شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

بی حالی و ضعف شدید بدنی(نجاتم بدین)

1. سلام من 29 سالمه!از بچگی احساس ضعف شدیدی دارم.تمام راهکارهای اینترنتم خوندم!آزمایشاتم همه خوبه فقط غلظتم17.6 بود که رسوندمش به 16.8.قبلاً افسردگی داشتم ولی الان بهش بی ربطه!شبا تا صبح1000 تا خواب میبینم!ورزش اصلاً تا حالا نکردم! تحرکم در حد صفره!عظلاتم خیلی ضعیفه!اگه یه کیسه 1کیلویی رو تو دستم بگیرم بعداز یه دقیقه ماهیچه دستم شروع به لرزیدن میکنن!می خوام برم بدنسازی ولی از بس بی حالم نمیرم!اشتها و غذام هم خیلی کمه ولی شکم دارم!20قدم میرم می خوام از بی حالی غش کنم!همیشه هم خوابم میاد.و باید دراز بکشم.تعریق درحد لالیگا دارم.امیدوارم کسی بتونه پزشک یا راهکاری بهم معرفی کنه تا بتونم به زندگی برگردم

2. شما میتونید با دویدن آرام و با برنامه شروع کنید.مثلا روزی 15 دقیقه برای 3 هفته و یک روز در میون در هفته.بعد تایم رو یه 20 دقیقه برسونید و بعد از 3 هفته به 30 دقیقه.
    برای بعدش هم آب میوه یا معجون گرم میتونید استفاده کنید مثل شیر موز با گردو و حتی خرما.
    ولی باید مستمر ادامه بدید تا نتیجه بده.
    ساعت خوابتون رو تنظیم کنید.
    کم کم میتونید سرعت دوندگیتون رو افزایش بدید و همراهش تمرینات با وزنه رو انجام بدید. تمرینات با وزنه رو با وزنه های پایین و گرم کننده میتونید شروع کنید. حتی میله بدون وزنه
    اگه چنین برنامه ای رو درست کنید در عرض 6 ماه تغییرات زیادی رو میتونید ببینید و کاملا همه حالات و رفتار و خوابتون عوض میشه.البته به دو ماه که برسه خودتون نتایجش رو میبینید ولی  ادامه بدید.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. zahra_7

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    من هم سابقه افسردگی دارم والان خدارو شکر حالم خوبه
    من بهتون پیشنهاد میکنم  که تنها ورزش نکنید و به باشگاه برید که با دوستان جدید هم اشنا بشیدباور کنید تاثیرش رو می بینید
    ورزشی که علاقه دارید در فضای ورزشی که همه ورزش دوست و بشاش هستند شما هم مجبور می شید پا به پای بقیه باشید وزیر نظر مربی
    من در حال حاضر1سال ورزش میکنم خیلی روزها با بی حالی به باشگاه میرم اما فضای اونجا باعث میشه که کلی تغییرکنم وشاداب برگردم

ودر درجه بعد به یک روانشناس مراجعه کنید من هم حالات شما رو داشتم الان هم اگر برنامه زندگیمو مثل سابق کنم من هم دوباره به روزهای قبلم برمیگردم
    من حالم از شما بدتر بود تا جایی که مدتی تشخیصmsدادن

اما باید باور داشته باشید که زندگی جاریست شما روحیت عوض کنی حله
    مشکل جسمی نداری حتی بزرگترین مشکلات جسمی با روحیه خوب  قابل حله
    ا.دوست خوب داشته باشید
    2-ورزش باجمع
    3.پرداختن به اموری که از اون ها لذت می برید
    4.افکاری که شمارو اذیت میکنن باعث عدم پیشرفت شما میشن اونا رو بنداز دور به کارت نمیاد
    5.سعی کنید شمادیگران رو شاد کنید
    6. لبخند بزن حتی به زور
    7. در سلام کردن پیش قدم شو
    8 یاد خدا واینکه هیچوقت تنهات نمیزاره

یادت باشه تا سبک زندگیتو تغییر ندی همون نتیجه ای که دیروز گرفتی میگیری

توهیچیت نیست فقط اکتیو باش واز جوونیت تا میتونی استفاده کن که فردا حسرتش رو نخوری

منتظر اینیم که بیای و بگی چه تغییری کردی..

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  4. آقا رضا و زهرا خانم بی اندازه از راهنمایی شما عزیزان تشکر میکنم.ولی در حال حاضر فک نکنم به افسردگی ربطی داشته باشه!یه مورد دیگه اینه که من همش گرمییم میکنه! آنزیمهای کبدیم کمی بالاس و بدنم همیشه گر گرفته هست!یعنی همه مشکل من می تونه با ورزش حل بشه؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. سلام بنظرمنم باورزش بهترمیشم واینکه بخودت تلقین نکن که نمیتونی وخسته شدی...به خستگیت بی توجه باش

6. کمبود برخی ویتامین ها یا مواد معدنی میتونه باعث خستگی باشه.
    اینها تو مواد غذایی کم هست یا اصلا نیست.
    از مکمل میتونی استفاده کنی و اثرش رو به محض استفاده از اولین قرص ببینی
    ولی برای تثبیت و تغییر کامل یه دوره ادامه بده.

7. سلام دوست عزیز
    مشکل شما از آن دسته مشکلاتی است که ممکنه هر کسی در یه دوره خاص از زندگی با آن درگیر باشه که قابل حله
    من چند توصیه به شما میکنم که انشالله مؤثر باشه
    مصرف امگا 3 که این اسیدهای چرب به وفور در ماهیها وجود داره که شما میتونید حداقل ماهی سه بار در لیست غذایی جا بدین حتی به صورت قرص های ژله ایی در داروخانه ها موجود می باشد
    ویتامین ب 12 برای تقویت انرژی بدنیتون فوق العاده مؤثر می باشد
    در وعده های صبحانه گردو و بادام یادتون نره
    مصرف سبزیجات ، گوشت و تخم مرغ و مواد لبنی
    ورزش های سنگین با وضعیت شما مناسب نیست سعی کنید دوچرخه سواری ، یوگا ، ورزش نرم و رقص خیلی خوبه
    علاوه بر اینا هیچگاه غرق تنهایی خود نشوید همیشه یک موسیقی آرام گوش بدین وقت بیشتری را با دوستان بگذرونید به بهونه های مختلف مثل خرید کردن ، پیاده روی ، پارک رفتن ، رفتن به کافی شاپ و ... از لحظات خود لذت ببرید
    شما با توجه کردن به قسمتی از موارد بالا نمیگم به طور صدرصد اما مطمئن باشید نتیجه مطلوب و قابل ملاحظه ایی را خواهید گرفت که ایشالله هر روز بهترو بهتر تر خواهی شد

تشکر شده توسط : 3 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید