شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 57 ...   

سوال و جواب درباره احتمال بارداری (نزدیکی محافظت نشده)

1. mohammadfarrokh نوشته است: سلام آقای دکتر سوالی داشتم
    من و دوستم داخل ماشین نشسته بودیم که دوستم از روی شلوار به آلت من دست زد و کمی با آن بازی کرد که موجب به ترشح مایعی از آلت من شد که خیلی کم بود  و من ارضا نشدم چون مدت زمان این کار خیلی کم بود حالا می ترسم این نم بر روی دست دوستم مونده باشه و بعد از پیاده شدن از ماشین و رفتن به خونه به خودش دست زده باشه .
    حالا به این شرایط احتمال بارداری چقدر می تونه باشه . از استرس دارم می میرم

سلام
    فکر نمیکنی این حرف شما مثل یک داستان باشه دوست عزیز
    شما در تماس مشکوک پیش آب اینقدر حساس هستید پس در رابطه می خواهید چکار بکنید
    نه دوست عزیز ایشون به رسم بهداشت دستشون را می شستند بهتر بود اما اگر هم چنین کاری نکرده باشند مطمین باشید انتهای داستان شما به بارداری نخواهد رسید
    محتاط بودن خوب است اما با استرس و حساسیت بیش از اندازه زندگی را بر خود و دوستتان زهر نکنید

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  2. سلام اگه کسی بعد رابطه با قرص dupboston پریود شه میشه حامله باشه و فقط به خاطر خوردن قرص پریود شده باشه ؟؟؟؟؟یا اینکه اگه کسی باردار بود حتی با خوردن قرص هم نباید پری شود ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ممنون من شک دارم

3. sabamansori نوشته است: سلام اگه کسی بعد رابطه با قرص dupboston پریود شه میشه حامله باشه و فقط به خاطر خوردن قرص پریود شده باشه ؟؟؟؟؟یا اینکه اگه کسی باردار بود حتی با خوردن قرص هم نباید پری شود ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ممنون من شک دارم

باسلام
    این را بدانید که پریود شدن = عدم بادراری
    این دارو جهت کیست در تخمدان تجویز می شود .

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. yousef2013 نوشته است:
    sabamansori نوشته است: سلام اگه کسی بعد رابطه با قرص dupboston پریود شه میشه حامله باشه و فقط به خاطر خوردن قرص پریود شده باشه ؟؟؟؟؟یا اینکه اگه کسی باردار بود حتی با خوردن قرص هم نباید پری شود ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ممنون من شک دارم

باسلام
    این را بدانید که پریود شدن = عدم بادراری
    این دارو جهت کیست در تخمدان تجویز می شود .

ممنون بعضیا که میگن با وجود بارداری پریود شدن درسته ؟؟؟؟؟؟

5. سلام.من حدود 7 روز بعد از تخمکگذاریم با نامزدم رابطه سطحی داشتم.تنها آلت تناسلی نامزدم ابتدا از پشت و کمی به جلو کشیده شد.هیچگونه دخولی صورت نگرفته .پیشابی ازش خارج نشده اما من شک دارم .24 ساعت یعد از قرص hd استفاده کردم.میخوام بدوننم با توجه به این که هیچگونه دخولی صورت نگرفته و آب چندانی ریخته نشده و در دوران لوتیال چرخه بوده که فولیکول در حال تخریب هستش با توجه به مصرف قرص احتمال بارداری هست؟؟؟؟خواهش میکنم جواب بدبد

6. سلام. اصلا لازم نبوده که قرص hd مصرف کنین و بیخودی سیکل پریودتون رو با این قرص به هم بزنید.
    اولا طبق فرموده شما توی دوران تخمک گذاری نبودین و بعدشم هیچ دخولی نداشتی، پس بیخودی چرا خودت رو عذاب میدی. احتمال بارداری با شرح حالی که شما دادی مساوی صفر هست .

7. با سلام من 11 روز پیش با نامزدم رابطه داشتم که تنها موجب تماس بود و دخول انجام نگرفت نامزدم باکرست.پس از ان عمل از قرص استفاده نکرد.طی چند روز هم علایم پریودی داشت مثل صفت شدن سینه ها و جوش صورت پس از 11 روز یعنی امروز دچار خونریزی شد ولی بعد از نیم ساعت خونریزی قطع شد این عمل دو بار دیگر تکرار شد و حالا همچنان خونریزی قطع است با توجه به اینکه باید در همین روزها پریودمیشد نمیدانیم که این خونریزی است یا به دلیل لانه گزینی بوده.امروز از ببی چک استفاده کرد ولی منفی بود. اگه واقعا حامله باشه راهی هست برای جلوگیری؟ ممکنه بیبی پک هنوز موثر نباشد؟
    ایا اگر لانه گرینی شده باشد میشود از حاملگی جلوگیری کرد؟ از موقع شروع خونریزی درد شدیدی در زیر شکم دارد
    خواهش میکنم کمک کنین خیلی نگرانم

8. amir13471 نوشته است: با سلام من 11 روز پیش با نامزدم رابطه داشتم که تنها موجب تماس بود و دخول انجام نگرفت نامزدم باکرست.پس از ان عمل از قرص استفاده نکرد.طی چند روز هم علایم پریودی داشت مثل صفت شدن سینه ها و جوش صورت پس از 11 روز یعنی امروز دچار خونریزی شد ولی بعد از نیم ساعت خونریزی قطع شد این عمل دو بار دیگر تکرار شد و حالا همچنان خونریزی قطع است با توجه به اینکه باید در همین روزها پریودمیشد نمیدانیم که این خونریزی است یا به دلیل لانه گزینی بوده.امروز از ببی چک استفاده کرد ولی منفی بود. اگه واقعا حامله باشه راهی هست برای جلوگیری؟ ممکنه بیبی پک هنوز موثر نباشد؟
    ایا اگر لانه گرینی شده باشد میشود از حاملگی جلوگیری کرد؟ از موقع شروع خونریزی درد شدیدی در زیر شکم دارد
    خواهش میکنم کمک کنین خیلی نگرانم

نگران نباش
    با توجه به نوع رابطه تون بارداری منتفیه

9. سلام دوستان

من 30 و 31 اردیبهشت با شوهرم یه رابطه کامل داشتم و 29 اسفند و 1 اردیبهشت پریودیای قبلیم بود و حداکثر باید تا امروز پریود میشدم ..

الائمه پریودیو برای چند لحظه دارمو میره و ترشحات مایعی کمی هم دارم دوستان منتظر پریودیم باشم یا باردارم؟؟/

مگه تخمک گذاری تو دوران تخمک گذاری نیست؟؟؟ آخه روزای آخر دوره که نباید تخمکی باشه پس چرا پریود نشدم.

خیلیا بهم میگن چون برای اولین بار منی داخل ریخته نظم پریودیت بهم خورده و پریود میشی.

چیکار کنم دوستان تو رو خداااااااا

10. nana451 نوشته است: سلام دوستان

من 30 و 31 اردیبهشت با شوهرم یه رابطه کامل داشتم و 29 اسفند و 1 اردیبهشت پریودیای قبلیم بود و حداکثر باید تا امروز پریود میشدم ..

الائمه پریودیو برای چند لحظه دارمو میره و ترشحات مایعی کمی هم دارم دوستان منتظر پریودیم باشم یا باردارم؟؟/

مگه تخمک گذاری تو دوران تخمک گذاری نیست؟؟؟ آخه روزای آخر دوره که نباید تخمکی باشه پس چرا پریود نشدم.

خیلیا بهم میگن چون برای اولین بار منی داخل ریخته نظم پریودیت بهم خورده و پریود میشی.

چیکار کنم دوستان تو رو خداااااااا

در روزي كه شما رابطه داشتيد به شرط منظم بودن دوره هاتون بارداري در حد صفر است و عموما كساني كه پريودشون به تعويق ميفته ولي حالات آن را دارن پريود ميشوند.نگراني پس از تاخير بيش از 10 روز پريود بايد شروع شود و اگر تا 10 روز از تاريخ اصلي پريودتون خون ريزي نداشتيد آزمايش خون بديد.

11. این تاخیر میتونه بدلیل رابطه محافظت نشده باشه؟؟؟؟

12. nana451 نوشته است: این تاخیر میتونه بدلیل رابطه محافظت نشده باشه؟؟؟؟

دليل تاخير شما استرس و نگراني شماست.

13. ولی من اصلا استرس ندارم تازه خوشحالم میشم اگه باردار باشم

14. nana451 نوشته است: ولی من اصلا استرس ندارم تازه خوشحالم میشم اگه باردار باشم

پس چه بهتر
    10 روز كه از رابطتون گذشت آزمايش خون بديد تا مطمئن شين...

15. والا چی بگم
    بگم استرس نداشته باش گوش میکنید؟
    2 بار پریود شدن و عدم رابطه خیلی کامل ...
    نمیگم حساس نباشید اما فکر کنم شما هم ترس شدید بهتون غلبه کرده
    از این به بعد یا دیگه برخورد آلت را کلا در رابطتتون حذف کنید یا از کاندوم استفاده کنید
    هرچند شک دارم بازم استرس نگیرید
    نه دوست عزیز اگر بعد از ارضا شدن ادرار کرده باشید پس پیشابتون فاقد اسپرم بوده اما اگر پیش آب قبل از ارضا بود با فاقد اسپرم اگر پیش آب بعد از منی و بی ادرار بوده احتمال وجود اسپرم بوده اما به گفته شما 2 مرتبه پریود شدن
    پس بنظر من استرس را از خودتون و همسرتون دور کنید و تا زمانی که رابطتتون به شکل استرس زاست از کارای پر خطر جنسی پرهز کنید
    موفق باشید و پیروز

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 57 از 132
رفتن به صفحه :    ... 57 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید