شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 46 ...   

سوال و جواب درباره احتمال بارداری (نزدیکی محافظت نشده)

1. سلامو من دو هفته پیش و 13روز بعد از آخرین رابطه مشکوکم با نامزدم یک آزمایش بتا دادم و شد 43 اما دکتر گفتش که باید هفته بعدش تکرار کنی.هفته قبل که تکرار کردم،شدش 2 و دکتر گفتش که قطعا منفیه و آزمایش ادرارم منفی شد اما چهارشنبه که پریود شدم امروز صب بعد از 2 روز خونریزی بطور کامل قطع شده.روز اولم خونریزیم شدید و دردمم زیاد بود.آیا این لانه گزینیه؟ یعنی باردارم؟

2. نه امکانش نیس وقتی آزمایشتم حتی منفیه

3. mohsen5274 نوشته است: سلامو من دو هفته پیش و 13روز بعد از آخرین رابطه مشکوکم با نامزدم یک آزمایش بتا دادم و شد 43 اما دکتر گفتش که باید هفته بعدش تکرار کنی.هفته قبل که تکرار کردم،شدش 2 و دکتر گفتش که قطعا منفیه و آزمایش ادرارم منفی شد اما چهارشنبه که پریود شدم امروز صب بعد از 2 روز خونریزی بطور کامل قطع شده.روز اولم خونریزیم شدید و دردمم زیاد بود.آیا این لانه گزینیه؟ یعنی باردارم؟

يك- اگر شك داريد براي بار سوم آزمايش بدين
    دو- جواب آزمايش دوم قابل قبول تر است
    سه-خونريزي با درد يعني پريود چه دو روز خونريزي چه هفت روز
    چهار- پريود = عدم بارداري

4. mohsen5274 نوشته است: سلامو من دو هفته پیش و 13روز بعد از آخرین رابطه مشکوکم با نامزدم یک آزمایش بتا دادم و شد 43 اما دکتر گفتش که باید هفته بعدش تکرار کنی.هفته قبل که تکرار کردم،شدش 2 و دکتر گفتش که قطعا منفیه و آزمایش ادرارم منفی شد اما چهارشنبه که پریود شدم امروز صب بعد از 2 روز خونریزی بطور کامل قطع شده.روز اولم خونریزیم شدید و دردمم زیاد بود.آیا این لانه گزینیه؟ یعنی باردارم؟

چه اصراری داری بگی بارداری عزیزم .دوبار جواب منفی یعنی عدم بارداری تازه خون لانه گزینی در حد خیلی خفیف هست و لکه بینی نه مثل خونریزی پریود

5. آخه دوره پریودی 2روز طول بکشه؟حالام خیلی درد دارم. اما هیچ خونی نمیاد. بخاطر این اینقد میترسم

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. استرست را کاملن درک میکنم .به نظرم بهترین راه حل اینه الان بلند بشی وبری پیش متخصص زنان و مشکلت را درمیان بزاری تا خیالت راحت بشه .خود من پریود اینجوره روز اول لکه بینی روز دوم و سوم شدید روز چهارم هیچ خونریزی ندارم اصلن روز پنجم دوباره شدید ششم و هفتم هم لکه بینی بسیار خفیف .برو به نرم چایی با زنجبیل و دارچین غلیط درست کن بخور من هر وقت خونریزیم اذیتم میکنه و نمیاد میخورم و مشکل حل میشه .

7. بچه ها من با نامزدم روز سه شنبه ی هفته ی پیش ارتباط سطحی داشتم که درست تو روز 13 پریودم بود ، و در سطح مالش(بدون انزال برای ایشون ) که لباس زیر تنش بود ، بعد ایشون چون می دونست من استرس دارم آلتشون رو نشون داد و فشار داد گفت ببین من اصلا پیشاب ندارم . بعد از مدتی با همون دست تماس سطحی با سطح واژن من داشت.

از اونجایی که به گفته ی دوستان اسپرم 4 ساعت در محیط بیرون زنده می مونه و باکرگی هم جلوگیری از بارداری نمی کنه و ترشحات من اسپرم رو جذب می کنه من حامله ام ! الان سه شب هست که دارم از فکر بالا می آرم و گریه می کنم.

نامزدم بهم قرص های سیتالوپرام داده تا استرسم بخوابه ولی اونم بالا میارم ، چیکار کنم؟ اینجا کسی دکتر هست . تو رو خدا یخ دکتر جواب بده

8. سلام  خسته نباشید
    آخرین تاریخ پریود من 18/12/1391 بود و در دوره بعدی یعنی 18/1/92  تا امروز که 14/2/92  می باشد پریود نشدم .من در تاریخ 12/1/92 نزدیکی بدون جلوگیری داشتم  ولی زمانی بود که تخمک گذاری رخ نمی دهد.وقتی پریودم به تعویق افتاد چند بار بیبی چک استفاده کردم ولی منفی بود.در همین دوره  که پریودم عقب افتاده بود به خاطر  سونوگرافی که قبلا دکتر برای چکاو کیست نوشته بود سونو داخلی دادم و سونو یک کیست  16*25 در سمت راست تخمدان تشخیص داد که دکتر گفت چون از تاریخ پریود گذشته احتمال اینکه کیست نباشد و حامله باشی هست و در روز 10 بعد از تاریخ پریودم آزمایش خون دادم ولی باز منفی بودیعنی وضعیت آن 10 بود حدود 10 روز پیش دوباره آزمایش دادم ولی weakly positive  بود. آزمایشم را پیش دکتر بردم و برایم آزمایش تیتر نوشت و تیترم 30 بود دکتر گفتن 2 روز بعد مجدد آزمایش تیتر بدهم و بار دوم تیترم 75 بود .از همان تاریخ پریود زیر دلم درد می کند مثل زمان پریودی.شما من را راهنمایی کنید احتمال حاملگی هست و یا حاملگی خارج از رحم  و یا تشخیص شما چیست؟

9. maryam199 نوشته است: بچه ها من با نامزدم روز سه شنبه ی هفته ی پیش ارتباط سطحی داشتم که درست تو روز 13 پریودم بود ، و در سطح مالش(بدون انزال برای ایشون ) که لباس زیر تنش بود ، بعد ایشون چون می دونست من استرس دارم آلتشون رو نشون داد و فشار داد گفت ببین من اصلا پیشاب ندارم . بعد از مدتی با همون دست تماس سطحی با سطح واژن من داشت.

از اونجایی که به گفته ی دوستان اسپرم 4 ساعت در محیط بیرون زنده می مونه و باکرگی هم جلوگیری از بارداری نمی کنه و ترشحات من اسپرم رو جذب می کنه من حامله ام ! الان سه شب هست که دارم از فکر بالا می آرم و گریه می کنم.

نامزدم بهم قرص های <a>سیتالوپرام</a> داده تا استرسم بخوابه ولی اونم بالا میارم ، چیکار کنم؟ اینجا کسی دکتر هست . تو رو خدا یخ دکتر جواب بده

کی بهت گفته حامله ای؟

10. maryam199 نوشته است: بچه ها من با نامزدم روز سه شنبه ی هفته ی پیش ارتباط سطحی داشتم که درست تو روز 13 پریودم بود ، و در سطح مالش(بدون انزال برای ایشون ) که لباس زیر تنش بود ، بعد ایشون چون می دونست من استرس دارم آلتشون رو نشون داد و فشار داد گفت ببین من اصلا پیشاب ندارم . بعد از مدتی با همون دست تماس سطحی با سطح واژن من داشت.

نامزدم بهم قرص های <a>سیتالوپرام</a> داده تا استرسم بخوابه ولی اونم بالا میارم ، چیکار کنم؟ اینجا کسی دکتر هست . تو رو خدا یخ دکتر جواب بده

دوست عزیز
    با توجه به نوع رابطه شما بارداری امکان پذیر نیست
    احتایج به ترسیدن و استرس و خوردن قرص نیست

11. سلام مجدد
    از دوستان گرامی خواهش میکنم به این سوال جواب بدند تا بتونم مشورت درست به دوستم بدم
    برای بار دوم سوال را میپرسم
    ممنون میشم تمام دوستان نظر بدند و با یک نظر نمیتونم به نتیجه ای برسم

در مورد رابطه مقعدی و پزشک قانونی یک سری مطلب خوندم دوست داشتم از شما دوستان گرامی هم بپرسم
    اینکه اگر بر فرض مثال کسی یکبار رابطه مقعدی اونم به اندازه ورود خیلی کم آلت (در حدود 3 یا نهایتا4 سانت) با کاندوم بدون هیچ درد و فشاری بر مفعول داشته باشه این رابطه در بلند مدت و توسط پزشکی قانونی قابل فهمه؟یا بعد از گذشت چند وقت از زمان انجامش به کل اثرش از بین میره؟
    اینا کسی ازم پرسیده بود و دوست دارم جوابشو دقیق بگم
    ممنون

12. m885 نوشته است: سلام مجدد
    از دوستان گرامی خواهش میکنم به این سوال جواب بدند تا بتونم مشورت درست به دوستم بدم
    برای بار دوم سوال را میپرسم
    ممنون میشم تمام دوستان نظر بدند و با یک نظر نمیتونم به نتیجه ای برسم

در مورد رابطه مقعدی و پزشک قانونی یک سری مطلب خوندم دوست داشتم از شما دوستان گرامی هم بپرسم
    اینکه اگر بر فرض مثال کسی یکبار رابطه مقعدی اونم به اندازه ورود خیلی کم آلت (در حدود 3 یا نهایتا4 سانت) با کاندوم بدون هیچ درد و فشاری بر مفعول داشته باشه این رابطه در بلند مدت و توسط پزشکی قانونی قابل فهمه؟یا بعد از گذشت چند وقت از زمان انجامش به کل اثرش از بین میره؟
    اینا کسی ازم پرسیده بود و دوست دارم جوابشو دقیق بگم
    ممنون

باسلام
    تعجب میکنم چطور ممکن است رابطه مقعدی بدون درد و فشاری صورت گرفته باشد آن هم با استفاده از کاندوم -آن هم با  دخول 3 الی 4 سانت آلت
    معمولا در اثر رابطه با توجه به پارگی رگهای خونی اطراف مقعد -
    بعد از انجام نزدیکی اطراف مقعد دچار کبودی  می شود  و براحتی قابل تشخیص است که فرد قبلا رابطه مقعدی داشته است یا خیر
    البته در صورت ترک آن با مرور زمان امکان از بین رفتن کبودی حاصله وجود دارد ولی زمان بسیاری را می طلبد.

13. سلام حدودا 3هفته پیش واسه اولین بار نزدیکی داشتم (از مقعد)و نامزدم منیش رو داخل مقعدم ریخت..2هفته پیش بایدپریود میشدم اما تا حالا نشدم آز هم دادم منفی بود،چرا پریودنمیشم؟چیکار کنم پریود شم؟خودم ازکجا متوجه بشم که آزم منفیه؟یعنی چجوری خودم متوجه جواب آز بشم؟لطفاراهنماییم کنید....

14. سلام دوستان.من به خاطر ترس از اینکه دست نامزدم به مایع پیش اب اغشته بوده و به الت من کشیده شده از روش اورژانسی استفاده کردم قاعدتن باید بین هفت تا ده روز بعدش خونریزی داشتهب اشم اما اصلن نداشتم .تاریخ پریود اصلی من 22 اردیبهشته .کی باید پریود بشم ؟
    ده روز از خوردن قرصها گذشته اما خونریزی اتفاق نیفتاد.خیلی میترسم

15. merseda نوشته است: سلام دوستان.من به خاطر ترس از اینکه دست نامزدم به مایع پیش اب اغشته بوده و به الت من کشیده شده از روش اورژانسی استفاده کردم قاعدتن باید بین هفت تا ده روز بعدش خونریزی داشتهب اشم اما اصلن نداشتم .تاریخ پریود اصلی من 22 اردیبهشته .کی باید پریود بشم ؟
    ده روز از خوردن قرصها گذشته اما خونریزی اتفاق نیفتاد.خیلی میترسم

هيج دليلي بر اينكه ده روز پس از مصرف قرص پريود شيد نيست بلكه در بسياري از مواقع پريود حتي به تعويق مي افتد...شما با مصرف قرص بالانس هورموني بدن خود را به هم زديد و زمان پريود شدن شما غير قابل پيش بيني هست
    فقط اگر در زمان درست روش اورژانسي را مصرف كرديد بارداري منتفي است

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 46 از 132
رفتن به صفحه :    ... 46 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید