شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 43 ...   

سوال و جواب درباره احتمال بارداری (نزدیکی محافظت نشده)

1. ا سلام نامزدم 29 اسفند پریود شد به گفته ی خودش باید روز 1 اردیبهشت پریود میشده در روز 2 یه رابطه ی حفاظت نشده داشتیم یعنی دستمال کاغذی آلوده به واژنشون خورده اما هیچ دخولی صورت نگرفته الان 4 روزه که پریود نشده احتمال بارداری زیاده؟
    با سلام آقای دکتر یک هفته میگذزه اما نامزدم پریود نشدن!اگه آزمایش بدیم الان مشخص میشه؟مشکلی داره اگه چند روز دیگه صبر کنیم بعد بریم؟

2. mahn

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام  میشه این ازمایشو برام  تفسیر کنید؟ و بگید من حاملم یا نه؟؟؟؟
    beta:1.1  lh:26.0 fsh:22.7   میشه جواب اشتباه باشه؟؟؟؟ 1 ماه گذشته ولی پریود نشدم؟؟؟؟؟

3. mahn

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    منظورم از 1 ماه گذشته از رابطه جنسی بود

4. سلام
    میدونم این سوال شاید بیخود باشه ولی من مردمو زنده شدم...بعد این مسئله من 2بار هم پریود شدم ولی از بس خوندم که گفتن بارداری ممکنه با پریود شدنم باشه وسواس گرفتم...تو رو خدا کمکم کنید
    من و نامزدم 9 اسفند رابطه داشتیم...من لباس زیر تنم بود اون بدون لباس و فقط در حد مالیدن ...وقتی هم ارضا شد که کلا دور بودیم از هم
    3-4 ساعت بعد رابطه من 2 تا قرص ال دی خوردم ( چون نمیدونستم باید 4 تا بخورم) بعد که فهمیدم 20 دقیقه بعدش 2 تا دیگه خوردم... 12 ساعت بعدش( البته بازم 15-20 دقیقه این ور اون ور) دوباره 4 تا دیگه خوردم
    2-3 روز بعدش هم پریود شدم
    اینم بگم که من ماه پیش (24 بهمن) پریود نشده بودم ( ذات الریه گرفته بودم و قرص مصرف میکردم)
    الان زیر شکمم و گاهی بالای شکم و اطراف نافم درد میکنه گاهی فشار میاد ...حالت تهوع دارم...شکمم صدا میده و تو شکمم احساس ضربان میکنم...اینا منو خیلی نگران میکنه...از ترسم دکترم نمیتونم برم

لطفا جواب بدین و منو از نگرانی در بیارین...فقط میترسم پیشاب از رو لباس رد شده باشه هر چند سر آلتش خیسی نداشت و فقط یه کم لباس خودش خیس شده بود اونم خیلی کم

2باز هم بی بی چک گذاشتم که منفی بود

5. em069r نوشته است: ا سلام نامزدم 29 اسفند پریود شد به گفته ی خودش باید روز 1 اردیبهشت پریود میشده در روز 2 یه رابطه ی حفاظت نشده داشتیم یعنی دستمال کاغذی آلوده به واژنشون خورده اما هیچ دخولی صورت نگرفته الان 4 روزه که پریود نشده احتمال بارداری زیاده؟
    با سلام آقای دکتر یک هفته میگذزه اما نامزدم پریود نشدن!اگه آزمایش بدیم الان مشخص میشه؟مشکلی داره اگه چند روز دیگه صبر کنیم بعد بریم؟

با توجه به نوع رابطه و زمانش امکان بارداری خیلی کمه
    اما اگه ایشون پریود نامنظم دارند بهتره برای درمان به متخصص زنان مراجعه کنند
    در ضمن در پاسخ به سوالتون هم باید بگم اگه آز خون بدید جواب نهایی مشخصه

6. nonor نوشته است: سلام
    میدونم این سوال شاید بیخود باشه ولی من مردمو زنده شدم...بعد این مسئله من 2بار هم پریود شدم ولی از بس خوندم که گفتن بارداری ممکنه با پریود شدنم باشه وسواس گرفتم...تو رو خدا کمکم کنید
    من و نامزدم 9 اسفند رابطه داشتیم...من لباس زیر تنم بود اون بدون لباس و فقط در حد مالیدن ...وقتی هم ارضا شد که کلا دور بودیم از هم
    3-4 ساعت بعد رابطه من 2 تا قرص ال دی خوردم ( چون نمیدونستم باید 4 تا بخورم) بعد که فهمیدم 20 دقیقه بعدش 2 تا دیگه خوردم... 12 ساعت بعدش( البته بازم 15-20 دقیقه این ور اون ور) دوباره 4 تا دیگه خوردم
    2-3 روز بعدش هم پریود شدم
    اینم بگم که من ماه پیش (24 بهمن) پریود نشده بودم ( ذات الریه گرفته بودم و قرص مصرف میکردم)
    الان زیر شکمم و گاهی بالای شکم و اطراف نافم درد میکنه گاهی فشار میاد ...حالت تهوع دارم...شکمم صدا میده و تو شکمم احساس ضربان میکنم...اینا منو خیلی نگران میکنه...از ترسم دکترم نمیتونم برم

لطفا جواب بدین و منو از نگرانی در بیارین...فقط میترسم پیشاب از رو لباس رد شده باشه هر چند سر آلتش خیسی نداشت و فقط یه کم لباس خودش خیس شده بود اونم خیلی کم

2باز هم بی بی چک گذاشتم که منفی بود

بارداری با توجه به نوع رابطه تون منتفیه
    احتیاج به استفاده از روش اورژانسی هم نبوده

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  7. mahn نوشته است: سلام  میشه این ازمایشو برام  تفسیر کنید؟ و بگید من حاملم یا نه؟؟؟؟
    beta:1.1  lh:26.0 fsh:22.7   میشه جواب اشتباه باشه؟؟؟؟ 1 ماه گذشته ولی پریود نشدم؟؟؟؟؟

منفیه
    نگران نباشید
    برای بررسی بیشتر به متخصص مراجعه کنید

8. سلام من استرس دارم
    من تاریخ ظهر 17 فروردین رابطه ای داشتم و دقیقا همان شب به مدت 4 روز لکه بینی داشتم البته در تاریخ 19 فروردین قرص مدروکسی پرژسترون خوردم دو عدد که روز 4 دیگه خونریزی کمی بود میشه خون لانه گذاری بوده باشد ؟؟؟...نامزدم دست خودش را به آلت خودش زد آیا احتمال دارد که دست آلوده به اسپرم را به دست من زده باشد و من هم به آلت خودم و یا به ترشح که در لباس زیرم بود زده باشم احتمال حاملگی است ؟؟؟من در تاریخ 1 فروردین پریود شدم و برای اردیبهشت هنوز پری نشدم آیا از استرس است یا حامله ام ؟؟

9. سلام سوزه جان میدونم طرح سوالب ه ص.رت تکراری ممنوع هست اما حق بدید وقتی استرس باشه اصلن منطق حالی ادم نیست پیشاپیش عذر میخوام.
    من سوالی مطرح کردم که جواب دادید امکارن بارداری صفر است و برای اطمینان میتونم ازمایش بدم .
    راستش من اصلن جرات رفتن و ازمایش دادن را ندارم چون مطمنم تا جواب ازمایش رو بهم بگه حتمن سکته میکنم از ترسم
    من برای اولین بار این رابطه را داشتم
    1-دست نامزدم الوده به پیشاب بود البته صد درد مطمن نیستم اما چون به الت خودش مالیده بود فرض را میزارم که بوده و دستش رو دقیقن روی قسمت ورودی پرده بکارت من کشید علاوه بر میل باطنی من و من دوساعت بعد تونستم حمام کنم و خودم را تمیز کنم .
    من میترسم اگر الوده به پیشاب بوده باشه با ترشحات حاصل از الت من بالا رفته باشه .برا همین روش اورژانسی رو همون شب از طریق اینترنت خوندم و فورن قرص ال دی تهیه کردم و و در نو نوبت خوردم دوزاده طهر و دوازده شب به نظرتون احتمال بارداری با این تفاسیر چقدره؟

نامزدم دو روز پیش خروج منی داشته و ده دقه بعد از این اتفاق هم ارضا شدند و خروج منی داشتند اما منی ایشون با من تماسی نداشت .

پیشاپیش از صبر و حوصله ای که برای خوندن سوالم به خرج میدید و میخوندید و جواب میدید ممنونم
    2-من برای اینکه پریودم عقب نیافته از داروهای گیاهی گرم مثل دارچین .عسل . زیره و همینطور مصرف اب اناناس به پیشنهاد شما هم استفاده کردم و ادامه میدم ایا اینها تاثیری بر عقب نیافتادن داره ؟

3-من باید طبق همون سیکل همیشگی یعنی 22 اردیبهشت پریود بشم یا با توجه به اینکه قرص ال دی خوردم یک هفته دیگه ؟

ممنونم از توجهتون و در نظر گرفتن استرس شدیدم

10. nahidnasiri1nah نوشته است: سلام من استرس دارم
    من تاریخ ظهر 17 فروردین رابطه ای داشتم و دقیقا همان شب به مدت 4 روز لکه بینی داشتم البته در تاریخ 19 فروردین قرص مدروکسی پرژسترون خوردم دو عدد که روز 4 دیگه خونریزی کمی بود میشه خون لانه گذاری بوده باشد ؟؟؟...نامزدم دست خودش را به آلت خودش زد آیا احتمال دارد که دست آلوده به اسپرم را به دست من زده باشد و من هم به آلت خودم و یا به ترشح که در لباس زیرم بود زده باشم احتمال حاملگی است ؟؟؟من در تاریخ 1 فروردین پریود شدم و برای اردیبهشت هنوز پری نشدم آیا از استرس است یا حامله ام ؟؟

سلام
    استرس نداشته باش بارداری منتفیه.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  11. merseda نوشته است: سلام سوزه جان میدونم طرح سوالب ه ص.رت تکراری ممنوع هست اما حق بدید وقتی استرس باشه اصلن منطق حالی ادم نیست پیشاپیش عذر میخوام.
    من سوالی مطرح کردم که جواب دادید امکارن بارداری صفر است و برای اطمینان میتونم ازمایش بدم .
    راستش من اصلن جرات رفتن و ازمایش دادن را ندارم چون مطمنم تا جواب ازمایش رو بهم بگه حتمن سکته میکنم از ترسم
    من برای اولین بار این رابطه را داشتم
    1-دست نامزدم الوده به پیشاب بود البته صد درد مطمن نیستم اما چون به الت خودش مالیده بود فرض را میزارم که بوده و دستش رو دقیقن روی قسمت ورودی پرده بکارت من کشید علاوه بر میل باطنی من و من دوساعت بعد تونستم حمام کنم و خودم را تمیز کنم .
    من میترسم اگر الوده به پیشاب بوده باشه با ترشحات حاصل از الت من بالا رفته باشه .برا همین روش اورژانسی رو همون شب از طریق اینترنت خوندم و فورن قرص ال دی تهیه کردم و و در نو نوبت خوردم دوزاده طهر و دوازده شب به نظرتون احتمال بارداری با این تفاسیر چقدره؟

نامزدم دو روز پیش خروج منی داشته و ده دقه بعد از این اتفاق هم ارضا شدند و خروج منی داشتند اما منی ایشون با من تماسی نداشت .

پیشاپیش از صبر و حوصله ای که برای خوندن سوالم به خرج میدید و میخوندید و جواب میدید ممنونم
    2-من برای اینکه پریودم عقب نیافته از داروهای گیاهی گرم مثل دارچین .عسل . زیره و همینطور مصرف اب اناناس به پیشنهاد شما هم استفاده کردم و ادامه میدم ایا اینها تاثیری بر عقب نیافتادن داره ؟

3-من باید طبق همون سیکل همیشگی یعنی 22 اردیبهشت پریود بشم یا با توجه به اینکه قرص ال دی خوردم یک هفته دیگه ؟

ممنونم از توجهتون و در نظر گرفتن استرس شدیدم

سلام
    امکان بارداری اصلا اصلا اصلا وجود نداره. ممکنه تاخیر در پریود داشته باشی نگران نشو.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  12. سلام.آیا یک تا 4 روز بعد از اتمام پریود امکان بارداری وجود دارد؟

13. fariba1988 نوشته است: سلام.آیا یک تا 4 روز بعد از اتمام پریود امکان بارداری وجود دارد؟

بستگي به طول دوره شما داره....اگه 28 روزه باشه معمولا احتمال بارداري در روز هاي نخست مخصوصا روز هاي اول و دوم بسيار كمه ولي روز هاي 3 و 4 درصد بارداري كمي بالاتر ميره

14. سلام.من دختری 20ساله هستم و در اثر رابطه ای که 3ماه پیش با نامزدم داشتم یک خراش بر روی پرده بکارت من افتاده و پرده من از نوع حلقوی است.ام من دو هفتس که اینو متوجه شدم.در رابطه هم هیچ دخولی انجام نشده و فقط مالش بود.دکترم می گفت که هیچ راه ترمیمی نداره و هرکاری کنی جای نخ و سوزن میمونه. توروخدا منو راهنمایی کنید؟ من چکار کنم؟ با اینکه نامزدی منم بهم خورده و هیچی نمیتونم به خونواده بگم .به پزشک دیگم مراجعه کردم و گفت که خراش داره. توروخدا راهی جلو پام بزارید

15. سوزه جان و الی ناز عزیز از جوابتون ممنونم .امیدوارم هر چه زودتر پریود بشم تا از این حال بیرون بیام چون دارم به نوعی دیوانه میشم دیگه

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 43 از 132
رفتن به صفحه :    ... 43 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید