شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 56 ...   

سوال و جواب درباره احتمال بارداری (نزدیکی محافظت نشده)

1. سلام بعد از 10 روز گذشت از رابطه جواب ازمايش بتا اين شد:RESULT:0.0***NEGATIVE: <10

2. Amiralipor نوشته است: سلام بعد از 10 روز گذشت از رابطه جواب ازمايش بتا اين شد:RESULT:0.0***NEGATIVE: <10

سلام
    دوست گرامی جواب آزمایش شما منفی است
    نگران نباشید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. سلام دوستان میخواستم بدونم ریختن منی در داخل واژن آیا باعث تاخیر در پریودی میشه؟

ممنون میشم ج بدین چون امروز پریود نشدم. چقد باید صبر کنم؟

4. nana451 نوشته است: سلام دوستان میخواستم بدونم ریختن منی در داخل واژن آیا باعث تاخیر در پریودی میشه؟

ممنون میشم ج بدین چون امروز پریود نشدم. چقد باید صبر کنم؟

ریختن منی باعث بارداری و نتیجه آن عدم پریودیست!
    اگه هم از لوازم پیشگیری مثل قرص استفاده می کنید که هیچ ربطی نداره

5. دوسته عزیز اینو میدونم منظورم عینه که میتونه نظم پریودیو بهم بزنه؟

آخه چند جا خوندم ماههای اولی که جلوگیری نمیشه و بارداری هم رخ نداده نظم پریودی بهم میخوره چندجا هم خوندم این بی نظمی یعنی بدن داره برای بارداری آماده میشه

6. من 30 اردیبهشت یه رابطه محافظت نشده داشتم و 1 اردیبهشت هم پریود شدم ....

فک نکنم باردار شده باشم. ولی 2 روزه پریودم نشدم

7. دوستان حالتای پریودی برای چند لحظه میان و میرن به نظرتون باردارم؟/؟؟؟؟

آخه تو دوره پر خطر نبودم...

از کی میتونم بیبی چک استفاده کنم؟ یعنی چند روز بعد از رابطه؟

8. ببخشید برای تست بتا باید نسخه داشته باشیم؟
    بعد چه زمانی بهتره واسه این آزمایش بریم؟
    ممنون

9. nana451 نوشته است: دوسته عزیز اینو میدونم منظورم عینه که میتونه نظم پریودیو بهم بزنه؟

آخه چند جا خوندم ماههای اولی که جلوگیری نمیشه و بارداری هم رخ نداده نظم پریودی بهم میخوره چندجا هم خوندم این بی نظمی یعنی بدن داره برای بارداری آماده میشه

هیچ ارتباطی وجود نداره

10. آخه من باید امروز پریود میشدم.....

از کی میتونم بیبی چک بزارم

11. سلام هشت روز پیش با شوهرم نزدیکی داشتيم و داخل تخليه کردند و من از دو قرص ال دی در همان شب و شب بعدش یک قرص استفاده کردم اما بعد از قطع قرص هنوز پريود نشدم و آزمایش خون هم در هشتمين روز انجام دادم که منفی بود چرا پريود نشده ام در ضمن ترشحات سفيد رنگ هم خيلی زيادی  بعد از نزديکی داشتم و پايين شکمم هم درد دارم

12. nasimhoo نوشته است: سلام هشت روز پیش با شوهرم نزدیکی داشتيم و داخل تخليه کردند و من از دو قرص ال دی در همان شب و شب بعدش یک قرص استفاده کردم اما بعد از قطع قرص هنوز پريود نشدم و آزمایش خون هم در هشتمين روز انجام دادم که منفی بود چرا پريود نشده ام در ضمن ترشحات سفيد رنگ هم خيلی زيادی  بعد از نزديکی داشتم و پايين شکمم هم درد دارم

ّا توجه به جواب آز خونتون بارداری منتفیه
    احتمالا بخاطر مصرف قرص ال دی زمان بندی سیکل شما تغییر کرده
    نگران نباشید

13. nana451 نوشته است: آخه من باید امروز پریود میشدم.....

از کی میتونم بیبی چک بزارم

یک هفته پس از تاخیر پریودتون می تونید جواب درست رو ازش بگیرید و توصیه میشه که با  ادرار اول صبح تست کنید

14. asaliiii نوشته است: ببخشید برای تست بتا باید نسخه داشته باشیم؟
    بعد چه زمانی بهتره واسه این آزمایش بریم؟
    ممنون

نه دوست عزیز
    نیاز به نسخه نداره و شما به آزمایشگاه بگی میخوای تست بارداری انجام بدی نمونه رو ازت میگیرن
    چند روز بعد از رابطه انجام بدید جواب مطمئن رو ازش می گیرید(بعد از 92 ساعت)

15. سلام آقای دکتر سوالی داشتم
    من و دوستم داخل ماشین نشسته بودیم که دوستم از روی شلوار به آلت من دست زد و کمی با آن بازی کرد که موجب به ترشح مایعی از آلت من شد که خیلی کم بود  و من ارضا نشدم چون مدت زمان این کار خیلی کم بود حالا می ترسم این نم بر روی دست دوستم مونده باشه و بعد از پیاده شدن از ماشین و رفتن به خونه به خودش دست زده باشه .
    حالا به این شرایط احتمال بارداری چقدر می تونه باشه . از استرس دارم می میرم

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 56 از 132
رفتن به صفحه :    ... 56 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید