شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 53 ...   

سوال و جواب درباره احتمال بارداری (نزدیکی محافظت نشده)

1. kobraR نوشته است: سلام اقای دکتر ببخشید من چند تا سوال داشتم
    من 9فروردین پریود شدم همیشه دوره ی پریودم 6 روز جلو میاد 2 اردیبهشت پریود شدم
    من 28 فرودین با همسرم رابطه داشتم اما دخول رخ نداده  و با منی همسرم هیچ ارتباطی نداشم اما برای احتیاط از روش پیشگیری اضطراری قرص hdاستفاده کردم 2تا بعد از عشق بازی و 2تا 12ساعت بعدش خوردم
    و 2 اردیبهشت پریود شدم
    ی هفته بعد از اون جریان دستم به پیش اب همسرم برخورد کرد. و حواسم نبود بدون اینکه دستم رو بشورم رفتم دستشویی خودم رو شستم
    الا 28 اردیبهشته و من هنوز پریود نشدم استرس داشتم و رفتم ازمایش hcg دادم نتیجش شد 1.4
    باتوجه به این چند تا سوال برم پیش میاد
    1 - با توجه به اینکه من هفته پیش رفتم نمایشگاه کتاب و طی دو روز 20کیلومتر راه رفتم. میتونه دلیلی برای دیر پریود شدنم باشه؟
    2- ایا امکان داره پیش اب حاوی اسپرم باشه و باروری داشته باشه؟
    3- ایا پیش بعد از چند ساعت ممکنه از روی دست من به الت من منتقل شه باشه؟
    4-میزان hcg    که 1.4 شده امکان داره بعد از چند هفته افزایش پیدا کنه؟
    5- من حامله هستم؟
    6- اگر دیگر با همسرم نزدیکی نداشته باشم امکان حاملگیه من وجود داره؟ ممنونم ازتون اگه زود جواب بدید

با توجه به جواب آزمایش بارداری در شما منتفی هست
    نگران نباشید
    تاخیر در پریود شما بدلیل مصرف قرص هست

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. rbz10

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    mah2i2 نوشته است:
    rbz10 نوشته است: سلام.خیلی فوری جواب بدین لطفاً.یه رابطه داشتم دقیقاً یک روز بعد از پریود (البته نامنظم) بدون دخول و فقط در حد تماس بیروی با دهانه ی آلت و مقداری منی روی آلت تناسلی ریخته شده ولی متاسفانه پاک نکردم،احتمال بارداری هست؟کم یا زیاد؟البته 20 ساعت بعد از روش اورژانسی استفاده کردم.لطفاً زود جواب بدین.مرسی.

سلام
    با توجه به اطلاعاتی که دادید و به دلایل زیر به هیچ وجه احتمال بارداری نمی رود.
    1 - یک روز بعد از پریود تخمکی وجود نداره 2- شما از روش اورژانسی هم استفاده کردید

نگران نباشید

منظورم رابطه یک یا دو روز بعد از پاک شدنه،نه روز اول پریود؟بازم احتمالش هست؟باتوجه به عمر اسپرم و زمان تخمک گذاری.بعد از مصرف قرصا چند روز بعد اولین پریود اتفاق میوفته؟من واقعا نگرانم.

3. سلامپارتنر من بلند ترين دورش 23 كوتاه ترين 18 و 7 روز پريودنمن روز بعد از اتمام پريود رابطه داشتم 2 ساعت بعد ٢عدد قرص اوسيز رو باهم مصرف كردن ضمنا ايشون از اسپرين و وارفارين استفاده ميكنن. 1_تو اين زمان احتمال بارداري چقدره؟2_ايا داروهاي مذكور روي اووسيز تاثير ميزاره؟3_ چند روز بعد نزديكي بايد پريود شه؟4_ايا يك هفته بعد نزديكي از بتا جواب ميده؟لطفا ج بدين مردم از استرس

4. Amiralipor نوشته است: سلامپارتنر من بلند ترين دورش 23 كوتاه ترين 18 و 7 روز پريودنمن روز بعد از اتمام پريود رابطه داشتم 2 ساعت بعد ٢عدد قرص اوسيز رو باهم مصرف كردن ضمنا ايشون از اسپرين و وارفارين استفاده ميكنن. 1_تو اين زمان احتمال بارداري چقدره؟2_ايا داروهاي مذكور روي اووسيز تاثير ميزاره؟3_ چند روز بعد نزديكي بايد پريود شه؟4_ايا يك هفته بعد نزديكي از بتا جواب ميده؟لطفا ج بدين مردم از استرس

سلام.احتمال بارداری تقریبا صفره دوست عزیز.وقتی 2 ساعت بعدش اووسیز خوردن دیگه نگران نباشید.اصولا تا 10 روز بعد از خوردن اووسیز بایست پریود بشه. البته من چند باری استفاده کردم و از 10 روز هم بیشتر طول کشید.استرس نداشته باشید

5. Storm705

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    Pitter نوشته است:
    Storm705 نوشته است: اقا من چون داروخانه نزدیکمون نیست و کلاً خجالت میکشم از داروخانه کاندوم بگیرم یکی از دوستام سوپر مارکن داره از اون کاندوم خریدم کاندوم هاشام دونه ای میفروخت ۱ دونه گرفتم پشتشش نوشته made in india تاریخ انقضاشم تا ۵ ماه دیگه هست و کاندوم خودش روغنی و چرب بود.
    ایا از این کاندوم میشه استفاده کرد یعنی مشکلی نداره؟
    بازم لازم هست که از ژل های روان کننده و ... استفاده کنم؟
    اگر همچین کاندومی میشناسید میدونید درصد پاره شدنش چقدر هست؟
    ایا مورد اطمینان هست این کاندوم؟ ی وقت سوراخ های ریز نداشته باشد؟

سوراخ ریز ؟! کاندوم ها پلمپ شده هستش دوست عزیز.
    سعی کنید از برند های معروف Kodex و Good Life استفاده کنید که خیالتون جمع تر باشه.

ژل لوبریکانت هم میتونید از داروخانه ها بخرید تقریبا 2000 تومن هستش و برای ایجاد لغزش هست.

الان دیگه این چیزا عادی شده دوست عزیز ، سعی کنید خودتون از داروخانه تهیه کنید.

بله سوراخ ریز چون تو همین انجمن خوندم که نوشته بودید بعضی از کاندوم ها دارای سوراخ ریز میباشند که فقط با چشم الکترونیک دیده میشوند!
    اونوقت این ژل لوبریکانت باعث پاره شدن کاندوم نمیشود؟ چون کاندوم خودش چرب هست!

6. Storm705 نوشته است:
    Pitter نوشته است:
    Storm705 نوشته است: اقا من چون داروخانه نزدیکمون نیست و کلاً خجالت میکشم از داروخانه کاندوم بگیرم یکی از دوستام سوپر مارکن داره از اون کاندوم خریدم کاندوم هاشام دونه ای میفروخت ۱ دونه گرفتم پشتشش نوشته made in india تاریخ انقضاشم تا ۵ ماه دیگه هست و کاندوم خودش روغنی و چرب بود.
    ایا از این کاندوم میشه استفاده کرد یعنی مشکلی نداره؟
    بازم لازم هست که از ژل های روان کننده و ... استفاده کنم؟
    اگر همچین کاندومی میشناسید میدونید درصد پاره شدنش چقدر هست؟
    ایا مورد اطمینان هست این کاندوم؟ ی وقت سوراخ های ریز نداشته باشد؟

سوراخ ریز ؟! کاندوم ها پلمپ شده هستش دوست عزیز.
    سعی کنید از برند های معروف Kodex و Good Life استفاده کنید که خیالتون جمع تر باشه.

ژل لوبریکانت هم میتونید از داروخانه ها بخرید تقریبا 2000 تومن هستش و برای ایجاد لغزش هست.

الان دیگه این چیزا عادی شده دوست عزیز ، سعی کنید خودتون از داروخانه تهیه کنید.

بله سوراخ ریز چون تو همین انجمن خوندم که نوشته بودید بعضی از کاندوم ها دارای سوراخ ریز میباشند که فقط با چشم الکترونیک دیده میشوند!
    اونوقت این ژل لوبریکانت باعث پاره شدن کاندوم نمیشود؟ چون کاندوم خودش چرب هست!

دوست عزیز
    کاندوم ها زمان تولید باد میشوند تا از سوراخ بودن تست شوند
    نگران این موضوع نباشید
    مگر اینکه زمان رابطه بوسیله ناخن و یا اینکه بدلیل خشکی و طولانی شدن رابطه دچار پارگی شوند

7. سلام من 24 سالمه با نامزدم فقط در حال لا پایی باهم رابطه داشتیم ولی حس میکردم پیشابش اندکی روی واژنم مالیده شد در صورتی که باکره هستم دوره پریودیم مرتب 30روزه 8روز طول میکشه پاک بشم اخرین دورم 14.2بود من 28.2رابطه داشتم فوری جواب بدین

8. yalda1oo نوشته است: سلام من 24 سالمه با نامزدم فقط در حال لا پایی باهم رابطه داشتیم ولی حس میکردم پیشابش اندکی روی واژنم مالیده شد در صورتی که باکره هستم دوره پریودیم مرتب 30روزه 8روز طول میکشه پاک بشم اخرین دورم 14.2بود من 28.2رابطه داشتم فوری جواب بدین

م
    دقیق تاریخ شروع پریود شدن را برای من بنویسید
    پریود شما منظم است؟

9. سلام خواهش میکنم جوابمو زود بدن چون دارم میمیرم از استرس
    من با نامزدم سه ماه صغه بودیم که بعدش عقد کنیم ولی توو این سه ماه به تفاهم نرسیدیم و تقریبا 40 روزه که جدا شدم دوره ی پریودشون 7 روزه بوده و بین 28تم تا 5 هرماه متغیره رابطه  ما هم به صورته مالشی بوده و بعضا مقعدی ایشون دفه ی قبل یعنی 4 یا 5 اردیبهشت به من گفتن که من پریود شدم میتونیم جدا شیم و جدا شدیم ولی الان بعده این همه وقت برگشتن و دارن به من میگم که من دفه ی قبل نشدم و دروغ بهت گفتم الان هم یعنی این ماه نشدم کلا یعنی نزدیکه دو ماه نشدن اینجور که ایشون دارن میگن
    اینم بگم که ایشون خیلی زجر کشیدن واسه همین جداییمون و همش گریه بودو استرس
    قرصه hd هم که بهشون دادم ماله رابطه های آخر به من میگفتن خوردم ولی الان میگن بهت دروغ گفتم و نخوردم
    من الان خیلی میترسم چیکار کنم اگه ایشون دفه ی قبل نشدن و دروغ گفتن چی من باید چیکار کنم الان؟؟؟وااای دارم سکته میزنما
    تورو خدا کمکم کنین یعنی ایشون حامله شدن؟؟؟؟یا میخان تلافی کنن و منو اذیت کنن؟؟
    تورو خدا زودتر جوابمو بدین

10. hamid77ii نوشته است: سلام خواهش میکنم جوابمو زود بدن چون دارم میمیرم از استرس
    من با نامزدم سه ماه صغه بودیم که بعدش عقد کنیم ولی توو این سه ماه به تفاهم نرسیدیم و تقریبا 40 روزه که جدا شدم دوره ی پریودشون 7 روزه بوده و بین 28تم تا 5 هرماه متغیره رابطه  ما هم به صورته مالشی بوده و بعضا مقعدی ایشون دفه ی قبل یعنی 4 یا 5 اردیبهشت به من گفتن که من پریود شدم میتونیم جدا شیم و جدا شدیم ولی الان بعده این همه وقت برگشتن و دارن به من میگم که من دفه ی قبل نشدم و دروغ بهت گفتم الان هم یعنی این ماه نشدم کلا یعنی نزدیکه دو ماه نشدن اینجور که ایشون دارن میگن
    قرصه hd هم که بهشون دادم ماله رابطه های آخر به من میگفتن خوردم ولی الان میگن بهت دروغ گفتم و نخوردم
    من الان خیلی میترسم چیکار کنم اگه ایشون دفه ی قبل نشدن و دروغ گفتن چی من باید چیکار کنم الان؟؟؟وااای دارم سکته میزنما

خوب چرا خودتون را اذیت میکنید ببرید و ازمایش بدند تا خیالتون راحت بشه .

11. sourena17 نوشته است:
    yalda1oo نوشته است: سلام من 24 سالمه با نامزدم فقط در حال لا پایی باهم رابطه داشتیم ولی حس میکردم پیشابش اندکی روی واژنم مالیده شد در صورتی که باکره هستم دوره پریودیم مرتب 30روزه 8روز طول میکشه پاک بشم اخرین دورم 14.2بود من 28.2رابطه داشتم فوری جواب بدین

م
    دقیق تاریخ شروع پریود شدن را برای من بنویسید
    پریود شما منظم است؟

طبق تقویم تخمک گزاری توی روزهای پرخطر بودید اما مسله این است که بارداری با پیشاب تقریبن احتمالش صفر است طبق تحقیقاتی که من کردم .اگرم میخواید خیالتون راحت بشه 23 روز بعد از رابطه جواب ازمایش دقیق است .

12. shhg

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام.من پریودم 7روزه ست، 1هفته بعد از تموم شدنه پریودم با نامزدم رابطه داشتم ،واسه اینکه مشکوک بودم منی داخل ریخته شده از روش اورژانسی استفاده کردم،1هفته بعدش پریود شدم ولی همش 3روز طول کشید و خونریزی خیلی کم بود..چون دوره ی پریودم 7روزست و این فقط 3 روز طول کشید ترسیدم،خواستم ببینیم این خونریزی مربوط به پریوده یا حاملگی؟؟؟با توجه به اینکه از روش اورژانسی استفاده کردم احتمال حاملگی هست؟؟

13. shhg نوشته است: سلام.من پریودم 7روزه ست، 1هفته بعد از تموم شدنه پریودم با نامزدم رابطه داشتم ،واسه اینکه مشکوک بودم منی داخل ریخته شده از روش اورژانسی استفاده کردم،1هفته بعدش پریود شدم ولی همش 3روز طول کشید و خونریزی خیلی کم بود..چون دوره ی پریودم 7روزست و این فقط 3 روز طول کشید ترسیدم،خواستم ببینیم این خونریزی مربوط به پریوده یا حاملگی؟؟؟با توجه به اینکه از روش اورژانسی استفاده کردم احتمال حاملگی هست؟؟

این خون بخاطر مصرف قرص اورژانسی بوده
    امکان بارداری نیست
    بهتره در رابطه بعدی از کاندوم استفاده کنید
    پ.ن:اینکه روش اورژانسی در هر سیکل فقط یکبار میشه استفاده کرد...احتیاط کنید

14. hamid77ii نوشته است: سلام خواهش میکنم جوابمو زود بدن چون دارم میمیرم از استرس

دوست عزیز
    به نظر میاد که داره شما رو اذیت میکنه که بترسی در غیر اینصورت خودش بیشتر از شما می ترسید!
    بهش بگو جواب آز خون بتا بگیره بیاره

15. با سلام ! من و نامزدم 28 ام(2 روز پیش) با هم نزدیکی داشتیم اما دخولی رخ نداد من بعد ارضا ابم را پشتش ریتم و 4 5 دقیقه ای در همان حالت بودیم برای همین احتمال میدهیم که منی تماس داشته! نامزدم پریوده نامنزم داره و  امروز 30 دورشه و هنوز پریود نشده! ایا امکان بار داری وجود داره با توجه به اینکه زمان نزدیکی 28 دورش بودیم؟ از روش صبح روز بعدم استفاده نکردیم چون به قرص حساسیت داره!

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 53 از 132
رفتن به صفحه :    ... 53 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید