شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 17 ...   

سوال و جواب درباره مشکلات پرده بکارت

1. saye65 نوشته است: سلام خسته نباشیدمن تقریبا2سالی بادوست پسرم رابطه مقعدی داشتم تاااینکه 9ماه پیش ازعقب باضربه محکمی که به واژنم خوردالبته بصورت غیرارادی برخوردکرد.خونریزی خیلی زیادی داشتم وتا2روزهم خونریزی کمکم داشتم .دوستم 6ماه پیش منوپیش دکتربردوایشون نگاه کردند وگفتندتغییری نداره ومحض احتیاط 2تاکوک زدند البته میگفت همینهم لازم نیست .همون شب اول وقتی دستشویی رفتم نخ کوکش دستم اومد خیلی نگران شدم که کوکش بازشده زنگ زددم به دوستم گفت طبیعیه نخش کنده میشه ولی اینقدزود؟؟؟
    حالا برای من نگرانی هست که 1)اگه پردم سالمه پس اونهمه خونریزی چی بود؟
    2)بعدچرا اینقدرزود نخ دوختش کنده شده؟
    3)درضمن تواین فاصله که هنوزترمیم نشده بودم  فکرکردم پاره هستم دیگه خودم انگشت کردم توواژنم البته خونی ندیدم نمیدونم این کارم تاپیری نداشته توپارگی؟؟؟
    درضمن دوست پسرم دکتربوده ودکتری که هم برای درمان پیشش رفتیم دوست خودش بود میترسم که چون دوستش بوده یه جورایی همه چی روبنفع دوستش چرخونده باشه خواهش میکنم کمکم کنید

سلام

9 ماه از اون موضوع گذشته و شما یکبار هم برای راحت شدن خیالتون پیش پزشک دیگه ای نرفتین؟ آدم یه سوال ساده ی درسی یا حتی اطلاعات عمومی رو از چند نفر می ره می پرسه اون وفت شما حتی نرفتین یه بار به تنهایی برای معاینه ی مجدد دستگاه تناسلی تون اقدام کنید؟ چرا اجازه دادین به قول خودتو شما رو "کوک" بزنن؟ چه طوری تونستین اون درد رو تحمل کنید؟ اون جراحی ترمیمی رو چه جوری تحمل کردین؟ اصلا بعدش چه مراقبتهایی از خودتون داشتین؟ اصلا می دونین دقیقا کجای شما رو بخیه زدن؟
    بعد از بخیه زدن، روش یه پانسمان کوچیک می زارن، و شما باید بدونین که دستشویی هم نمی تونین برین مگر اینکه (با عرض معذرت) در حمام به طور ایستاده اقدام به ادرار کنید چون نشستن شما در دستشویی باعث باز شدن محل تازه بخیه شده می شه و همه ی اون زحمت و درد و هزینه به هدر می ره. آره درسته که بخیه ها یا می افتن و یا جذب می شن اما نه همون شب! شما اشتباه خیلی بدی رو کردین و با دستشویی رفتنتون باعث افتادن نخ بخیه شدین و یعنی اون بخیه باز شده همون شب
    شما خودتون انگشت کردین داخل واژن. اول اینکه چرا باید اینکارو می کردین؟ دوم اینکه اگرم 1 درصد سالم بودین، خودتون به بکارت آسیب رسوندین. هر چیزی که از ورودی واژن داخل بره، به بکارت آسیب می رسونه
    در ضمن، شاید رابطه ی شما اصلا به واژنتون و بکارتتون آسیبی نرسونده بود! شاید مقعد شما دچار پارگی یا زخم شده بود و اون پزشک الکی برای خودش یه جایی رو بخیه کرده!
    اینم بدونین که خونریزی زیادی که شما داشتین، یا برای از بین رفتن بکارت بوده و یا آسیب به مقعد، که مورد اولی محتمل تره چون مقعد هر چقدر هم آسیب ببینه دیگه انقدر خون نمی یاد ازش

هیچ کاری برای شما از دست کسی بر نمی یاد جز اینکه خودتون پیش یه متخصص زنان برین و ازش بخواین شما رو معاینه کنه و همه چیز رو براش شرح بدین تا به خوبی همه جای شما رو مورد معاینه قرار بده

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  2. پشت پرده و جلوی پرده چی هست آیا همچین چیزی وجود دارد؟ اگر وجود دارد در چه نوع پرده هایی هست؟
    آیا کسی در هنگام پریودی خود ارضایی کند به پرده بکارتش آسیب میزند؟

3. kameliia نوشته است: پشت پرده و جلوی پرده چی هست آیا همچین چیزی وجود دارد؟ اگر وجود دارد در چه نوع پرده هایی هست؟
    آیا کسی در هنگام پریودی خود ارضایی کند به پرده بکارتش آسیب میزند؟

سلام

چیزی که من می دونم اینه که پرده پشت و جلو نداره
    یکی بود همین جا گفته بود دکتر پرده ام رو از پشت معاینه کرد. این حرف بد منتقل شد. چون منظور اون شخص این بود که دکتر پرده اش رو از سمت پشت بدن فرد دیده، یعنی واژن رو از جلو باز نکرده که بتونه پرده رو ببینه و اومده از سمت باسن و مقعد، ورودی واژن رو بررسی کرده
    این از این

تا چیزی وارد واژن نشه پرده آسیبی نمی بینه
    اما خود ارضایی به هر نحوی که انجام بشه، نوع دستمالی کردن آلت تناسلی هر جوری که باشه، این تغییر در ظاهر آلت به خوبی قابل مشاهده است، چون به مرور زمان طراوت و تازگی و شکل نرمال و دست نخورده ی آلت از بین می ره
    پس ربطی به پریود بودن یا نبودن نداره، مگر اینکه شما چیزی رو وارد واژن کنید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  4. 100af

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام خدمت تمام دوستان عزیزhalle.clooney..badomak....اگر میشه دوباره مرا راهنامیی کنید...

من یک شب 2 بار پشت سر هم خود ارضایی داشتم بدون دخول جسم به واژن آن شب در خواب هوایی از واژنم خارج شد من هیچ وقت این حالتونداشتم آیا پرده یمن آسیب میتونه دیده باشه؟آیا با  خودارضایی و تحریک خارجی واژن مثلا چند بار پشت سر هم بدون اینکه دخولی صورت بگیرد احتمال آسیب پرده  باز هست؟لطفا کمکمککنید.ممنونم

5. 100af نوشته است: سلام خدمت تمام دوستان عزیزhalle.clooney..badomak....اگر میشه دوباره مرا راهنامیی کنید...

من یک شب 2 بار پشت سر هم خود ارضایی داشتم بدون دخول جسم به واژن آن شب در خواب هوایی از واژنم خارج شد من هیچ وقت این حالتونداشتم آیا پرده یمن آسیب میتونه دیده باشه؟آیا با  خودارضایی و تحریک خارجی واژن مثلا چند بار پشت سر هم بدون اینکه دخولی صورت بگیرد احتمال آسیب پرده  باز هست؟لطفا کمکمککنید.ممنونم

باسلام
    در صورتیکه جسمی یا جیز دیگری داخل واژن نشده است احتمال پاره شدن پرده  وجود ندارد.
    فکر نکنم خود ارضایی باعث از بین رفت پرده شود.
    ولی بهتر آن است جهت اطمینان به دکتر متخصص زنان مراجعه کنید تا معاینات لازم صورت گیرد.

6. 100af نوشته است: سلام خدمت تمام دوستان عزیزhalle.clooney..badomak....اگر میشه دوباره مرا راهنامیی کنید...

سلام

دوست عزیز بارها به شما گفته شده که خروج باد از واژن کاملا طبیعیه و هیچ دلیل برای وجود مشکل نخواهد بود
    یاد خانم رها افتادم که همش می اومد می گفت من آینه گذاشتم اینجوری بوده حالا به من بگین سالمه یا نه

در ضمن، سعی کنید یه کمی روی خودارضایی هاتون کنترل بیشتری داشته باشین که به عادت تبدیل نشه

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  7. 100af

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    هاله جون ببخشید پس آسیی نمیبینه پرده دیگه درسته با خودارضایی بدون دخول ؟من 2ماهه از وقتی اینجا اومدم ترک کردم اما خیلی نگرانم.ممنونم که کمکم میکنی

8. 100af نوشته است: هاله جون ببخشید پس آسیی نمیبینه پرده دیگه درسته با خودارضایی بدون دخول ؟من 2ماهه از وقتی اینجا اومدم ترک کردم اما خیلی نگرانم.ممنونم که کمکم میکنی

تا چیزی رو وارد نکنی پرده ات سالمه
    اما ظاهرش نشون می ده که دستمالی شده

9. سلام. ببخشيد در همه خانوم ها، پرده بكارت به صورت يكسان، در يك جاي خاص قرار داره يا نه براي هرشخصي عقبتر يا جلو تر از دهانه واژن هست؟ بعدشم يه سوال ديگه داشتم، اينكه از دهانه واژن( ورودي واژن) تا گردنه رحم چند سانتيمتر فاصله هستش؟

10. halmat نوشته است: سلام. ببخشيد در همه خانوم ها، پرده بكارت به صورت يكسان، در يك جاي خاص قرار داره يا نه براي هرشخصي عقبتر يا جلو تر از دهانه واژن هست؟ بعدشم يه سوال ديگه داشتم، اينكه از دهانه واژن( ورودي واژن) تا گردنه رحم چند سانتيمتر فاصله هستش؟

سلام
    پرده بین 1 تا 3 سانتی متری ورودی واژن قرار داره و در هر فردی این عدد، ثابت نخواهد بود. اما خب عدد 1 تا 3 سانتی متر یه بازه ی کاملا قابل تشخیص برای همه است

اینم یه سری نکات درمورد واژن:

عمق معمولی7 سانتمتر و قطر معمولی 2 سانتمتر است

واژن در هنگام تحریک دارای عمق 10 سانتمتر  و قطر 7 سانتیمتر است

زاویه واژن متناظر با زاویه آلت مرد بوده و 45 درجه می باشد

11. چند ماهی است  ازدواج کردم ولی متاسفانه موفق به پاره شدن پرده بکارت همسرم نشدم و یه مشکلی که هست در هنگام تلاش برای پاره کردن پرده الت تناسلی بنده از سفتی لازم برخوردار نیست و نمی تواند پرده را پاره کند و مرتب شل میشه در ضمن پرده همسرم معاینه شده و هیچ مشکلی نداشته و دکتر گفته راحت پاره میشه.خواهشمندم راهنمایی کنید چیکار کنم مشکلم حل بشه؟

12. afraa نوشته است: چند ماهی است  ازدواج کردم ولی متاسفانه موفق به پاره شدن پرده بکارت همسرم نشدم و یه مشکلی که هست در هنگام تلاش برای پاره کردن پرده الت تناسلی بنده از سفتی لازم برخوردار نیست و نمی تواند پرده را پاره کند و مرتب شل میشه در ضمن پرده همسرم معاینه شده و هیچ مشکلی نداشته و دکتر گفته راحت پاره میشه.خواهشمندم راهنمایی کنید چیکار کنم مشکلم حل بشه؟

سلام. مطمعن باش آلت شما هیچ مشکلی نداره و راحت میتونه نعوظ پیدا کنه. علت اینکه آلت شما از سفتیه لازم برخوردار نیستش، این هست که شما تمام تمرکزت روی پرده گذاشتی و به خودت استرس وارد میکنی و هی با خود کلنجار میری که زود باش سفت شو ......در حالی که شما باید فقط روی معاشقت و رابطه ای که داری تمرکز کنی و به چیزای دیگه فکر نکنی و با خودت نگی که چرا آلتم سفت نمیشه .... مطمعن باش اگه فکرت رو رها کنی و به معاشقه و پیشنوازی فک کنی راحت آلتت نعوظ پیدا میکنه. البته حتما حتما لازم نیست که پرده با آلت پاره بشه و با دست و انگشتات هم میشه این کار رو کرد.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  13. سلام دوستم بد از رفتن پیش دکتر فهمید پردش حلقویه بد از رابطه هیچ خونی ندیده نگرانه   برای اینکه ایا بره دکتر نامه ی دختر بودن بهش میدن یا نه؟ و ایا پرده ی حلقوی ترمیم داره یا نه؟؟؟؟؟؟؟

14. Ms_alone نوشته است: سلام دوستم بد از رفتن پیش دکتر فهمید پردش حلقویه بد از رابطه هیچ خونی ندیده نگرانه   برای اینکه ایا بره دکتر نامه ی دختر بودن بهش میدن یا نه؟ و ایا پرده ی حلقوی ترمیم داره یا نه؟؟؟؟؟؟؟

پرده حلقوی هم با معاینه قابل تشخیص هست و از نظر نامه سلامت مشکلی ندارند و میتوانند بگیرند.

اینکه حالا پرده ایشون حلقوی هست دلیل نمیشه که بخواهند ترمیم کنند ! یه نوع پرده هستش که سخت تر پاره میشه و بعضی ها هم برای برداشتنش به پزشک مراجعه میکنند که بردارند.

15. سلام.سوالی داشتم. اگه کسی بر اثر حادثه پرده اش پاره شده باشه نه رابطه جنسی و بخواد گواهی سلامت دریافت کنه اون متخصصین میتونن تشخیص بدن که پارگی در اثر رابطه جنسی نبوده؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 17 از 31
رفتن به صفحه :    ... 17 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید