شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 44 ...   

سوال و جواب درباره احتمال بارداری (نزدیکی محافظت نشده)

1. سلام.من هفته پیش یک آزمایش بتا دادم و جواب آزمایش شد 43و گفتن که مثبته . اما برای اطمینان بیشتر گفتن هفته بعد تکرارش کن که ایندفه شد 2 و گفتن که منفیه و آزمایشم با دستگاه انجام دادن و میگفتن که مطمئنه.موندم که چرا قبلیه شده 43؟و باید امروز پریود میشدم که فعلا نشدم و یکم علائمشو دارم ولی نشدم. آیا امکان داره که باردار باشم؟

2. mohsen5274 نوشته است: سلام.من هفته پیش یک آزمایش بتا دادم و جواب آزمایش شد 43و گفتن که مثبته . اما برای اطمینان بیشتر گفتن هفته بعد تکرارش کن که ایندفه شد 2 و گفتن که منفیه و آزمایشم با دستگاه انجام دادن و میگفتن که مطمئنه.موندم که چرا قبلیه شده 43؟و باید امروز پریود میشدم که فعلا نشدم و یکم علائمشو دارم ولی نشدم. آیا امکان داره که باردار باشم؟

مطمئن باشيد باردار نيستيد آزمايش دوم قابل اطمينان تر از آزمايش اول هست

3. mohsen5274 نوشته است: سلام.من هفته پیش یک آزمایش بتا دادم و جواب آزمایش شد 43و گفتن که مثبته . اما برای اطمینان بیشتر گفتن هفته بعد تکرارش کن که ایندفه شد 2 و گفتن که منفیه و آزمایشم با دستگاه انجام دادن و میگفتن که مطمئنه.موندم که چرا قبلیه شده 43؟و باید امروز پریود میشدم که فعلا نشدم و یکم علائمشو دارم ولی نشدم. آیا امکان داره که باردار باشم؟

بار اول چند روز بعد از رابطه آزمایش دادین؟

4. بار اول 2هفته 13روز بعد از رابطه آزمایش دادیم.آزمایش ادرارم که 2روز بعد آزمایش اول دادم منفی شد. اما هنوز روی 43 شدن اولی واسم سواله و استرس دارم

5. mohsen5274 نوشته است: بار اول 2هفته 13روز بعد از رابطه آزمایش دادیم.آزمایش ادرارم که 2روز بعد آزمایش اول دادم منفی شد. اما هنوز روی 43 شدن اولی واسم سواله و استرس دارم

به هر حال نگران نباشید
    چون اگه باردار بودید، بار دوم تیتر بتا چندین برابر 43 باید می بود

6. سلام دوستان تو رو خدا به دادم برسید دارم می میرم
    من روز 13 پریودم یه رابطه داشتم به طوری که نامزدم لباس زیر تنش بود و خودش رو به من می مالید تا من رو ارضا کنه ، من ارضا شدم ولی ایشون می خواست بره فوتبال و نمی خواست ارضا بشه و نشد ، من می ترسم که دست ایشون که چند باری به آلتش خورده آغشته به پیشاب بوده و به سطح بیرونی آلت زده من حامله شده باشم ؟ دارم می میرم از ترس ،
    ایشون می گن تاحالا پیشاب خودشون رو ندیدن؟ تو رو خدا کامل جوابم رو بدین. تو سایت ها نوشته اند که واژن مثل جارو برقی خاصیت مکش داره؟ دیوونه شدم دیشب خوابم نبرد...

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  7. maryam199 نوشته است: سلام دوستان تو رو خدا به دادم برسید دارم می میرم
    من روز 13 پریودم یه رابطه داشتم به طوری که نامزدم لباس زیر تنش بود و خودش رو به من می مالید تا من رو ارضا کنه ، من ارضا شدم ولی ایشون می خواست بره فوتبال و نمی خواست ارضا بشه و نشد ، من می ترسم که دست ایشون که چند باری به آلتش خورده آغشته به پیشاب بوده و به سطح بیرونی آلت زده من حامله شده باشم ؟ دارم می میرم از ترس ،
    ایشون می گن تاحالا پیشاب خودشون رو ندیدن؟ تو رو خدا کامل جوابم رو بدین. تو سایت ها نوشته اند که واژن مثل جارو برقی خاصیت مکش داره؟ دیوونه شدم دیشب خوابم نبرد...

سلام
    این موضوع چند بار برای من هم پیش اومده دقیقا روزای تخمک گذاریم  اما ناراحت نباش و به خودت استرس وارد نکن به این طریق ریسک حامله شدن خیلی خیلی پایینه. به قول یکی از دوستان توی این سایت اگه قرار بود کسی با پیشاب حامله بشه  همه رو کره زمین حالا باردار بودن و سنگ رو سنگ بند نمیشد

8. دوستان منظور از این خاصیت مکش که هی دوستان بیان می کنند چیه ؟ منم تو چند تا سایت دیدم؟! مریم جان اسپرم تو محیط های خشک مثل دستما کاغذی و شرت کمتر از 1 دقیقه عمر می کنه.

9. mohsen5274 نوشته است: سلام.من دختری 20ساله هستم و در اثر رابطه ای که 3ماه پیش با نامزدم داشتم یک خراش بر روی پرده بکارت من افتاده و پرده من از نوع حلقوی است.ام من دو هفتس که اینو متوجه شدم.در رابطه هم هیچ دخولی انجام نشده و فقط مالش بود.دکترم می گفت که هیچ راه ترمیمی نداره و هرکاری کنی جای نخ و سوزن میمونه. توروخدا منو راهنمایی کنید؟ من چکار کنم؟ با اینکه نامزدی منم بهم خورده و هیچی نمیتونم به خونواده بگم .به پزشک دیگم مراجعه کردم و گفت که خراش داره. توروخدا راهی جلو پام بزارید

منم نمیفهمم خراش افتاده یعنی چی؟ منم 1سال پیش رابطه داشتم که هیچ دخولی انجام نشد اما یه فشار کوچک به دهانه واژنم واژنم وارد شد که البته داخل نشد اما 1قطره خون اومد خیلی خیلی کم .اما خودم که واژنم و میبینم هیچی معلوم نیست. بکارت یا باید پاره بشه و از بین بره سالم بمونه خراش لفتاده یعنی چی؟ من خودم که جلو آینه میبینم فقط یه روزنه خیلی کوچک رد مدخل ورودی واژنم میبینم که خوب اونم طبیعی . بکارت میشه دور اون مدخل که اگر از بین بره و بزرگتر بشه میگن بکارت پاره شده؟؟؟

10. azams نوشته است:
    maryam199 نوشته است: سلام دوستان تو رو خدا به دادم برسید دارم می میرم

سلام
    این موضوع چند بار برای من هم پیش اومده دقیقا روزای تخمک گذاریم  اما ناراحت نباش و به خودت استرس وارد نکن به این طریق ریسک حامله شدن خیلی خیلی پایینه. به قول یکی از دوستان توی این سایت اگه قرار بود کسی با پیشاب حامله بشه  همه رو کره زمین حالا باردار بودن و سنگ رو سنگ بند نمیشد

همینطور  که دوستمون گفت بارداری که به همین راحتیا اتفاق نمیوفته
    تازه اونم از روی لباس زیر و با پیش آب . حاملگگی شاید زمانی اتفاق بیوفته که دخول کامل انجام بشه و مایع منی کاملن داخل واژن تخلیه بشه تازه در زمان مناسب باشه و  زوجین هم شرایط بارداری و داشته باشن. وگرنه خیالتون راحت راحت راحت باشه

11. من یه متنی رو تو سایت های خارجی خوندم که پیشاب تنها برای اون افرادی حاملگی ایجاد می کنه که با مقدار کمی تحریک از آنها پیشاب خارج می شود؟ این تحلیل درست است

2) یه جا دیگه نوشته بود که با ادرار تقریبا تمامی اسپرم های ناشی از رابطه ی اخیر در پیشاب شسته می شود؟

دوستان نظر بدن

12. یه سوالی ذهنم رو مشغول کرده طوری که داره دیوونم می کنه ، تو رو خدا یکی دقیق جوابم رو بده

اگه دست خودمون رو به آلت خودمون بزنیم ( آلتم خشک بود و تا حالا متوجه پیشاب نشدم ) بعد از چند دقیقه با سطح واژن پارتنرم برخورد کنه در روز های حساس بارداری ایجاد می کنه؟ شرت هم پام بود؟ یعنی من متوجه پیشاب نشدم، من تاحالا تو این 5 سال یک بار هم پیشاب خودم رو ندیدم یعنی همه همینطور هستند که متوجه پیشابشون نمی شن ، در ضمن من انزالی هم نداشتم.

تو رو خدا یکی جواب بده

13. amir6990 نوشته است: یه سوالی ذهنم رو مشغول کرده طوری که داره دیوونم می کنه ، تو رو خدا یکی دقیق جوابم رو بده

اگه دست خودمون رو به آلت خودمون بزنیم ( آلتم خشک بود و تا حالا متوجه پیشاب نشدم ) بعد از چند دقیقه با سطح واژن پارتنرم برخورد کنه در روز های حساس بارداری ایجاد می کنه؟ شرت هم پام بود؟ یعنی من متوجه پیشاب نشدم، من تاحالا تو این 5 سال یک بار هم پیشاب خودم رو ندیدم یعنی همه همینطور هستند که متوجه پیشابشون نمی شن ، در ضمن من انزالی هم نداشتم.

تو رو خدا یکی جواب بده

باسلام
    با توجه به گفته شما-از آنجای که آلتتان خشک بوده و متوجه پیشابی نشده اید احتمال بارداری وجود ندارد.
    در مورد دیدن پشیاب هم همه مثل هم نیستند و به مراتب پیشاب خود را مشاهده نموده ام.

14. در مورد خراش روی پرده باید بگم که هیچ خونی از واژنم نیومد.اما دکتر گفتش که پردت سالمه اما بر اثر فشار یک خراش بر روی پردت افتاده

15. yousef2013 نوشته است:
    amir6990 نوشته است: یه سوالی ذهنم رو مشغول کرده طوری که داره دیوونم می کنه ، تو رو خدا یکی دقیق جوابم رو بده

تو رو خدا یکی جواب بده

باسلام
    با توجه به گفته شما-از آنجای که آلتتان خشک بوده و متوجه پیشابی نشده اید احتمال بارداری وجود ندارد.
    در مورد دیدن پشیاب هم همه مثل هم نیستند و به مراتب پیشاب خود را مشاهده نموده ام.

می تونیم از این یک نتیجه ی کلی بگیریم که دوستانی که پیشاب آنها دقیقا قبل از انزال آنها می آید با مالش آلت حاملگی ایجاد نمی شود ، چون من هم مانند این دووستمون تا حالا پیشاب رو ندیدم؟ لطفاً واضح تر توضیح دهید.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 44 از 132
رفتن به صفحه :    ... 44 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید