شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 47 ...   

سوال و جواب درباره احتمال بارداری (نزدیکی محافظت نشده)

1. Mr_12345 نوشته است: سلام حدودا 3هفته پیش واسه اولین بار نزدیکی داشتم (از مقعد)و نامزدم منیش رو داخل مقعدم ریخت..2هفته پیش بایدپریود میشدم اما تا حالا نشدم آز هم دادم منفی بود،چرا پریودنمیشم؟چیکار کنم پریود شم؟خودم ازکجا متوجه بشم که آزم منفیه؟یعنی چجوری خودم متوجه جواب آز بشم؟لطفاراهنماییم کنید....

اگر جواب آز منفي بوده پس بارداري منتفي است...اطلاعات آز را همين جا تايپ كنيد تا كمكتان كنيم....آز خون براي بارداري بايد حداقل يك هفته پس از رابطه باشد....دليل پريود نشدن شما در صورت عدم بارداري را بايد با مراجعه به پزشك متخصص جويا شويد

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. rejina نوشته است: با عرض سلام مي خوام بدونم  خوردن مايع مني آياضرر دارد يا نه ؟و اشكالي داره اونو به پوست بدن بماليم ؟

به دليل احتمال انتقال بيماري هاي جنسي خوردن آن ضرر دارد با يك سرچ در اينترنت اطلاعات خوبي به دست مياريد.

3. سلام. اگه میشه لطفا جوابه منو اورژانسی بدین، خیلی ممنون میشم.
    من با نامزدم رابطه خفیفه جنسی داشتیم، ایشون احتمال میدن زمانی که دستم به آلتشون خورده کمی خیس بوده(بوسیله منی) هرچند خودم همچین احتمالی نمیدم و فک میکنم دستم خشک بوده در هر صورت دو روز بعد از این رابطه نامزدم مثل دوره های قبلی پریود شدن ولی یک ماه بعد پریود ایشون نامنظم شد یعنی دو روز خونریزی شدید و سه روز خونریزی در حده چند قطره... ایشون بعضی وقتا حالت تهوع دارن بخصوص دمه صبح و این قضیه نگرانمون کرده...ممکنه این موارد بخاطره استرس ایشون باشه؟

خواهشا جوابه منو سریعتر بدین

4. maede_s

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    mash67 نوشته است: سلام. اگه میشه لطفا جوابه منو اورژانسی بدین، خیلی ممنون میشم.
    من با نامزدم رابطه خفیفه جنسی داشتیم، ایشون احتمال میدن زمانی که دستم به آلتشون خورده کمی خیس بوده(بوسیله منی) هرچند خودم همچین احتمالی نمیدم و فک میکنم دستم خشک بوده در هر صورت دو روز بعد از این رابطه نامزدم مثل دوره های قبلی پریود شدن ولی یک ماه بعد پریود ایشون نامنظم شد یعنی دو روز خونریزی شدید و سه روز خونریزی در حده چند قطره... ایشون بعضی وقتا حالت تهوع دارن بخصوص دمه صبح و این قضیه نگرانمون کرده...ممکنه این موارد بخاطره استرس ایشون باشه؟

خواهشا جوابه منو سریعتر بدین

سلام
    در صورتی که ایشون بعد رابطه پریود شدن بارداریشون منتفیه و نامنظمی پریودشون دلیل دیگه ای باید داشته باشه.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. mmtt نوشته است:
    merseda نوشته است: سلام دوستان.من به خاطر ترس از اینکه دست نامزدم به مایع پیش اب اغشته بوده و به الت من کشیده شده از روش اورژانسی استفاده کردم قاعدتن باید بین هفت تا ده روز بعدش خونریزی داشتهب اشم اما اصلن نداشتم .تاریخ پریود اصلی من 22 اردیبهشته .کی باید پریود بشم ؟
    ده روز از خوردن قرصها گذشته اما خونریزی اتفاق نیفتاد.خیلی میترسم

هيج دليلي بر اينكه ده روز پس از مصرف قرص پريود شيد نيست بلكه در بسياري از مواقع پريود حتي به تعويق مي افتد...شما با مصرف قرص بالانس هورموني بدن خود را به هم زديد و زمان پريود شدن شما غير قابل پيش بيني هست
    فقط اگر در زمان درست روش اورژانسي را مصرف كرديد بارداري منتفي است

ممنونم از جوابتون
    من روش اورژانسی را به نظرم صحیح استفاده کردم 4 عدد ال دی 12 ظهر و 4 عدد دیگه دوازده شب فقط چون از اون روز تا حالا داروهای گیاهی زیاد مصرف کردم میترسم اثرش از بین رفته باشه .برا همین استرس دارم .با اینکه ده روز از رابطه گذشته بود من دیروز برا ازمایش رفتم اما دکتر ازمایشگاه گفتم جوابش اصلن قابل اعتماد نیست مگر اینکه یک هفته زا پریودت بگدره و گرنه به منفی بودن جواب اعتمادی نیست منم ازمایش ندادم .رفتم گیش متخصص زنان و موضوع را توضیح دادم اونم گفتم این نوع رابطه بارداری منتفی هست و برام امپول پروژسترون و دو تا قرص دیگه که نمیدونم چی هست تجویز کرد البته گفت در صورتی که روز 22 اردیبهشت که موعد پریودم طبق روال قبل هست پریود نشدم از روز بیست و سوم امپول و قرصها را مصرف کنم  .ولی با اینحال استرس رهام نمیکنه و دارم دیوونه میشم .

6. سلام آقای دکتر 1سوالی داشتم اگر مایع منی برروی باسن دختری با پرده ی بکارت ریخته شود اما به سمت مقعد و آلت تناسلی او برود در حد امکان تمیز شده و بعد از 2 ساعت لباس هایش را عوض و کاملا شستشو ی اطراف  واژن را انجام داده باشد
    و بعد از 1هفته هیچ علائمی دیده نشود  چقدر احتمال بارداری وجود دارد؟؟

7. hamed3 نوشته است: سلام آقای دکتر 1سوالی داشتم اگر مایع منی برروی باسن دختری با پرده ی بکارت ریخته شود اما به سمت مقعد و آلت تناسلی او برود در حد امکان تمیز شده و بعد از 2 ساعت لباس هایش را عوض و کاملا شستشو ی اطراف  واژن را انجام داده باشد
    و بعد از 1هفته هیچ علائمی دیده نشود  چقدر احتمال بارداری وجود دارد؟؟

سلام

وجود بکارت به هیچ عنوان مانع بارداری نخواهد شد دوست من
    بسته به اینکه‌ رابطه در چه روزی از سیکل‌شون بوده احتمال بارداری متفاوته؛ هر چه نزدیکی به اواسط سیکل ماهانه و تایم تخمک‌گذاری نزدیک‌تر بوده این احتمال افزایش خواهد یافت.
    تست بتا مشخص می‌کنه بارداری صورت گرفته یا نه.
    شما در حق خودت (و احتمالا پارتنرت) لطف بزرگی رو می‌کنی اگر که هر گونه رابطه‌ی جنسی رو به بعد از 18 سالگی موکول کنی.

8. من پریود شدم به لطف خدا.
    نوشتم چون خودم خیلی علاقه داشتم بدونم اینایی که ترس از بارداری داشتند چقدرشون بارداریشون اتفاق افتاده

9. سلام من 23 سالمه و با نامزدم در دوره ی تخمک گذاری نزدیکی از مقعد داشتم و ایشون آب منیشونو توی مقعدم خالی کردن و بلافاصله تمیزش کردن در حدی که اصلا با جای دیگه برخورد نکرد من از قرص اووسیز استفاده کردم یکی دوازده ساعت بعد هم یکی دیگه آیا ممکنه باردار شم کی پریود میشم خیلی نگرنم جوابمو بدید

10. سلام.از مقعد تا حالا کسی باردار نشده عزیزم.امکان نداره باردار باشی.بیخودی نگرانی و قرص خوردی.ممکنه به خاطر قرص ها پریودت نا منظم بشه که نگران نباش فقط به خاطر قرص هاست و شما به هیچ وجه باردار نیستی.موفق باشی.

11. ID_mahboobeh نوشته است: سلام من 23 سالمه و با نامزدم در دوره ی تخمک گذاری نزدیکی از مقعد داشتم و ایشون آب منیشونو توی مقعدم خالی کردن و بلافاصله تمیزش کردن در حدی که اصلا با جای دیگه برخورد نکرد من از قرص اووسیز استفاده کردم یکی دوازده ساعت بعد هم یکی دیگه آیا ممکنه باردار شم کی پریود میشم خیلی نگرنم جوابمو بدید

در ادامه نظر دوستمون هم باید بگم بهتره که در رابطه های بعدی حتما از کاندوم استفاده کنید

12. سلام دوستان منم پریودشدم یعنی حامله نیستم فکرنمیکنم لازم باشه دیگه اطلاعات آز رو بنویسم...و باید به محبوبه جان بگم احتمال حاملگیشون صفره باتوجه به اطلاعاتی که تواین مدت بدست آوردم

13. با سلام پس از مصرف قرص های اورژانسی قبل از اینکه 15 روز به پریود اصلیم باقی مانده بعد از 7روز استفاده از روش اورژانسی به مدت 4 روز پریود شدم من هر ماه 12 ام پریوید می شدم علارغم اینکه 6 روز از پریودم گذشته هنوز پریود نشدم ایا احتمال بارداری هست؟ و ایا زمان پریود بر اساس پریود قبلیم محاسبه میشه یا همین که بعد از روش اورژانسی استفاده کردمو خونریزی شد؟ ضمنا احساس من این بود که رنگ خون روشنتر از پریود های قبلیم بود.

14. m_P671 نوشته است: با سلام پس از مصرف قرص های اورژانسی قبل از اینکه 15 روز به پریود اصلیم باقی مانده بعد از 7روز استفاده از روش اورژانسی به مدت 4 روز پریود شدم من هر ماه 12 ام پریوید می شدم علارغم اینکه 6 روز از پریودم گذشته هنوز پریود نشدم ایا احتمال بارداری هست؟ و ایا زمان پریود بر اساس پریود قبلیم محاسبه میشه یا همین که بعد از روش اورژانسی استفاده کردمو خونریزی شد؟ ضمنا احساس من این بود که رنگ خون روشنتر از پریود های قبلیم بود.

پريود شديد پس باردار نيستيد
    روش اورژانسي تا چند دوره ممكنه روز زمان و مقدار خون ريزي تاثير بزاده
    شما باردار نيستيد

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  15. ID_donya

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام.من 92/2/15 از پریود تموم شدم.فرداش با همسرم رابطه محافظت شده داشتم.اما 2/17رابطه بدوم محافظت داشتم.البته فقط پیشابش به من خورد و خارج از واژن تخلیه شد.آیا امکان بارداری وجود دارد؟؟من زیاد اطلاعات ندارم.فقط یک ماهه که ازدواج کردم.از هیچ قرصی هم استفاده نکردم.زمان پریودم هم 28 روزس و طول هر پریودم 7 روزس.لطفا کمکم کنین.خیلی نگرانم.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 47 از 132
رفتن به صفحه :    ... 47 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید