شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 55 ...   

سوال و جواب درباره احتمال بارداری (نزدیکی محافظت نشده)

1. heroic نوشته است: با سلام ! من و نامزدم 28 ام(2 روز پیش) با هم نزدیکی داشتیم اما دخولی رخ نداد من بعد ارضا ابم را پشتش ریتم و 4 5 دقیقه ای در همان حالت بودیم برای همین احتمال میدهیم که منی تماس داشته! نامزدم پریوده نامنزم داره و  امروز 30 دورشه و هنوز پریود نشده! ایا امکان بار داری وجود داره با توجه به اینکه زمان نزدیکی 28 دورش بودیم؟ از روش صبح روز بعدم استفاده نکردیم چون به قرص حساسیت داره!

سلام. قرص اووسیز عارضه ای نداره. اگر شک دارید که اسپرم در اون ناحیه وجود داشته تا 72 ساعت نگذشته اووسیز بخورن. این دارو اذیتشون نمیکنه

2. Ms_anita نوشته است:
    heroic نوشته است: با سلام ! من و نامزدم 28 ام(2 روز پیش) با هم نزدیکی داشتیم اما دخولی رخ نداد من بعد ارضا ابم را پشتش ریتم و 4 5 دقیقه ای در همان حالت بودیم برای همین احتمال میدهیم که منی تماس داشته! نامزدم پریوده نامنزم داره و  امروز 30 دورشه و هنوز پریود نشده! ایا امکان بار داری وجود داره با توجه به اینکه زمان نزدیکی 28 دورش بودیم؟ از روش صبح روز بعدم استفاده نکردیم چون به قرص حساسیت داره!

سلام. قرص اووسیز عارضه ای نداره. اگر شک دارید که اسپرم در اون ناحیه وجود داشته تا 72 ساعت نگذشته اووسیز بخورن. این دارو اذیتشون نمیکنه

اگه درست متوجه شده باشم در روز 28 دوره اين اتفاق افتاده پس احتمال بارداري خيلي كمه در حد صفر

3. rbz10 نوشته است: من به یار پرسیدم ولی هنوز استرس دارم،کمکم کنید.بعد از یه رابطه ی سطحی و خارجی و مالیده شدن مقداری منی به بیرون واژن،یک یا دو روز بعد از پاک شدنِ پریود احتمال بارداری چقدره؟چند روز بعد میشه با اطمینان تست داد؟

احتمال بارداري نيست.10 روز بعد از رابطه آزمايش خون جواب گوست.

4. [quote="yousef2013"]
    nana451 نوشته است: سلام دوستان من 29 اسفند و 1 اردیبهشت پریود شدم و امروز با همسرم یه رابطه کامل داشتیم و منی ایشون بعد از 10 ماه از ازدواجمون اولین بار داخل ریخته شد. آیا احتمال بارداری هست؟
    اگه نیست قرص نخورم چون میترسم نظم پریودیم بهم بخوره...
    در ضمن من حدود دو ماه دیگه میخوام باردار شم

باسلام
    با توجه به اینکه قصد باردار  شدن  را دارید فکر نکنم خوردن قرص ضرورتی داشته باشد.
    امیدوارم خداوند فرزند صالحی را به شما بدهد.[/quote

شما پريود منظم داريد پس در روز 29 يا 28 خود رابطه داشتيد كه در اين روز ها احنمال بارداري نزديك به صفر است.ولي با اين استرس كه شما داريد احتمال تاخير پريود در شما زياد است.شما تا 72 ساعت بعد از رابطه فرصت داريد از يكي از روش هاي اورژانسي كه در اين سايت توضيح داده شده استفاده كنيد اگر دوست نداريد ريسك كنيد.

5. سلام:خیلی نگرانم
    1.قاعدگی منظم دارم
    2. طول دره 21روزه
    3. دوره خونریزی7الی10روزه
    4. آخرین بار8/2/92پریودشده ام
    5. در تاریخ6/2/92و20/2/92و26/2/92و30/2/92رابطه محافظت نشده داشتم
    6. شرح حال:درتاریخ25/1/92پرده من زده شده بعداز اون یکبار رابطه محافظت نشده داشتم ک 8/2/92 پریود شدم البته منی داخل واژن من ریخته نشداما از پیشاب میترسم الان هم 5/3/92باید پریود بشم نگرانم آیا باردارم؟؟؟؟؟البته در هیج کدوم از مورد ها منی داخل واژنم ریخته نشده درد دل در ناحیه زیر شکم دارم وکمردرد شدید لطفا جوابموسریع بدید نگرانم

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. nazanin1993 نوشته است: سلام:خیلی نگرانم
    1.قاعدگی منظم دارم
    2. طول دره 21روزه
    3. دوره خونریزی7الی10روزه
    4. آخرین بار8/2/92پریودشده ام
    5. در تاریخ6/2/92و20/2/92و26/2/92و30/2/92رابطه محافظت نشده داشتم
    6. شرح حال:درتاریخ25/1/92پرده من زده شده بعداز اون یکبار رابطه محافظت نشده داشتم ک 8/2/92 پریود شدم البته منی داخل واژن من ریخته نشداما از پیشاب میترسم الان هم 5/3/92باید پریود بشم نگرانم آیا باردارم؟؟؟؟؟البته در هیج کدوم از مورد ها منی داخل واژنم ریخته نشده درد دل در ناحیه زیر شکم دارم وکمردرد شدید لطفا جوابموسریع بدید نگرانم

سلام
    احتمال بارداری صفر نیست اما خیلی کمه. اگه تاخیر در پریود داشتید آزمایش بتا بدید.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  7. سلام من سیکل پریودم نامنظم است با دوستم رابطه محافظ نشده داشتم ولی بطور کامل التش وارد نشد من باکره هستم .
    منی دوستم خارج از بدنم خالی شد. من ترسم از پیشاب است. فروردین امسال رابطه داشتم پریودم در 20 فروردین  بود این ماه که پریود شدم خونریزی کم و بعد 2 روز لکه بود و حجم کمی خونریزی داشتم من میترسم حامله باشم این این لانه گزینی چیه میگن من حامله ام؟

8. maari68 نوشته است: سلام من سیکل پریودم نامنظم است با دوستم رابطه محافظ نشده داشتم ولی بطور کامل التش وارد نشد من باکره هستم .
    منی دوستم خارج از بدنم خالی شد. من ترسم از پیشاب است. فروردین امسال رابطه داشتم پریودم در 20 فروردین  بود این ماه که پریود شدم خونریزی کم و بعد 2 روز لکه بود و حجم کمی خونریزی داشتم من میترسم حامله باشم این این لانه گزینی چیه میگن من حامله ام؟

اگه پریود شدین که بارداری منتفیه
    بهتره در رابطه های بعدی از کاندوم استفاده کنید

9. سلام بعد از 10 روز گذشت از رابطه جواب ازمايش بتا اين شد:RESULT:0.0UNIT:M I U/MLNEGATIVE: <10BORDER>50يعني چي اينا

10. سلام خسته نباشید من دوساله از قرص ال دی برای جلوگیری استفاده میکنم بطوری که پنجم قاعدگی هر دوره مصرف میکنم این ماه میخواستم دیگه قرص مصرف نکنم که رابطه با شوهرم مجبور شدم از روش اورژانسی استفاده کنم دقیقا فردای روزی که پاک شدم از عادت ماهانه بعد از رابطه 4 تا قرص ال دی خوردم و دوازده ساعت بعدم 4 تا خورم دقیقا 4 ساعت بعد از مصرف دوره دوم حالم بهم خورد ایا احتمال بارداری هست ؟ من بسته جدید قرص ال دی شروع کردم دوباره مشکلی نداره ؟

11. سلام سوالی که داشتم من از 1 تا 10 خرداد باید قرص  dupboston  بخورم تا پریود شم سوالی که داشتم اینه اگه کسی باردار باشه در صورت قطع این قرص نباید پریود شه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

12. shhg

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام.من 1هفته بعد از پریودم با نامزدم رابطه داشتم،واسه اینکه شک داشتم منی داخل ریخته شده از روش اورژانسی استفاده کردم(بعد ار 24ساعت).1هفته بعد پریود شدم،ولی خونریزیم خیلی کم بود و 3روز بیشتر طول نکشید،من دوره پریودم 7روزست.خواستم ببنیم احتمال بارداری هست؟؟احتمال داره اون خونریزی واسه پریود نبوده و مربوط به حاملگی باشه؟؟امروزم زیره دلم  خیلی درد میکرد

13. shhg نوشته است: سلام.من 1هفته بعد از پریودم با نامزدم رابطه داشتم،واسه اینکه شک داشتم منی داخل ریخته شده از روش اورژانسی استفاده کردم(بعد ار 24ساعت).1هفته بعد پریود شدم،ولی خونریزیم خیلی کم بود و 3روز بیشتر طول نکشید،من دوره پریودم 7روزست.خواستم ببنیم احتمال بارداری هست؟؟احتمال داره اون خونریزی واسه پریود نبوده و مربوط به حاملگی باشه؟؟امروزم زیره دلم  خیلی درد میکرد

این خون بخاطر مصرف قرص اورژانسی بوده

امکان بارداری نیست
    بهتره در رابطه بعدی از کاندوم استفاده کنید
    پ.ن:اینکه روش اورژانسی در هر سیکل فقط یکبار میشه استفاده کرد...احتیاط کنید

14. baraniii نوشته است: سلام خسته نباشید من دوساله از قرص ال دی برای جلوگیری استفاده میکنم بطوری که پنجم قاعدگی هر دوره مصرف میکنم این ماه میخواستم دیگه قرص مصرف نکنم که رابطه با شوهرم مجبور شدم از روش اورژانسی استفاده کنم دقیقا فردای روزی که پاک شدم از عادت ماهانه بعد از رابطه 4 تا قرص ال دی خوردم و دوازده ساعت بعدم 4 تا خورم دقیقا 4 ساعت بعد از مصرف دوره دوم حالم بهم خورد ایا احتمال بارداری هست ؟ من بسته جدید قرص ال دی شروع کردم دوباره مشکلی نداره ؟

مشکلی نیست
    چون تا دو ساعت بعد مصرف جذب دارو انجام میشه
    اما شما اشتباه کردید که تصمیم بارداری ندارین مصرف قرسص رو قطع کردین
    بهتره یه رو مطمئن انتخاب کنید
    روش اورژانسی نمیتونه همیشه جوابگو باشه

15. Amiralipor نوشته است: سلام بعد از 10 روز گذشت از رابطه جواب ازمايش بتا اين شد:RESULT:0.0UNIT:M I U/MLNEGATIVE: <10BORDER>50يعني چي اينا

اگر ميشه سطر يه سطر بنويس

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 55 از 132
رفتن به صفحه :    ... 55 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید