شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

تاخیر انداختن پریود

1. سلام
    برای یه هفته عقب انداختن پریود از چه موقعی خوردن قرص رو شروع کنم؟
    چه قرصی بهتره و عوارض کمتری داره؟
    من 18 مرداد عروسیمه و 2 3 روز قبلش موقع پریودمه و میخام چند روز بعد از عروسیم پریود شم.
    دوره پریودیم اکثرا 30 روزست و مدتش یه هفتست.

2. ziba5 نوشته است: سلام
    من 18 مرداد عروسیمه و 2 3 روز قبلش موقع پریودمه و میخام چند روز بعد از عروسیم پریود شم.
    عزیزم سه روز یا چهار روز قبل پریودیت از قرص ld اسفاده کن و هر روز قطع کنی بعد یه هفته پریود میشی

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. ممنون از راهنماییتون
    تو یکی از پست ها دکتر نوشته بود از روز پنجم پریودی ماه قیل شروع کنیم آیا چند روز قبل از پریودی بخورم تاثیر میذاره؟یعنی حتما دیگه پریود نمیشم؟

4. من خودم برای یه بار استفاده کردم البته اگه پریودیت منظمه وگرنه یک هفته قبل بخوری جواب میده.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. ziba5 نوشته است: سلام

نقل قول: تو یکی از پست ها دکتر نوشته بود از روز پنجم پریودی ماه قیل شروع کنیم آیا چند روز قبل از پریودی بخورم تاثیر میذاره؟یعنی حتما دیگه پریود نمیشم؟

سلام

من دقیقا متوجه نشدم که شما صرفا نگران خونریزی پریود در روز عروسی و چند روز قبل و بعد از اون هستید که میخواید پریود رو به تأخیر بندازید یا از ماجرای شب زفاف و احتمال بارداری نگرانید؟

در هر دو حالت براتون می‌نویسم:

برای تأخیر در پریود،
    شما یه هفته قبل از موعد پریود مصرف قرص ضدبارداری رو استارت بزنید.
    نمیشه قرصی رو بهتر تلقی کرد؛ بهتر بودن قرص از نظر کم بودن عوارض، بسته به مصرف افراد مختلف و دریافت فیدبک از اون‌ها، متفاوته اما با توجه به دیتاهای موجود در سایت‌مون اقبال عمومی برای مصرف یاسمین بیشتره.

برای جلوگیری از بارداری،
    اگه شما داستان شب زفاف رو برای شب عروسی برنامه‌ریزی کردید و نگران بارداری هستید که من در اولین مصرف قرص، استفاده از کاور رو هم ضروری می‌دونم اما اگه تمایلی به استفاده از کاور ندارید و میخواید تنها قرص ضدبارداری استفاده کنید بایستی از روز 5 ام سیکل ماهیانه‌ی قبلی‌تون مصرف قرص رو استارت بزنید تا از بارداری جلوگیری بشه.

تبریک ما رو پذیرا باشید

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  6. با سلام و خسته نباشید من باید 27 اردیبهشت پریود می شدم ام بعد از 3 یا 4 روز بیبی چک گرفتم و منفی بود اما هتوز هم پریود نشدم امکان بارداری من هست؟ من سابقه نامرتبی رو دارم ممنون می شم کمکم کنید

7. nobahar نوشته است: با سلام و خسته نباشید من باید 27 اردیبهشت پریود می شدم ام بعد از 3 یا 4 روز بیبی چک گرفتم و منفی بود اما هتوز هم پریود نشدم امکان بارداری من هست؟ من سابقه نامرتبی رو دارم ممنون می شم کمکم کنید

با سلام دوست گرامی
    اگر رابطه جنسی که منی در تماس مستقیم با واژن نبوده داشتید جوابتون منفیه!خیر باردار نیستید در ضمن چون نامنظمی پریودی دارید این موضوع یعنی تاخیر در شروع پریود،باید طبیعی باشه! از طرفی دیگه خب بی بی چک هم انجام دادید و منفی بوده پس چرا اینقدر نگرانید؟؟شاید استرستون زیاد بوده و این مطلب باعث تاخیر در پریودتون شده!ویا....
    ضمناً علائم بارداری همچون حالت تهوع و این چیزهارو هم که ندارید پس مشکلی بنظر نمیاد
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  8. سلام وخسته نباشید من باید 5خرداد پریود میشدم که هنوز نشدم از بی بیچک وازمایش خون هر دو منفی بود 3تا امپول پرژسترون همزمان استفاده کردم ولی هنوز پریود نشدم علت چیست

9. سلام
    چطور میتونم پریدم کنترل کنم آخه میخوام برم زیارت میترسم همون موقعه بشمSad( باید چه قرصی بخورم?

10. samira_m311 نوشته است: سلام
    چطور میتونم پریدم کنترل کنم آخه میخوام برم زیارت میترسم همون موقعه بشمSad( باید چه قرصی بخورم?

سلام دوست عزیز
    دو روز قبل تاریخ روز پریودتون هر شب یک عذ قرص ال دی بخورید تا وقتی که دیگه بخواین پریود بشین

11. سلام من به قرص ال دی و اچ دی واکنش دارم چکار کنم که چند روز پربودیم عقب بیفته از چه قرصی استفتده کنم

12. respina200 نوشته است: سلام من به قرص ال دی و اچ دی واکنش دارم چکار کنم که چند روز پربودیم عقب بیفته از چه قرصی استفتده کنم

با درود
    قرص ياسمين رو امتحان كنيد.

13. سلام
    من کیست داشتم و یه مدت قرص خوردم و ÷ریودم دیگه منظم شد و به موقع میشم (یعنی هر 29 روز .روز ششم ÷ریود تموم میشه) این ماه چند روز قبل از ÷ریود شدن رابطه داشتم(لای با و اصلا وارد وازن نشد) ولی وقتی ارضا شد احساس میکنم یذره از اب منی ریخت رو باسنم و موقع باک کردن خودم میترسم که وارد وازنم شده باشه و من حامله شده باشم. به موقع ÷ریود شدم اما 3یا 4 روز بود اونم سیاه رنگ اصلا شبیه خون نبود و بعضی وقتا تیکه ای میومد الان 2هفته میگذره و من سرگیجه دارم خیلی خفیف
    یعنی حامله ام؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    خواهش میکنم راهنماییم کنید ممنونم

14. سلام.وقتی شما پریود شدید دیگه احتمال بارداری وجود نداره.از نظر من اینا همش تلقینه ولی اگر خیلی نگرانید از بیبی چک استفاده کنید.

15. یعنی بیبی چک دقیقا جواب درست میده؟؟؟؟؟
    بارها خوندم ÷ریود نشونه حامله نبودنه اما
    نگرانیم از اینه که مثل همیشه نبود خیلی کم و کوتاه و سیاه رنگ
    احساس میکنم شکمم داره بزرگ میشه .این تلقین نیست مطمنم

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید