهم است

با آرزوی موفقیت

تشکر شده توسط : 2 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 2 از 2
رفتن به صفحه    2

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید