شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 44 ...   

پرسش و پاسخ برای باردار شدن موفق و بالا بردن احتمال حاملگی

1. سلام.من کیست اندومتری تخمدان داشم کیست سمت راست بزرگ بودوچپ پارگی داشت باجراحی برداشته شدسنگ تخمدان هم داشتم.4ماه بعدجراحی ازدواج کردم باردارنشدم اوومیدهم مصرف کردم 15ماهه که حامله نشدم الان تخمدان راستم کیست44*46میلیمترداره.ایامن همش کیست سراغم میاد؟مامان میشم؟چطوری؟اگه راهنماییم کنیدممنون میشم

2. Mr_farzan66 نوشته است: سلام.من کیست اندومتری تخمدان داشم کیست سمت راست بزرگ بودوچپ پارگی داشت باجراحی برداشته شدسنگ تخمدان هم داشتم.4ماه بعدجراحی ازدواج کردم باردارنشدم اوومیدهم مصرف کردم 15ماهه که حامله نشدم الان تخمدان راستم کیست44*46میلیمترداره.ایامن همش کیست سراغم میاد؟مامان میشم؟چطوری؟اگه راهنماییم کنیدممنون میشم

باسلام
    بهترین کار در حال حاضر برای شما مراجعه دوباره به دکتر متخصص زنان می باشد
    سعی کنید زیاد خودتان را ناراحت نکنید
    ممکن است حالت شما برای خانم های دیگر هم پیش بیاید
    انشاء الله بزودی مادر خواهی شد و طعم مادری را خواهید کشید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. سلام
    من 27 سالمه و همسرم 36 و دختر خاله پسر خاله ایم مشاوره ژنتیک و ازمایش قبل از ازدواج رو انجام دادیم مشکلی نداشتیم
    4 ساله ازدواج کردیم و جلوگیریمون فقط با کاندوم یا طبیعی بوده
    دوماه اقدام برای بارداری داشتیم که نتیجه نداشت و من رفتم پیش متخصص
    دو قرص برای تحریک تخمک گذاری بهم دادن که 5 روز 5روز مصرف کردمو رفتم برای سونوی واژینال
    تخمک با اندازه 12 ازاد شده بود
    بهم متفورمین دادن و اسه همسرم هم امپول hcg  دادن چون تو ازمایش اسپرمشون حرکت اسپرما پایین بود
    یه بازه ای هم برای نزدیکی تعیین کردن که احتمال باروری بالاست ولی ما تو اون هفته نزدیکی نداشتیم بعد ازاون بازه اقداام کردیم
    متفورمین رو هم یه هفته روزی نصف قرص ویه هفته روزی یه قرص مصرف کردم و بعد قطع کردم
    حالا پریودم 11 روز عقب افتاده بی بی چک هم 3 بار منفی بوده ممکنه دلیل تاخیر پریود قرصای تحریک تخمک گذاری باشه ؟؟

4. سلام خانمی 26 ساله هستم برای اولین بار تصمیم به بارداری گرفته ام پریود های من نامنظم هستند بطوریکه هر ماه سر تاریخ مشخصی با خوردن فقط دو قرص ال دی پریود می شوم 5 سال پیش پرولاکتین بالا داشتم و با مصرف دارو خوب شدم در حال حاضر هم ازمایش و سونو که انجام دادم مشکلی ندارم فقط از زمان تخمک گذاری خود اطلاع دقیقی ندارم خواهش میکنم مرا راهنمایی کنید ایا من تخمک گذاری تخمک گذاری دارم؟ایا اگر اقدام به بارداریقدام به بارداریقدام به بارداری کنم جواب مثبت میشود؟الان روز هشتم پریود هستم. با تشکر

5. سلام
    من ماه پیش با همسرم  رابطه داشتم فقط در حد امیزش و هیچ دخولی رخ نداده
    از روش های اورژانسی هم استفاده کردم 2تا قرص hd ، و 12 ساعت بعد دوتا دیگه خوردم
    بعد 2 هفته ازمایش بارداری دادم نتیجش 1.4 بود
    هر ماه پریودم 6 روز میومد جلو 2اردیبهشت شدم این ماه 30 اردیبهشت شدم
    الان حالت تهوع دارم امکان بارداری وجود داره؟؟؟
    امکان داره 1.4 بیشتر بشه میزانش به مرور زمان ؟؟؟؟
    ممنون میشم زود جواب بدید

6. kobraR نوشته است: سلام
    من ماه پیش با همسرم  رابطه داشتم فقط در حد امیزش و هیچ دخولی رخ نداده
    از روش های اورژانسی هم استفاده کردم 2تا قرص hd ، و 12 ساعت بعد دوتا دیگه خوردم
    بعد 2 هفته ازمایش بارداری دادم نتیجش 1.4 بود
    هر ماه پریودم 6 روز میومد جلو 2اردیبهشت شدم این ماه 30 اردیبهشت شدم
    الان حالت تهوع دارم امکان بارداری وجود داره؟؟؟
    امکان داره 1.4 بیشتر بشه میزانش به مرور زمان ؟؟؟؟
    ممنون میشم زود جواب بدید

اگه شما تصمیم بارداری داشتید چرا از روش اورژانسی استفاده کردید؟!
    به هرحال با توجه به نتیجه آزمایش بارداری منتفی و علت تغییر زمان پریود شما،مصرف قرص هاست

7. parsa92 نوشته است: سلام خانمی 26 ساله هستم برای اولین بار تصمیم به بارداری گرفته ام پریود های من نامنظم هستند بطوریکه هر ماه سر تاریخ مشخصی با خوردن فقط دو قرص ال دی پریود می شوم 5 سال پیش پرولاکتین بالا داشتم و با مصرف دارو خوب شدم در حال حاضر هم ازمایش و سونو که انجام دادم مشکلی ندارم فقط از زمان تخمک گذاری خود اطلاع دقیقی ندارم خواهش میکنم مرا راهنمایی کنید ایا من تخمک گذاری تخمک گذاری دارم؟ایا اگر اقدام به بارداریقدام به بارداریقدام به بارداری کنم جواب مثبت میشود؟الان روز هشتم پریود هستم. با تشکر

بهتره از کیت تشخیص تخمک گذاری استفاده کنید

8. smartiz نوشته است: سلام
    من 27 سالمه و همسرم 36 و دختر خاله پسر خاله ایم مشاوره ژنتیک و ازمایش قبل از ازدواج رو انجام دادیم مشکلی نداشتیم
    دو قرص برای تحریک تخمک گذاری بهم دادن که 5 روز 5روز مصرف کردمو رفتم برای سونوی واژینال
    بهم <a>متفورمین</a> دادن و اسه همسرم هم امپول hcg  دادن چون تو ازمایش اسپرمشون حرکت اسپرما پایین بود
    یه بازه ای هم برای نزدیکی تعیین کردن که احتمال باروری بالاست ولی ما تو اون هفته نزدیکی نداشتیم بعد ازاون بازه اقداام کردیم
    <a>متفورمین</a> رو هم یه هفته روزی نصف قرص ویه هفته روزی یه قرص مصرف کردم و بعد قطع کردم
    حالا پریودم 11 روز عقب افتاده بی بی چک هم 3 بار منفی بوده ممکنه دلیل تاخیر پریود قرصای تحریک تخمک گذاری باشه ؟؟
    سلام خانومی ببخشید میشه بگین آزمایش ژنتیک چی مراحلی داره ؟چه مدت طول میکشه؟

9. kosar نوشته است:
    smartiz نوشته است: سلام
    بهم <a><a>متفورمین</a></a> دادن و اسه همسرم هم امپول hcg  دادن چون تو ازمایش اسپرمشون حرکت اسپرما پایین بود
    <a><a>متفورمین</a></a> رو هم یه هفته روزی نصف قرص ویه هفته روزی یه قرص مصرف کردم و بعد قطع کردم

قرصایی که مصرف کردم لتروزول و اتیل استرادیول بود اگه اشتباه نکنم ممکنه من باردار باشم ؟این قرصا باعث تاخیر پریود میشه ؟

عزیزم اول مشاوره ژنتیک و تهیه شجره نامه است
    یعنی از پدر بزرگ مادر بزرگامون شروع کردن به بررسی که ایا مشکلی داشتن یا نه
    اگه کسی بیماری داشته و فوت شده یا ازدواج فامیلی دیگه هست تو اقوام
    همه رو بررسی میکنن بر اساس سابقه فامیلی ازمایشایی براتون مینویسن

10. سلام.آقای دکتریکی ازفامیلامون بعدازچندسال جلوگیری باقرص دچارمشکل شده والان حدودیکساله برای بارداری اقدام کرده وجوابی نگرفته منم حدودهفت ماهه دارم مصرف میکنم همه ی دکتراگفتن مشکلی نداره ومیتونم بارداربشم ولی حالابخاطراین موضوع میترسم یعنی احتمال بارداری بامصرف قرص کمه؟

11. سلام
    من 27 سالمه تجربه ی 2 بار سقط در 6 هفتگی داشتم الان 6 ماهه گذشته . کم کاری تیروئیدم و برطرف کردم و هنوز هم قرصشو صبح ها ناشتا میخورم - قندم از مرز بالا بود اونم کنترل شده تست پاپ اسمیر هم دادم همه چی خوب بود . دکترم علت سقط ها رو تیروئیدم تشخیص داده

معاینه واژینالم هم مشکلی نداشته . به نظرتو اقدام کنم به بارداری دوباره یا باید بازم صبر کنم

البته دکتر پیشنهاد دادن همسرم ازمایش اسپرم بدن که بی هیچ عنوان قبول نمیکنه انجام بده

به نظرتون یعنی میتونه مشکل از ایشون بوده باشه که من هر دو بار بیشتر از 6 هفته نتونستم جنین رو نگه دارم؟

خواهش میکنم جوابمو بدید . ممنون

12. سلام من شوهرم دیر انزالی داره. تو رو خدا کمکم کنید. دیگه کلااااااافه شدم . دوست دارم باردار شم دیگه ولی به موقع انزال نداره نمی تونیم دقیقاً تو زمان تخمک گذاری رابطه موفق داشته باشیم. ممکنه ماهی یکبار باشه انزالش از طرفی هم شاید غلظت مایع منی باعث دیر انزالیش می شه. چکار کنیم؟؟؟؟؟؟

13. [quote="smartiz"]
    kosar نوشته است:
    smartiz نوشته است: سلام
    بهم <a><a><a>متفورمین</a></a></a> دادن و اسه همسرم هم امپول hcg  دادن چون تو ازمایش اسپرمشون حرکت اسپرما پایین بود
    <a><a><a>متفورمین</a></a></a> رو هم یه هفته روزی نصف قرص ویه هفته روزی یه قرص مصرف کردم و بعد قطع کردم

قرصایی که مصرف کردم <a>لتروزول</a> و اتیل استرادیول بود اگه اشتباه نکنم ممکنه من باردار باشم ؟این قرصا باعث تاخیر پریود میشه؟ سلام ممنون عزیزم میدونی شوهر من با دادن آزمایش مخالفه چون وقتی ازش خون میگیرن یا تشنج میکنه یا تا یک هفته حالت تهوع و سرگیجه داره برا همون اصلا نمیاد بریم.مردا چند بار آزمایش میدن؟یا کلا واکسن  یا آمپول چند بار میزنن؟

14. lilininas نوشته است: یکی جواب منو بده تو رو خدا. با دیرانزالی همسرم چکار کنم. گفتند دیر به دیر رابطه داشته باشید که فایده نداشت. خیلی دیر ارضا می شه ما می خوایم بچه دار شیم. چکار کنیم

منظورتون از دیر انزالی رو متوجه نشدم؟
    اگه پس از یک ساعت تلاش هم انزال داشته باشن شما می تونید باردار بشید!
    خوب بهتره قبل از رابطه زمان معاشقه رو بیشتر کنید و همون جوری که بهت پیشنهاد شده فاصله نزدیکی رو زیاد تر کنید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  15. اکثر مواقع حتی بعد از 1 ساعت هم انزال صورت نمی گیره و از حالت نعوظ هم خارج نمی شه به طوری که خسته می شیم دیگه. فکر کنم بدتر می شه اگه فاصله بیشتر باشه چون فکر کنم غلظت منی که بیشتر بشه باز زمان بیشتری طول می کشه واسه انزال. معاشقه و .... هم خیلی داریم ولی نمی دونم چیکار کنم.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 44 از 58
رفتن به صفحه :    ... 44 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید