شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 15 ...   

سوال و جواب درباره مشکلات پرده بکارت

1. .[/quote] با توجه به نتیجه‌ی معاینه و رابطه‌ای که توضیح دادید، حین اون فشار یه مقدار ساییدگی روی بکارتتون ایجاد شده و لکه‌ای که دیدید هم به همون علت بوده. وقتی ایجاد ساییدگی باعث دیدن لکه شده، به احتمال بسیار زیاد رابطه‌ی کامل و ازاله‌ی کامل بکارت خون‌ریزی خواهد داشت و نگرانی نداره.[/quote]

خیلی ممنونم از پاسختون ولی لازمه که اضافه کنم من چند ماه بعد از اون فشار رابطه ای داشتم که کمی فرو کرد اونقد که حتی حس دردی نداشتم یکم که بیشتر میشد حس درد داشتم و خودمو منقبض میکردم و بعدش چون نزدیک پریودمم بود پریود شدم (خون ازم اومد که خون پریود بود و 7روز ادامه داشت) حالا سوالم اینه با توجه به نظر ماما که من خودمم فکر میکنم ساییدگی ناشی از این رابطه است نه اون فشار( چون داخل نشده بوده) باز هم امکان خونریزی هست؟؟
    و  اینکه سوال دیگه ام اینه که آیا نامزدم وجود پرده رو حس میکنه (چه خون بیاد یا نیاد)؟؟

2. IR_ramin

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام دوستان
    یه سوال داشتم  سایت رو گشتم ولی به جوابم نرسیدم میخوام بدونم:
      وقتی یه نوزاد دختر به دنیا میاد ایا از همون ابتدا دارای پرده بکارت است.
      اگه هست خوب احتمال نداره که ندانسته به پردش اسیب بزنه خوب تا زمان جوانی  و بلوغ که اطلاعاتی نداره.
                                                                                                        پیروز باشید.

3. ID_nazila نوشته است: .
    با توجه به نتیجه‌ی معاینه و رابطه‌ای که توضیح دادید، حین اون فشار یه مقدار ساییدگی روی بکارتتون ایجاد شده و لکه‌ای که دیدید هم به همون علت بوده. وقتی ایجاد ساییدگی باعث دیدن لکه شده، به احتمال بسیار زیاد رابطه‌ی کامل و ازاله‌ی کامل بکارت خون‌ریزی خواهد داشت و نگرانی نداره.[/quote]

خیلی ممنونم از پاسختون ولی لازمه که اضافه کنم من چند ماه بعد از اون فشار رابطه ای داشتم که کمی فرو کرد اونقد که حتی حس دردی نداشتم یکم که بیشتر میشد حس درد داشتم و خودمو منقبض میکردم و بعدش چون نزدیک پریودمم بود پریود شدم (خون ازم اومد که خون پریود بود و 7روز ادامه داشت) حالا سوالم اینه با توجه به نظر ماما که من خودمم فکر میکنم ساییدگی ناشی از این رابطه است نه اون فشار( چون داخل نشده بوده) باز هم امکان خونریزی هست؟؟
    و  اینکه سوال دیگه ام اینه که آیا نامزدم وجود پرده رو حس میکنه (چه خون بیاد یا نیاد)؟؟[/quote]

اگر با اون فشاری که گفتید خون‌ریزی صورت گرفته و مربوط به چیز دیگه‌ای نبوده، مثلاً پریود و یا زخم سطح اون ناحیه، و با توجه به این که توی این موردی که الان اضافه کردید با زمان پریود هم‌پوشانی داشته و ممکنه خون‌ریزی بوده باشه و شما به طور مجزا تشخیصش ندادید می‌شه گفت که احتمال خون‌ریزی داره.
    ولی این‌ها در کل چیز خاصی رو نشون نمی‌ده و نظر متخصص با معاینه ملاکه که نوع پرده چیه و از این جهت چه وضعیتی داره.

این که آیا احساس می‌شه یا نه هم بستگی به نوع بکارت، و هم بستگی به طرف مقابل داره که چقدر می‌تونه تشخیص بده!
    این قدر سخت نگیرید. به حرف پزشک اعتماد کنید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. سلام و خسته نباشي من دكتر رفته ام و پزشك اعلام كرده پرده بكارت ارتجاعي است و خونريزي احتمالا ندارم ميخواستم بپرسم آيا فرقي بين پرده بكارت ارتجاعي سالم و پاره هست و آيا قابل تشخيص هست كه قبل دخول انجام نشده  و سالم هست اگر ارتجاعي باشه و معلوم نشود كه هر كس دخول را قبل ازدواج انجام ميدم و هنگام ازدواج اعلام كنن ارتجاعي بوده آيا راهي براي تشخيص وجود دارد من خيلي استرس دارم لطفا من را راهنمايي كنيد

5. 8045ldkh نوشته است: سلام و خسته نباشي من دكتر رفته ام و پزشك اعلام كرده پرده بكارت ارتجاعي است و خونريزي احتمالا ندارم ميخواستم بپرسم آيا فرقي بين پرده بكارت ارتجاعي سالم و پاره هست و آيا قابل تشخيص هست كه قبل دخول انجام نشده  و سالم هست اگر ارتجاعي باشه و معلوم نشود كه هر كس دخول را قبل ازدواج انجام ميدم و هنگام ازدواج اعلام كنن ارتجاعي بوده آيا راهي براي تشخيص وجود دارد من خيلي استرس دارم لطفا من را راهنمايي كنيد
    سلام خدمت شما دوست عزیز قطعا متخصص  زنان دفعات دخول را تشخیص میدهد اگه دخول نداشته باشید بهتر است

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  6. سلام عزیزم پاره شدن پرده که حتما نباید به اندازه یه فنجون خون بیاد همون خونابه کافیه بازم برای اطمینان به یه پزشک متخصص زنان برو .من خودم  در حد چند قطره خونابه بیشتر خونریزی بیشتر نداشتم.

7. سلام
    ببخشید من یک سوال داشتم دیروز عصر برای معاینه سالم بودن پرده بکارت به مطب دکتر رفتم که دکتر گفت پرده حلقوی است بعد از معاینه یک لکه خون دیدم و امروز هم پریود شدم البته خونریزی کم است آیا امکان دارد بر اثر معاینه داخلی پرده پاره شود ؟؟ممنون از پاسختان

8. ladanzabetwi نوشته است: سلام

ببخشید من یک سوال داشتم دیروز عصر برای معاینه سالم بودن پرده بکارت به مطب دکتر رفتم که دکتر گفت پرده حلقوی است بعد از معاینه یک لکه خون دیدم و امروز هم پریود شدم البته خونریزی کم است آیا امکان دارد بر اثر معاینه داخلی پرده پاره شود ؟؟ممنون از پاسختان

دیدن لکه خون طبیعیه و میتونه از باز شدن لبه های واژن نشات بگیره بکارت شما سالمه

9. با سلام
    چند ماه پيش با دوستم رابطه داشتم بصورتي كه آلتم  بين مهبل بود كه متوجه مقدار خيلي كمي خون شديم اين در صورتي بود كه آلتم به صورت كامل داخل نشده بود چون از اين موضوع نگران بوديم به دكتر متخصص زنان و زايمان مراجعه كرديم ايشون تشخيص دادن كه پرده در ناحيه پنج داري كبودي و پارگي داره چون به تشخيص دكتر اطمينان نداشتم بعد يك ماه به دو متخصص زنان ديگه مراجعه كرديم كه هر دو گواهي سلامت صادر كردن حالا واقعا نميدونم دوستم بكارتش سالمه يا خير و از اين موضوع خيلي نگرانم لطفا منو راهنمايي كنيد

10. سلام دوستان.من با نامزدم چندبار رابطه داشتم.بعدش بر اثر یک اختلاف که کارمون به جدایی افتاد.واسه راحتی خیالمون واسه معاینه پیش دکتر رفتیم.دکتر گفتش که پرده سالمه ولی روی یکی از ساعتها یک خراش افتاده.اما گواهی سلامت داد.حالا که من قراره که در آینده با یکی دیگه ازدواج کنم،آیا گواهی سلامت میدن؟آیا ترمیم میشه؟

11. Mehdi-021 نوشته است: با سلام
    چند ماه پيش با دوستم رابطه داشتم بصورتي كه آلتم  بين مهبل بود كه متوجه مقدار خيلي كمي خون شديم اين در صورتي بود كه آلتم به صورت كامل داخل نشده بود چون از اين موضوع نگران بوديم به دكتر متخصص زنان و زايمان مراجعه كرديم ايشون تشخيص دادن كه پرده در ناحيه پنج داري كبودي و پارگي داره چون به تشخيص دكتر اطمينان نداشتم بعد يك ماه به دو متخصص زنان ديگه مراجعه كرديم كه هر دو گواهي سلامت صادر كردن حالا واقعا نميدونم دوستم بكارتش سالمه يا خير و از اين موضوع خيلي نگرانم لطفا منو راهنمايي كنيد

سلام
    مشکلی نیست نگران گواهی سلامت نباشید اما آسیب دیدگی توسط پزشکی قانونی قابل تشخیصه که اگه جزئی باشه در گواهی مشکلی ایجاد نمیکنه.

12. IR_ramin نوشته است: سلام دوستان
    یه سوال داشتم  سایت رو گشتم ولی به جوابم نرسیدم میخوام بدونم:
      وقتی یه نوزاد دختر به دنیا میاد ایا از همون ابتدا دارای پرده بکارت است.
      اگه هست خوب احتمال نداره که ندانسته به پردش اسیب بزنه خوب تا زمان جوانی  و بلوغ که اطلاعاتی نداره.
                                                                                                        پیروز باشید.

سلام
    بله در نوزاد دختر از همون ابتدا هایمن وجود داره و ممکنه ندانسته به خودش آسیب بزنه. اگه یه چرخی تو سایت بزنید به این مسئله کاملا آگاه میشید!!!

13. mohsen5274 نوشته است: سلام دوستان.من با نامزدم چندبار رابطه داشتم.بعدش بر اثر یک اختلاف که کارمون به جدایی افتاد.واسه راحتی خیالمون واسه معاینه پیش دکتر رفتیم.دکتر گفتش که پرده سالمه ولی روی یکی از ساعتها یک خراش افتاده.اما گواهی سلامت داد.حالا که من قراره که در آینده با یکی دیگه ازدواج کنم،آیا گواهی سلامت میدن؟آیا ترمیم میشه؟

سلام
    سوالات تکراری در این زمینه خیلی زیاد شده متاسفانه!!!
    آسیب دیدگی جزئی قابل تشخیصه ولی مشکلی نیست نگران نباشید. خودبخود هم ترمیم نمیشه.

14. Ida_ نوشته است:
    kameliia نوشته است: سلام من چند سال پیش انگشتم را در خودم کردم و اون موقعه از روابط و پرده اطلاعی نداشتم و نمی دانم خون امد یا نیامد چند سال بعد به راهنمایی مشاوره مدرسه ام به متخصص مراجعه کردم برای معاینه سالم بودن یا نبودن پرده ام وقتی که دکتر من را معاینه کرد گفت از جلو چیزی نمی بینم و همون جور که رو به کمر دراز کشیده بودم گفت به باسنت فشار بیار میخوام از پشت معاینه کنم و منم این کار رو کردم و وقتی از پشت من را معاینه کرد گفت پرده ات سالم است. چطور ممکنه از جلو ندیده باشه در حالی که از پشت پرده را دیده؟ و این را بگوییم که تا به حال با کسی رابطه نداشتم.لطفا من را راهنمایی کنید.ممکنه دکتر دروغ گفته باشند؟ ممکنه دکتر پرده ی من رو از پشت دیده باشد؟

دوست من ، منظورشون این بوده که در قسمت جلویی پرده شما پارگی وجود نداشته و پشت پردتون رو هم دیدن که سالمید.دکتر متخصص در این مورد اشتباه نمیکنه و دلیلی برای دروغ گفتنش وجود نداشته!! پردتون سالمه.

با سپاس که پاسخ دادید. اما برایم سوال پیش امده پشت پرده و جلوی پرده چی هست؟لطفا در این باره من را بیشتر راهنمایی کنید. شما میتونید بگید که پرده ی من از چه نوع است؟

15. ببخشید در جواب سوال من که گفتید مشکلی نیست،میشه بیشتر توضیح بدبد؟ من اطلاع آنچنانی ندارم

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 15 از 31
رفتن به صفحه :    ... 15 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید