شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 66 ...   

سوال و جواب درباره احتمال بارداری (نزدیکی محافظت نشده)

1. Clooney نوشته است:
    tania1371 نوشته است: سلام

من بعد از رابطه خیلی سطحی که داشتم از ترس 2عدد قرص اووسیز با فاصله 12 ساعت خوردم..18اردیبهشت که قرص خوردم.. 28 اردیبهشت مثه ماههای گذشته و روزی ک باید پریود میشدم پریود شدم اما احساس میکنم نسبت به گذشته حجمش کمتر بود..و اما امروز که 14 خرداده من 2.3روزه لکه بینی دارم ودیشب کمی خون دیدم ولکه بینی خیلی بیشتر شده  لکه ها به رنگه قهوه ای هستن زیر شکمم درد میکنه من تا حالا سابقه همچین چیزی نداشتم!!!!خیلی میترسم!!پس اگه بارداری نیست دلیله این لکه بینی ها چیه؟؟لطفا منو راهنمایی کنین خیلیی نگرانمممممم ..دلیل این لکه ها ک تمومی نداره چیه؟من سر تاریخ قبلم 28 باید پریود شم؟؟؟ مرسی

با توجه به مصرف قرص بارداری که امکانش نبود منتفیه
    دلیل لکه بینیها و اختلال در پریودتون بدلیل مصرف قرص بوده
    نگران نباشید

ببخشید لطفا ج بدید باز من نگرانم

آخه با مصر قرص اورژانسی من دقییقا خونریزی که داشتن همزمتن شد با پریودیه ک ماههای قبل میشدم....اما الان با گذشت دو هفته خون دیدم به مقدار کم و لکه های قهوایی به مدت 2 روز اینا ب خاطر قرصه یا قاعدگی؟قاعدگی بعدی من همون زمان اصلی هست؟لطفا راهنمایی کنید؟!!

2. tania1371 نوشته است:
    Clooney نوشته است:
    tania1371 نوشته است: سلام

من بعد از رابطه خیلی سطحی که داشتم از ترس 2عدد قرص اووسیز با فاصله 12 ساعت خوردم..18اردیبهشت که قرص خوردم.. 28 اردیبهشت مثه ماههای گذشته و روزی ک باید پریود میشدم پریود شدم اما احساس میکنم نسبت به گذشته حجمش کمتر بود..و اما امروز که 14 خرداده من 2.3روزه لکه بینی دارم ودیشب کمی خون دیدم ولکه بینی خیلی بیشتر شده  لکه ها به رنگه قهوه ای هستن زیر شکمم درد میکنه من تا حالا سابقه همچین چیزی نداشتم!!!!خیلی میترسم!!پس اگه بارداری نیست دلیله این لکه بینی ها چیه؟؟لطفا منو راهنمایی کنین خیلیی نگرانمممممم ..دلیل این لکه ها ک تمومی نداره چیه؟من سر تاریخ قبلم 28 باید پریود شم؟؟؟ مرسی

با توجه به مصرف قرص بارداری که امکانش نبود منتفیه
    دلیل لکه بینیها و اختلال در پریودتون بدلیل مصرف قرص بوده
    نگران نباشید

ببخشید لطفا ج بدید باز من نگرانم

آخه با مصر قرص اورژانسی من دقییقا خونریزی که داشتن همزمتن شد با پریودیه ک ماههای قبل میشدم....اما الان با گذشت دو هفته خون دیدم به مقدار کم و لکه های قهوایی به مدت 2 روز اینا ب خاطر قرصه یا قاعدگی؟قاعدگی بعدی من همون زمان اصلی هست؟لطفا راهنمایی کنید؟!!

بهتره جهت اطمینان، آز خون بتا بدید تا خیالتون راحت بشه

3. اگه پریودم4 روز دیر بشه بی بی چک جواب میده؟

4. سلام.من یک سوال خیلی فوری دارم اگه ممکنه زودتر پاسخ بدید.
    پزشک پوست من قرص سیپروترون کامپاند تجویز کرده که در حال حاضر روز 13 عادت ماهانه هستم و ماه چهارم هست که این قرصو مصرف میکنم.میدونم این قرص از بارداری جلوگیری میکنه ولی طبق دستور پزشک من هر بار قرصو از روز پنجم پریود مصرف میکنم تا 21 روز و بعد از 6 روز پریود میشم و دوباره از روز پنجم قرصو شروع میکنم.میخواستم بدونم این روش مصرف قرص (هر بار از روز پنجم)همون تاثیر 100% پیشگیری از بارداریو داره؟( چون روی بسته قرص نوشته از روز اول پریود استفاده بشه)اگر نداره چه روش پیشگیری اورژانسی دیگه میتونم همزمان با مصرف این دارو داشته باشم که تداخل نداشته باشه و موثر باشه؟ لطفا هرچه سریع تر پاسخ منو بدین.من امروز یک رابطه محافظت نشده داشتم و این مساله خیلی برام مهمه که باردار نشم.

5. ssarah نوشته است: سلام.من یک سوال خیلی فوری دارم اگه ممکنه زودتر پاسخ بدید.
    پزشک پوست من قرص <a>سیپروترون</a> کامپاند تجویز کرده که در حال حاضر روز 13 عادت ماهانه هستم و ماه چهارم هست که این قرصو مصرف میکنم.میدونم این قرص از بارداری جلوگیری میکنه ولی طبق دستور پزشک من هر بار قرصو از روز پنجم پریود مصرف میکنم تا 21 روز و بعد از 6 روز پریود میشم و دوباره از روز پنجم قرصو شروع میکنم.میخواستم بدونم این روش مصرف قرص (هر بار از روز پنجم)همون تاثیر 100% پیشگیری از بارداریو داره؟( چون روی بسته قرص نوشته از روز اول پریود استفاده بشه)اگر نداره چه روش پیشگیری اورژانسی دیگه میتونم همزمان با مصرف این دارو داشته باشم که تداخل نداشته باشه و موثر باشه؟ لطفا هرچه سریع تر پاسخ منو بدین.من امروز یک رابطه محافظت نشده داشتم و این مساله خیلی برام مهمه که باردار نشم.

سلام

شما سیپروتـرون رو از روز 5 ام سیکل‌تون استارت می‌زنید و به مدت 21 روز مصرف قرص رو ادامه می‌دید و بعد پریود صورت می‌گیره
    تا اینجا همه چیز اوکی هست و من مشکلی ندارم
    اما
    اینکه مصرف بسته‌ی بعدی رو از روز 5 ام استارت می‌زنید صحیح نیست! و من تضمینی مبنی بر جلوگیری از بارداری به این روش رو به شما نمیدم
    مصرف بسته‌ی بعدی بدون توجه به پریود و بعد از 7 روز استراحت باید از روز 8 ام شروع بشه دوست من
    از اونجایی که در روز 13 سیکل‌تون  قرار دارید
    من توصیه می‌کنم قرص لوونورژسترول (یا ال دی یا اچ دی) رو از داوخونه تهیه کنید و روش اورژانسی رو انجام بدید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. IR_sanazi نوشته است: اگه پریودم4 روز دیر بشه بی بی چک جواب میده؟

الان بزنی باید جواب بده

7. سلام . من دارای دوره های نامنظم 35 روزه - 40 روزه و 42 روزه و ... هستم  تقریبا در تاریخ 18/1 به دلیل رابطه قرص اورژانسی مصرف کردم که 25/1 پریود شدم و دوباره در تاریخ 10/2 هم پریود شدم از اون موقع تنها یک رابطه مخافظت شده در تاریخ 16/2 داشتم که منی خارج تخلیه شد و به نظرم در جای خطرناکی نبود اما هنوز تا امروز 17/3 پریود نشدم هفته پیش دل درد شدیدی داشتم و علایم پریودی داشتم اما پریود اتفاق نیوفتاد خیلی نگرانم اما رابطه ذکر شده به نظرم خطرناک نبود آیا این تاخیر در پریودی و دل درد چند روز پیش می تونه به دلیل مصرف قرض اورژانسی در دوره ی قبل باشه یا خیر مرسی .

8. سلام.با توجه به اینکه پریود نامنظمی دارید و منی هم بیرون تخلیه شده جای نگرانی نیست.اخلال در پریود و دل درد ها میتونه از قرص باشه.شما باردار نیستی و من فکر میکنم تا چند روز دیگه پریود میشی.واسه اطمینان خودت میتونی از بیبی چک استفاده کنی.موفق باشی.

9. یا سلام و خداقوت. من متاهل و 33 ساله هستم. 2 ماه است قصدباردارشدن دارم و جلوگیری طبیعی داشتم و ولی پریود تقریبا منظمی ندارم معمولابین  5 یا 6 روزمتفاوت است در این 2 ماه نتیجه ای نگرفتم. کم کاری تیروئید نیز دارم میخاستم بدونم آیا کم کاری تیروئید و نامنظم بودنم در بارداری تاثیر دارد؟لطفا راهنماییم کنید از دکتررفتن و سونو ..... دلهره دارم. یا علی

10. سلام.امروزه دیگه هرکسی از ۶ماه قبل بارداری باید بره دکتر و همه ازمایش های لازم رو انجام بده که خدایی نکرده مشکلی پیش نیاد.از نظر من شما برید دکتر تا ازمایش بدید و اگر مشکلی دارید رفع بشه که بچه بیماری از شما نگیره.برای بارداری هم من شنیدم که مدت ۱ماه  تا ۱/۵ ماه هر یک شب در میون باید نزدیکی صورت بگیره و منی کامل داخل وازن نخلیه بشه بعد اگر نتیجه نداد باید به پزشک مراجعه کنید تا بررسی های لازم صورت بگیره.شما برید دکتر تا از سلامت خودتون مطمهن بشید و بتونید نی نی سالم به دنیا بیارید.موفق باشید.

11. سلام دکتر
    (من 28 سال سن دارم.طول دورهایم 23روز و 7 روز پربود هستم البته در 2 دوره ی قبلیم طول دورهام 18 روز بوده بدلیل مصرف وارفارین و اسپرین. روز 21 اردیبهشت پرپودم تمام شد و در 22اردیبهشت رابطه محافظت نشده داشتم که کمی از مایع منی داخل ریخت و 1 ساعت بعد 2 عدد قرص اوسیز خوردم.24 هم یک عدد رواژینال دوش استفاده کردم .وز 23 ازمایش بتا دادم جوابش 2 شد.و 31 اردیبهشت یعنی ده روز بعد رابطه مجدد ازمایش دادم جواب صفر شد. امروز 14خرداد هست و من هنوز پریود نشدم 24 روز از رابطه گذشته.از ده روز قبل فقط سینهایم سفت شده .راهنمایی کنید.علت چیست؟؟؟

)بعد از گذشت 27 روز از رابطه بیبی چک منفی شد ایا قابل اعتماده؟

12. سلام دکتر
    من حدود 12 روز پیش رابطه ای محافظت نشده داشتم با نامزدم. و تا انجا که اطمینان داریم مایع وارد واژن نشد . و الان 5 روز از زمان پریودم گذشته و هنوز پریود نشدم .به توصیه دوستان طی دیروز و امروز 2 بار صبح بعد از بیدار شدن از بیبی چک استفاده کردم و هر 2 بار جواب منفی بود . باید به جواب منفی بیبی چک اعتماد کنم ؟ پس تاخیر در پریود دلیلش چیه ؟ نگرانم

13. yalda920 نوشته است: سلام دکتر
    من حدود 12 روز پیش رابطه ای محافظت نشده داشتم با نامزدم. و تا انجا که اطمینان داریم مایع وارد واژن نشد . و الان 5 روز از زمان پریودم گذشته و هنوز پریود نشدم .به توصیه دوستان طی دیروز و امروز 2 بار صبح بعد از بیدار شدن از بیبی چک استفاده کردم و هر 2 بار جواب منفی بود . باید به جواب منفی بیبی چک اعتماد کنم ؟ پس تاخیر در پریود دلیلش چیه ؟ نگرانم

با درود
    شما به اينكه سيكلتون چند روزست و اصولا تخمك گذاريتون چه روزي انجام ميشه اشاره نكرديد. اما اگر فرضا سيكلتون منظم و 28 روزه باشه شما در روز 21 سيكلتون نزديكي داشتيد كه در روزهاي كم خطر سيكلتونه و احتمال بارداري خيلي خيلي ضعيفه. اينكه مني در داخل واژن تخليه نشده هم احتمال بارداري رو ضعيفتر ميكنه. در كل خيلي بعيده كه كسي در روز 21 سيكل با پيشاب باردار بشه. احتمال داره به تاخير افتادن پريودتون به دليل استرس باشه. اما با تمام اين حرفا اگر ميخوايد اطمينان پيدا كنيد كه باردار نيستيد بهتره آزمايش خون بديد چون ممكنه بيبي چك بعد از 12 روز جواب قطعي نده.

14. سلام
    من 24 سالمه . دوره قاعدگی منظم 28 روزه . در تاریخ 4/2/92 نزدیکی داشتم.ولی آلت به طور کامل داخل نشد.البته از کاندوم استفاده کرده بودیم. طول دوره پریود5 روزه هست ولی 8 روز بعد از نزدیکی دچار خون ریزی شدم البته خون ریزی کم . رنگ خون به سیاهی می رفت و به صورت لخته بود که تا 28/2/92 ادامه داشت. ولی این ماه هنوز پریود نشدم.آیا  احتمال بارداری من وجود داره ؟

15. saideh_deh نوشته است: سلام

من 24 سالمه . دوره قاعدگی منظم 28 روزه . در تاریخ 4/2/92 نزدیکی داشتم.ولی آلت به طور کامل داخل نشد.البته از کاندوم استفاده کرده بودیم. طول دوره پریود5 روزه هست ولی 8 روز بعد از نزدیکی دچار خون ریزی شدم البته خون ریزی کم . رنگ خون به سیاهی می رفت و به صورت لخته بود که تا 28/2/92 ادامه داشت. ولی این ماه هنوز پریود نشدم.آیا  احتمال بارداری من وجود داره ؟

سلام
    دوست گرامی توضیحات شما قدری ناقص است
    شما تعداد روزهای قاعدگی رو گفتید ولی نگفتید که آخرین قاعدگی شما در چه تاریخی بوده ؟ و نزدیکی جند روز بعد از پریود انجام شده؟

ولی در کل اگر از کاندوم استفاده شده و منی به محیط داخلی یا خارجی واژن نرسیده باشه پس احتمال حاملگی هم نمیتونه باشه
    در اینصورت خونریزی که گفتید میتونه دلیل دیگه داشته باشه
    و نباید نگران حاملگی باشید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 66 از 132
رفتن به صفحه :    ... 66 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید