شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 48 ...   

سوال و جواب درباره احتمال بارداری (نزدیکی محافظت نشده)

1. ID_donya نوشته است: سلام.من 92/2/15 از پریود تموم شدم.فرداش با همسرم رابطه محافظت شده داشتم.اما 2/17رابطه بدوم محافظت داشتم.البته فقط پیشابش به من خورد و خارج از واژن تخلیه شد.آیا امکان بارداری وجود دارد؟؟من زیاد اطلاعات ندارم.فقط یک ماهه که ازدواج کردم.از هیچ قرصی هم استفاده نکردم.زمان پریودم هم 28 روزس و طول هر پریودم 7 روزس.لطفا کمکم کنین.خیلی نگرانم.

دوست عزیز
    امکان بارداری در این روز وجود نداره
    اما شما که اول زندگیتون هست و تصمیم بارداری نداری بهتره که از یه روش مطمئن مثل قرص استفاده کنی که هر بار دچار استرس نشی

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. ID_donya نوشته است: سلام.من 92/2/15 از پریود تموم شدم.فرداش با همسرم رابطه محافظت شده داشتم.اما 2/17رابطه بدوم محافظت داشتم.البته فقط پیشابش به من خورد و خارج از واژن تخلیه شد.آیا امکان بارداری وجود دارد؟؟من زیاد اطلاعات ندارم.فقط یک ماهه که ازدواج کردم.از هیچ قرصی هم استفاده نکردم.زمان پریودم هم 28 روزس و طول هر پریودم 7 روزس.لطفا کمکم کنین.خیلی نگرانم.

احتمال بارداري در روز هاي اول تا سوم پس از پايان خون ريزي بسيار كمه حتي نزديك به صفر و با وجود نوع رابطه شما با همسرتون ميشه گفت بارداري در شما منتفي است ولي در ادامه از يك روش جلوگيري مطمئن استفاده كنيد چون اگر اين نوع رابطه را در زوزهاي تخمك گذاري خودتون داشته باشيد احتمال بارداري وجود داره

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. سلام دوستان
    من دیروز گفتم پریود شدم
    یعنی روز دو شنبه ظهر با علایم همیشگی مثل کمر درد و سردرد و انقباض عضلانی لکه بینی داشتم دیروز از صبح تا شب هم با درد زیاد خونریزی شدید داشتم (خونریزی شدید مانند خون پریودی سیاه رنگ و لخته لخته بود)اما از اخر شب دیشب تا حالا نه دردی دارم نه خونریزی فقط لکه بینی جزیی دارم .به نظرتون چرا؟
    بارداری که نیست؟
    میتونه عوارض استفاده از قرص به روش اورژانسی باشه ؟از قرص ال دی استفاده کردم و شش روز پیش از موعد خونریزی دارم یازده روز بعد از استفاده از قرص

4. سلام یه سوال داشتم در صورتی که پرده بکارت پاره نشده باشه و تماس آلت مرد وقت در حد مالش باشه روی آلت زن احتمال بارداری هست؟

آیا استرس و نگرانی بیش از حد دل درد را به همراه دارد در ناحیه زیر شکم ؟

5. 121213 نوشته است: سلام یه سوال داشتم در صورتی که پرده بکارت پاره نشده باشه و تماس آلت مرد وقت در حد مالش باشه روی آلت زن احتمال بارداری هست؟

خير امكان بارداري نيست

6. merseda نوشته است: سلام دوستان
    من دیروز گفتم پریود شدم
    یعنی روز دو شنبه ظهر با علایم همیشگی مثل کمر درد و سردرد و انقباض عضلانی لکه بینی داشتم دیروز از صبح تا شب هم با درد زیاد خونریزی شدید داشتم (خونریزی شدید مانند خون پریودی سیاه رنگ و لخته لخته بود)اما از اخر شب دیشب تا حالا نه دردی دارم نه خونریزی فقط لکه بینی جزیی دارم .به نظرتون چرا؟
    بارداری که نیست؟
    میتونه عوارض استفاده از قرص به روش اورژانسی باشه ؟از قرص ال دی استفاده کردم و شش روز پیش از موعد خونریزی دارم یازده روز بعد از استفاده از قرص

دوست من شما خيلي علاقه دارين كسي به شما بگه بارداريد؟ آخه چرا اين همه استرس شما پريود شديد هزار بار توي همين سايت نوشته اگه قرص ميخوريد عوارض داره خربزه خوردن و پاي لرز نشستنش همينه
    شما باردار نيستيد پريود شديد و اين نوع پريود شدن عوارض قرصه

7. با سلام
    در حين رابطه امكان داره پيش اب بياد و ما متوجه نشيم؟
    احتمال بارداري با پيش اب چند درصد ؟

8. korosh98 نوشته است: با سلام
    در حين رابطه امكان داره پيش اب بياد و ما متوجه نشيم؟
    احتمال بارداري با پيش اب چند درصد ؟

باسلام
    آمدن پیشاب چیزی طبیعی است.
    در هنگام نزدیکی و قبل از خروج منی از بدن مردان مایعی خارج می شود به نام پیشاب.
    در مورد بارداری هم باید گفت بله احتمال وجود دارد .
    اسپرم می تونه در مایع پیشاب وجود داشته باشه و باعث حاملگي زن شود.

9. 121213 نوشته است: سلام یه سوال داشتم در صورتی که پرده بکارت پاره نشده باشه و تماس آلت مرد وقت در حد مالش باشه روی آلت زن احتمال بارداری هست؟

باسلام
    درصورتیکه دخولی صورت نگرفته باشد
    مایع منی هم روی آلت زنانه ریخته نشده باشد
    امکان بارداری وجود ندارد.
    باتوجه به اینکه درد دارید خصوصا در ناحیه زیر شکم نیازه که بررسی بشید از نظر عفونت.

10. سلام من حدود یک تا دوهفته پیش بانامزدم رابطه داشتم در حدی که هیچ دخولی رخ نداد ونامزدم هنوز پرده دارد ومن در این رابطه ارضا نشدم فقط تماس آلت من با وی بدون دخول وجود داشت.ولی نامزدم مدت ده روزه که تاخیر در قاعدگی داره وقبلا تقریبا نامرتب بوده اما نه به این حد.من میترسم که پیش آبم باعث حاملگی شده باشه امکان داره؟
    زمانی که رابطه داشتیم حدودا پنج روز به قاعدگی مونده بود
    این برای آینده زندگیمان بسیار مهمه ممنون پیشاپیش

11. Gart93 نوشته است: سلام من حدود یک تا دوهفته پیش بانامزدم رابطه داشتم در حدی که هیچ دخولی رخ نداد ونامزدم هنوز پرده دارد ومن در این رابطه ارضا نشدم فقط تماس آلت من با وی بدون دخول وجود داشت.ولی نامزدم مدت ده روزه که تاخیر در قاعدگی داره وقبلا تقریبا نامرتب بوده اما نه به این حد.من میترسم که پیش آبم باعث حاملگی شده باشه امکان داره؟
    زمانی که رابطه داشتیم حدودا پنج روز به قاعدگی مونده بود

با سلام
    هنگام رابطه با نامزدت باید بشتر دقت کنی - شاید پیشاب شما در هنگام رابطه روی بدنش ریخته شده باشد.
    با توجه به اینک گفتی پریود نامزدت  قبلا نامنظم بوده احتمال اینکه دوباره هم نامظم باشد وجود دارد
    ولی بهتر است برای اطمینان بیشتر نامزدت تست حاملگی بدهد.

12. سلام.من ماه قبل مشکوک به بارداری بودم ام دفه اول که آزمایش بتا دادم. مثبت ضعیف یعنی 43 بود و گفتن که هفته بعدش تکرارش کن که شدش 2 و گفتن که قطعا منفیه.فروذدین دهم پریود شدم و اردیبهشت یازدهم پریود شدم. اما 2روز طول کشید که روز اول خونریزی و درد خیلی زیاد بود. بعد 2 روز به مدت 2 روز قطع شد و فقط درد بود و بعدش 2روز دیگه دوباره خونریزی داشتم. آیا باردارم؟
    حالام یکم سوزش دارم

13. سلام.اگر سوالات قبل رو کامل مطالعه کنید بارها و بارها اشاره شده که اغاز پریودی=عدم بارداری.شما باردار نیستی.سوزش و اختلال پریودت هم ممکنه به خاطر عفونت باشه بهتره به دکتر مراجعه کنید تا درمان بشید.موفق باشید.

14. mohsen5274 نوشته است: سلام.من ماه قبل مشکوک به بارداری بودم ام دفه اول که آزمایش بتا دادم. مثبت ضعیف یعنی 43 بود و گفتن که هفته بعدش تکرارش کن که شدش 2 و گفتن که قطعا منفیه.فروذدین دهم پریود شدم و اردیبهشت یازدهم پریود شدم. اما 2روز طول کشید که روز اول خونریزی و درد خیلی زیاد بود. بعد 2 روز به مدت 2 روز قطع شد و فقط درد بود و بعدش 2روز دیگه دوباره خونریزی داشتم. آیا باردارم؟
    حالام یکم سوزش دارم

خوب اگه جوابتون دو بوده و الان پریود شدین که بارداری منتفیه
    بهتره به یه متخصص مراجعه تا شما رو از نظر کیست و.... چک کنه

15. سلام دوستان
    من یک ماه دیگه عروسیمه میخواستم بپرسم برای اولین نزدیکی نیاز به جلوگیری هست یا نه؟ و اگر هست به چه ترتیب باید باشه؟
    راستش من خیلی استرس این موضوع رو دارم که به دلیل بی تجربگی به صورت ناخواسته زود بچه دار بشم.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 48 از 132
رفتن به صفحه :    ... 48 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید