شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

احتمال بارداری با وجود قاعدگی

1. سلام و خسته نباشید:

من دو روز قبل از پریودم رابطه کنترل شده ای با کاندوم داشتم. پس از یک بار انزال همسرم که از سالم بودن کاندوم مطمئن هستم یک رابطه بدون دخول در حد مالش داشتیم. دقیقا دو روز بعد و در زمان همیشگی پریود شدم. نمی دونم با وجود این اطمینان چرا باز هم استرس دارم. دو بار هم تست بی بی چک گرفتم که منفی بود. آیا احتمال بارداری وجود داره با این توصیفات؟ ممنونم.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. سلام دوست عزیز.با این توصیفات شما احتمال بارداری وجود نداره.شما پریودت که مثل همیشه بوده.از سالم بودن کاندوم هم که مطمینی.بی بی چک هم منفی بوده پس جای نگرانی نیست.موفق باشید.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. Ms_sabineh نوشته است: سلام و خسته نباشید:

من دو روز قبل از پریودم رابطه کنترل شده ای با کاندوم داشتم. پس از یک بار انزال همسرم که از سالم بودن کاندوم مطمئن هستم یک رابطه بدون دخول در حد مالش داشتیم. دقیقا دو روز بعد و در زمان همیشگی پریود شدم. نمی دونم با وجود این اطمینان چرا باز هم استرس دارم. دو بار هم تست بی بی چک گرفتم که منفی بود. آیا احتمال بارداری وجود داره با این توصیفات؟ ممنونم.

سلام دوست عزیز

شروع قاعدگی=عدم بارداری

نگران نباشید شما باردار نیستید.

موفق باشید.

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  4. سلام دوست عزیز

زمانی بارداری رخ میده که دخول صورت گرفته باشه و مایع منی که حاوی اسپرم هست در داخل واژن تخلیه گردد که با این تواصیف شما این اتفاق نیفتاده همچنین در زمان معین و موردنظر هم عادت ماهانه ی شما صورت گرفته است که این موضوع و از آن مهمتر جواب منفی بی بی چک بر عدم احتمال بارداری شما دلالت میکند پس دیگه نگرانی نداشته باشین...........

5. سلام من حدود 2ماه پیش با نامزدم  رابطه داشتم بدون دخول و اینکه مایع منی رو روی پای من ریختن و من همون موقع پام شستم اما یک تیکه مونده بود رو پام و همون موقع اون به لباس زیرم زدم،1ماه بعد بی بی چک گرفتم منفی بود و فرداش پریود شدم به موقع!!!ولی الان تو پریود دوم 1هفته از پریودام گذشته.باز هم بی بی چک گرفتم منفی بود.آیا احتمال بارداری هست؟

6. Mr_sanaz نوشته است: سلام من حدود 2ماه پیش با نامزدم  رابطه داشتم بدون دخول و اینکه مایع منی رو روی پای من ریختن و من همون موقع پام شستم اما یک تیکه مونده بود رو پام و همون موقع اون به لباس زیرم زدم،1ماه بعد بی بی چک گرفتم منفی بود و فرداش پریود شدم به موقع!!!ولی الان تو پریود دوم 1هفته از پریودام گذشته.باز هم بی بی چک گرفتم منفی بود.آیا احتمال بارداری هست؟

با درود
    فكر كنم در اين سايت بيشتر از 1000 بار اشاره شده كه پريود شدن نشونه ي عدم بارداريه. جابجا شدن تاريخ پريود هر دليلي ميتونه داشته باشه.
    ضمنا شما گفتيد 1 ماه بعد از نزديكي پريود شديد. مگر سيكلتون چند روزست؟ همينطور بگيد نزديكيتون چندمين روز سيكلتون بوده.

7. تازه پریود تموم شده بود

8. من باکره هستم و رابطه ای محافظت نشده داشتم  و منی به واژن نرسید اگرم رسیده باشد که احتمال آن خیلی کم است در حد یک قطره بوده. با 10 روز تاخیر پریود شدم  و قبل از پریودمم چند بار از بی بی چک استفاده کردم که  جواب منفی بود.ولی با گذشت  12 روز از اتمام پریودم  هنوز سینه هایم درد می کند و زیر دلم  نبض می زند.آیا من باردارم؟چون درد سینه را دارم خیلی نگرانم.خون حاصل از لانه گزینی چقدر است و چند روز طول می کشد؟آیا لازم است آزمایش دهم؟

9. nk6666 نوشته است: من باکره هستم و رابطه ای محافظت نشده داشتم  و منی به واژن نرسید اگرم رسیده باشد که احتمال آن خیلی کم است در حد یک قطره بوده. با 10 روز تاخیر پریود شدم  و قبل از پریودمم چند بار از بی بی چک استفاده کردم که  جواب منفی بود.ولی با گذشت  12 روز از اتمام پریودم  هنوز سینه هایم درد می کند و زیر دلم  نبض می زند.آیا من باردارم؟چون درد سینه را دارم خیلی نگرانم.خون حاصل از لانه گزینی چقدر است و چند روز طول می کشد؟آیا لازم است آزمایش دهم؟

با توجه به نوع رابطه و پریودیتون امکان بارداری نیست
    درد گرفتن سینه نمیتونه نشانه قطعی بارداری باشه
    نیازی به انجام آزمایش ندارید چون باردار نیستید

10. با سلام دوست عزیز

چندین بار تا حالا بحث شد که قاعدگی بعد از رابطه جنسی نشانه ی عدم بارداریه پس با توجه به این و گفته های شما احتمال باردار بودن شما تقریبا وجود نداره یا خیلی خیلی کمه پون در زمان نزدیکی اگه اسپرم وارد واژن و سپس رحم بشه اگه در زمان تخمک گذاری باشه و بتونه با تخمک جفت بشه که لقاح صورت میگیره و فرد باردار میشه اما اگه اسپرم وارد نشه یا در زمان تخمک گذاری نباشه چون تخمکی نیست که با آن جفت شود یا اسپرمی وجود نداره که تخمک باهاش جغت شه پس لقاح صورت نمیگیره و تخمک بصورت خونریزی در قالب قاعدگی رها میشه...
    پس با این تواصیف امکان بارداری شما وجود نداره....

11. Mr_sanaz نوشته است: سلام من حدود 2ماه پیش با نامزدم  رابطه داشتم بدون دخول و اینکه مایع منی رو روی پای من ریختن و من همون موقع پام شستم اما یک تیکه مونده بود رو پام و همون موقع اون به لباس زیرم زدم،1ماه بعد بی بی چک گرفتم منفی بود و فرداش پریود شدم به موقع!!!ولی الان تو پریود دوم 1هفته از پریودام گذشته.باز هم بی بی چک گرفتم منفی بود.آیا احتمال بارداری هست؟

سلام دوست عزیز

همونطور که سابر دوستان هم توضیخح دادن پریود شدن و وقوع قاعدگی بعد از نزدیکی دلیل محکم و مستند برای اثبات عدم بارداری هست چون همونطور که در چپست قبلیم در جواب دوست عزیز دیگرمون خدمتتون عرض کردم که جریان قاعدگی به چه ترتیب هست پس با این تواصیف و توضیحات خودتون احتمال بارداریتون تقریبا صفره...
    ریختن مقداری از منی روی پا یا قسمتهای دیگر بدن مهم نیست به شرط اینکه وارد واژن نشود وگرنه امکان بارداری در اثر ریختن منی روی پا وجود نداره ...
    بغدشم شما که میفرمایید بی بی چک تون هم منفی بوده پس دیگه نگران نباشین
    برو حالشو ببر ....
    موفق و خوشحال باشین....

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید