شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 14 ...   

سوال و جواب درباره مشکلات پرده بکارت

1. miti2020 نوشته است: سلام خدمت دوستان من یکسال قبل پیش پزشک رفتم برا معاینه بکارت بمن ایشون گفت پرده سالم و نوعش محدبه و به احتمال زیاد در اولین رابطه خونریزی دارم سری بعد پیش یه مامای با تجربه رفتم ایشون نوع بکارتو حلقوی تشخیص دادن و گفتن در ساعت 4وربع یه اسیب جزیی دیده و نوعش حلقویی یه بنظرتون کدومشون درست گفتن؟و ایا با این تفاسیر برم پیش پزشک برا من گواهی سلامت مینویسن یا نه؟

دوست عزیز
    شما نگفتید آیا رابطه ای داشتید یا نه

2. سلام من بطور مستقیم   داخل نشدم  اما تاحدودی بعد از مالش به اندازه ی خیلی خیلی کم وارد شدم اصلا نمیدونم واژن دقیق به کجا میگن آیا لبه ها هم واژن حساب میشن؟اصلان نمیدونم داخل شدم یا نه ولی درد خیییلی کمی حس کرد و من بیرون کشیدم  ....چقد احتمال پاره شدن وجود داره؟؟؟؟لطفا کمکم کنید

3. hamed3 نوشته است: سلام من بطور مستقیم   داخل نشدم  اما تاحدودی بعد از مالش به اندازه ی خیلی خیلی کم وارد شدم اصلا نمیدونم واژن دقیق به کجا میگن آیا لبه ها هم واژن حساب میشن؟اصلان نمیدونم داخل شدم یا نه ولی درد خیییلی کمی حس کرد و من بیرون کشیدم  ....چقد احتمال پاره شدن وجود داره؟؟؟؟لطفا کمکم کنید

خوب دوست عزیز شما که نمیدونستی و نمی خواستی چرا اینکارو کردی
    والا اینجوری که نمیشه نظر داد
    ایشون باید پیش متخصص معاینه بشن

4. donya74

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام من یک بار هنگام عادتم انگشت داخل واژنم شده اماهیچ دردی نبوده.آیاممکنه همون یکبار بردم باره شده باشه؟چجوری میتونم بفهمم؟

5. donya74 نوشته است: سلام من یک بار هنگام عادتم انگشت داخل واژنم شده اماهیچ دردی نبوده.آیاممکنه همون یکبار بردم باره شده باشه؟چجوری میتونم بفهمم؟

باسلام
    اگر انگشت شما کاملا داخل واژن شده باشد بکارت شما از بین رفته است.
    در ضمن بهترین راه برای پی بردن آن رفتن به دکتر زنان می باشد.

6. سلام خسته نباشین -من نامزد هستم و نامزدم اسرار زیادی داره که بزنه و برده بره من خیلی جلوشو گرفتم اماچند روز بیش داخل کرد اما خونی نیومد دکتر هم قبل عقد رفتیم گواهی سلامت داده اما میترسم برده نداشته باشم

7. a2020 نوشته است: سلام خسته نباشین -من نامزد هستم و نامزدم اسرار زیادی داره که بزنه و برده بره من خیلی جلوشو گرفتم اماچند روز بیش داخل کرد اما خونی نیومد دکتر هم قبل عقد رفتیم گواهی سلامت داده اما میترسم برده نداشته باشم

باسلام
    با توجه به دخوال آلت به داخل واژن شما شکی در از بین رفتن پرده شما وجود ندارد.
    اگر بازهم شک دارید می توانید به دکتر مراجعه کنید و درصورت  باقی ماندن پرده از نوع آن هم با خبر شوید.

8. سلام مرسی  از سایت خوبتون این خیلی خوبه که میشه اینجا راحت مشکلاتمون رو مطرح کنیم..
    من چند وقت پیش به ماما مراجعه کردم و بهم گفت که پرده ت نازکه و در ساعت 6 یا 7 ساییدگی یا لهیدگی (یادم نمیاد دقیقا کدومو گفت) داری و انگار که تا ختنه گاهم توو رفته..
    من خیلی نگران خونریزی در صورت داشتن رابطه جنسی کامل بودم که گفتن 50 50ست! بعد که دید خیلی ناراحت و نگرانم نمیدونم دلش سوخت یا واقعن گفت! یجوری نگاهم کرد که انگار میشه! گفت وقتی نشده تا الان.. بعد اینکه قبل رابطه جنسی کاملت بیا برای عفونتت دارو بگیر که خیس نباشی و سعی کن (معذرت میخوام) یه دفه فرو کنه تا  خون ببینی!!
    من خیلی نگرانم چون واسم مهمه که حتما خون ببینم!
    من وقتی بچه بودم یه 2 3 باری انگشتمو کردم توو اون موقع هیچ اطلاعی از این چیزا نداشتم و انگار یچیز نرمی که نمیدونم میشه اسمشو یچیز مثه غده گذاشت یا نه حس میکردم که کنار میره!! بعدها هم یبار وقتی دوست پسرم (معذرت میخوام) داشت موقع رابطه جنسی لاپایی میمالوند بهم یه لحظه فشار اومد بهم و من خودمو جمع کردم درست یادم نیست که بخوام دقیق بگم ولی فکر نمیکنم رفته باشه تو.. بعدش که خومو با دستمال پاک میکردم یکم لکه دیدم یجورایی مثه آب هندونه!! از این جهت میگم درست یادم نیست که اون موقع جدیش نگرفتم و فکر کردم فقط فشار اومده بهم من اینارو به ماما نگفتم فقط گفتم واسه چک آپ پرده اومدم و الان خیییلی خییلی نگرانم لطفا راهنماییم کنید
    من میخوام بدونم موقع رابطه جنسی کامل خونریزی دارم یا نه..؟؟ (چون اینجا خوندم که پرده ای که آسیب دیده موقع رابطه جنسی کامل خونریزی داره)
    آیا کاری که ماما گفته رو حتما باید انجام بدم؟؟ آخه نامزدم فکر نمیکنم راضی شه یه دفعه اینکارو بکنه!
    و اینکه اگر لازمه.. چقد قبلش باید دارو بخورم؟با توجه به اینکه من سوزش ندارم فقط ترشحم زیاده و بوی خیلی بدی ام نداره
    خواهش میکنم منو از نگرانی در بیارید Sad(
    حتی اگه خونی نیاد میخوام بدونم آیا نامزدم وجود پرده رو حس میکنه موقع فرو کردن؟؟!! اصلا چنین چیزی امکانش هست؟!

9. ID_nazila نوشته است: سلام مرسی  از سایت خوبتون این خیلی خوبه که میشه اینجا راحت مشکلاتمون رو مطرح کنیم..
    من چند وقت پیش به ماما مراجعه کردم و بهم گفت که پرده ت نازکه و در ساعت 6 یا 7 ساییدگی یا لهیدگی (یادم نمیاد دقیقا کدومو گفت) داری و انگار که تا ختنه گاهم توو رفته..
    من خیلی نگران خونریزی در صورت داشتن رابطه جنسی کامل بودم که گفتن 50 50ست! بعد که دید خیلی ناراحت و نگرانم نمیدونم دلش سوخت یا واقعن گفت! یجوری نگاهم کرد که انگار میشه! گفت وقتی نشده تا الان.. بعد اینکه قبل رابطه جنسی کاملت بیا برای عفونتت دارو بگیر که خیس نباشی و سعی کن (معذرت میخوام) یه دفه فرو کنه تا  خون ببینی!!
    من وقتی بچه بودم یه 2 3 باری انگشتمو کردم توو اون موقع هیچ اطلاعی از این چیزا نداشتم و انگار یچیز نرمی که نمیدونم میشه اسمشو یچیز مثه غده گذاشت یا نه حس میکردم که کنار میره!! بعدها هم یبار وقتی دوست پسرم (معذرت میخوام) داشت موقع رابطه جنسی لاپایی میمالوند بهم یه لحظه فشار اومد بهم و من خودمو جمع کردم درست یادم نیست که بخوام دقیق بگم ولی فکر نمیکنم رفته باشه تو.. بعدش که خومو با دستمال پاک میکردم یکم لکه دیدم یجورایی مثه آب هندونه!! از این جهت میگم درست یادم نیست که اون موقع جدیش نگرفتم و فکر کردم فقط فشار اومده بهم من اینارو به ماما نگفتم فقط گفتم واسه چک آپ پرده اومدم و الان خیییلی خییلی نگرانم لطفا راهنماییم کنید
    من میخوام بدونم موقع رابطه جنسی کامل خونریزی دارم یا نه..؟؟ (چون اینجا خوندم که پرده ای که آسیب دیده موقع رابطه جنسی کامل خونریزی داره)
    آیا کاری که ماما گفته رو حتما باید انجام بدم؟؟ آخه نامزدم فکر نمیکنم راضی شه یه دفعه اینکارو بکنه!
    و اینکه اگر لازمه.. چقد قبلش باید دارو بخورم؟با توجه به اینکه من سوزش ندارم فقط ترشحم زیاده و بوی خیلی بدی ام نداره
    خواهش میکنم منو از نگرانی در بیارید Sad(
    حتی اگه خونی نیاد میخوام بدونم آیا نامزدم وجود پرده رو حس میکنه موقع فرو کردن؟؟!! اصلا چنین چیزی امکانش هست؟!

با توجه به نتیجه‌ی معاینه و رابطه‌ای که توضیح دادید، حین اون فشار یه مقدار ساییدگی روی بکارتتون ایجاد شده و لکه‌ای که دیدید هم به همون علت بوده. وقتی ایجاد ساییدگی باعث دیدن لکه شده، به احتمال بسیار زیاد رابطه‌ی کامل و ازاله‌ی کامل بکارت خون‌ریزی خواهد داشت و نگرانی نداره.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  10. ID_nazila نوشته است:

اینجوری نیست که شما حتما خون ببینید ! شما اول نوع پرده بکارتتون رو برید پیش دکتر تشخیص بدهند و بعد به این موضوع فکر کنید.. مثلا پرده های حلقوی خیلی سخت تر پاره میشن ، یا حتی یه سری پرده ها رو با عمل سر پایی پاره میکنند !

اینکه به همسر آیندتون بخواید بگید یه دفعه عمل دخول را انجام بدهند حساسیت بیخود بوجود میاد و بنظرم زیاد نگران نباشید..کما اینکه هیچ مردی تمایل به اینکار نخواهد داشت و آرامش همسرش در اون لحظه از همه چی برایش مهمتر خواهد بود.

در مورد رابطه شما ، چون دخولی انجام نشده احتمال پارگی خیلی کم هست.

در مورد اون مسئه که تو بچگی دست خودتون رو داخل واژن بردید ، نمیدونم چندساله بودید ولی اگر اشتباه نکنم بافت پرده بعد از مدت طولانی اگر پاره نشده باشه و آسیب دیده باشه خودش ترمیم میشه.. دقت کنید بافت آسیب دیده ترمیم میشه نه پاره شده.

و یک خواهش دوستانه اینکه موقع رابطه هیچ موقع به واژن کاری نداشته باشید و سمتش نرید اصلا ! پرده ای که آسیب دیده باشه دوباره بخواد آسیب ببینه بافتش رو از دست میده و اون موقع هست که قابل جبران نیست.

11. سلام
    من یه سوال داشتم و همیشه از رفتن پیش پزشک ترس داشتم. من وقتی خودم تو آینه نکاه میکنم  و لبهای کوچک و بزرگ کنار میزنم البته لبهای کوچک خیلی حالت چسبندگی دارند به دهانه واژنم و میبینم که از بالا و پایین انگار با چیزی از بافت عضله بسته شده و فقط یه شکاف وسطش هست و اگر بیشتر به خودم فشار بیارم  اون شکاف بیشتر باز میشه. میخوام بدونم اون قسمت همون بکارته؟؟؟ و یه چیزی مثل برش روی یکی از لبهای کوچکم هست که انگار لب کوچک 2تیکه است میشه یه کم راهنماییم کنید؟؟؟

12. سلام من چند سال پیش انگشتم را در خودم کردم و اون موقعه از روابط و پرده اطلاعی نداشتم و نمی دانم خون امد یا نیامد چند سال بعد به راهنمایی مشاوره مدرسه ام به متخصص مراجعه کردم برای معاینه سالم بودن یا نبودن پرده ام وقتی که دکتر من را معاینه کرد گفت از جلو چیزی نمی بینم و همون جور که رو به کمر دراز کشیده بودم گفت به باسنت فشار بیار میخوام از پشت معاینه کنم و منم این کار رو کردم و وقتی از پشت من را معاینه کرد گفت پرده ات سالم است. چطور ممکنه از جلو ندیده باشه در حالی که از پشت پرده را دیده؟ و این را بگوییم که تا به حال با کسی رابطه نداشتم.لطفا من را راهنمایی کنید.ممکنه دکتر دروغ گفته باشند؟ ممکنه دکتر پرده ی من رو از پشت دیده باشد؟

13. kameliia نوشته است: سلام من چند سال پیش انگشتم را در خودم کردم و اون موقعه از روابط و پرده اطلاعی نداشتم و نمی دانم خون امد یا نیامد چند سال بعد به راهنمایی مشاوره مدرسه ام به متخصص مراجعه کردم برای معاینه سالم بودن یا نبودن پرده ام وقتی که دکتر من را معاینه کرد گفت از جلو چیزی نمی بینم و همون جور که رو به کمر دراز کشیده بودم گفت به باسنت فشار بیار میخوام از پشت معاینه کنم و منم این کار رو کردم و وقتی از پشت من را معاینه کرد گفت پرده ات سالم است. چطور ممکنه از جلو ندیده باشه در حالی که از پشت پرده را دیده؟ و این را بگوییم که تا به حال با کسی رابطه نداشتم.لطفا من را راهنمایی کنید.ممکنه دکتر دروغ گفته باشند؟ ممکنه دکتر پرده ی من رو از پشت دیده باشد؟

دوست من ، منظورشون این بوده که در قسمت جلویی پرده شما پارگی وجود نداشته و پشت پردتون رو هم دیدن که سالمید.دکتر متخصص در این مورد اشتباه نمیکنه و دلیلی برای دروغ گفتنش وجود نداشته!! پردتون سالمه.

14. sami22 نوشته است: سلام
    من یه سوال داشتم و همیشه از رفتن پیش پزشک ترس داشتم. من وقتی خودم تو آینه نکاه میکنم  و لبهای کوچک و بزرگ کنار میزنم البته لبهای کوچک خیلی حالت چسبندگی دارند به دهانه واژنم و میبینم که از بالا و پایین انگار با چیزی از بافت عضله بسته شده و فقط یه شکاف وسطش هست و اگر بیشتر به خودم فشار بیارم  اون شکاف بیشتر باز میشه. میخوام بدونم اون قسمت همون بکارته؟؟؟ و یه چیزی مثل برش روی یکی از لبهای کوچکم هست که انگار لب کوچک 2تیکه است میشه یه کم راهنماییم کنید؟؟؟

دوست عزیز
    بارها و بارها اینجا گفته شده که معاینه بکارت توسط خود شخص مردوده و فقط کار دکتر یا ماما هستش
    تازه شما پیش چند تا دکتر که میری نظرات مختلفی میدن چه برسه به اینکه خود شخص بخواد نیگا کنه

15. Ida_ نوشته است:
    kameliia نوشته است: سلام من چند سال پیش انگشتم را در خودم کردم و اون موقعه از روابط و پرده اطلاعی نداشتم و نمی دانم خون امد یا نیامد چند سال بعد به راهنمایی مشاوره مدرسه ام به متخصص مراجعه کردم برای معاینه سالم بودن یا نبودن پرده ام وقتی که دکتر من را معاینه کرد گفت از جلو چیزی نمی بینم و همون جور که رو به کمر دراز کشیده بودم گفت به باسنت فشار بیار میخوام از پشت معاینه کنم و منم این کار رو کردم و وقتی از پشت من را معاینه کرد گفت پرده ات سالم است. چطور ممکنه از جلو ندیده باشه در حالی که از پشت پرده را دیده؟ و این را بگوییم که تا به حال با کسی رابطه نداشتم.لطفا من را راهنمایی کنید.ممکنه دکتر دروغ گفته باشند؟ ممکنه دکتر پرده ی من رو از پشت دیده باشد؟

دوست من ، منظورشون این بوده که در قسمت جلویی پرده شما پارگی وجود نداشته و پشت پردتون رو هم دیدن که سالمید.دکتر متخصص در این مورد اشتباه نمیکنه و دلیلی برای دروغ گفتنش وجود نداشته!! پردتون سالمه.

برام یه سوال پیش اومد
    پشت پرده چیه ؟من نشنیده بوده تا حالا
    میشه یکم بیشتر توضیح بدین؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 14 از 31
رفتن به صفحه :    ... 14 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید