شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

درمارولر

1. با سلام من برای درمان منافذ پوسیتیم از روش های مختلفی استفاده کردم که هیچکدون جواب ندادن به توصیه پزشکم برای منافذ بینیم میخوام درمارولر انجام بدم ولی چون تا حالا اسمشو نشنیدم قیفشم یکم دلهره انگیزه خیلی میترسم اتفاق غیر منتظره ای بیفته سوالم اینه این وسیله تا چه اندازه باعث کوچیک شدن منافذ باز پوست میشه آیا خود این دستگاه باعث بزرگ شدن منافذ نمیشه یا سوراخ هایی رو روی پوست ایجاد کنه آیا تا حالا کسی از این وسیله استفاده کرده تجربشو در اختیار من بذاره ممنون

2. mariakhan نوشته است: با سلام من برای درمان منافذ پوسیتیم از روش های مختلفی استفاده کردم که هیچکدون جواب ندادن به توصیه پزشکم برای منافذ بینیم میخوام درمارولر انجام بدم ولی چون تا حالا اسمشو نشنیدم  قیفشم یکم دلهره انگیزه خیلی میترسم اتفاق غیر منتظره ای بیفته سوالم اینه این وسیله تا چه اندازه باعث کوچیک شدن منافذ باز پوست میشه آیا خود این دستگاه باعث بزرگ شدن منافذ نمیشه یا سوراخ هایی رو روی پوست ایجاد کنه آیا تا حالا کسی از این وسیله استفاده کرده تجربشو در اختیار من بذاره ممنون

سلام
    دوست عزیز ، میزان اثر بخشی این محصول فعلا معلوم نشده !!!! و این که نباید این وسیله تا جایی که من میدونم بدون نظر پزشک استفاده بشه !!!! هر چند با خرید اینترنتی از سایت ها میتونید تهیه کنید اما بهترین روش مراجعه به پزشکه و این که ایشون چی میگن !!!
    حتی بسته به عمق منافذ و بقیه ی فاکتورها در کنار استفاده از این وسیله ممکنه پزشک از یه درمان دیگه هم استفاده کنه !!!! تا درمان موثرتر باشه !

3. با سلام
    ممنونم از راهنماییتون اینو پزشکم بهم معرفی کرد ولی چون پزشکی من پیشش میرم متخصص پوست نیست و عمومیه استفادشو بر عهده خودم گذاشت گفت برا چند نفر استفاده کرده موثر بوده میخوام بدونم تاچه حد موثره و اینکه من برای منافذ باز بینیم چیکار کنم دارو و میکرودرم جواب نمیده ؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید