شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 58 ...   

سوال و جواب درباره احتمال بارداری (نزدیکی محافظت نشده)

1. rbz10

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام مرسی از راهنمایی های قبلیتون.من با دوس دخترم رابطه ی بدون دخول داشتم و فقط بعد از انزال مقداری منی بیرون واژن ریخته شد(رابطمون هم دو روز بعد از اتمام پریود بود).الان بعد از 9 روز آزماش بتا دادیم و جواب منفی بوده،چقدر رو جواب این آزمایش میتونیم حساب کنیم؟فقط لطفاً دقیق توضیح بدین که استرسمون برطرف بشه.مرسی.
    اگر یکبار پریود بشن دیگه کاملاً بارداری منتفی میشه؟چون دیدم بعضی جاها نوشته ممکنه تو ماه اول بارداری خونریزی هم وجود داشته باشه.

2. دوست عزیز آزمایش که منفیه پس دیگه استرسو دور بریزید.

اون خونریزی ها هم که شما میگین لکه بینی های لانه گزینی هستش

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. mmtt نوشته است:
    nana451 نوشته است: ولی من اصلا استرس ندارم تازه خوشحالم میشم اگه باردار باشم

پس چه بهتر
    10 روز كه از رابطتون گذشت آزمايش خون بديد تا مطمئن شين...

10 روز ؟؟؟؟

زودتر نشون نمیده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ توی امتحانام هستم اینجوری خیالم راحتتر میشه مرسی

4. سلام ممنون بابت سایت خوبتون

آیا خونریزی بعد مصرف قرص hd به معنای عدم بارداریست؟

5. منظورتون اگه خونریزیه پریودیه بله

پریود شدن= عدم بارداری

6. سلام دوستان عزیزم

من با نامزدم روز 15 اردیبهشت رابطه سطحی داشتیم احتمال میذم کمی از پیشاب من به وازن ایشان برخورد کرده باشه ولی خود منی کاملا دور از واژن ریخته شد پس از را بطه به علت محکم کاری ایشان 20 دقیقه بعد 2قرص hd خوردن ولی 12 ساعت بعد که قرص های نوبت دوم را خوردن ایدچار حالت تهوع شدند و نتونستند نوبت دوم را بخورند فردا که حدود 25 ساعت از رابطه میگذشت باز دو قرص اج ذدی خورد و 12 ساعت بعد بازم 2 تا دیگه  
    ایشان پریودش اوایل نا منظم بود ولی چند ماهه اول ماه پریود میشه  ایشان در روز 26 فروردین با ذاشتن کمر دردوعلایم پریودی مثل زدن جند جوش ریز داشتن و فردا ایشان خون دفع کردن که گفت روز اول نرمال بوده ولی روز ذدوم کمتر میشه و روز سه و چهار ت»یکمیم ار 2< تبدیل به لکه بینی میشه و2 روز پاک شد و امروز باز بکه بینی با ترشح ذاشت من خودم  حس میکنم شاید برای زیاد خوردن hdها باشه چون تقریبا 6 تا شد حالا درخواستم از دکترهای عزیز اینه  
    1-روش اورژانسی درست انجام شده ؟
    2-ایا اون خونریزی پریود بوده که بخاطر hdها این قذر کم شده ؟
    3=احتمال بارداری
    پیشاپیش تشکر میکنم

7. neginov نوشته است: سلام ممنون بابت سایت خوبتون

آیا خونریزی بعد مصرف قرص hd به معنای عدم بارداریست؟

اگه درست مصرف شده باشه بلی

8. poyan_8 نوشته است: سلام دوستان عزیزم

من با نامزدم روز 15 اردیبهشت رابطه سطحی داشتیم احتمال میذم کمی از پیشاب من به وازن ایشان برخورد کرده باشه ولی خود منی کاملا دور از واژن ریخته شد پس از را بطه به علت محکم کاری ایشان 20 دقیقه بعد 2قرص hd خوردن ولی 12 ساعت بعد که قرص های نوبت دوم را خوردن ایدچار حالت تهوع شدند و نتونستند نوبت دوم را بخورند فردا که حدود 25 ساعت از رابطه میگذشت باز دو قرص اج ذدی خورد و 12 ساعت بعد بازم 2 تا دیگه  
    ایشان پریودش اوایل نا منظم بود ولی چند ماهه اول ماه پریود میشه  ایشان در روز 26 فروردین با ذاشتن کمر دردوعلایم پریودی مثل زدن جند جوش ریز داشتن و فردا ایشان خون دفع کردن که گفت روز اول نرمال بوده ولی روز ذدوم کمتر میشه و روز سه و چهار ت»یکمیم ار 2< تبدیل به لکه بینی میشه و2 روز پاک شد و امروز باز بکه بینی با ترشح ذاشت من خودم  حس میکنم شاید برای زیاد خوردن hdها باشه چون تقریبا 6 تا شد حالا درخواستم از دکترهای عزیز اینه  
    3=احتمال بارداری
    پیشاپیش تشکر میکنم

دوست عزیز
    1.با رابطه سطحی امکان بارداری خیلی کمه
    2.با مصرف قرص اورژانسی بارداری رخ نمیده
    3.بهتره در رابطه بعدی از کاندوم استفاده کنید تا دچار استرس نشید

9. nana451 نوشته است:
    mmtt نوشته است:
    nana451 نوشته است: ولی من اصلا استرس ندارم تازه خوشحالم میشم اگه باردار باشم

پس چه بهتر
    10 روز كه از رابطتون گذشت آزمايش خون بديد تا مطمئن شين...

10 روز ؟؟؟؟

زودتر نشون نمیده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ توی امتحانام هستم اینجوری خیالم راحتتر میشه مرسی

آزمايش بايد زماني انجام شود كه نتيجه قابل اطمينان باشد

10. poyan_8 نوشته است: سلام دوستان عزیزم

3=احتمال بارداری
    پیشاپیش تشکر میکنم

دوست عزیز روش اورژانسی بارها گفته شده با خوردن خودسرانه قرصا فقط باعثه بهم خوردن سیکل قاعدگیشون میشن طبق دستور انجام بدین و کمتر حرص و جوش بزنین این خودش بدترین چیزه

11. سلام .ممنون میشم منو راهنمایی فرمایید. البته من سایت رو کمی خوندم. اما استرس نامزدم منو داغون کرده. نامزد من  همیشه دوره پریودش 28 روزه هستش. اما 2 ماه هستش که 30 روزه شده. اگه 26 روز از پریود قبلیش گذشته باشه. و نامزدم نوار بهداشتی برای (مراقبت بیشتر) و لباس زیر  شلوار پوشیده . و فقط من لباس زیر تنم نبوده. و در صورت امدن منی. ایا نامزدم احتمال داره باردار بشه. ایشون اصلا شلوار رو در نیاوردد. من میترسم منی عبور کرده باهش. ایا احتمال اسیب پرده در اثر فشار از روی شلوار  وجود داره. والله ما هیچ تصمییم نمیتونیم بگیریم. همدز عقد نکردیم. و پریشونیم.

12. barani19

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام شاید سوال من بارها جواب داده باشید خواهش میکنم دوباره جواب بدید
    من 15 فروردین پریود شدم به مت 7 روز
    6 اردیبهشت رابطه داشتم با نامزدم دخول صورت نگرفت چون شک داشتم منی ریخته باشه داخل یک ساعت بعد دوتا قرص ال دی خوردم از فردای اونروز روزی یکی میخوردم
    28 خرداد قرص هارو قطع کردم
    روز 5 یعنی 1 خرداد خونریزی داشتم که لک میدیدم بعدش یک تکه گوشت سفید مسطح شبیه چربی اندازه نصف کف دست ازم خارج شد که درد زیادی هم داشتم در ناحیه زیر شکم
    امروز 5 خرداده من خونریزیم که شبیه پریودی بود قطع شده ... مشکلم چیه؟
    حامله ام؟

13. با سلام
    من امروز یه رابطه مشکوک داشتم البته کاندوم مصرف کردیم ولی بعد از اتزال دیدم که متاسفانه کاندوم پاره شده است و مقداری مایع منی هم از مهبلم  ریخت بعد از نیم ساعت اولین قرص اووسیز را مصرف کردم و منتظر هستم که 12 ساعت دیگه دومیش رو مصرف کنم ؟ آیا احتمال بارداری وجود دارد ؟ این دو عدد قرص کافیه ؟ از کجا مطمئن شیم که باردار نیستم یعنی کی برم آزمایش ؟ و اگه 1 درصد هم قرص جواب نداد چطور میشه از بارداری جلوگیری کرد ؟ لطفا سریع جواب بدید!!!!!!

14. eaelec نوشته است: با سلام
    من امروز یه رابطه مشکوک داشتم البته کاندوم مصرف کردیم ولی بعد از اتزال دیدم که متاسفانه کاندوم پاره شده است و مقداری مایع منی هم از مهبلم  ریخت بعد از نیم ساعت اولین قرص اووسیز را مصرف کردم و منتظر هستم که 12 ساعت دیگه دومیش رو مصرف کنم ؟ آیا احتمال بارداری وجود دارد ؟ این دو عدد قرص کافیه ؟ از کجا مطمئن شیم که باردار نیستم یعنی کی برم آزمایش ؟ و اگه 1 درصد هم قرص جواب نداد چطور میشه از بارداری جلوگیری کرد ؟ لطفا سریع جواب بدید!!!!!!

شما قرص رو سر 12 ساعت مصرف کن
    اگه پریودت یه هفته از وقتش عقب تر افتاد می تونی نگران بشی و از بی بی چک استفاده کنی
    آز خون هم چند روز بعد از رابطه قابل اطمینانه (بهتره حداقل 96 ساعت از رابطه گذشته باشه که نیاز به تکرار نباشه)

15. mohammad277 نوشته است: سلام .ممنون میشم منو راهنمایی فرمایید. البته من سایت رو کمی خوندم. اما استرس نامزدم منو داغون کرده. نامزد من  همیشه دوره پریودش 28 روزه هستش. اما 2 ماه هستش که 30 روزه شده. اگه 26 روز از پریود قبلیش گذشته باشه. و نامزدم نوار بهداشتی برای (مراقبت بیشتر) و لباس زیر  شلوار پوشیده . و فقط من لباس زیر تنم نبوده. و در صورت امدن منی. ایا نامزدم احتمال داره باردار بشه. ایشون اصلا شلوار رو در نیاوردد. من میترسم منی عبور کرده باهش. ایا احتمال اسیب پرده در اثر فشار از روی شلوار  وجود داره. والله ما هیچ تصمییم نمیتونیم بگیریم. همدز عقد نکردیم. و پریشونیم.

بارداری با لباس رخ نمیده
    خودتون رو اذیت نکنید

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 58 از 132
رفتن به صفحه :    ... 58 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید