شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

حس بد هنگام رابطه جنسی

1. سلام
    مشکلی که دارم اینه که موقع رابطه جنسی با کسی اصلا لذت نمیبرم و بعد از ارضا شدن به شدت ناراحت میشم ( یه چیز عادی هست برای مرد)

اما نکته اینجاست بعد از رابطه پیش خودم میگم ای کاش به جای این طرف فلانی بود ( کسی که دوستش داشتم و ازش جدا شدم)

و این قضیه داره بدجور عصبیم میکنه و اگر بعدا ازدواج کنم و این حس باهام باشه و نتونم از فکرش در بیام باید چیکار کنم ؟

خیلی بده تو رابطه با کسی بخوابی و فکرت پیش کسی دیگه باشه مخصوصا زن آدم . نمیدونم واقعا چیکار کنم

2. Pitter نوشته است: سلام
    مشکلی که دارم اینه که موقع رابطه جنسی با کسی اصلا لذت نمیبرم و بعد از ارضا شدن به شدت ناراحت میشم ( یه چیز عادی هست برای مرد)

اما نکته اینجاست بعد از رابطه پیش خودم میگم ای کاش به جای این طرف فلانی بود ( کسی که دوستش داشتم و ازش جدا شدم)

و این قضیه داره بدجور عصبیم میکنه و اگر بعدا ازدواج کنم و این حس باهام باشه و نتونم از فکرش در بیام باید چیکار کنم ؟

خیلی بده تو رابطه با کسی بخوابی و فکرت پیش کسی دیگه باشه مخصوصا زن آدم . نمیدونم واقعا چیکار کنم

سلام
    سوالتون بیشتر شبیه سوال  روانشناسی و مشاوره ست
    از لحاظ جنسی که شما لذت نمیبرین دلیلش همونه که خودتون اشاره کردین چون شخص دلخواهتون نیست و کمی از خواسته هاتون دوره و احساس میکنید هیچکس مثل اون نیست اگه بود مرو خیلی بهتر درک میکرد و یه جورایی میشه گفت حس بد خیانت بهتون دست میده !!! و باعث میشه نتونین کسی رو که باهاش رابطه دارین دوس داشته باشین و عمیقا براش وقت نمیزاری
    که این کار شما یه جورایی خیانت در حق شخصی است که در حال حاضر باهاش هستین  و حتی خیانت در حق خودتون که فرصت دوباره عاشق شدن و از خودتون دارین میگیرین

ما انسانها به لحاظ عاطفه و احساساتی که داریم خیلی پیش میاد نتونیم کسی رو که روزی در زندگیمون بوده و باهاش
    ارزوهایی داشتیم فراموش کنیم بخصوص اگه خاطرات خوب و لحظات شیرینی رو داشته باشیم و خیلی از این خاطرات ناخواسته در جریان زندگی هر چقدرم بخوایم دوری کنیم زنده میشه
    باید از گذشته ایی که دیگه نیست فاصله بگیری که راههای زیاد و متنوعی هست

بهترین کار اینه که فعلا با کسی رابطه نداشته باشین به عشق گذشتتون فکر نکنید ذهنتونو پاک کنید و توصیه اکید میکنم برای فرار از خاطات گذشته اقدام به ازدواج نکنید و زندگی شخص دیگه رو هم نابود نکنید

نگران آینده هم نباشید شما این حس بدی رو که دارین به دلیل فراموش نکردن عشق گذشته زندگیتونه و زمانی کسی رو به عنوان شریک زندگیتون انتخاب کردین حتما جرقه هایی از عشق در شما زده شده و تونستید با خاطرات گذشته کنار بیاین
    از لحظات زیبای زندگیتون لذت ببرید و با خاطرات پوچ و بیهوده لحظه های تکرار نشدنی رو تلخ نکنید و بزارید با یادش بخیر تموم بشه و بس

موفق باشید

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  3. راستش اینی که شما میفرمایید معمولا تو خانمها بعد از جدایی و دوری از کسی که دوستشون داشتن زیاد اتفاق میافته اما توی مردا کمتر پیش میاد
    بهتره به یک مشاور مراجعه کنید و مرحله به مرحله ذهنتونو ازاد کنید
    وگرنه همسر شما حتما عدم رضایت شمار ا خواهد فهمید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. leggend

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    به عنوان یه مرد که خودمم هم درگیر همچین مشکلاتی بودم ، فقط اینو بهت بگم ، اونی که رفته ... اگه خیال موندن داشت ، هیچ وقت نمیرفت ، حالا که شما با یک نفر دیگه هستی ، مخصوصا اگه ازدواج هم کرده باشی ، پایه یک نفر دیگه هم در میونه ...  ایشون تموم زندگی ، احساس و .... رو به شما داده ، به قول شاعر که میگه : مخور غم گذشته ، گذشته ها گذشته ...به فکر آینده باش Smile
    اینطوری که شما فکر میکنی و همیشه حسرت میخوری مثل گذشته بنده ... اینجوری فقط چشمت رو به روی دنیا بستی و ... کمی با خودت خلوت کن و چشمت رو باز کن مطمئن باش دنیای بهتری از اون چیزی که توش ذهنت هست میبنی   دیدم که میگما ... کار نشد نداره Wink

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  5. منم همچين حسي دارم
    قبلا يكي رو دوس داشتم اما الان ازدواج كردم.
    اما دفعه آخر كه با نامزدم بودم حرفايي كه بهم زد يه جورايي باعث شد حسم بهش عوض شه.
    حرفاش كه همش مفهومش دوس داشتن بود.
    خيلي روم تاثير گذاشت.
    فكر ميكنم رفته رقته روابط شما هم و من بهتر بشه.
    زمان نشون ميده.

6. Pitter نوشته است: سلام

با درود
    به نظر من كه سخت بتونيد حستون رو عوض كنيد. اما من توصيه ميكنم باهاش كنار بيايد. اين خاصيت عشق اوله كه هميشه به عنوان جذاب ترين خاطرات تو ذهن شما باقي ميمونه. هر چقدر سعي كنيد به خودتون تلقين كنيد كه اين كسي كه الان باهاشم از اون بهتره و اون بد بود و اه اه خيلي عوضي بود كه رفت و ... برعكس عمل ميكنه. مثل اين ميمونه كه شما بخوايد به خودتون تلقين كنيد كه نيمرو خوشمزه تر از جوجه كبابه. اون جوري همون نيمرو هم از گلوتون پايين نميره. خودتون ميدونيد كه هميشه كسي يا چيزي كه دست نيافتنيه عزيزتره. پس به خودتون بگيد اون خيلي خوب بود هرگز كسي جاشو نميگيره و به خوبي اون نميشه اما چه ميشه كرد ديگه بايد از اينم لذت ببرم. اونطوري شايد يه كم  راحت تر با اين سختي كنار بيايد.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  7. ممنون از نظرات دوستان.

میدونم کار سختی هستش. بنظر خودم باید سعی کنم یکی رو جایگزین اون شخص قبلی کنم تا بتونم به مرور زمان فراموش کنم و اگر بتونم کسی رو مثل شخص قبل دوست داشته باشم و خاطرات خوبی باهاش داشته باشم کم کم مشکل حل شود.

ولی آیا چنین شخصی برای من پیدا خواهد شد یا خیر معلوم نیست همچنین زمانش.

بنظر خودتون اگر تو این شرایط بودید و دوباره از کسی خوشتون بیاد ، شخص قبلی براتون قابل فراموش شدن هست ؟

من تا با این مسئله کنار نیام نمیتونم ازدواج کنم ، چون ظلم در حق اون همسر هست.

پ.ن : متاسفانه آدم ظاهر گرایی هستم و بیشتر از ظاهر خوشم میاد تا باطن.

8. Pitter نوشته است: ممنون از نظرات دوستان.

میدونم کار سختی هستش. بنظر خودم باید سعی کنم یکی رو جایگزین اون شخص قبلی کنم تا بتونم به مرور زمان فراموش کنم و اگر بتونم کسی رو مثل شخص قبل دوست داشته باشم و خاطرات خوبی باهاش داشته باشم کم کم مشکل حل شود.

ولی آیا چنین شخصی برای من پیدا خواهد شد یا خیر معلوم نیست همچنین زمانش.

بنظر خودتون اگر تو این شرایط بودید و دوباره از کسی خوشتون بیاد ، شخص قبلی براتون قابل فراموش شدن هست ؟

من تا با این مسئله کنار نیام نمیتونم ازدواج کنم ، چون ظلم در حق اون همسر هست.

پ.ن : متاسفانه آدم ظاهر گرایی هستم و بیشتر از ظاهر خوشم میاد تا باطن.

سلام
    اینکه میدونین باید کسی دیگه رو دوس داشته باشین به کسی که زمانی بوده و حالا نیست نباید فکر کنید و حتی این حس خوب و اخلاقی که نمیخواین به کسی ظلم کنید دارین ، خیلی خوبه چون تکلیف خودتو میدونی چون حداقل نمیخوای یه زندگی مشتر کوتاه داشته باشی و بعد بگیم آش همون آشو کاسه همون کاسه
    اما چند نکته هست :
    هیچ گاه برای فراموش کردن عشق قبلیتون سراغ کسی نرو چرا که عزیزم ممکنه در فراموش کردنش موفق نباشی و خودتونم میدونین در حق شخص دومی ظلم میشه چون دخترا نه همه اما اکثرا خیلی احساسی تر ز اپسرا هستن  ( حال و احوال خودتو ببین !!! ) و بالعکس ممکنه با یه کلام محبت آمیز دل ببندین و طرف اصلا احساس شما براش مهم نباشه یا کسی بخواد از احساساتتون سوءاستفاده بکنه
    برای فراموش کردن خاطرات گذشته راه های خیلی بهتر و مفید تری وجود داره
    بزارید روال عادی زندگیتون طی بشه برین مسافرت ، گردش ، باشگاه ، وقت بیشتری برای خونوادتون بزارین و .....
    به وقتش یه عشق واقعی به زندگیتون پا میزاره به خودتون وقت بدین
    من احساس میکنم با این نگرش سطحی به زندگی و آیندتون متاسفانه ممکنه باز هم شکست عشقی بخورین ببخش من به صراحت اینو گفتم چون به ظاهر دل بستن خطاست و این یه حقیقته شما باید دنبال سیرت زیبا باشی با ظاهربینی ممکنه خدایی ناکرده باز هم احساستون ، عشقتون ، وجودتون نادیده گرفته بشه و باز هم شمایین تو این را تنها میمونین هر کسی میتونه زیر نظر ماهرترین آرایشگران زیباترین موجود روی زمین بشن و ماسک زیبایی رو روی چهره شیطانی خودشون بکشن !!!
    کاری نکنی از چاله بیفتین تو چاه !!!

اگه کسی تو زندگیتون بیاد که ازش خوشت بیاد و عاقلانه نه از روی احساسات انتخاب کنید مطمئن باشید به این روزهای الانتون میخندین مطمءن باشید اگه از ته دل به کسی دلبسته شدین حتی عشق قبلیتون سراهتون قرار بگیره براتون بی ارزشه چون به ارزش وجود کس دیگه ایی هم پی بردین و راحت میتونید از او به عنوان یه دوست قدیمی خوب یاد کنید
    کافیه نگاه ظاهریتونو بزارید کنار که اشتباه نکنید
    ما انسانها عزیزترین کسای زندگیمونو از دست میدیم و راحت بعد مدتی فراموش میکنیم چون انسان ذاتا اجتماعیه

9. sogol_my نوشته است:
    Pitter نوشته است: سلام

با درود
    به نظر من كه سخت بتونيد حستون رو عوض كنيد. اما من توصيه ميكنم باهاش كنار بيايد. اين خاصيت عشق اوله كه هميشه به عنوان جذاب ترين خاطرات تو ذهن شما باقي ميمونه. هر چقدر سعي كنيد به خودتون تلقين كنيد كه اين كسي كه الان باهاشم از اون بهتره و اون بد بود و اه اه خيلي عوضي بود كه رفت و ... برعكس عمل ميكنه. مثل اين ميمونه كه شما بخوايد به خودتون تلقين كنيد كه نيمرو خوشمزه تر از جوجه كبابه. اون جوري همون نيمرو هم از گلوتون پايين نميره. خودتون ميدونيد كه هميشه كسي يا چيزي كه دست نيافتنيه عزيزتره. پس به خودتون بگيد اون خيلي خوب بود هرگز كسي جاشو نميگيره و به خوبي اون نميشه اما چه ميشه كرد ديگه بايد از اينم لذت ببرم. اونطوري شايد يه كم  راحت تر با اين سختي كنار بيايد.

سلام sogol عزیزم
    اولا نیروی تلقین و اراده رو هیچوقت دست کم نگیر دوم متاسفانه این جوجه کبابه باعث میشه خوشمزه ترین غذاها رو نیمروی بی نمک ببینیم
    و از همه مهمتر گلم این دوست ما که قرار نیست بره سراغ نیمرو !!!

10. برادر خوبم شما با یک مساله روانشناختی روبرو هستی در این مواقع بهترین کسی که میتونه بهت کمک کنه خودت هستی ادمی در زندگی اولویت های گوناگونی داره که اگر بعضی از انها نادیده گرفته شوند دیگر قابل جبران نخواهد بود  زیرا عمر ادمی بسیار کوتاهه پس مراقب باش و اسیر احساست نشو و افراد موفقی که اطرافت هستن را الگوی زندگیت قرار بده به خدا توکل کن درست میشه

تشکر شده توسط : 2 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید