شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

سینه سمت چپم خیلی بزرگتر از سینه سمت راستم هست

1. پسری 19 ساله هستم سینه سمت چپم خیلی بزرگتر از سینه سمت راستم هست باید چیکار کنم؟ایا مالش سینه برگترم باعث کوچک شدن سینه ام میشه؟
    ممنون میشم هر چه سریعتر راهنمایی کنید

2. fear72 نوشته است: پسری 19 ساله هستم سینه سمت چپم خیلی بزرگتر از سینه سمت راستم هست باید چیکار کنم؟ایا مالش سینه برگترم باعث کوچک شدن سینه ام میشه؟
    ممنون میشم هر چه سریعتر راهنمایی کنید

سلام

این "خیلی بزرگ بودن پستان چب نسبت به راست" که فرمودید منو مجاب می‌کنه که
    توصیه کنم به متخصص غدد یا متخصص داخلی مراجعه کنید تا در مورد ژنیکوماستی تشخیص گذاشته بشه.

3. ببخشید تعداد سوالام زیاده ولی چون در استانه ازدواجم خیلی استرس دارم
    1-مگه در ژنیکوماستی هر دو سینه بزرگ نمیشه  برای من فقط یکیش؟
    2-متاسفانه 1 ساله به عادت زشت خود ارضایی(استمنا)مبتلام ایا این میتونه دلیلش باشه و با قطع این کار خودش به حالت طبیعی برگرده؟3-الان یه ماه بدنسازی هم میرم وداره سینه هام سفت میشه شکل میگیره میخواستم بدونم این ورزش برام مضر نیست؟4-اگر هم جراحی شدم جای عمل روی سینم میمونه؟

4. سلام.روی کارهای روزمره تون دقت کنید ببینید از دست چپتون جه استفاده هایی میکنید؟ یکی از نزدیکان من تنیس بازه و سینه سمت چپش به این دلیل بزرگتره.با دست چپش راکت میزنه.. بهتره که برید دکتر.

5. fear72 نوشته است: ببخشید تعداد سوالام زیاده ولی چون در استانه ازدواجم خیلی استرس دارم
    1-مگه در ژنیکوماستی هر دو سینه بزرگ نمیشه  برای من فقط یکیش؟
    2-متاسفانه 1 ساله به عادت زشت خود ارضایی(استمنا)مبتلام ایا این میتونه دلیلش باشه و با قطع این کار خودش به حالت طبیعی برگرده؟3-الان یه ماه بدنسازی هم میرم وداره سینه هام سفت میشه شکل میگیره میخواستم بدونم این ورزش برام مضر نیست؟4-اگر هم جراحی شدم جای عمل روی سینم میمونه؟

سلام

1. ژنیکوماستی یه احتماله و اگه در بدنسازی مکمل‌های تجویزی دکتر جکول‌های اون‌جا رو هم مصرف می‌کنی من این احتمال رو بیشتر هم می‌دونم!
    2. خودارضایی اگه افراطی نباشه، از نظر پزشکی عارضه‌ی خاصی نداره و باعث ایجاد این اختلاف سایز نخواهد شد.
    3. در همین بدنسازی اگه شما حرکات مربوط به سینه رو درست انجام ندی اختلاف سایز ایجاد میشه اما این "خیلی" که شما عنوان کردی من هنوز هم احتمال ژنیکوماستی رو کم نمی‌دونم و مجددا هم توصیه می‌کنم تا به متخصص غدد مراجعه کنی تا در این مورد تشخیص بذاره.
    4. جراحی پستان به مهارت جراح شما بستگی داره و عموما آثاری دیده نمیشه.

بد خوابم میاد، شب خوش.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید