شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

مشکل سرگیجه شدید و کمی حالت تهوع

1. با سلام خدمت تمام پزشکان و همیاران سایت دکتر روهام

یکی از دوستانم حدود 1 سال است که سیگار می کشه و تا حالا مشکلی نداشته اما چند وقتیه که خیلی سرگیجه می گیره و حالت تهوع بهش دست می ده !
    به طور مستقیم به این شخص نمی شه گفت سیگار نکش یا ...
    حالا فقط و فقط می خوام دلیل این رو بدونم که چرا بعد از این مدت بدون مشکل بوده الان وقتی سیگار می کشه سرگیجه می گیره ؟ در حدی که وقتی راه می ره خودش رو به در و دیوار می زنه

از عزیزان ممنون می شم دلیل این سرگیجه رو بگن چون قبلا نداشته الان داره و وقتی سیگار می کشه شدت سرگیجه اش بالا میره ؟

2. سلام
    شاید بدنشون به نیکوتین و یا مواد دیگه ای که در دود سیگار وجود داره حساسیت داده. بهتره بهشون توصیه کنید حتما به یک متخصص داخلی مراجعه کنند و دلیل سرگیجه رو پیگیری کنند چون این گونه سرگیجه ها که با مصرف مواد خاصی تشدید میشن رو نمیشه به سادگی ازشون گذشت.
    البته این امکان هم وجود داره که سرگیجه ایشون ناشی از ضعف عمومی بدنشون باشه.
    در هر حال بهتره بررسی بشه.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  3. ایشون به تازگی به سردرد شدیدی نیز گرفتار شدند !
    اما نمی دونه به چه متخصصی مراجعه کنه منظور ام متخصص مغز و اعصاب بره یا متخصص داخلی یا ... ؟

4. j4b3r نوشته است: ایشون به تازگی به سردرد شدیدی نیز گرفتار شدند !
    اما نمی دونه به چه متخصصی مراجعه کنه منظور ام متخصص مغز و اعصاب بره یا متخصص داخلی یا ... ؟

باسلام خدمت دوست گرامى،بهتره ابتدا به پزشك مغزواعصاب مراجعه كنند وبنابه صلاحديد پزشك ازمايش خون وتيروييد وعكس بردارى از مغزشون بشه بعدانشاالله اگرمشكلى نباشه پزشك راهنماييشون ميكنه كه پيش چه پزشكى بايد بروند وچيكاركنند ولى پشت گوش نندازند وسريع به پزشك مراجعه كنند

5. j4b3r نوشته است: با سلام خدمت تمام پزشکان و همیاران سایت دکتر روهام

یکی از دوستانم حدود 1 سال است که سیگار می کشه و تا حالا مشکلی نداشته اما چند وقتیه که خیلی سرگیجه می گیره و حالت تهوع بهش دست می ده !
    به طور مستقیم به این شخص نمی شه گفت سیگار نکش یا ...
    حالا فقط و فقط می خوام دلیل این رو بدونم که چرا بعد از این مدت بدون مشکل بوده الان وقتی سیگار می کشه سرگیجه می گیره ؟ در حدی که وقتی راه می ره خودش رو به در و دیوار می زنه

از عزیزان ممنون می شم دلیل این سرگیجه رو بگن چون قبلا نداشته الان داره و وقتی سیگار می کشه شدت سرگیجه اش بالا میره ؟

با سلام
    دوست عزیز،این معضلات میتونه ناشی از موارد ذیل باشه:
    1-حساسیت به نوع سیگار!!(که باید اصولاً ترکش کنند)
    2-مسائلی که مغز  و اعصاب رو در گیر میکنه!
    3- عدم تعادل در گوشها!! بنابه تجربه مشاهده شده افرادی که در گوش خود تعادل ندارند در تعادل جسمی نیز دچار مشکلند!
    4- احتمال ضعف در بینایی که میتونه اثر گذار باشه!
    توصیه میکنم:
    الف- سیگارشونو ترک کنند!و یا حداقل نوع اونو تغییر بدن واینکه کمتر سیگار بکشند!!
    ب- نخست به یک متخصص گوش و حلق و بینی مراجعه کنند!
    ت- اگر خدای ناکرده مشکل برطرف نشد به یک متخصص مغز و اعصاب هم مراجعه کنند
    انشالله مشکل برطرف خواهد شد
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. با سلام خدمت سروان گرامی ، من یه مدتی هست که از قرص جنسینگ استفاده میکنم مدل المانی حالا بعد از یک ماه گذاشتم کنار که شب اول خیلی سردرد و حالت خیلی بدی داشتم مثل تقریبا خماری حالا الان 4روزی میگذره نفسم کند شده و سرگیچه زیادی دارم و کارم با کامپیوتره وقتی پشت سیستم میشینم سر گیچم بیشتر میشه   انگار دنیا دور سرم میچرخه  تعادلم ریخته بهم موقع درس ها و یا کار نمیتونم تمرکز کنم ممنون میشم منو راهنمایی کنید باتشکر از شما

7. maziwin نوشته است: با سلام خدمت سروان گرامی ، من یه مدتی هست که از قرص جنسینگ استفاده میکنم مدل المانی حالا بعد از یک ماه گذاشتم کنار که شب اول خیلی سردرد و حالت خیلی بدی داشتم مثل تقریبا خماری حالا الان 4روزی میگذره نفسم کند شده و سرگیچه زیادی دارم و کارم با کامپیوتره وقتی پشت سیستم میشینم سر گیچم بیشتر میشه   انگار دنیا دور سرم میچرخه  تعادلم ریخته بهم موقع درس ها و یا کار نمیتونم تمرکز کنم ممنون میشم منو راهنمایی کنید باتشکر از شما

سلام دوست گرامی
    خب اگر یه سری به گوگل میزدید و کلمه جنسینگ رو جستجو میکردید میدید که چقدر اطلاعات در موردش وجد داره!منبعد هم توصیه میکنم برای مصرف هر داروئی(به غیر از شیمیایی که متخصصین تجویز میکنن) یه سری به سایتهای معتبر بزنید تا از فواید و مضرات اون دارو با خبر بشید من خودم همواره اینکاررو میکنم و کلی هم به تجاربم افزوده! معذالک در مورد این فراورده این احتیاط هارو باید رعایت کرد که عبارتند از:

این محصول فراروری شده از ریشه گیاه جین سینگ کره ای بوده و با کیفیت بالائی فراروری شده این بسته تقویتی شامل 60 قرص( فراوری جین سینگ) بوده و کاملا گیاهی میباشد

موارد منع مصرف جنسینگ:

* مبتلایان به فشار خون بالا

* بیماران قلبی

* مبتلایان به اندومتریوز

* افراد مبتلا به شیزوفرنی

* افراد مبتلا به دیابت (باید مراقب افت قند خون باشند)

* زنان باردار و شیرده (جینسینگ شبیه هورمون استروژن عمل می کند)
    »
    خب دوست من حالا ببینید کدوم از موارد بالا در مورد شما میتونه رخ بده!اما من فکر کنم مشکل شما بی ربط با فشار خونتون نیست توصیه میکنم به یک متخصص تغذیه و داخلی هم مراجعه کنید.
    موفق باشید.

8. maziwin نوشته است: با سلام خدمت سروان گرامی ، من یه مدتی هست که از قرص جنسینگ استفاده میکنم مدل المانی حالا بعد از یک ماه گذاشتم کنار که شب اول خیلی سردرد و حالت خیلی بدی داشتم مثل تقریبا خماری حالا الان 4روزی میگذره نفسم کند شده و سرگیچه زیادی دارم و کارم با کامپیوتره وقتی پشت سیستم میشینم سر گیچم بیشتر میشه   انگار دنیا دور سرم میچرخه  تعادلم ریخته بهم موقع درس ها و یا کار نمیتونم تمرکز کنم ممنون میشم منو راهنمایی کنید باتشکر از شما

سلام
    بیشتر عوارض با دوز زیاد و مصرف طولانی مدت حاصل می شود. و به یکباره هم نباید مصرف دارو را قطع کرد بلکه به صورت تدریجی  
    بی خوابی، سردرد، لرزش، فشارهای عصبی، حالت سرخوشی، بروز دانه های جلدی، اسهال، ادم، تحریک پذیری، پرفشار خونی، اضطراب، افرایش ضربان قلب، سرگیجه، خونریزی در خانم های یائسه، درد سینه، گیجی، خارش، تغییرات خلق، کاهش اشتها، آسیب های ماهیچه ای ناپایدار، از جمله عوارضشه
    قطع یکباره جین سنگ موجب بالا رفتن فشار خون، ضعف و لرزش در افراد می شود.
    مصرف 15 گرم از طریق خوراکی ایجاد بهت و تشویش و تزریق آن ایجاد وهم و خیالات واهی می کند.
    مصرف بیش از 15 گرم در روز موجب اختلال در هوشیاری و افسردگی می گردد.
    جین سنگ می تواند موجب التهاب عروق خونی در مغز شده و ایجاد سردرد می کند.
    مصرف قرص های ژله ایی امگا 3 ، ویتامین بی ، مواد غذایی کلسیم دار و استراحت کافی میتونه تا حدودی مشکلتونو حل کنه

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید