شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 60 ...   

سوال و جواب درباره احتمال بارداری (نزدیکی محافظت نشده)

1. poyan_8 نوشته است: من با نامزدم روز 15 اردیبهشت رابطه سطحی داشتیم احتمال میذم کمی از پیشاب من به وازن ایشان برخورد کرده باشه ولی خود منی کاملا دور از واژن ریخته شد پس از را بطه به علت محکم کاری ایشان 20 دقیقه بعد 2قرص hd خوردن ولی 12 ساعت بعد که قرص های نوبت دوم را خوردن ایدچار حالت تهوع شدند و نتونستند نوبت دوم را بخورند فردا که حدود 25 ساعت از رابطه میگذشت باز دو قرص اج ذدی خورد و 12 ساعت بعد بازم 2 تا دیگه  
    ایشان پریودش اوایل نا منظم بود ولی چند ماهه اول ماه پریود میشه  ایشان در روز 26 فروردین با ذاشتن کمر دردوعلایم پریودی مثل زدن جند جوش ریز داشتن و فردا ایشان خون دفع کردن که گفت روز اول نرمال بوده ولی روز ذدوم کمتر میشه و روز سه و چهار ت»یکمیم ار 2< تبدیل به لکه بینی میشه و2 روز پاک شد و امروز باز بکه بینی با ترشح ذاشت من خودم  حس میکنم شاید برای زیاد خوردن hdها باشه چون تقریبا 6 تا شد حالا درخواستم از دکترهای عزیز اینه  
    1-روش اورژانسی درست انجام شده ؟
    2-ایا اون خونریزی پریود بوده که بخاطر hdها این قذر کم شده ؟
    3=احتمال بارداری
    ممنونم ار جواب  دوست عزیزم  ولی سوال اصلی منو  جواب ندادین اونم در مورد نوع خونریزی بود که خانمم داشته   ایا پریودی بوده  مصرف قرصها هم خود سرانه نبوده دوست عزیزم چون ایشون 12 ساعت بعد ار نوبت اول حالت تهوع داشتن نتونستن نوبت دوم رارانجامربدنرواسهرهمینرازراولرچندرساعتربعدرهرردورنوبتررارانجام دادن ممنونم

اختمال بارداري صفر
    روش مصرف درست بوده البته (4 قرص آخر)
    معمولا در اين شرايط پريود ها نا منظم ميشوند چه از لحاظ زماني و چه مقدار خون ريزي...بله آن خون ريزي پريود ايشان بوده و بايد يك تا دو دوره منتظر باشيد تا دوره ها به روال قبل بازگردد

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. با سلام
    من دیروز با نامزدم رابطه داشتم که متاسفانه منی داخل واژن تخلیه شد به علت پارگی کاندوم ، بعد از نیم ساعت از روش اورژانسی اولین قرص اووسیز رو مصرف کردم و 12 ساعت بعد هم دومی رو ، پریود من هم 10 - 14 روز مونده ، اولا این دوتا قرص کافیه ؟ من کی باید پریود بشم ؟ چند درصد احتمال بارداری هست ؟ چطوری می تونم مطمئن شم که باردار نیستم ؟ اگه باردار بودم چی کار می تونم بکنم ؟ لطفا همه سوالات منو جواب بدین واقعا دارم دیوونه میشم .!

لطفا لطفا لطفا !!!!!!!

3. سلام اقای دکتر..من 13 اردیبهشت ی رابطه داشتم ب اجبار  ک چند روز از پایان پریودم گذشته بود..(2تا تا11-12هم پریودم بوده.) ک متاسفانه همونی ک همیشه درگیرشمو و مزاحم شما میشم  نمیدونم چرا از بی افم تازه بی اف سابقم  ک انقدر برام درد سره جدا نمیشم ..لباس زیر داشتم اما الت با کناره های پام برخورد داشت و دستم هم ب منی خورده بود اما یادم نیست ک با واجن برخورد داشت یا نه چون بعدش شستم اما میترسم بدتر کرده باشم ..28 اردیبهشت تست بتا دادم و جوابش 3.91 بود و منفی  و رنج مشکوکش از 5 تا 10 و اینا بود.همون روز از روی شلوار هم رابطه داشتم الان ک زمان پریودم بوده 30 ام و اینا تقریبا فقط رگه خون میبینم اونم گاهی اصلا علایم پریود ندارم نه خونریزی . و فقط جوش زدم...ایا احتمال بارداری هست؟و باد دوباره ازمایش بدم؟ال.خیلی ام استرس امتحانام و دارم این مدت ممکن از این باشه..؟نگرانم ..اخه 3.91 خیلی ب 5 نزدیک بود نگرانیم بیشتر شده

4. می خواستم بدانم اگر کسی حامله باشد صد در صد پریود نمی شود؟یعنی یک درصد هم وجود ندارد که کسی هم باردار باشد هم پریود شود؟

5. barani19

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    badomak نوشته است:
    barani19 نوشته است: سلام شاید سوال من بارها جواب داده باشید خواهش میکنم دوباره جواب بدید
    من 15 فروردین پریود شدم به مت 7 روز
    6 اردیبهشت رابطه داشتم با نامزدم دخول صورت نگرفت چون شک داشتم منی ریخته باشه داخل یک ساعت بعد دوتا قرص ال دی خوردم از فردای اونروز روزی یکی میخوردم
    28 خرداد قرص هارو قطع کردم
    روز 5 یعنی 1 خرداد خونریزی داشتم که لک میدیدم بعدش یک تکه گوشت سفید مسطح شبیه چربی اندازه نصف کف دست ازم خارج شد که درد زیادی هم داشتم در ناحیه زیر شکم
    امروز 5 خرداده من خونریزیم که شبیه پریودی بود قطع شده ... مشکلم چیه؟
    حامله ام؟

من متوجه نوع رابطه شما نشدم که منی کجا ریخته!
    اما روش اورژانسیتون اشتباه بوده و چون خونریزی داشتید بارداری در شما منتفیه

دخول صورت نگرفت ولی منی روی آلتم ریخت ... خونریزیم خیلی کم بود ... نگفتید تکه گوشت سفید چی بوده؟
    یه سوال دیگه زن داداشم روش اورژانسی  دیشب 4 تا قرص ال دی ساعت 9 خورده و چون ساعت 9 صبح حالت تهوع شدید داشته 5 بعد از ظهر امروز 4 تا دیگه خورده حالا باید چکار کنه؟
    ممنون از سایت خوبتون

6. از جواب شما ممنون

اما چند سوال دیگه ؟
    کی معلوم میشه باردارم یا نه ؟
    از روزی که این اتفاق افتاده درد در ناحیه زیر شکم دارم البته زیاد نیست اما بازم نگرانم کرده
    و ترشحاتی مثل سفیده تخم مرغ دارم این طبیعی ؟

یه سوال دیگه
    بیشترین مقدار منی از داخل واژن خارج شده تا جایی که شنیده بودم حالت مکنده داره اما این چرا اینجور ی شد؟

7. barani19 نوشته است:
    badomak نوشته است:
    barani19 نوشته است: سلام شاید سوال من بارها جواب داده باشید خواهش میکنم دوباره جواب بدید
    من 15 فروردین پریود شدم به مت 7 روز
    6 اردیبهشت رابطه داشتم با نامزدم دخول صورت نگرفت چون شک داشتم منی ریخته باشه داخل یک ساعت بعد دوتا قرص ال دی خوردم از فردای اونروز روزی یکی میخوردم
    28 خرداد قرص هارو قطع کردم
    روز 5 یعنی 1 خرداد خونریزی داشتم که لک میدیدم بعدش یک تکه گوشت سفید مسطح شبیه چربی اندازه نصف کف دست ازم خارج شد که درد زیادی هم داشتم در ناحیه زیر شکم
    امروز 5 خرداده من خونریزیم که شبیه پریودی بود قطع شده ... مشکلم چیه؟
    حامله ام؟

من متوجه نوع رابطه شما نشدم که منی کجا ریخته!
    اما روش اورژانسیتون اشتباه بوده و چون خونریزی داشتید بارداری در شما منتفیه

دخول صورت نگرفت ولی منی روی آلتم ریخت ... خونریزیم خیلی کم بود ... نگفتید تکه گوشت سفید چی بوده؟
    یه سوال دیگه زن داداشم روش اورژانسی  دیشب 4 تا قرص ال دی ساعت 9 خورده و چون ساعت 9 صبح حالت تهوع شدید داشته 5 بعد از ظهر امروز 4 تا دیگه خورده حالا باید چکار کنه؟
    ممنون از سایت خوبتون

اون خونریزی بخاطر مصرف قرص بوده و جای نگرانی نیست

والا برای اون تیکه گوشت رو باید می بردید آزمایشگاه تا بررسی کنند!
    زن داداشتونم کار خاصی نمی خواد بکنه ایشالا که قرصا اثرش رو میزاره و حاملگی رخ نمیده

8. ممنون از پاسختون. والله اینقدر نامزدم استرس داره. که منو هم گیج کرده. فرمودید بارداری با وجود اینکه نامزدم ،شلوار لی و نوار بهداشتی (محض اطمینان)  داشته صفره. اما من یه سوال دیگه هم پرسیده بودم . ا خه چون من لخت بودم. اکه التم ا را به  شلوار لی  نامزدم فشار بیاره . ایا پرده اسیب میرسه. یا مالیدن با دست از روی شلوار لی؟ ( با وحود نوار بهداشتی). والله اگه پیش بیاد . ما بدون عروسی باید عقد محضری کنیم. ممنون میشم سوال اولی و الانم هر یک دوستان جواب بدند.

9. سلام .نامزدم 2 روز بود که پریودش تمام شده بود. نیم ساعت قبل از رابطه 2 قرص ال دی بعد رابطه نیز 2 عدد ال دی مصرف کرده.منی کاملا در واژن تخلیه شده .آیا امکان بارداری وجود دارد.با تشکر

10. slicer نوشته است: سلام .نامزدم 2 روز بود که پریودش تمام شده بود. نیم ساعت قبل از رابطه 2 قرص ال دی بعد رابطه نیز 2 عدد ال دی مصرف کرده.منی کاملا در واژن تخلیه شده .آیا امکان بارداری وجود دارد.با تشکر

سلام
    دوست گرامی با توجه به زمان رابطه شما (2 روز بعد از پریود) احتمال وجود تخمک و تبع اون بارداری خیلی خیلی کمه چرا که در این زمان رحم پاکه.

ولی درمورد مصرف صحیح قرص
    نیازی نیست قبل از رابطه جنسی قرص مصرف بشه و دستور مصرف روش اورژانسی به شکل زیر است:

برای روش اورژانسی باید در دو نوبت به فاصله ی 12 ساعت از هم ، هر نوبت از 4 قرص ال دی و یا از 2 قرص اچ دی استفاده کنین.  روش اورژانسی تا 72 ساعت بعد از رابطه جنسی میتونه ماثر باشه و هرچه زودتر خورده بشه بهتره. در ضمن احتمالا با این روش خونریزی ماه بعد کمی نا منظم می شود که طبیعیست و در دوره های بعدی رفع می شود.
    بهتره همراه با قرص ها از ویتامین ب6 هم استفاده بشه تا عوارض جانبی قرص ها مثل حالت تهوع کمتر بشه!

موفق باشید.

11. mohammad277 نوشته است: ممنون از پاسختون. والله اینقدر نامزدم استرس داره. که منو هم گیج کرده. فرمودید بارداری با وجود اینکه نامزدم ،شلوار لی و نوار بهداشتی (محض اطمینان)  داشته صفره. اما من یه سوال دیگه هم پرسیده بودم . ا خه چون من لخت بودم. اکه التم ا را به  شلوار لی  نامزدم فشار بیاره . ایا پرده اسیب میرسه. یا مالیدن با دست از روی شلوار لی؟ ( با وحود نوار بهداشتی). والله اگه پیش بیاد . ما بدون عروسی باید عقد محضری کنیم. ممنون میشم سوال اولی و الانم هر یک دوستان جواب بدند.

بعید میدونم با فشار اونم از روی شلوار پارگی پرده بکارت رخ بده تا اونجایی که من اطلاع دارم و جاهای مختلف خوندم نگران نباشید

12. آقاي دكتر من ٢٢ سال دارم دوران پر خطر من ٢١ تا ٢٨ هر ماه هس (سيكل هاي پريود من ٢٨تا ٣٠ روزس )من روز ٢٦ ام با شوهرم نزديكي داشتم كه به علت پاره شدن كاندوم بلافاصله ٢تا قرص HD مصرف كردم الان ٣-٤ روز به پريودم مونده ولي من لك ديدم اما اين لك ها ادامه پيدا نكردبعد از يك دو روز باز لك ديدم درد شديدي در ناحيه ي رحمم احساس مي كنم(من هميشه اين دردهارو نزديك پريودم دارم)آيا احتمال بارداري من وجود داره؟

13. Asal2oo نوشته است: آقاي دكتر من ٢٢ سال دارم دوران پر خطر من ٢١ تا ٢٨ هر ماه هس (سيكل هاي پريود من ٢٨تا ٣٠ روزس )من روز ٢٦ ام با شوهرم نزديكي داشتم كه به علت پاره شدن كاندوم بلافاصله ٢تا قرص HD مصرف كردم الان ٣-٤ روز به پريودم مونده ولي من لك ديدم اما اين لك ها ادامه پيدا نكردبعد از يك دو روز باز لك ديدم درد شديدي در ناحيه ي رحمم احساس مي كنم(من هميشه اين دردهارو نزديك پريودم دارم)آيا احتمال بارداري من وجود داره؟

شما بايد وقتي 2 قرص hd را مصرف كرديد 12 ساعت بعد هم دوباره 2 قرص hd ميخورديد ولي با توصيفي كه كرديد كه لكه بيني داشتيد و دردهاي هميشگي پريودتون باردار نيستيد ولي با توجه به مصرف قرص ممكنه زمان پريود شدنتون دچار اختلال بشه نگران نباشيد.

14. merseda نوشته است:
    mohammad277 نوشته است: ممنون از پاسختون. والله اینقدر نامزدم استرس داره. که منو هم گیج کرده. فرمودید بارداری با وجود اینکه نامزدم ،شلوار لی و نوار بهداشتی (محض اطمینان)  داشته صفره. اما من یه سوال دیگه هم پرسیده بودم . ا خه چون من لخت بودم. اکه التم ا را به  شلوار لی  نامزدم فشار بیاره . ایا پرده اسیب میرسه. یا مالیدن با دست از روی شلوار لی؟ ( با وحود نوار بهداشتی). والله اگه پیش بیاد . ما بدون عروسی باید عقد محضری کنیم. ممنون میشم سوال اولی و الانم هر یک دوستان جواب بدند.

بعید میدونم با فشار اونم از روی شلوار پارگی پرده بکارت رخ بده تا اونجایی که من اطلاع دارم و جاهای مختلف خوندم نگران نباشید

فقط كافيه چند ثانيه فكر كرد.....دوست من با اين استرس و نگراني شما از زندگيتون لذت نميبريد.

15. poona1992 نوشته است: سلام اقای دکتر..من 13 اردیبهشت ی رابطه داشتم ب اجبار  ک چند روز از پایان پریودم گذشته بود..(2تا تا11-12هم پریودم بوده.) ک متاسفانه همونی ک همیشه درگیرشمو و مزاحم شما میشم  نمیدونم چرا از بی افم تازه بی اف سابقم  ک انقدر برام درد سره جدا نمیشم ..لباس زیر داشتم اما الت با کناره های پام برخورد داشت و دستم هم ب منی خورده بود اما یادم نیست ک با واجن برخورد داشت یا نه چون بعدش شستم اما میترسم بدتر کرده باشم ..28 اردیبهشت تست بتا دادم و جوابش 3.91 بود و منفی  و رنج مشکوکش از 5 تا 10 و اینا بود.همون روز از روی شلوار هم رابطه داشتم الان ک زمان پریودم بوده 30 ام و اینا تقریبا فقط رگه خون میبینم اونم گاهی اصلا علایم پریود ندارم نه خونریزی . و فقط جوش زدم...ایا احتمال بارداری هست؟و باد دوباره ازمایش بدم؟ال.خیلی ام استرس امتحانام و دارم این مدت ممکن از این باشه..؟نگرانم ..اخه 3.91 خیلی ب 5 نزدیک بود نگرانیم بیشتر شده

سلام دوست گرامی
    با توصیفات شما امکان بارداری  در حد صفره !این تاخیر در پریودتون هم به احتمال خیلی زیاد به خاطر استرس شماست!نگران نباشید استرس رو از خودتون دورکنید انشالله سیکل قائدگیتون منظم میشه
    موفق باشید

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 60 از 132
رفتن به صفحه :    ... 60 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید