شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

سوال درباره بتاي كم در ازمايش خون

1. سلام
    من معمولا پريود 28 روزه دارم روز 32 پريود ازمايش خون دادم بتام 300 بود دكتر سينه هامو معاينه كرد گفت يكي خوب سفت شده اونيكي نه دور كمرمم معاينه كرد و گفت بايد شياف استفاده كنم بهم شياف پرژسترون داد كه بعد مصرف باعث خونريزي ركتان شدم بهمين دليل گفت امپول پرژسترون 50 روزي دوبار تزريق كنم با توجه به اينكه من اصلا لك بيني ندارم و سابقه سقط ندارم و در دخترم هم بعد چند روز بتام 200 بود ولي همين دكتر برام شياف ننوشت نميدونم هرچقدرم ميپرسم جواب سر بالا ميده نگرانم نكنه مصرفش لزومي نداره و من روزي دوتا امپول براخودم و جنين مضر هست؟ چه دليلي داره من لك بيني ندارم ولي باز بهم دارو تجويز كرده متشكرم از راهنمايتون

2. شما میتونید بایک پزشک متخصص دیگر مشورت کنید تا با اطمینان بیشتر از داروها استفاده کنید

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید