شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 51 ...   

سوال و جواب درباره احتمال بارداری (نزدیکی محافظت نشده)

1. Ms_anita نوشته است:
    Ms_anita نوشته است: سلام.به دوستان عزیز. 8 روز پیش رابطه محافظت نشده داشتم(حدودا زمان تخمک گذاری). همون شب 2 تا hd خوردم که حالم به شدت بد شد. البته  قرصها روبالا نیاوردم.فرداش 2 تا اووسیز رو همزمان خوردم . چون با اون شرایط حالم دیگه نشد hd  رو ادامه بدم . الان 2 روزه که لکه بینی کم و پا درد شدید دارم یه کم هم هاپو شدم! به نظرتون احتمال بارداری هست؟؟ یا این لکه بینی به پریود منجر میشه؟ دیروز یه بیبی چک هم استفاده کردم که منفی شد.

دوستان عزیز hd هایی که شب اول خوردم باعث بی اثر شدن اووسیز نمیشه؟؟؟؟؟ بدجوری نگرانم. نزدیک امتحاناته...

باردار نيستيد نگران نباشيد به زودي پريود ميشين...اين اتفاق ها به دليل مصرف قرص است

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. [quote="amirf705"]
    mmtt نوشته است:
    amirf705 نوشته است:
    Ida_ نوشته است:
    amirf705 نوشته است: سلام.
    ببخشید اقای دکتر من ۱۲ اردیبهشت نزدیکی از مقعد داشتم و ترسیدم از اینکه یهوقت الت تناسلی نامزدم به الت تناسلی من خورده باشد و باردار شده باشم برای همین ۱ قرص ال دی همون موقعه و ۲ قرص ال دی دیگه ۱۲ ساعت دیگه خوردم بعد ۲ روز سینه ام سفت شد و درد میکرد تقریباً قبل از اینکه پریود بشم اینجوری سینه ام درد میگیره چون قرار بود ۱۷ اریبهشت پریود بشم اما نشدم و 19 اردیبهشت دوباره نزدیکی داشتم از مقعد ولی اون لحظه یک دفعه اندامه تناسلی نامزدم دوباره به اندامه تناسلی من خورد فقط برخورد کرد ولی تو نرفت و من ترسیدم که باردار بشوم برای همین 4 قرص ال دی خوردم و ۱۲ ساعت دیگه ۴ تا قرص ال دی خوردم و حالت تهوه داشتم و تا امروز که ۲۲ اردیبهشت هست هنوز پریود نشدم!
    نه یوبس هستم نه استفراغ دارم نه اسهال و شکمم هم درد نمیکنه فقط سینه ام درد میکنه! حالت تهوه هم داشتم اما برای قرص های ال دی بود چون بعد ۱ روز حالت تهوه ام خوب شد.
    ایا باردار شده ام؟
    دلیل به تاخیر افتادن پریودم چیه؟
    لطفاً کمک کنید. ممنون

سلام دوست من اول اینکه تا منی با واژن در ارتباط نباشه بارداری احتمال نداره. 2) تاخیر در پریود به خاطر روش های عجیب قرص خوردن شما هست! 3)حالت تهوع هم به خاطر قرص ها بوده. 4)روش اورژانسی هم فقط 1 بار در بین 2 سیکل موثر است و کلا روشی که استفاده کردین اورژانسی نیست ! استرس و مصرف عجیب قرص ها باعث تاخیرتون شده میتونید آزمایش بتا بدید و خودتون رو از نگرانی در بیارید.

دوست عزیز متاسفانه فعلا امکان ازمایش دادن وجود نداره. فقط من میخواهم بدونم باردار شدم یا نه؟ دوست ندارم دوران نامزدی باردار بشم. من فقط تا 2 روز بعد از خوردنه قرص ها حالت تهوه داشتم و پریودم عقب افتاده و یه ذره سینه ام عینه همیشه که پریود میخواهم بشم درد میکنه ولی شکمم درد نمیکنه و رنک سینه ام و پوست تغییر نکرده. حالا به نظر شما باردار هستم یا نه؟

چند روز پس از شروع خون ريزي رابطه داشتيد؟
    با اين همه قرص طبيعيه در سيكل شما اختلال به وجود بياد

17 فروریدن خون ریزی داشتم ما یه سری 12 اردیبهشت نزدیکی داشتیم یه سری هم 19 اردیبهشت.
    قرار بود 17 اردیبهشت پریود بشم اما چون 12 اردیبهشت 1 قرص ال دی و 2 قرص ال دی 12 ساعت دیگه خوردم فکر کنم پریودم عقب افتاد! و 19 اردیبهشت دوباره نزدیکی داشتیم که 4 تاقرص خوردم 4 تا هم 12 ساعت بعدش و تا الان پریود نشدم سینه ام درد میکنه عینه همیشه که میخواهم پریود بشم اما هنوز پریود نشدم در ضمن دلمم بعضی اوقات چند دقیقثه درد میگیره ولی زود خوب میشه.دقیقا همونجا یی هم درد میگیره که وقتی پریود میشم درد میگیره. ولی علائم بارداری مثل حالت تهوو و استفراغ و یوبوست و عوض شدن رنگ پوست و نوکه سینه و هوض شدن مزاج غذایی و اخلاق رو ندارم.     
    ایا باردار شدم؟ توروخدا سریع بگید
    دلیل تاخیر کردن پریودم قرص ها است؟[/quote

باردار نيستيذ عوارض قرص ها باعث شده پريودتون عقب بيوفته به زوذي پريود ميشين

3. 15765 نوشته است: سلام. با خانومم آمیزش داشتیم. در دوران پرخطر اتفاق افتاد. اما دخول صورت نگرفت و فقط منی روی محل ریخته شد. چون عقدیم، خانومم بعده 24 ساعت یک عدد قرص اوسیز و 12ساعت بعد دومی رو خورد.اما 10 روز گذشته و پریود  نشده. احتمال بارداری هست؟ چه کار کنم
    ؟

روش اورژانسي تا 98 درصد از وقوع بارداري جلوگيري ميكند
    احتمال بارداري خيلي كمه اين تاخير ميتونه از عوارض قرص ها باشه ولي اكه تا دو روز آينده پريود نشدن آمايش خون بدين

4. سلاممن جمعه پريودم تموم شد وشنبه رابطه محافظت نشده داشتم كه به گفته شريكم داخل واژن مني ريخته نشد اما احتمال ٩٠ درصد ميديم كه تماس داشته يا حتي كمي داخل ريخته شده بعد از 2 ساعت ٢ عدد قرص اوسيز مصرف كردن البته من وارفارين مصرف ميكنم چون دريچه قلبمرو عمل كردم_ در ضمن فرداي اون روز تست بتا خون انجام دادم كه 2 شدايا احتمال بارداري هست؟اگر هست چند درصد؟

5. دوست عزیز آزمایش بتارو زود دادید. شما بعد 11روز از بی بی چک استفاده کنید. و آزمایش بتا 2هفته بعد از آخرین رابطه مشکوک باید گرفته شود

6. Amiralipor نوشته است: سلاممن جمعه پريودم تموم شد وشنبه رابطه محافظت نشده داشتم كه به گفته شريكم داخل واژن مني ريخته نشد اما احتمال ٩٠ درصد ميديم كه تماس داشته يا حتي كمي داخل ريخته شده بعد از 2 ساعت ٢ عدد قرص اوسيز مصرف كردن البته من وارفارين مصرف ميكنم چون دريچه قلبمرو عمل كردم_ در ضمن فرداي اون روز تست بتا خون انجام دادم كه 2 شدايا احتمال بارداري هست؟اگر هست چند درصد؟

دوست عزیز آزمایش بتارو زود گرفتید. شما بعد 11روز از بی بی چک استفاده کنید.و آزمایش بتارو 2هفته بعد از آخرین رابطه مشکوک انجام میدن.چون روش اورژانسی تا 98 درصد جلوگیری میکنه. زیاد نگران نباشید

7. سلام
    من در تاریخ 19 فروردین رابطه داشتم که در زمان 1 فروردین پریود شدم از 1 اردیبهشت به مدت 10 شب قرص  dupbaston  استفاده کردم و 18 اردیهشت پریود شدم ممکن هست من باردار باشم و دلیل پریود شدنم به خاطر قطع قرص بوده باشه یا نه اگه کسی باردار هم باشه با مصرف و قطع این قرص ها پریود نمیشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ممنون از پاسختان

8. با سپاس ما بعد10روز ونیم از اون اتفاق رفتیم تست بتا دادیم و2 شد گفتن منفیه
    به نظر شما زود رفتیم یا نه آخه نامزدم بعد1هفته از خوردن قرص ها دچار خونریزی شد
    این خونریزی اثر نزاشته رو جوابش؟

9. اگر کسی 30فروردین رابطه خیلی سطحی داشته باشه...آیا 17اردیبهشت روز پرخطر محسوب میشه با قاعدگی منظم 28 یا 30 روزه..

ممنون میششم ج بدید.

10. nahidnasiri1nah نوشته است: سلام
    من در تاریخ 19 فروردین رابطه داشتم که در زمان 1 فروردین پریود شدم از 1 اردیبهشت به مدت 10 شب قرص  dupbaston  استفاده کردم و 18 اردیهشت پریود شدم ممکن هست من باردار باشم و دلیل پریود شدنم به خاطر قطع قرص بوده باشه یا نه اگه کسی باردار هم باشه با مصرف و قطع این قرص ها پریود نمیشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ممنون از پاسختان

دوست عزيز خون ريزي يعني عدم بارداري ديگه اينكه قبلش چه اتفاق هايي افتاده مهم نيست

11. سلام
    واااااااااای من دارمم میمیرم از استرس لطفا سریع جوابمو بدید ممنون میشم

من تاریخ30/1/92 پریود شدم تقریبا پریود منظمی دارم با یکی دو روز تاخیر یا یکی دو روز زودتر..
    17/2/92 یه رابطه سطحی با نامزدم داشتم که اصلا انزالی صورت نگرفت...فقط ترس من از مایع پیشاب است...آیا پیشاب خشک شده که با ترشحات واژن برخورد کند احتمال بارداری دارد؟؟؟میترسم دستم خورده باشه اصلا یادم نیست یا به ترشحات شرتم که کنارم بود برخورد کرده باشه و وقتی من شرتمو پوشیدم باعث بارداری بشه ببخشید اینقد راحت صحبت میکنم دارمم میمیرم از استرس...آیا من تو روزای پر خطر بودم؟؟ خودم حس میکنم ترشحاتم زیاد بود در اون روزا.....من 24 ساعت بعد یه قرص اووسیز و 12 ساعت بعد یه دونه دیگه خوردم درست بوده؟؟؟واااای خدا کمکم کن...خیلیی استرس دارمم...الان 8 روز میگذره پریود نشدم من شنیدم باید بعد از 7 روز از مصرف قرص ها پریود شی؟؟آیا من در تاریخ خودم پریود میشم یا ممکنهه بازم نشوم به تعویق بیفته؟؟؟وااای امتحاناتم نزدیکهه بدجور استرس دارمممممم تورو خدا کمکم کنید..من هر چی به نامزدم میگم منو مسخره میکنه واقعا استرس دارم....من باردار نیستم؟؟کی پریود میشم؟؟؟؟؟؟

12. [quote="tania1371"]اگر کسی 30فروردین رابطه خیلی سطحی داشته باشه...آیا 17اردیبهشت روز پرخطر محسوب میشه با قاعدگی منظم 28 یا 30 روزه..

ممنون میششم ج بدید.[/qu

اگه منظورتون اينه كه شما 30 فروردين پريود شديد زمان تخمک گذاری شما بين روز هاي 13 تا 17 ارديبهشت خواهد بود البته چون افراد مختلف شرابط مختلفي دارن ممكن هست براي شما يكي دو روز زودتر يا دير تر باشد

13. ratin نوشته است: سلام
    واااااااااای من دارمم میمیرم از استرس لطفا سریع جوابمو بدید ممنون میشم

من تاریخ30/1/92 پریود شدم تقریبا پریود منظمی دارم با یکی دو روز تاخیر یا یکی دو روز زودتر..
    17/2/92 یه رابطه سطحی با نامزدم داشتم که اصلا انزالی صورت نگرفت...فقط ترس من از مایع پیشاب است...آیا پیشاب خشک شده که با ترشحات واژن برخورد کند احتمال بارداری دارد؟؟؟میترسم دستم خورده باشه اصلا یادم نیست یا به ترشحات شرتم که کنارم بود برخورد کرده باشه و وقتی من شرتمو پوشیدم باعث بارداری بشه ببخشید اینقد راحت صحبت میکنم دارمم میمیرم از استرس...آیا من تو روزای پر خطر بودم؟؟ خودم حس میکنم ترشحاتم زیاد بود در اون روزا.....من 24 ساعت بعد یه قرص اووسیز و 12 ساعت بعد یه دونه دیگه خوردم درست بوده؟؟؟واااای خدا کمکم کن...خیلیی استرس دارمم...الان 8 روز میگذره پریود نشدم من شنیدم باید بعد از 7 روز از مصرف قرص ها پریود شی؟؟آیا من در تاریخ خودم پریود میشم یا ممکنهه بازم نشوم به تعویق بیفته؟؟؟وااای امتحاناتم نزدیکهه بدجور استرس دارمممممم تورو خدا کمکم کنید..من هر چی به نامزدم میگم منو مسخره میکنه واقعا استرس دارم....من باردار نیستم؟؟کی پریود میشم؟؟؟؟؟؟

سلام اولا که این  استرس شدییییییدتون باعث میشه دیرتر پریود بشید.ثانیا شما قرص رو درست مصرف کردی پس نگران نباش. من چند بار تجربه کردم که بیش از 10 روز از خوردن اووسیز گذشت و پریود شدم.حدود 2 هفته هم شد. با توجه به 2 یا 3 روز عقب افتادن پریودت و این استرس...نهایتا تا 2 یا 3 خرداد پریود میشی. Smile

14. در پست ٧٥٥ سوالم رو پرسيدم.ميخام بدونم اگر 1 روز بعد از تموم شدن پريودم قرص رو خورده باشم چند روز بعد بايد پريود شم همون ٧ روز بعد يا ديرتر؟

15. Amiralipor نوشته است: در پست ٧٥٥ سوالم رو پرسيدم.ميخام بدونم اگر 1 روز بعد از تموم شدن پريودم قرص رو خورده باشم چند روز بعد بايد پريود شم همون ٧ روز بعد يا ديرتر؟

معلوم نيست...بايد منتظر باشيد ممكنه 10 روز بعد و حتي ممكنه پريودتون به تاخير بيفته

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 51 از 132
رفتن به صفحه :    ... 51 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید