شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 45 ...   

سوال و جواب درباره احتمال بارداری (نزدیکی محافظت نشده)

1. دوستای گلم من از این نمی ترسم که پیشاب به طور مستقیم باهام در تماس بوده چون ایشون لباس زیر تنشون بوده ( انزالی نداشتند) فقط از این می ترسم که نکنه دست ایشون که به آلتشون زده شده بعد از چند دقیقه یک برخورد با سطح آلت من داشته ! ( ایشون خودشون می گن تا حالا پیشابشون رو ندیدند و آلتشون خشک بود ) ممکن است پیشاب چون کم است ندیده باشند ؟ یعنی همون رطوبت پیشاب واسه حامله شدن در روز های حساس کافیه؟

تو رو خدا دقیق جواب بدید ، صبح از فکر زیاد خون بالا آوردم

2. مریم جان همین مضشکل رو منم دارم که دوستان گفتند صد درصد منفی هست و اصلن امکان بارداری وجود نداره .البته من نمیدونم دوستان طبق تجربیاتشون توی این سایت این حرف را زدند و دکتر هم تایید میکنه این موضوع را یا اینکه تخصص خاصی دارند .بهر حال از جوابگویشون ممنونم

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. سلام. من خيلي تعجب ميكنم كه بعضي از آقايون ميفرمايند ما پيشاب خودمون رو نديديم، آخه چطور ممكنه.... همين كه يكم تحريك بشي و هوس داشته باشي، مايع سفيدرنگ كه همان پيشاب هستش به راحتي از آلت تناسلي بيرون مياد و كاملا واضح هست.
    من خودم با نامزدم مرتب رابطه دارم و از آنجايي كه دخولي انجام نميشه، ما به صورت لاپايي همديگر رو ارضا ميكنيم كه آلت تناسليمون با هم تماس مستقيمي داره و به پيشابمم توجه اي نميكنم اما هنگام انزال خودم رو از نامزدم دور ميكم.

4. البته اينم اضافه كنم من قبلا روي مسئله پيشاب و احتمال بارداري خيلي خيييييلي حساس و وسواس بودم و زندگيم برام جهنم شده بود و بعد ها من و نامزدم تصميم گرفتيم كه واقع بينانه تر با اين مسئله روبه رو بشيم و بعد از كلي مطالعه و .... به اين نتيجه رسيديم كه فقط 2 عامل باعث بارداري ميشه: يكي اينكه مني در واژن كامل تخليه بشه و ديگري اينكه مايع پيشاب بعد از يك بار انزال با واژن تماس داشته باشه. بنابراين پيشاب قبل از انزال خاصيت باروري چنداني نداره .

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  5. دوست عزیز و همیار عزیز سایت ، من خودم 23 سالم هست و تا حالا پیشاب خودم رو ندیدم ، با کمی مطالعه ی سایت های مختلف متوجه می شدی که مقدار پیشاب و زمان ترشح آن در مردها ی مختلف متفاوت است. در بعضی ها ممکن است که اینقدر کم باشد که نتونه به دهانه ی آلت برسه و در بعضی از مردها چند لحظه ی کوتاه قبل از انزال ترشح می شود و آقایان متوجه آن نمی شوند! در بعضی آقایان هم با کمی تحریک از آنها پیشاب ترشح می شود !

البته در قسمت دوم با شما موافق هستم ، هر چند بعضی ها معتقد هستند با وجود ادرار بین انزال ها هم ممکن است پیشاب حاوی اسپرم باشد ولی با توجه به عدم دخول احتمالش نزدیک صفره !http://goaskalice.columbia.edu/pregnant-pre-cum این سایت دانشگاه کلمبیا است که میگه ادرار باعث شسته شدن اسپرم می شه و پیشاب دیگر حاوی اسپرم نیست ! ولی خب در بعضی منابع دیگه مطلب های متفاوتی خوندم !

****البته مریم جان من خودم هم دارای وسواس فکری شدم از بس به پیشاب فکر کردم و برام شده یک کابوس از بس تو این سایت اومدم ! برای همین از یک دکتر یا کاربر حرفه ای که تو سایت هست می خوام جوابت رو بده !

6. soozheh نوشته است: دوست عزیز و همیار عزیز سایت ، من خودم 23 سالم هست و تا حالا پیشاب خودم رو ندیدم ، با کمی مطالعه ی سایت های مختلف متوجه می شدی که مقدار پیشاب و زمان ترشح آن در مردها ی مختلف متفاوت است. در بعضی ها ممکن است که اینقدر کم باشد که نتونه به دهانه ی آلت برسه و در بعضی از مردها چند لحظه ی کوتاه قبل از انزال ترشح می شود و آقایان متوجه آن نمی شوند! در بعضی آقایان هم با کمی تحریک از آنها پیشاب ترشح می شود !

البته در قسمت دوم با شما موافق هستم ، هر چند بعضی ها معتقد هستند با وجود ادرار بین انزال ها هم ممکن است پیشاب حاوی اسپرم باشد ولی با توجه به عدم دخول احتمالش نزدیک صفره !http://goaskalice.columbia.edu/pregnant-pre-cum این سایت دانشگاه کلمبیا است که میگه ادرار باعث شسته شدن اسپرم می شه و پیشاب دیگر حاوی اسپرم نیست ! ولی خب در بعضی منابع دیگه مطلب های متفاوتی خوندم !

****البته مریم جان من خودم هم دارای وسواس فکری شدم از بس به پیشاب فکر کردم و برام شده یک کابوس از بس تو این سایت اومدم ! برای همین از یک دکتر یا کاربر حرفه ای که تو سایت هست می خوام جوابت رو بده !

نظريه غير علمي:
    دليل اكثر سوالات در اين سايت كه خودم هم مبتلا شده بودم بهش دليلش "وسواس" هست
    طرف يه مقداري شك داره مياد چنتا از سوال و جواب ها رو كه ميبينه ترس برش ميداره و حساس ميشه و فكر ميكنه باردار شدن كار بسيار راحتيه .

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  7. سلام
    من دیروز با نامزدم رابطه مقعدی داشتم.نامزدم از کاندوم استفاده کرده بود اما بعد از اینکه اب منی خارج شد متوجه پارگی کاندوم شدیم.قبل از دخول از پشت و امدن اب منی هم چند بار الت نامزدم با واژن من برخورد داشت امکان داره پیش منی به واژنم برخورد داشته باشه؟البته بعد از دخول سریع رفتم خودم رو شستشو دادم اما این قضیه نگرانمون کرده .دیروز  7 ساعت بعد از رابطه ا عدد قرص اووسیز خوردم و 12 ساعت بعد هم ا عدد دیگه.میخواستم ببینم احتمال بارداری هست؟
    اخرین بار 15 فروردین پریود شدم معمولا دوره پریود هام بین 31 تا 35 روزه.رابطمون توی زمانی بوده امکان بارداری بیشتر باشه؟

8. tar1993 نوشته است: سلام
    من دیروز با نامزدم رابطه مقعدی داشتم.نامزدم از کاندوم استفاده کرده بود اما بعد از اینکه اب منی خارج شد متوجه پارگی کاندوم شدیم.قبل از دخول از پشت و امدن اب منی هم چند بار الت نامزدم با واژن من برخورد داشت امکان داره پیش منی به واژنم برخورد داشته باشه؟البته بعد از دخول سریع رفتم خودم رو شستشو دادم اما این قضیه نگرانمون کرده .دیروز  7 ساعت بعد از رابطه ا عدد قرص اووسیز خوردم و 12 ساعت بعد هم ا عدد دیگه.میخواستم ببینم احتمال بارداری هست؟
    اخرین بار 15 فروردین پریود شدم معمولا دوره پریود هام بین 31 تا 35 روزه.رابطمون توی زمانی بوده امکان بارداری بیشتر باشه؟

باسلام
    با توجه به دخول از مقعد و استفاده از کاندوم فکر نکنم بادراری در میان باشد.
    درصورت پارگی کاندوم با توجه به اینکه مقدار پیشاب معمولا  کم  و دخولی هم از جلو صورت نگرفته است پس باداری در کار نیست.

9. سلام نامزدم 29 اسفند پریود شد به گفته ی خودش باید روز 1 اردیبهشت پریود میشده در روز 2 یه رابطه ی حفاظت نشده داشتیم یعنی دستمال کاغذی آلوده به واژنشون خورده اما هیچ دخولی صورت نگرفته الان 4 روزه که پریود نشده احتمال بارداری زیاده؟
    با سلام آقای دکتر یک هفته میگذزه اما نامزدم پریود نشدن!اگه آزمایش بدیم الان مشخص میشه؟مشکلی داره اگه چند روز دیگه صبر کنیم بعد بریم؟
    بازم سلام اقای دکتر شرمنده دوباره مزاحم شدم.نامزدم حاضر به انجام آزمایش نشد اما دو بار ست بی بی چک استفاده کرد یکی عصر یکی دیگه صبح زود هر دوبارم منفی بود دیروز چند لکه خون دید فکر کرد پریود شده اما امروزم روز 11 هست که پریود نمیشه یعنی بارداره؟

10. ای خدا
    من اینبار رابطه ی بدون دخول و بدون انزال در حد معاشقه با لباس زیر داشتم ولی تا میام سرم رو رو بالشت بذارم میگم نکنه دستم آغشته به پیشاب بوده و نامزدم حامله شده ! این پیشاب لعنتی چیه که من تاحالا ندیدمش ! در حد یک رطوبته که قابل دیدن نیست !
    دلم می خواد خودم رو بکشم ، چند روزه هیچی نمی تونم بخورم ! من دیوونم

11. amir6990 نوشته است: ای خدا
    من اینبار رابطه ی بدون دخول و بدون انزال در حد معاشقه با لباس زیر داشتم ولی تا میام سرم رو رو بالشت بذارم میگم نکنه دستم آغشته به پیشاب بوده و نامزدم حامله شده ! این پیشاب لعنتی چیه که من تاحالا ندیدمش ! در حد یک رطوبته که قابل دیدن نیست !
    دلم می خواد خودم رو بکشم ، چند روزه هیچی نمی تونم بخورم ! من دیوونم

آآآآآيييي گل گفتي.....منم قبلا دقيقا حالت شما رو داشتم و شديدا وسواس شده بودم و طوري شده بودم كه ثبات اخلاقي نداشتم و هر لحظه جوري رفتار ميكردم ....... اما باور كنيد بارداري به اين راحتيا نيستش كه ما فك ميكنيم. بعدشم اگه احيانا مني با دستت هم تماس داشته باشه كمتر از 5 دقيقه نميتونه زنده مونده باشه چون مني فقط در محيط هاي آزمايشگاهي و در دماي خاص ميتونه زنده بمونه و......پس خواهشا فكرت رو با اين چيزا خراب نكن و سرت رو مشغول نگه دار تا سراغ اين فكرا نري.

12. em069r نوشته است: سلام نامزدم 29 اسفند پریود شد به گفته ی خودش باید روز 1 اردیبهشت پریود میشده در روز 2 یه رابطه ی حفاظت نشده داشتیم یعنی دستمال کاغذی آلوده به واژنشون خورده اما هیچ دخولی صورت نگرفته الان 4 روزه که پریود نشده احتمال بارداری زیاده؟
    با سلام آقای دکتر یک هفته میگذزه اما نامزدم پریود نشدن!اگه آزمایش بدیم الان مشخص میشه؟مشکلی داره اگه چند روز دیگه صبر کنیم بعد بریم؟
    بازم سلام اقای دکتر شرمنده دوباره مزاحم شدم.نامزدم حاضر به انجام آزمایش نشد اما دو بار ست بی بی چک استفاده کرد یکی عصر یکی دیگه صبح زود هر دوبارم منفی بود دیروز چند لکه خون دید فکر کرد پریود شده اما امروزم روز 11 هست که پریود نمیشه یعنی بارداره؟

اختمال بارداری کمه چون توی دوره پرخطر هم نبوده تست هم که منفی بوده

من خودمم چندین بار در نامزدیم رابطه در حد لاپایی داشتم و خیلی استرس داشتم و باعث میشد بعضی وقتا پریودیم عقب بیوفته حتی بیست روز.... همین فکرا از همه چی بدتره دوسته عزیز

هم خودتون و نامزدتون اروم باشین و منتظر پریودیشون بمونین

13. em069r نوشته است: سلام نامزدم 29 اسفند پریود شد به گفته ی خودش باید روز 1 اردیبهشت پریود میشده در روز 2 یه رابطه ی حفاظت نشده داشتیم یعنی دستمال کاغذی آلوده به واژنشون خورده اما هیچ دخولی صورت نگرفته الان 4 روزه که پریود نشده احتمال بارداری زیاده؟

امکان نداره ، در ضمن اسپرم در دستمممممال کاغذی سریع از بین میره !
    http://www.mademan.com/mm/can-sperm-live-outside-body.html

14. سلام
    در مورد رابطه مقعدی و پزشک قانونی یک سری مطلب خوندم دوست داشتم از شما دوستان گرامی هم بپرسم
    اینکه اگر بر فرض مثال کسی یکبار رابطه مقعدی اونم به اندازه ورود خیلی کم آلت (در حدود 3 یا نهایتا4 سانت) با کاندوم بدون هیچ درد و فشاری بر مفعول داشته باشه این رابطه در بلند مدت و توسط پزشکی قانونی قابل فهمه؟یا بعد از گذشت چند وقت از زمان انجامش به کل اثرش از بین میره؟
    اینا کسی ازم پرسیده بود و دوست دارم جوابشو دقیق بگم
    ممنون

15. منم طبق تحقیقاتی که تو سایتا دیگه انجام دادم فهمیدم انگار بارداری با پیشاب اونمبدون دخول مستقیم امکان نداره .

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 45 از 132
رفتن به صفحه :    ... 45 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید