شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 63 ...   

سوال و جواب درباره احتمال بارداری (نزدیکی محافظت نشده)

1. آیا روش اورژانسی عوارض بدی دارد؟چقدر طول میکشد تا بدن به حالت طبیعی خود برگردد؟

2. hastiii نوشته است: آیا روش اورژانسی عوارض بدی دارد؟چقدر طول میکشد تا بدن به حالت طبیعی خود برگردد؟

با سلامی مجدد
    خب هر داروئی قاعدتاً عوارض خاص خودشو داره در مورد داروهای هورمونی هم همینطوره! که بارزترین عارضه اون نامنظمی پریودی در اغلب خانمهاست و تقریباً تنظیم شدنه این نامنظمی بطور متوسط از یک تا سه سیکل طول میکشه
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. badomak نوشته است:
    amir6990 نوشته است: چند سوال ؟

1- آیا بارداری در روز سوم پریود ( خونریزی ) در کسی که پریود 28 روزه منظم داره به وجود میاد ؟

2- اگر کسی پیشابش در حدی نباشه که از مجاری آلت بیرون بیاد و تا لحظه ی انزال پیشابی نداشته باشد آیا اگر انزال دور از بدن زن اتفاق بیفتد امکان بارداری وجود دارد ؟     

3- در حالتی که که مالش آلت از پشت ( مرد پشت زن باشد ) و انزال در دستمال کاغذی اتفاق بیفتد احتمال بارداری است ؟

من خیلی وسواس دارم لطفا بهم جواب بدید

در همه موارد جوابتون نه هست

این سوال ها تقریباً سوال من هم هست ،  خواهش میشه دلیل هر کدوم رو هم بگید که من هر بار بعد از رابطه هی استرس نگیرم !

4. maryam199 نوشته است:
    badomak نوشته است:
    amir6990 نوشته است: چند سوال ؟

1- آیا بارداری در روز سوم پریود ( خونریزی ) در کسی که پریود 28 روزه منظم داره به وجود میاد ؟

2- اگر کسی پیشابش در حدی نباشه که از مجاری آلت بیرون بیاد و تا لحظه ی انزال پیشابی نداشته باشد آیا اگر انزال دور از بدن زن اتفاق بیفتد امکان بارداری وجود دارد ؟     

3- در حالتی که که مالش آلت از پشت ( مرد پشت زن باشد ) و انزال در دستمال کاغذی اتفاق بیفتد احتمال بارداری است ؟

من خیلی وسواس دارم لطفا بهم جواب بدید

در همه موارد جوابتون نه هست

این سوال ها تقریباً سوال من هم هست ،  خواهش میشه دلیل هر کدوم رو هم بگید که من هر بار بعد از رابطه هی استرس نگیرم !

با سلام دوست عزیز
    جواب هاتون به ترتیب عبارتند از:
    1- در این دوره چون زن دارای خونریزی پریودی هست یعنی تخمکی بارور نشده که بخواد جنین تشکیل بشه پس حاملگی منتفیه! در این رابطه که بحث مفصلیه میتونید در همین سایت با جستجوی مطالب،موضوعات و توضیحات جالب و قابل قبولی پیدا کنید.
    2- خب این موضوع خیلی بندرت رخ میده چون اصولاً پیشاب در همه مردان بدلیل عاری کردن مجرای خروجی منی(که در مردان همون مجرای ادرار هم هست) از هرگونه میکروب و بهداشتی نمودن این مجرا، قبل از انزال ، وجو د داره مگر استثناعاتی که شاید وجود داشته باشه!در نتیجه اگر پیشابی وجود نداشته باشه یا وجود داشته باشه اما با آلت زن تماس نداشته باشه بدیهیه که باروری رخ نمیده! حالا اگر منی کلاً خارج از محیط بدن زن رخ بده که اساساً اسپرمی وجود نداره که بخواد تخمک رو بارور کنه پس اینم منتفیه!
    3- این وجه قضیه دو حالت داره اولاً این تماس در چه قسمتی صورت بگیره؟؟یعنی اگر آلت مرد دقیقاً در دهانه واژن زن باشه و پیشابی هم وجود داشته باشه بعدش انزال در دستمال رخ بده!خب کمی احتمال باروری توسط پیشاب وجود داره!
    دوماً اگر کلاً پیشابی وجود نداشته باشه و بعدش انزال خارج از این محیط رخ بده بازم بارداری منتفیه!چون اساساً اسپرمی نیست که بخواد وارد رحم بشه یا بهتر بگم منی یا پیشابی در تماس با دهانه واژن نیست لذا کلاً باروری نخواهد بود
    سوماً اگر پیشاب و منی وجود داشته باشه اما در زمان خروج در نزدیکی دهانه واژن و یا کلاً آلت زن نباشه بازم پاسخ منفیه! زیرا مجدداً اسپرمی نخواهد بود که داخل رحم بشه!
    در هرحالت اگر آلتها با هم تماس مستقیم نداشته باشندحتی اگر  انزال در نقطه ای خارج از محیط واژن(مثلاً روی شکم یا...) رخ بده ،بازهم باروری رخ نخواهد داد!اما اگر این مایعات در حیطه دهانه واژن به هرصورت ، تخلیه بشه بطوریکه احتمال رخنه منی یا پیشاب به مجرای واژن باشه اونوقت باید کمی در این زمینه شکاک بود.
    و اگر بخوام حرفهامو جمع بندی کنم منظورم این بود که اگر منی یا پیشاب به هیچ وجه با آلت زن در تماس نباشه(یعنی نه با خود آلت مرد یا نه با انگشت آغشته به منی) امکان بارداری صفر خواهد بود.
    با پوزش از طولانی بودن مطلب
    امیدوارم پاسخهاتونو گرفته باشید
    موفق و شاد باشید.

5. Storm705

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام.
    دوستان میخواستم بپرسم که اگر من با نامزدم هفته ای ۱ بار از مقعد رابطه داشته باشم و از کاندوم استفاده بشه و زمانه نزدیکی بیشتر از ۲۰ مین نباشه و اگر مسائل بهداشتی رعایت بشه و نامزدم نسبت به خالی کردن روده هم اقدام کنه بازم نزدیکی از مقعد مشکل داره و بازم عوارض داره؟
    اگر بازم مشکل داره کاری میشه کرد تا مشکل و عوارض نداشته باشه؟
    ممنون

6. دكتر روز بعد پريودي رابطه داشتم قرصم خوردم 10روز بعد رابطه از بتا منفي بوداما الان 22روزه پريود نشدم من بايد بعد 18روز پريود ميشدم؟علت؟

7. Amiralipor نوشته است: دكتر روز بعد پريودي رابطه داشتم قرصم خوردم 10روز بعد رابطه از بتا منفي بوداما الان 22روزه پريود نشدم من بايد بعد 18روز پريود ميشدم؟علت؟

دوست گرامی
    1: روز بعد پریود دقیقآ چه زمانی هست؟ بعد از اتمام پریود یا 1 روز بعد ار اتفاق آن؟
    2: چه قرصی رو به چه صورت خوردید؟
    3: اگر 10 روز بعد از نزدیکی بتا بدید ، جوابش قابل اطمینان هست.
    4: دلیل اینکه پریود نشدید عوارض قرص ها و استرس میتونه باشه.

8. Storm705 نوشته است: سلام.
    دوستان میخواستم بپرسم که اگر من با نامزدم هفته ای ۱ بار از مقعد رابطه داشته باشم و از کاندوم استفاده بشه و زمانه نزدیکی بیشتر از ۲۰ مین نباشه و اگر مسائل بهداشتی رعایت بشه و نامزدم نسبت به خالی کردن روده هم اقدام کنه بازم نزدیکی از مقعد مشکل داره و بازم عوارض داره؟
    ممنون

دوست عزیز
    بارها در سایت درباره عوارض این نوع رابطه بحث شده
    اما مسلما هرچه مسائلی رو که بیان کردید انجام دهید عوارش اون کمتر خواهد بود و بهتره درخواست این رابطه دو طرفه باشه

9. Storm705 نوشته است: سلام.
    ممنون

با سلام

دوست خوب اگر همه شرایط را هم رعایت کنی این بدان که در بلند مدت باعث از کار افتادن اسفنگتر خارجی یا همان دفع ارادی مدفوع خواهد شد و این برای شما و همسرتان خوشایند نخواهد بود آخر رابطه مقعدی پشیمانی است

10. behijun نوشته است:
    Storm705 نوشته است: سلام.
    ممنون

با سلام

دوست خوب اگر همه شرایط را هم رعایت کنی این بدان که در بلند مدت باعث از کار افتادن اسفنگتر خارجی یا همان دفع ارادی
    مدفوع خواهد شد و این برای شما و همسرتان خوشایند نخواهد بود آخر رابطه مقعدی پشیمانی است

اگر سلامتي نامزدتون براتون مهمه اين كار را نكنيد

11. سلام لطفا كمكم كنيد
    من باكره هستم و با نامزدم رابطه ي دهاني داشتم مني ايشون وارد دهانم شد و الان از زمان پريود شدنم چند روز است كه گذشته ولي من پريود نشدم خيلي نگران هستم ايا من حامله هستم ؟!Sad

12. shimen نوشته است: سلام لطفا كمكم كنيد
    من باكره هستم و با نامزدم رابطه ي دهاني داشتم مني ايشون وارد دهانم شد و الان از زمان پريود شدنم چند روز است كه گذشته ولي من پريود نشدم خيلي نگران هستم ايا من حامله هستم ؟!Sad

با خوردن منی حاملگی اتفاق نمیفتد.نگران نباشید. ممکن است استرس شما باعث تاخیر در پریودتان شده باشد.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  13. mm1369

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام من ماه گذشته با دوست پسرم رابطه داشتم که دخولی صورت نگرفت فقط لای پام گذاشت میترسم  ابش به واژنم بر خورد کرده باشه من 2 روز بعدش پریود شدم که موقع پریودم بود که 14 باید میشدم که 13 شدم 2 روز خونریزی داشتم اما حجم خونم کم بود بعدش لک بود دوره من 4 الی 5 روزه است بعد پریودی کمر درد دل درد داشتم این ماهم 11 پریود شدم که الان پریودم روز اول شدید بود اما امروز خیلی حجم خونم کم شده علت چیه میترسم حامله باشم

14. shimen نوشته است: سلام لطفا كمكم كنيد

خير امكان بارداري نداره

15. mm1369 نوشته است: سلام من ماه گذشته با دوست پسرم رابطه داشتم که دخولی صورت نگرفت فقط لای پام گذاشت میترسم  ابش به واژنم بر خورد کرده باشه من 2 روز بعدش پریود شدم که موقع پریودم بود که 14 باید میشدم که 13 شدم 2 روز خونریزی داشتم اما حجم خونم کم بود بعدش لک بود دوره من 4 الی 5 روزه است بعد پریودی کمر درد دل درد داشتم این ماهم 11 پریود شدم که الان پریودم روز اول شدید بود اما امروز خیلی حجم خونم کم شده علت چیه میترسم حامله باشم

خير شما باردار نيستيد.دوبار پريود شديد و خون ريزي داشتيد.دليل اين اتفاق هم ميتونه استرس شما باشه هم حساسين زيادتون به اين مسئله

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 63 از 132
رفتن به صفحه :    ... 63 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید