شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

بیرون آمدن کلیتوریس

1. سلام خسته نباشيد از سايتتون ممنونم
    . مطالب ها را خواندم ولي جواب سوالم راپيدا نکردم (متوجه نشدم)
    مجرد هستم بدون رابطه حدود 13 ساله دچار بيماري شدم به پزشک مراجعه کردم ولي فائده نداشت!
    علائم!
    1.درد کمر- درد پهلو به زير شکم-درد ران و لگن-درد استخوان بدن.
    2.ترشح سفيد و زرد-گاهي غليظ و چرک مانند(گاهي زياد گاهي کم)
    .3.ورم لبه بزرگ طوري که لبه هاي کوچک و کليتوريس بيرون آمده پوستی ضخيم و تيره رنگ شده
    .4.نامنظم بودن پريود از 4-5روزتا 6 ماه تاخير بدون درد و احساس
    .5.گاهي تب-بي حالي سستي در بدن و عطش زياد
    .6. کدري ادرار و بوي تند و سوزش ادرار
    درماني که انجام شد!
    1.انواع آنتي بیوتيک-پماد (تجويز پزشک).
    .2.شستن با آب نمک و آب و سرکه
    3.خوردن دم کرده آويشن وخوردن بعد غذا وناشتا يه حبه سیر خام (بلعیدن).
    فائده اي نداشت!2 بار سونوگرافي انجام دادم مشکلي نبود لوله ها بدون چسبندگي!
    1.بيماري من چيه ؟
    2.درماني دارد؟
    ديگه نميتونم برم دکتر خسته شدم!يکي راهنماييم کنه  از ترس تمام خواستگارام و رد کردم واين رد کردن باعث شد خانوادم با من در گير شوند!ممنون ميشم راهنماييم کنيد.

2. سلام دوست عزیز.تا جایی که من اطلاع دارم تیرگی ادرار و ترشح نشان از عفونت قارچی داره
    که با مصرف یه دوره قرص برطرف میشه و اما تاخیر در قاعدگی میتونه نشان از کیست و تخمدان ضعیف باشه.
    موهای  زائد روی صورت و اطراف سینه دارید؟ اگه داشته باشید
    ازمایش هورمون بدید شاید از لحاظ هورمونی هم مشکل داشته باشید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. سلام دوست عزیز. به نظرم دکترتون رو عوض کنید و یه دکتر خوب و قدیمی با تجربه پیدا کنید. خیلی از این علائمی که شما گفتید قابل بررسی و درمان های موثر هستن.

این دردهایی که گفتید حتی در لگن و ران و... چطوریه؟ همیشگیه؟ یا گاهی میگیره ول میکنه؟
    پیش که دکتر مغزو  اعصاب هم برید

بیرون زدگی لبه ها و بزرگی اون که مشکل نیست اصلا! من زیاد شنیدم که میگن اینطوریه. اونقدر شایع بود که من ترسیدم که نکنه من اینطوری نیستم یه مشکلی دارم!!

خواستگاراتو برا چی رد میکنی؟؟؟!!!
    نکن این کارارو !!

الان با خیلی مسائل پیچیده تر هم میشه زندگی کرد و بچه دار هم شد. البته ایشالا برا شما چیز خاصی نباشه.

خود من اونقدر مشکل دارم که... اگه میخواستم مثل شما با خودم تا بکنم که الان دیگه هیچی...
    درکت میکنم. میدونم آدم چه حسی پیدا میکنه.

4. سلام از اینکه راهنماییم کردین دلدلریم دادین ممنونم .
    دردایی که گفتم در لگن و ران گاهی حدود یک تا نیم ساعت درد دارم بعد عادی میشه و دوباره شروع میشه!در ضمن داروهای ضد قارچ دکترم تجویز کرده فائده
    نداشت!خواستگارام ورد میکنم چون از این بیماری رنج میبرم و میترسم اگه بفهمه ترکم کنه یا اینکه تهمت گناه بهم بزنه یا اگرم براش مهم نباشه از طریق من به این
    بیماری مبتلا بشه برا بچه دار شدن مشکل داشته باشیم اون وقت عذاب وجدان میگیرم .راهنمایی دیگری دارین ممنون میشم بگید.برای جوان اقوامتون آرزوی سلامتی و
    طول عمر دارم انشااله هر چه زودتر به آغوش خانوادش برگرده آمین.

5. با سلام.. با توجه به گفته هاتون پیشنهاد می کنم به یه روانشناس مراجعه بفرمایید..
    اینطور که به نظر می آد مسائل روانی در حاد کردن مشکل شما می تونه موثر باشه

6. سونو از لگن هم انجام دادی ؟ برای بررسی عفونت لگنی؟

7. سلام دوست من:
    نگران نباشید مشکلتون اونقدر جدی نیست مطمین باشید تاخیر در قاعدگی چیزی نیست که بخواد موجب نگرانی شما بشه فکر می کنم در صدی از مشکلاتتون به خاطر روحیه خودتون و تلقین باشه آرامش خودتون رو حفظ کنید و به یک دکتر خوب مراجعه کنید و شک نکنید که مشکلتون حل میشه
    مشکلی نیست که آسان نشود مرد باید که هراسان نشود

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید